Oddílový přebor žactva v přespolním běhu – Cheb 7.4.2018
6.8.2018
Podzimní závody předžactva – Cheb 4.10.2018
6.8.2018
Vše

MC Chebu – 3.5.2018

XI. ročník – Malé ceny města Chebu – 3.5.2018











60m př.60mdálkaBodyCelkem
Kategorie 2007 – hoši








1.Kyncl Matěj
TRIKV10.69.01.961+1+35
2.Linhart Tobias
CHODO10.79.22.082+3+16
3.Aust Martin
UNICH10.79.11.862+2+48
4.Prokop Matyáš
TRIKV11.39.22.034+3+29
5.Nikonov Daniel
UNICH11.59.91.855+5+515
6.Tůma Matyáš
UNICH11.810.01.776+6+618
7.Dankanič Petr
TRIKV12.310,11.7710+8+624
8.Francl Jakub
UNICH12.210.31.729+10+827
9.Holzer Adam
TRIKV12.010,21.578+9+1229
10.Kos Filip
TRIKV11.811.11.656+14+1030
další pořadí podle 60m








Konvalina Jonáš
UNICH13.410.01.55



Švec Filip
CHODO12.710.41.70



Strádal Šimon
UNICH12.910.61.65



Síbrt Jakub
TRIKV14.511.01.57



Maršík Matěj
OSTRO12.811.51.53



Heindrich Tomáš
KVARY14.711.71.59












Kategorie 2008 – hoši








1.Němeček Štěpán
UNICH10.99.21.971+1+13
2.Denk Štěpán
TRIKV11.39.51.924+3+29
3.Pupík Kryštof
TRIKV11.29.61.893+4+411
4.Merhulík Sebastián
OSTRO11.19,71.872+6+614
5.Hanek Adam
TRIKV11.39.41.754+2+1117
6.Vojíř David
UNICH11.49.61.856+4+717
7.Jirsa Dominik
TRIKV12.19.71.9210+6+218
8Fiker Jakub
KVARY11.49.71.846+6+820
9.Liška Miroslav
KVARY11.610.21.888+11+524
10.Zeman Michal
TRIKV11.89.81.789+9+1028
další pořadí podle 60m








Gruner Štěpán
TRIKV12.79.81.63


Heindrich Aleš
TRIKV12.410.31.73


Danyo. Marek
OSTRO11.510.51.81


Glazer Adam
TRIKV13.810.71.65


Kubinčan Lukáš
UNICH13.510.81.67


Srnka Sebastián
UNICH13.210.91.61


Lapin Josef
OSTRO13.510.91.51


Nídl Marek
UNICH13.111.01.57


Šinka Pavel
UNICH14.511.81.42


Magrot Tomáš
UNICH12.812.01.58











Karbola Václav
OSTRO15.612.11.22












Kategorie 2009 – hoši








1.Potzl Jan
KVARY10.09.81.971+1+13
2.Kratochvíl Jakub
TRIKV10.39,41.788+2+212
3.Štrobl Ondřej
TRIKV10.09.71.702+5+613
4.Vaculík Richard
TRIKV10.19.71.704+5+514
5.Klouček David
CHODO10.39.51.728+3+415
6.Ševčenko Michal
UNICH10.110,11.774+10+317
mimoBeck Lukáš
ACMLA10.29.41.455+2+1825
7.Váša Theodor
TRIKV9.910.01.551+9+1525
8.Botka Dominik
TRIKV10.210,.21.665+11+925
9.Gotz David
CHODO10.49.71.519+5+1630
pořadí podle 60m








