Bělská pětka v přespolním běhu – Bělá n.R. 14.4.2018

19.ročník J.Machta v přespolním běhu – Tachov 18.3.2018
10.3.2018
Zahajovací závody na dráze – Cheb 28.4.2018
10.4.2018

I v Bělé byli atleti Unionu vidět

Nádherné jarní počasí přivítalo atlety v Bělé nad Radbůzou při 20. ročníku „Bělské pětky“. Závod byl zároveň mistrovstvím Plzeňského kraje v přespolním běhu, takže úroveň a množství startujících bylo veliké.
Trenéři Unionu byli velmi spokojeni s výkony svých svěřenců v takové konkurenci, protože osm medailí to byl opravdu skvělí výsledek. Tři první místa, jedno druhé a čtyři bronzové medaile (a k tomu tři čtvrtá místa) to bylo úžasné
Získávání medailí zahájila osmiletá Terezie Staňková svým třetím místem mezi 42 (!) stejně starými atletkami! Velkou parádou byl běh stejně starých chlapců. Na první místě doběhl usměvavý Michal Ševčenko, druhý byl (30 atletů) Jan Schweiner a čtvrtý Filip Hrubý. Atletická nádhera pro Union! Mezi desetiletými finišoval na třetím místě David Vojíř (30). Mezi třináctiletými kluky byl Jan Šmrha čtvrtý a třináctiletá Zuzana Študlarová, po lyžařské sezoně doběhla třetí. Zážitkem bylo sledovat kategorii dorostenců, kterou vyhrál s náskokem 30 sekund (!) Jan Šebo a třetí na trati 3000m doběhl Stanislav Sztrapek. Skvělé výsledky chebských atletů završil svým vítězstvím junior Vítek Fiala mezi juniory a čtvrtý doběhl Petr
Pinc.
Ted‘ atleti Unionu ještě trochu zatrénují, vyladí formu a vrhnou se do kolotoče závodů. Tím prvním, pro celý Karlovarský kraj, bude zahajovací závod v Chebu na Zlaté dráze – 28.4.- od 10.00 hod. Přijd‘te se určitě na svoje potomky podívat!