Jan Lališ zahájil oštěpařským rekordem.

Výborným výkonem se prezentoval na kontrolních závodech v Chodově Jan Lališ v hodu oštěpem. Náčiní o váze 600 gramů poslal do vzdálenosti 47.45m a vytvořil nový žákovský klubový rekord. Tímto výkonem by loni na mistrovství ČR skončil na pátém místě….
Závody v Chodově provází pravidelně velký protivítr na cílové rovince, což se potvrdilo i letos. Např. při 150m dorostenek to bylo až 5.3m za sekundu, to je jako byste běželi proti zdi.
Ale i další výkony chebských atletů a atletek byly na začátek sezony výborné. Starší žákyně Kateřina Jarošová si zaběhla výborný osobní rekord na 150m (19.92) a i 60m za 8.32 je hodně dobrých. Po svém zranění, kdy nezávodil celou zimu na závodech v hale, se vrátil na ovál David Richter, a běžel slušných 150m za 17.61 sek. Běh na 800m byl plný osobních rekordů – dorostenka Kristýna Utíkalová (2:34.65), starší žákyně Hana Kročáková (2:37.93), juniorka Martina Láská (2:42.42), mladší žákyně Monika Šebestová (2:47.70) a Magdalena Syková (2:50.94) a přidal se i mladší žák Vít Študlar (2:44.84).
Dalším závodem budou zahajovací závody na rychlé „Zlaté dráze“ v Poohří kde budou startovat kromě chebských atletů i atleti z celé kraje. Trenéři a funkcionáři věří, že v pátek 24.4. v 16.00 bude na stadionu v Poohří teplo, vítr bude foukat do zad o povolené síle 2m/sek., takže budou padat „osobáky“ jak na běžícím páse. Další týden už je na pořadu Chodovská tretra (1.5.) a v neděli 3.5. v Karlových Varech prvomájové závody.