Velká cena města Chebu (2.8.2013)
5.8.2019
Krajské finále Štafetového poháru – Cheb 18.5.2016 – výsledky
5.8.2016
Vše

MC Chebu – 12.5.2016

IX.roč. – Malé ceny města Chebu – 12.5.2016


Kat. 2005 – hoši

60m př.60mdálkaBodyCelkem
1.Vojíř JakubUNICH10.69.21.901+1+46
2.Leopold KevinTRIKV10.79.21.912+1+36
3.Bartoš MartinTRIKV10.79.31.842+3+510
4.Čudan VladimírAKSOK11.69.31.945+3+210
5.Ben Abdelatif JonasTRIKV10.99.42.084+5+110
6.Hájek TomášOSTRO12.19.61.837+6+619
7.Bokr MatyášCHODO12.59.91.839+8+623
8.Sekera TomášOSTRO12.69.91.7210+8+823
9.Červenka JiříCHODO12.09.61.606+6+1224
10.Řepa VilémUNICH12.19.91.547+8+1328
další pořadí podle 60m





11.Pejsar KryštofUNICH12.910.51.6911+11+931

Orava TomášCHODO13.010.71.6712+12+1034

Kuchta OndřejSCSKV13.010.71.54


Šimmer JaroslavCHODO13.210.81.62


Batla KryštofCHODO13.910.91.54


Blažek MatoušOSTRO13.810.81.42


Ducháček TomášSCSKV13.412.01.49










Kategorie 2006 – hoši





1.Šveňha JanUNICH10.39.12.011+1+13
2.Mrázek DavidOSTRO10.69.11.802+1+58
3.Zeman MatějTRIKV11.69.11.985+1+28
4.Krbec LukášTRIKV10.79.21.873+4+411
5.Kučera RobertTRIKV10.79.31.873+5+412
6.Zeronik FilipOSTRO11.79.71.746+6+719
7.Ševčík FrantišekTRIKV11.99.91.747+7+721
8.Fedor Jan
OSTRO12.310.01.758+9+623
9.Žemlička OndřejOSTRO13.311.1.929+13+325
10.Wolf PavelSCSKV13.39.91.359+7+1329
další pořadí podle 60m





11.Klíček PetrTRIKV13.310.51.629+11+929

Jeřábek VojtěchCHODO13.510.01.52


Myslík Vojtěch OSTRO13.410.81.57


Trnka Jan
CHODO13.411.81.44


Kalousek OndřejOSTRO13.611.61.29










Kategorie 2007 – hoši





1.Nikonov DanielUNICH9.89.51.751+2+36
2.Kunc MatyášOSTRO10.29.91.804+4+311
3.Považaj AdamCHODO10.69.51.798+2+1014
4.Hotěk Jan
AKSOK10.610.21.888+6+115
5.Plevný AlbertUNICH10.410.41.856+8+216
6.Prokop MatyášTRIKV10.310.01.705+5+717
7.Dankanič PetrTRIKV10.410.21.606+6+1022
8.Kos Filip
TRIKV9.811.31.541+15+1127
9.Šafařík FilipTRIKV11.710.71.7615+9+529
10.Pěkný MatyášCHODO11.610.71.6513+9+830.
další pořadí podle 60m





