Atletům Unionu se dařilo i v Mariánských Lázních.
V Mariánských Lázních se uskutečnil již 30. ročník Memoriálu Hanky Trejbalové a Jarise Alexy. Pořadatelé přivítali na mítinku některé atraktivní atlety jako byl mistr ČR na 400m Jan Tesař a nebo dvojnásobný mistr ČR na 1500m a 5000m Petr Vitner.
Úspěšně závodili i chebští atleti a v některých disciplínách stáli i na stupních vítězů. Žákovskou šedesátku vyhrál Matěj Nádhera (7.29) a mezi dospělými sprintery doběhl na 100m třetí (11.46). Vítězkou běhu na 400m byla Markéta Petrikovičová (59.33) a stříbrný stupínek si zajistila i na 100m v čase 12.84 sek. Osobní rekord v dálce předvedla Lucie Břicháčková (5.03) a bylo to rovněž druhé místo, stejně skončil mladší žák Lukáš Petrikovič na 300m (41.99 – osobní rekord).
Před fandícím publikem si někteří další mladí atleti vytvořili osobní rekordy za které se jim dostalo zasloužených ovací. Na 60m – Kateřina Uhlová (8.73), Kristina Kůtková (9.05), Adéla Lišková (9.06), Martina Poláková (9.22), Kateřina Bílková (9.31 a 300m 49.82), Adam Had (8.41a 300m 44.08), 300m Monika Šebestová (48.10) a svoje devítileté narozeniny oslavil velkým „osobákem“ Jan Šveňha (51.39).
Funkcionáři chebského Unionu se ted‘ naplno věnují přípravě 35. ročníku Velké ceny města Chebu, která se uskuteční ve středu 12.8. od 18.00 hod na „Zlaté dráze“ v Poohří a mají již přislíbenou účast takových hvězd světové atletiky, jako je Pavel Maslák, Zuzana Hejnová a Denisa Rosolová. Pochopitelně se představí i chebské „hvězdy“ – nejrychlejší žák v ČR Matěj Nádhera, druhý nejrychlejší sprinter v ČR David Richter a čtvrtá dorostenecká sprinterka na 200m Markéta Petrikovičová. Uvidíte i vložený běh na 60m těch nejmenších nadějí chebské atletiky. Mezi hosty tohoto mítinku se těšíme na světovou rekordmanku Jarmilu Kratochvílovou a dvojnásobnou medailistku z mistrovství světa v Helsinkách – Táňu Kocembovou. Nenechte si tuto sportovní parádu ujít.