OMJ Karlovarského kraje v hale – Praha Stromovka 22.1.2017
10.1.2017
OMJ Karlovarského kraje předžactva v hale – Praha Strahov 12.3.2017
10.3.2017

Atleti Unionu mají stříbrného Sztrapka.Ve stejném termínu, kdy bojovala – velice úspěšně – naše reprezentace na halovém mistrovství Evropy v Bělehradě, závodil výkvět české žákovské atletiky na mistrovství republiky v Praze.
Trenéři Petr Tirala a Miloslav Novák odjeli z pěticí borců, kteří se měli pokusit napravit reputaci z podzimního mistrovství ČR v Jablonci, kde nikdo z chebských nestartoval ve finále. Jejich ambice a to medailové byli hlavně ve štafetě na 4 x 300m
A to větší bomba byla, když Standa Sztrapek nejdříve zaběhl velký „osobák“ v rozběhu na 300m (37.91sek.!!) a druhý den ve finále skončil na naprosto nečekaném druhém (!) místě (38.32) a získal stříbrnou medaili. Jeho trenér Jacek Přibáň, který dostával do Bělehradu sms zprávy, jak si kluci vedou, zařval na celou halu i když se momentálně nic nedělo… Standa je kluk, který přišel do klubu před rokem a ke všemu ještě dojíždí z Aše, ale přesto se velice svědomitě připravuje a co je důležité – ještě má v sobě tu správnou bojovnou atletickou duši!
I ostatní kluci běhali skvěle o čemž svědčí jejich osobní rekordy – Lukáš Petrikovič na 150m 18.11 sek., Artur Uldrich rovněž 150m 18.96 sek. a velké zlepšení zaznamenal na 800m (o pět sekund !!) Jan Šebo (2:11.30). Velkou smůlu měl Daniel Vaidiš, který na 800m nepostoupil o pouhou jednu setinu….
V závěrečné štafetě – sestava Petrikovič, Uldrich, Vaidiš a Sztrapek – chtěla podle papírových předpokladů další medaili, ale… atletický pánbůh už chebským tolik nepřál, přesto jejich čtvrté místo bylo skvělou tečkou za velmi úspěšným mistrovstvím.jakviz. foto naše externí fotogalerie www.atletikacheb.rajce.idnes.cz