11.Tůma MatyšUNICH11.311.01.6210+11+930

Huml MichalTRIKV11.411.01.48


Martin TomášTRIKV12.211.01.37


Frous JakubUNICH11.611.21.44


Forch RobinUNICH11.411.41.48


Síbrt JakubTRIKV11.411.51.46


Matas Jiří
AKSOK13.511.51.44


Francl JakubUNICH12.611.61.40


Aust MartinUNICH11.311.714.1


Strádal ŠimonUNICH12.511.71.37











Maršík MatějOSTRO12.112.01.38


Sinali SamuelUNICH13.312.01.18


Kočev NikiSCSKV12.612.21.30


Graulich PetrACMLA16.612.512.9


Zmeškal JanOSTRO13.412.91.18


Pejšman TomášOSTRO13.114.01.36


Ježek AdamKlášterec10.19.21.47Mimo bodování









Kategorie 2008 – hoši





1.Pupík KryštofTRIKV11.010.41.964+2+17
2.Merhulík SebastiánOSTRO10.810.51.692+3+27
3.Vojíř DavidUNICH10.810.21.602+1+912
4.Hanek AdamTRIKV11.010.61.554+3+714
5.Zeman MichalTRIKV11.010.71.584+8+517
6.Stickbauer RonertOSTRO10.710.61.471+6+1421
7.Stange JakobOSTRO11.011.01.614+13+421
8.Abrahám MartinOSTRO11.610.51.5312+3+924
9.Fikker JakubSCSKV11.110.61.508+6+1226
10.Holeček PetrTRIKV11.111.01.588+13+526
další pořadí podle 60m





11.Svoboda MatyášOSTRO11.710.81.5413+10+831

Grüner ŠtěpánTRIKV11.710.81.51


Vondruška ViktorAKSOK12.511.01.64


Pelc KryštofOSTRO11.811.01.48


Kunc AdamOSTRO11.810.81.39


Faltus OndřejUNICH12.910.71.43


Galeja RomanAKSOK12.611.21.32


Bohůnek JanTRIKV13.211.21.25


Myslík AntonínOSTRO11.411.31.46


Franka KryštofOSTRO11.411.31.33











Grünes KarelAKSOK13.511.41.23


Grof KristiánOSTRO12.311.51.35


Grünes JanAKSOK12.912.01.40


Brabenec FilipOSTRO13.212.1140


Vida FranrišekUNICH12.012.41.02


Petřík FrantišekAKSOK12.712.41.18


Šimek ŠtěpánTRIKV12.912.51.29


Šinka PavelUNICH13.312.51.13


Nídl MarekUNICH13.312.61.27










Kategorie 2009 – hoši





1.Váša TheodorTRIKV11.110.71.481+1+46
2.Vachlík RichardTRIKV11.511.31.592+4+28
3.Potzl Jan
SCSKV11.511.51.832+5+18
4.Fiala MatyášUNICH12.111.012.15+2+310
5.Molčík LukášTRIKV11.911.21.484+3+411
6.Šlechta JakubAKSOK13.011.61.506+6+315
7.Křivský JanUNICH13.111.71.387+7+822
8.Bönisch AntonínTRIKV13.212.01.388+8+824
9.Domas DominikUNICH13.812.61.4610+10+626
10.Škába JindřichOSTRO13.912.21.4311+10+728
pořadí podle 60m






11.Doupník MatyášOSTRO13.412.01.289+8+1532

Botka DominikTRIKV14.112.61.37


Korelus LukášTRIKV13.912.71.25


Hamous VojtěchTRIKV14.412.71.38


Řepa LukášUNICH15.313.395


Mašek Jiří
TRIKV15.014.01.19


Neumann RadimTRIKV16.315.298










Kategorie 2010 – hoši





1.Baťa DanielSCSKV13.012.11.571+1+13
2.Schweiner JanUNICH14.512.21.334+2+28
3.Knushi AdamSCSKV13.312.41.302+3+38
4.Hrubý FilipUNICH14.412.61.153+5+513
5.Krausam JiříSCSKV14.413.41.173+7+414
6.Benedokt JiříUNICH14.612.51.025+4+817
7.Mašek MichalTRIKV14.-813.01.066+6+719
8.Glosser TadeášSCSKV15.113.41.057+7+1024
9.Klíček MichalTRIKV16.714.31.0811+9+626
10.Korellus JakubTRIKV16.213.71.038+8+1127
pořadí podle 60m






11.Řimnáč MatesSCSKV16.515.01.029+11+727

Hadrava JiříAKSOK16.614.50.92


Porada KryštofSCSKV18.217.30.96










Kategorie 2005 – dívky





1.Peřinová AnnaCHODO9.89.02.071+1+13
2.Burešová lenkaOSTRO11.09.21.885+2+512
3.Kazdová LanaCHODO10.49.51.872+5+613
4.Česáková IvanaOSTRO11.09.51.935+5+313
5.Jirásková AnnaACMLA11.69.32.0310+3+215
6.Kučerová EliškaTRIKV11.49.31.909+3+416
7.Stejskalová KarolinaOSTRO10.89.91.903+9+416
8.Rotová NikolaCHODO11.39.21.868+2+717
9.Študlarová ZuzanaUNICH11.29.41.867+4+718
10..Hejdová DominikaUNICH11.19.41.806+4+919
pořadí podle 60m






