12 medailí z krajského přeboru v přespolním běhu pro chebské atlety

Atletické medaile jen pršely.
6.8.2013
Prosinec 2012 – Připravujeme se na následující prosincové závody.
6.8.2012

V Ostrově se 10.11.2012 konal Běh 17. listopadu, který je zároveň Mistrovstvím Karlovarského kraje v přespolním běhu. Přeboru se zúčastnila početná výprava z Chebu, která získala 12 medailí, z toho 5 zlatých.
Zuzana Študlarová získala bronzovou medaili v kategorii nejmladších žákyň. Sabina Břicháčková zvítězila v kategorii nejmladších žákyň II. Kategorii mladších žáků vyhrál Adam Študlar a Karel Tyrpekl doběhl v těsném závěsu jako druhý. Atletický nováček Tomáš Mudra s přehledem zvítězil v kategorii starších žáků. Starší žákyně Markéta Petrikovičová a Soňa Vejražková obsadily 2. resp. 3. místo. Dorostenkám dominovaly Sára Janušková (1.místo) a Nikola Desenská (2. místo). V juniorské kategorii získali chebští atleti celou sadu medailí – Jiří Gregor (zlatá), Petr Tirala (stříbrná) a Jan Toncar (bronzová).

Gratulujeme všem medailistům a děkujeme za skvělou reprezentaci SKP Union Cheb!