Mezikrajové utkání mladšího žactva – Praha Stromovka 10.12.2016

Atleti Unionu reprezentovali Karlovarský kraj.Sedmička chebských atletů reprezentovala Karlovarský kraj na halovém pětiutkání mladšího žactva v Praze ve Stromovce. Proti našemu kraji nastoupily silné týmy Prahy, Plzeňského kraje a Jihočeského kraje a Vysočina. V celkovém pořadí skončili reprezentanti Karlovarského kraje pátí, když do poslední disciplíny sváděli tuhý boj s Vysočinou a Plzeňským krajem.
Nejlepším z chebských atletů byl Petr Špreňar, který si vytvořil dva nové osobní halové rekordy – na 60m překážek byl celkově sedmý (10.27) a ve skoku do dálky šestý (4.79).
Monika Šebestová dosáhla dokonce na ještě lepší umístění – skončila pátá na 800m, rovněž v osobním halovém rekordu (2:33.83). Mathias Langmaier vybojoval tři body za osmé místo v běhu na 150m (20.33) a Kristýna Kůtková si veze z Prahy nový „osobáků“ ve skoku do dálky (4.40cm), což stačilo na deváté místo.
Vít’a Študlar sice body nezískal, ale jeho výkon na 800m byl ozdoben velkým zlepšením na 2:27.95 min. Ani letošní nejlepší halový výkon ve skoku do výšky (1.35cm) nepomohl Zuzaně Krutinové k bodovanému místu – skončila dvanáctá.
Posledním halovým závodem v letošní sezóně je „Vánoční hala“, kde na pražském Strahově budou mezi sebou soutěžit kategorie staršího žactva a někteří z nich pak po Novém roce poskočí do kategorie dorostu…