Přespolní běh – Bělá nad Radbuzou 11.4.2015

Dvě medaile z přespolního běhu v Bělé.

Přespolní běh v Bělé nad Radbuzou – populární „Bělská pětka“- měl na programu již 17.ročník. Pro městečko Bělá je to velká akce, (vždyt´dvakrát zde již pořádali mistrovství ČR v přespolním běhu) což dokazuje velký počet diváků a rovněž účast startujících atletů je úctyhodná – kolem třech stovek.
Slunečné počasí bylo příjemné i pro čtveřici chebských atletů, kteří byli na startu. Nejlépe se dařilo dorostenkám. Na trati dlouhé 2000m doběhla Kristýna Utíkalová druhá, s malým náskokem před třetí Markétou Petrikovičovou .Starší žákyně Hanka Kročáková se mezi staršími žákyněmi zlepšila proti loňsku o dvě místa a skončila šestá. Sedmý v dorostu byl Adam Študlar a devátý v mladším žactvu Adam Had. Marcela Bečvářová, mezi ženami nad 35let, byla těsně pod stupni vítězů – na čtvrtém místě!
A již se pomalu blíží atletická sezona na dráze, prvním velkým závodem v Karlovarském kraji budou zahajovací závody na „Zlaté dráze“ v Chebu a to v pátek od 24.dubna od 16.00 hod. za účasti atletů všech kategorií. Přijd’te se podívat.