2.kolo OMD ml.žactva a závody st.žactva – K.Vary 8.6.2016

10.4.2016
MČR dorost a juniorů – Třinec 25.-26.6.2016
10.7.2016

Úspěchy atletického žactva.
V Karlových Varech se uskutečnilo oblastní mistrovství družstev mladšího a staršího žactva Karlovarského kraje.Ve všech čtyřech kategoriích si týmy chebského Unionu řekly o postup do vyšší soutěže. Ve starším žactvu na podzimní mistrovství Čech a v mladším do rovněž podzimního krajského finále spolu s Plzeňským krajem. Starší žákyně a mladší žáci byli prvních místech, mladší žákyně a starší žáci skončili druzí v pořadí Karlovarského kraje.
Některé disciplíny vynikaly velkou převahou chebských atletek Např. 60m starších žákyň vyhrála Kateřina Jarošová (8.13), druhá byla Kateřina Uhlová (8.30), třetí Romana Škrnová (8.40), čtvrtá Ivana Eichlerová (8.48) a pátá Adéla Hanykýřová (8.51).
Vítězové disciplín z chebského Unionu – starší žákyně – 100m překážek Veronika Nohejlová (15.87), 4 x 60m (K.Uhlová, R.Škrnová, V.Maydlová, I Eichlerová) 31.19. Mladší žákyně – 300m Valérie Herzová (48.17) před Viktorií Babyncovou (48.92), skok do výšky Zuzana Krutinová (1.34m). Starší žáci – 300m Adam Had (40.51), 4 x 60m (V.Mlčoch, D.Vaidiš, A.Uldrich, J.Šebo) 32.03sek. Mladší žáci – 4 x 60m (M.Kubka, M.Maxa, J.Vojíř, J.Šveňha), 38.28 sek.
Chebští trenéři ted‘ připravují starší ročníky (dorost a juniorské kategorie) na mistrovství České republiky, které bude za 14 dní v Třinci kde Union není bez šancí na zisk medaile a pak všichni těší na velkou oslavu atletiky – na Velkou cenu města Chebu, která bude na „zlaté“ dráze v Poohří 2.8.2016 těsně před olympijskými hrami, opět za účasti velkých českých hvězd Pavla Masláka a Zuzany Hejnové.