Atletický mistr světa předvede svou rozcvičku.

POZVÁNKA PRO VŠECHNY BÝVALÉ I SOUČASNÉ ATLETY
7.8.2013
Odezvy na Velkou cenu v Chebu.
7.8.2013
Vše

Atletický mistr světa předvede svou rozcvičku.

Na Velké ceně města Chebu bude startovat mistr světa z Paříže v běhu na 100m Kim Collins, který reprezentuje Svatý Kryštof a Nevis (Karibská oblast), s kterým pořadatelé uzavřeli smlouvu, že kromě startu na 60 a 150m předvede Kim ve čtvrtek od 18.00 hodin na „zlaté“ dráze v Poohří svou rozcvičku!
Atleti chebského Unionu zvou všechny zájemce, nejen tedy atlety, ale i trenéry jiných sportů a vůbec všechny ostatní zájemce o tuto nevšední podívanou. Můžete si tak najít inspiraci pro Vaše tréninky a pro zdokonalení Vašeho pohybu. Můžete přijít v tréninkovém oblečení a vše si vyzkoušet s Kimem Collinsem.
V pátek pak od 18.00 hodin zveme všechny příznivce nejen atletiky ale dobrého sportu na stadion v Poohří, aby jste viděli přímo v akci atlety, kteří patří na vrchol atletického Olympu – Zuzanu Hejnovou, Pavla Masláka, Kima Collinse a Josefa Robertsna z Jamajky a dalších pět českých reprezentantů, kteří budou startovat na mistrovství světa v Moskvě – Kateřinu Čechovou, Martina Mazáče, Petra Lichého a Jitku Bartoníčkovou. 
Těšíme se velkou diváckou kulisu.