Únor 2015
6.2.2015
Duben + Květen 2015
6.4.2015
Vše

Hlavní sezona 2015

TERMÍNOVÁ LISTINA 2015

Duben:

11.4. (so)         Bělá n/R      17. ročník Bělské pětky

14.4. (út)         Chodov        Atletika pro Chodov – nominační závod pro LODM

24.4. (pá)        Cheb            zahajovací závody na Zlaté dráze

28.4. (út)         Cheb            okresní kolo Štafetového poháru

Květen:

1.5. (pá)         Chodov        Chodovská tretra

3.5. (ne)         K.Vary         Májové závody

6.5. (st)          Klatovy        VC ve skoku dalekém a v hodu oštěpem

7.5. (čt)          Cheb            okrskové kolo Poháru rozhlasu

9.5. (so)         Domažlice     I.kolo Gigantu

11.5. (po)       M.Lázně       OMJ mladšího žactva ve víceboji a I.kolo OMD ml.žactva

12.5. (út)        Sušice           40. ročník Velké ceny Sušice

13.5. (st)        Cheb             Krajské finále Štafetového běhu

13.5. (st)        M.Lázně       okresní kolo Poháru rozhlasu

14.5. (čt)        Cheb             Malá cena města Chebu (I.kolo OMD předžáků)

16.5. (so)       Klatovy         1.kolo II.ligy sk.B

19.5. (út)        Sokolov        Krajské finále Poháru rozhlasu

20.5. (st)        K.Vary          Víceboj Triatletu K.Vary (II.kolo OMD předžáků)

20.5. (st)        Plzeň             Boga’s Cup 2015

23.5. (so)       Stříbro          OMJ žactva KKAS + PKAS

30.5. (so)       Vlašim           2.kolo II.ligy sk.B

Červen:

2.6. (út)        Chodov         Chodovské žákovské víceboje přadžactva (III.kolo OMD předžáků)

6.6. (so)       Tábor            OMJ dospělých, juniorů,dorostu

10.6. (st)      K.Vary          2.kolo OMD mladšího žactva

13.6. (so)     Sušice            3.kolo II.ligy sk.B

14.-19.6.      Plzeň             Letní olympiáda dětí a mládeže

20.-21.6.      Ostrava         M-ČR juniorů a dorostu

27.-28.6.      Plzeň             M-ČR dospělých

Červenec:

Srpen:

12.8. (st)    Cheb              35.ročník Velké ceny

16.8. (ne)    Domažlice     50.ročník Chodské patnáctistovky

22.8. (so)    Pacov            4. kolo II.ligy sk.B

25.8. (út)    Plzeň              Malá cena AKM Viktoria Plzeň

29.-30.8.    Hodonín         M-ČR do 22let

Září:

5.9. (so)     Písek             2 .kolo Gigant

9.9. (st)     Chodov          3.kolo OMD mladšího žactva

11.9. (pá)  Domažlice      8.ročník Hvězdného házení

12.9. (so)  Plzeň,Liberec  M-ČR družstev žactva, dorost

17.9. (čt)   Bělá n/R        11.ročník Bělské míle

19.-20.9.   Praha             M-ČR žáků a žákyň na dráze

20.9. (ne)  Plzeň              Finále OMD mladšího žactva

Říjen:

11.10. (ne) Chodov       OMJ v přespolním běhu – Smolnický kopec