11.Vinšová EmmaUNICH11.09.617.85+6+819

Tokárová PatricieOSTRO12.39.41.80


Hynková KateřinaUNICH12.89.61.76


Zrůstová VeronikaTRIKV10.99.71.78


Pokrupová AndreaOSTRO12.79.81.80


Ščasnárová KateřinaACMLA11.49.91.72


Desenská AdrianaUNICH11.89.91.62


Křemenová KarolínaACMLA12.310.31.58


Šalátová AmálkaUNICH11.810.41.74


Bicencová EliškaUNICH11.910.41.57











Drážd’anská SimonaAKSOK12.910.41.56


Kazdová OliviaCHODO11.810.51.53


Rybáková MichaelaOSTRO11.610.81.74


Peřinová ZuzanaCHODO11.710.81.68


Bord’ajová DianaACMLA13.510.91.63


Faltusová NatálieUNICH12.911.21.30


Butorová PetraACMLA13.112.61.35










Kategorie 2006 – dívky





1.Kadlecová BarboraTRIKV10.89.51.761+1+79
2.Skalová TerezaUNICH10.99.51.824+1+49
3.Seifertová NatálieTRIKV11.79.51.937+1+210
4.Drobná TerezaOSTRO10.89.51.631+1+1113
5.Mašková LucieUNICH10.810.21.771+11+618
6.Kosová TerezaTRIKV11.99.91.839+7+319
7.Tomášková EliškaAKSOK11.710.01.807+8+520
8.Drobná ViktorieOSTRO11.29.81.625+5+1222
9.Doubravová BarboraUNICH11.210.11.755+10+823
10.Trnková HanaCHODO12.710.31.7012+14+935
pořadí podle 60m






11Lichnerová TerezaCHODO12.19.81.5010+5+2338

Jirásková FrantiškaACMLA13.210.02.01


Vaškovičová BeataTRIKV12.310.41.62


Jeřábková KamilaOSTRO12.910.21.51


Pet’ovská DenisaTRIKV13.610.21.50


Krátká DomiinikaSCSKV14.110.31.70


Svobodová MichaelaSCSKV13.310.31.53


Smyslová HanaSCSKV13.10.51.57


Prouzová KateřinaAKSOK12.710.51.61


Krátká AlexandraSCSKV13.110.61.54











Janoušková KateřinaSCSKV17.510.61.62


Molčanová EliškaSCSKV13.410.61.60


Grillová NikolaSCSKV13.610.71.39


Machová TerezaUNICH15.210.71.43


Urbanová EvaOSTRO12.711.11.60


Helmichová SandraOSTRO14.511.11.52


Petrželková JulieCHODO15.411.51.34


Gavendová KarolínaCHODO14.812.11.32










Kategorie 2007 – dívky





1.Bönischová AdélaTRIKV10.59.81.872+2+55
2.Peterková NinaUNICH10.59.81.772+2+26
3.Janíková EliškaAKSOK10.69.51.735+1+39
4.Česáková AliceOSTRO10.69.81.675+2+512
5.Zaschkeová MichaelaCHODO10.510.21.562+8+414
6.Fischbachová PetraTRIKV11.19.81.5710+2+1022
7.Jorová KarolínaUNICH10.910.51.588+10+826
8.Sekerová LucieOSTRO10.910.71.638+11+726
9.Dančová AmálieUNICH11.110.01.5610+6+1127
10.Kosová KamilaTRIKV10.810.71.497+11+1533
pořadí podle 60m






