4.kolo II.NL – Kladno 26.8.2017
10.8.2017
M Čech družstev juniorů – Pardubice 16.9.2017 a finále západočeské oblasti družstev mladšího žactva – Plzeň 17.9.2017
10.9.2017

Malá cena Viktoria AKM – Nýřany 30.8.2017

Atleti v Nýřanech.

Po prázdninách se opět vrátila atletika na nižších úrovních na stadiony a atleti tak mohou předvést, zda kvalitně trénovali nebo zaháleli.
Plzeňská Viktorie uspořádala svojí Malou cenu tentokrát v Nýřanech, a tak do tohoto městečka zajel celý autobus chebských atletů a podařilo se jim i v některých disciplínách zvítězit!
Mezi starším žactvem měl Union mnoho vítězů – Monika Šebestová byla první na 600m (1:50.23), stejně jako Daniel Vaidiš (1.28.57), Lukáš Petrikovič zvítězil dokonce třikrát -byl nejrychlejší na 60m (7.51), na 150m (17,81) a nejlepší byl i ve skoku do dálky (5.83). 150m vyhrála Kateřina Uhlová v osobním rekordu 19.90, 300m Jan Šebo (40.18). Velké zlepšení předvedla v kouli vítězka Markéta Boučková (10.22m).
Na atlety ted´v příštím týdnu čeká v Mariánských Lázních Memoriál Hanky Trejbalové, v Chodově třetí kolo žákovských družstev, V Bělé je připravena „Bělská míle“ , v Domažlicích bude 15.9. skvělý mítink „Hvězdné házení“ s držiteli medailí z mistrovství světa v Londýně – možná s Bárou Špotákovou, Jakubem Vadlejchem a Petrem Fridrychem. V sobotu pak budou bojovat junioři a juniorky na mistrovství Čech v Pardubicím a náročný atletický týden bude končit v neděli v Plzni bitvou mladšího žactvo o nejlepší tým Západočeské oblasti. A v závěru měsíce vyrazí pětice starších žáků, spolu se svými trenéry do Břeclavi na mistrovství České republiky,
Tak at´se do Chebu dostane co nejvíc medailí.