10.Macháček Hugo
TRIKV10.69.81.44


Jeřábek Adam
OSTRO10.610.11.63


Štětkář Radim
OSTRO10.810.11.26


Jiskra Martin
KVARY10.710.21.66


Balog Lukáš
OSTRO10.510.31.61


Bonisch Antonín
TRIKV11.010.31.54


Gregor Jan
CHODO10.910.41.47


Mejzr Nikolas
KVARY11.910.5170


Dundek Nico Alonso
UNICH12.010.71.49


Blahout David
UNICH11.510.81.54











Jaroš Jakub
UNICH12.010.81.45


Korelus Lukáš
TRIKV11.110.91.70


Blažek Ondřej
TRIKV11.910.91.24


Bursík Matěj
OSTRO11.611.21.56


Hamouz Vojtěch
TRIKV12.311.31.43


Bílek Michal
TRIKV12.811.31.42


Selber Simon
UNICH11.211.61.48


Koutný Ondřej
OSTRO12.411.71.36


Kříž Václav
TRIKV12.113.71.41












Kategorie 2010 – hoši








1.Krček Filip
TRIKV10.210.21.661+1+35
2.Bat‘a Daniel
KVARY10.510.31.803+2+16
3.Novák Filip
OSTRO10.310.31.662+2+37
4.Hrubý Filip
UNICH10.610.71.634+6+616
5.Prošek Martin
CHODO10.710.41.615+5+919
6.Schvener Jan
UNICH10.911.21.657+10+522
7.Brunay Adam
UNICH11.010.31.459+2+1324
8.Benedikt Lukáš
UNICH10.910.71.527+6+1326
9.Smažík Marek
TRIKV10.810.81.536+8+1226
10.Šnajdr Josef
UNICH11.311.11.5910+9+1130










pořadí podle 60m








Petřík Vít
CHODO11.911,21.45


Uhl Jakub
UNICH11.911.31.62


Fikáček Lukáš
OSTRO11.411.41.52



Petrikovič Ondřej
UNICH12.411.61.68



Fišer Adam
TRIKV11.311.71.60



Groser Tadeáš
KVARY11.811.71.48



Škodáček Jan
OSTRO12.811.81.62



Pupík Robin
TRIKV12.012.41.36



Siebert Vojtěch
TRIKV12.712.51.42



Lípa Jan
UNICH14.612.61.34













Kincl Lukáš
TRIKV12.612.71.55



Gruner Matyáš
TRIKV13.413.41.32



Kincl Daniel
TRIKV15.113.41.29



Sýkora Tobiáš
OSTRO14.113.51.10



Zyka Jiří
UNICH14.713.51.55












Kategorie 2011 – hoši








1.Andreovský Ferdinand TRIKV

11.810.61.521+1+13
2.Smrž Daniel
OSTRO12.410.81.485+2+613
3.Kriegelstein Jan
CHODO11.910.91.462+4+814
4.Kožíšek Tomáš
OSTRO13.010.91.709+4+114
5.Korelus Jakub
TRIKV12.411.01.485+5+616
mimoDibd‘ák Vítek
ACMLA11.812.01.34


6.Holub Ondřej
TRIKV12.312.21.534+9+316
7.Stehlík Jan
CHODO12.011.41.473+7+717
8.Kuchta Jakub
KVARY12.612.31.497+10+522
9.Lotzl Adam
UNICH13.011.31.339+6+823
10.Mullet Dan
KVARY12.711.41.328+7+924
pořadí podle 60m









Bureš Vojtěch
OSTRO13.211.41.32



Balcar Radovan
TRIKV12.611.51.42



Vokáč Karel
UNICH13.811.61.40



Kubinčam Michal
UNICH12.311.71.32



Danyo Samuel
OSTRO12.912.21.40



Dolejší Lukáš
OSTRO13.312.51.30



Židlický Šimon
OSTRO12.812.51.46



Markusek Nicolas
TRIKV14.312.61,43



Bleha Filip
OSTRO13.812.71.10



Andreovsklý Bartoloměj TRIKV

14.212.71.32













Havlína Kryštof
TRIKV13.012.91.43



Malcát Marek
OSTRO13.913.01.09



Phillip Joel Vítek
OSTRO14.013.31.34



Benda Vladimír
TRIKV13.113.41.30



Hejhal Samuel
OSTRO15.613.71.49












Kategorie 2007 – dívky








1.Peterková Nina
UNICH10.68.92.152+3+27
2..Česáková Alice
OSTRO10.39.22.121+6+411
3.Janíková Eliška
AKSOK11.28.82.219+2+112
4.Bonischová Adéla
TRIKV10.98.71.923+1+913
5.Trinerová Nela
TRIKV11.08.92.054+3+714
6.Mecnerová Jana Anna UNICH