11.Řeháková-LindováCHODO11.110.01.4510+6+1935

Vášová EmmaTRIKV10.410.21.34


Májková AnežkaAKSOK12.710.71.47


Hrdonková AdélaACMLA11.610.91.46


Schweinerová KateřinaUNICH11.911.01.52


Vokáčová EvaUNICH11.311.01.58


Kaplanová LucieTRIKV12.011.01.62


Zýková JulieUNICH11.911.11.50


Mašková Tat’anaTRIKV12.511.21.43


Němečková EliškaUNICH11.511.31.41











Lochshmidtová LucieCHODO12.511.31.19


Peřinová EliškaCHODO11.811.51.64


Zadáková EliškaOSTRO11.311.51.37


Gottschmiederová T.TRIKV12.211.61.37


Mada AniieSCSKV13.212.31.51


Obídková DanielaOSTRO12.712.01.49


Jílková NikolUNICH12.312.11.23


Svobodová AgátaSCSKV13.112.41.44


Kuchtová KláraSCSKV12.412.51.32


Grujbárová AdélaAKSOK12.912.61.39










Kategorie 2008 – dívky





1.Kapicová MartinaUNICH10.410.51.691+1+13
2.Krejčová TerezaCHODO10.610.51.652+1+25
3. Potužníková MartinaUNICH11.410.61.584+3+310
4.Čadová KateřinaUNICH11.110.81.563+4+512
5.Lhotová KarolínaUNICH11.911.01.585+5+313
6.Nová MartinaUNICH12.011.71.456+7+619
7.Dufková nelaAKSOK12.511.61.428+6+721
8.Křivánková MichaelaUNICH12.411.71.387+7+923
9.Diosegi MichaelaAKSOK12.912.31.399+9+826
10.Vaňkátová VeronikaUNICH16.812.31.2312+9+1031
pořadí podle 60m






11.Smyslová MarkétaSCSKV13.212.41.1210+11+1233

Karpjaková BarboraAKSOK14.513.11.18










Kategorie 2009 – dívky





1.Zavoralová AdélaOSTRO11.710.81.571+1+24
2.Pokrutová ViktorieOSTRO12.011.01.553+2+38
3.Fischerová TerezaUNICH11.911.11.512+3+49
4.Rybáková LucieOSTRO12.611.11.586+3+110
5.Krajčíková AnnaAKSOK12.511.01.495+2+714
6.Jurášová NelaTRIKV13.110.81.5010+1+617
7.Adamcová BerenikaSCSKV12.211.51.403+4+1017
8.Botková MonikaTRIKV12.711.81.518+6+418
9.Bružová KateřinaSCSKV12.011.61.393+5+1119
10.Bursíková ViktorieTRIKV12.311.91.464+10+822
pořadí podle 60m






11.Heroldová LauraAKSOK13.211.81.5012+6+624

Richterová VannessaUNICH13.111.81.45


Fialová MarkétaUNICH12.812.51.31


Zachová KristýnaAKSOK13.111.81.12


Garajová AdélaAKSOK13.511.91.89


Dívkovičová AnnaSCSKV14.713.01.18


Mulačová BáraAKSOK14.813.01.08


Jati KristýnaOSTRO12.613.01.28


Kárníková EmaAKSOK14.713.91.04


Prágrová BaeboraOSTRO15.014.11.37











Kyzivátová NatálieTRIKV15.714.71.29




























Kategorie 2010 – dívky





1.Kraftová EmmaTRIKV13.611.21.382+1+25
2.Straková KristýnaTRIKV13.512.41.181+3+610
3.Vébrová EbaTRIKV13.511.41.101+2+811
4.Lebedová VeronikaTRIKV17.313.01.477+4+112
5.Sedláková AnnaUNICH15.213.21.255+5+313
6.Hudáková AnnaSCSKV14.513.01.143+4+714
7.Koněvalíková Michaela TRIKV15.313.01.246+4+614
8.Davidíková ViktorieTRIKV14.913.01.054+4+917
9.Váňová LenkaSCSKV17.715.11.208+7+520
10.Nečekalová ZuzanaSCSKV20.014.71.029+6+1025
pořadí podle 60m






11.Čormová EliškaSCSKV20.016.50.959+8+1128
12.Mada AdélaSCSKV30.820.90.4610+9+1231