11.2.2019
Mistrovství klubu žactva v přespolním běhu
11.3.2019

Přespolní běh v Tachově.

20. ročník Memoriálu Josefa Machta v Tachově byl opět pro chebské atlety již po několikáté startem do jarní sezony.
A opět se chebští vraceli s medailemi. Všechny překvapil sedmiletý Michal Kubinčan, který s přehledem vyhrál svojí kategorii stylem start cíl. Čtvrtý doběhl další chebský atlet Kryštof Koudelka. Mezi dorostenci byl nejlepší Jan Šebo, který to v terénu opravdu umí, šestý skončil Daniel Vaidiš.
Bronzovou medaili získala devítiletá Tereza Staňková, když jí od prvého místa dělily jen čtyři sekundy… Třetí byla i jedenáctiletá Martina Kapicová před další atletkou z Unionu Kateřinou Čadovou. Obě děvčata podávají dlouhodobě výborné výkony a v karlovarském kraji patří mezi špičku.
Chebští měli na svém kontě další čtvrtá místa, které se počítají v početném poli startujících rovněž jako velký úspěch. Snad největší smůlu měla Nina Peterková, která si medaili prohrála v úplném závěru, až na cílové čáře, Čtvrtý byl i mladší předžák Matyáš Koudelka a starší žák Jan Šmrha,
O tomto víkendu se těší atleti Unionu na svoje mistrovství v přespolním běhu, které bude v sobotu 6.4. od 11.00 hodin za červenou budovou a medaile dětem bude předávat olympijská vítězka Kateřina Neumanová!!! Přijďte se podívat a udělejte si příjemné sobotní dopoledne.