11.39.12.1210+5+318
7.Zaschkeová Michaela CHODO

11.09.42.084+9+518
8.Rattayová Vivien
UNICH11.19.62.006+12+826
9.Vokáčová Eva
UNICH11.19.61.986+12+826
10.Stehnová Dominika
OSTRO11.39.21.8910+6+1228
pořasí podle 60m








Reichová Anna
TRIKV11.39.31.81


Sekerová Lucie
OSTRO11.59.51.92


Šíchová Anna
TRIKV12.29.61.86


Koubková Kateřina
UNICH11.89.71.70


Dančová Amálie
UNICH11.69.81.89


Reichová Adéla
TRIKV11.69.81.74


Lazorčíková Kristýna
TRIKV16.89.8185


Němečková Eliška
UNICH11.110.21.89


Kuznetsova Elizaveta TRIKV

12.310.31.75


Schveinerová Katka
UNICH11.410.61.84











Koubková Veronika
UNICH15.910.71.34


Dokulilová Patricie
UNICH14.111.01.58


Vášová Ema
TRIKV12.611.31.42


Tichotová Kristýna
KVARY13.511.41.65



Lovasová Ema
UNICH12.410.61.68



Jílková Nikol
UNICH16.011.61.50



Gottscherová Tereza
TRIKV13.811.71.39












Kategorie 2008 – dívky








1.Kapicová Martina
UNICH10.89.01.952+1+14
2.Krejčová Tereza
CHODO10.39.11.871+2+36
3.Cikaníkoá Michaela
KVARY12.09.51.917+4+213
4.Žaludová Tereza
UNICH11.99.41.736+3+817
5.Dvořáková Štěpánka
CHODO11.39.71.704+6+919
6.Závodná Jana
KVARY12.29.81.768+7+621
7.Kyselá Barbora
TRIKV11.59.61.555+5+1525
8.Bašistová Carla
TRIKV12.510.01.759+9+725
9.Potužníková Magdalena TRIKV

11.210.11.623+10+1225
10.Čadová Kateřina
UNICH12.610.21.8410+11+425
pořadí podle 60m









Lepíková Barbora
TRIKV12.110.11.68



Riedlová Kateřina
OSTRO12.79.81.58



Šimáčková Karolína
UNICH12.710.51.75


Dibd‘áková Eliška
ACMLA14.910.01.62


Jungmannová Kateřina TRIKV

12.910.61.75


Lípová Daniela
UNICH12.111.01.64


Kastlová Michela
UNICH12.69.71.49


Dibd‘áková Eliška
ACMLA13.511.41.10


Maxantová Kamila
TRIKV13.410.21.53


Leharova Alena
UNICH11.910.51.40











Forejtová Michaela
UNICH12.511.21.52


Vaňkátová Veronika
UNICH14.09.91.47


Převrátilová Veronika TRIKV

12.810.91.51


Belbová Tereza
TRIKV12.512.01.56


Levatová Veronika
TRIKV17.412.01.35












Kategorie 2009 – dívky








1.Fischerová Tereza
UNICH10.09.51.782+1+25
2.Zavoralová Adéla
OSTRO9.99.81.771+2+36
3.Hejnová Nela
OSTRO10.49.91.745+3+614
4.Dvorská Kristýna
TRIKV10.110.01.663+4+714
5.Adamcová Berenika
KVARY10,110.11.603+7+818
6.Pokrutová Viktorie
OSTRO10.710.01.697+4+819
7.Brožová Kateřina
KVARY10.710.01.587+4+1021
8.Jurášová Nela
TRIKV11.010,21.8711+9+121
9.Kratochvílová Tereza TRIKV

11.410.11.7716+7+326
10Bursíková Viktorie
TRIKV10.610.51.706+14+828
pořadí podle 60m








