Atleti se čtyřmi zlatými medailemi.

Skvělé výkony na krajském mistrovství v přespolním běhu v Ostrově předvedli atleti chebského Unionu. Čtyřikrát stáli na stupni nejvyšším a přebírali zlaté medaile! Za celý rok 2012 získali celkem 31 zlatých medailí ze všech krajských mistrovství a patří tak mezi trojici nejlepších klubů v Západočeské oblasti (Karlovarský a Plzeňský kraj)!!
Adam Študlar vyhrál překvapivě v mladších žácích, nováček v klubu Tomáš Mudra si poradil se všemi v kategorii staršího žactva, Sára Janušková (starší žákyně) běžela v poli dorostenek a nenašla přemožitelku a Jirka Gregor kraloval mezi juniory.
V mistrovských soutěžích si chebský Union „sáhl“ i na další medaile. Stříbrné medaile – Karel Tyrpekl (mladší žák), Markéta Petrikovičová (st.žákyně), Nikola Desenská (dorost), Petr Tirala (junior). Bronzové medaile – Soňa Vejražková (st.žákyně), Jan Toncar (junior).
V rámcových závodech „Běhu 17.listopadu“ se dařilo i těm nejmenším – Zuzana Študlarová byla třetí (roč. nar. 2005) a třetí byla i Sabina Břicháčková (2001).
Pro chebské atlety účast na přespolních bězích skončila a se připravují na halovou sezónu, která už klepe na dveře. Již prosinci jsou v Praze připraveny tři závody na kterých by Union chtěl, zásluhou svých atletů a atletek, dát o sobě hodně vědět.