Podzimní závody předžactva – Cheb 10.10.2015
10.10.2015
Běh 17.listopadu – Ostrov 14.11.2015
10.11.2015
Vše

Běh Smolnickým kopcem – Chodov 11.10.2015

Jedenáct medailí z přespolního běhu pro Union.

Chodovský Smolnický kopec byl svědkem atletických soubojů na Karlovarském krajském mistrovství v přespolním běhu. Atleti chebského Unionu se vraceli s jedenácti medailemi, s čímž byla mezi trenéry, pochopitelně velká spokojenost!
Výborně závodili nejmladší předžáci. V poli 36 běžců zvítězil David Vojíř a hned za ním doběhl Michal Ševčenko. Stejně úspěšné byly nejmladší předžákyně. I ony se v početném poli atletek neztratily, o čemž svědčí druhé místo Kateřiny Čadové a třetí Martiny Kapicové.
V mladších předácích získal bronzovou medaili Jan Šveňha . Zuzana Študlarová a Ondřej Hartl si odváželi ve starším předžactvu stříbrné medaile a sám sebe překvapil starší žák Vítek Fiala ziskem stříbrné medaile.
Medaile v dorostu získali spíše sprinteři a sprinterky než běžci na delší tratě – bronzovou Adama Študlar a stříbrnou Markéta Petrikovičová před Šárkou Sabadinovou.
Nyní atlety ještě čeká přespolní běh v Ostrově a pak již někteří, kteří se dostanou do výběru Karlovarského kraje ve starším žactvu, budou závodit koncem listopadu v hala v Praze.
jak

viz. foto naše externí fotogalerie www.atletikacheb.rajce.idnes.cz