Růžková Nikola
TRIKV11.610.21.64



Mikolášková Tereza
OSTRO11.510.31.67



Marková Karolina
UNICH11.010.31.50



Richterová Vannesa
UNICH11.310.41,53



Botková Monika
TRIKV10.610.51.75



Kučerová Aneta
OSTRO11.610,51.39



Rybáková Lucie
OSTRO10.910.61.52



Jati Kristýna
OSTRO12.910.71.50



Holátová Eliška
KVARY10.810.81.73



Beňová Anna
CHODO11.211.11.53













Pokorná Sára
CHODO11.211.11.39



Kubů Laura
TRIKV12.011.21.57



Přerostová Lucie
TRIKV11.411.31.56



Rudolfová Adéla
TRIKV12.611.41.45



Levaiová Julie
TRIKV12.011.51.49



Musilová Nikola
UNICH13.211.61.40



Abdelkader Alia
TRIKV11.712.21.47



Kyzivátová Natálie
TRIKV12.512.31.50



Hertlová Lucie
TRIKV12.212.41.46












Kategorie 2010 – dívky








1.Kraftová Emma
TRIKV10.69.71.631+1+16
2.Staňková Terezie
UNICH10.99.81.715+2+18
3.Levová Alžběta
UNICH10.910.11.715+3+19
4.Koněvalíková Michaela TRIKV

10.810.31.632+5+411
5.Vebrová Eva
TRIKV10.810.21.622+4+612
6.Pilousová Pavlína
KVARY10.810.31.582+5+815
7.Spáčilová Štěpánka
TRIKV12.110.71,7110+9+120
8.Luprichová Irena
TRIKV11.910.51.578+7+924
9.Straková Kristýna
TRIKV11.310.71.507+9+1026
10.Bauerová Eliška
UNICH12.010.61.569+8+926
pořadí podle 60m









Karpowitzová Anna
KVARY12.011.11.37


Vondráčková Johana
TRIKV13.710,81.55


Cintlová Zuzana
UNICH12.211.01.36


Zemanová Karolina
OSTRO12.211.11.50



Jandová Valentýna
OSTRO12.311.21.33



Hudáková Anna
KVARY12.011.21.37



Reinlová Natálie
OSTRO13.011.21,49


Prodecká Viktorie
TRIKV12.911.31.38


Podhrazká Emma
UNICH12.111.51.33


Lebedová Veronika
TRIKV12.111.71.56











Lišková Jukie
KVARY12.012.01.21



Franzová Eliška
CHODO12.412.11.41



Mrázová Barbora
KVARY13.412.11.32



Horáková Doris
KVARY13.312.31.23












Kategorie 2011 – dívky








1.Antošová Tereza
OSTRO11.810.41.501+1+24
2.Málková Veronika
TRIKV12.010-71.473+3+511
3.Jiskrová Tereza
KVARY12.811.31.507+5+214
4.Levaiová Barbora
TRIKV11.910.71.392+3+1015
5.Husáková Kateřina
KVARY12.410.91.425+4+615
6.Svobodová Elen
TRIKV12.611.71.525+9+115
7.Vrbová Michaela
KVARY12.811.81.307+10+1229
8.Krbcová Dominika
TRIKV13,211,51.3314+6+1131
9.Musilová Veronika
UNICH12.311.51.134+6+2232
10Knapová Alžběta
TRIKV13.611,41.3319+5+1135
pořadí podle 60m









Stránská Michaela
OSTRO12.912.01.40



Merhulková Nela
OSTRO13.012.11.27



Nečekalová Zuzana
KVARY13.112.21.22



Vodáková Karolína
CHODO13.512.21.09



Pachmanová Michaela TRIKV

14.612.31.16



Slavíková Anna
UNICH14.012.41.12



Lipinová Jana
OSTRO13.512.51.17



Zrůstová Adéla
TRIKV14.112.61.30



Urbánková Lucie
OSTRO13.012.71.48



Čornyová Eliška
KVARY13.012.81.47













Skalová Adéla
UNICH13.512.81.23



Chrastinová Michaela OSTRO

13.813.01.42



Jindřichová Anna
TRIKV13.513.41.30



Hanáková Lucie
KVARY16.514.61.22



Kozlíková Alexandra
UNICH15.715.086