Podzimní závody předžactva – Cheb 11.10.2014
9.10.2014
OMJ v přespolním běhu – Ostrov 15.11.2014
9.11.2014
Vše

Běh Smolnickým kopcem – Chodov 12.10.2014

Atleti Unionu přivezli osm medailí.

Běh Smolnickým kopcem patří kaźdoročně k zahajovacím závodům sezóny přespolních běhů v Karlovarském kraji. Atleti chebského Unionu jsou tradičně jeho účastníky a z Chodova se ani letos nevraceli s prázdnou.
Zisk osmi medailí v závodě, kde startovalo rekordních 470 účastníků, je výborný, stejně jako další umístění do desátého místa.
Zlatou medaili si přivezla dorostenka Markéta Petrikovičová a za ní na druhém místě doběhla Šarka Sabadinová. Cenná je stříbrná medaile Adama Študlara mezi staršími žáky (pátý Petr Pinc) a rovněž ocenění zaslouží čtvrtá Hana Kročáková.
Mladší kategorie byla opravdu mnohočlenné – někde startovalo kolem čtyřiceti běžců a tak prosadit se, to už něco znamenalo, a přesto se začínající atleti a atletky chebského Unionu probili do první desítky.
Mladší žákyně Sabina Břicháčková doběhla druhá, stejně jako Monika Šebestová v přípravce (sedmá Barbora Hálová). V minipřípravce devítiletá Zuzana Študlarová patřila k favoritkám a to potvrdila třetím místem (osmá Tereza Skalová). 42 závodnic startovalo v nejmladší minipřípravce a tak druhé místo Niny Peterkové je velkým překvapením (pátá Anna Hudácká, sedmá Eva Vokáčová, desátá Kateřina Čadová) a ve stejně širokém poli kluků si vedl výborně třetí Daniel Nikonov (pátý Tomáš Petrikovič, sedmý Jonáš Konvalina, osmý Albert Plevný), 
Ted‘ čeká všechny chebské atlety měsíc přípravy a 15.listopadu se ti nejlepší utkají v Ostrově na mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu.

viz. foto naše externí fotogalerie www.atletikacheb.rajce.idnes.cz