OMJ Karlovarského kraje v hale – Praha Stromovka 26.1.2019

Atleti dovezli 30 medailí.

Výborně se dařilo atletům chebského Unionu na dalším halovém mistrovství Karlovarského kraje v pražské Stromovce. Na programu byly kategorie mladšího a staršího žactva, dorostu, juniorů a dospělých. Do Chebu putovalo 30 (!) medailí, z toho bylo 15 zlatých, 9 stříbrných a 6 bronzových.
Ve výborné formě je mezi dospělými David Richter, který vyhrál 400m (49.58!) a byl nejrychlejší i na 60m (7.12). Dorostenec Dan Vaidiš si zaběhl osobní rekord na 800m (1:58.90), což ho řadí k české špičce v této disciplíně. Špičkové výkony předvádí další dorostenec – co závod to osobní rekord – Lukáš Petrikovič.
Vyhrál 60m (7.20), 200m (23.18) a 60 m překážek v novém klubovém rekordu 8.22!!. Dvě zlaté medaile získala mladší žákyně Tereza Skalová – na 60m (8.66) a 150m 21.32sek. Stejně tak uspěl i starší žák Jan Šmrha – vítěz běhu na 300m (41.22) a 60m překážek (10.22).Junior Vítek Fiala nechal všechny soupeře za sebou v běhu na 3000m (9:15.84).
Ted‘ je před chebskými atlety už jen vrchol halové sezóny – mistrovství České republiky. David Richter by měl startovat v Ostravě na dospělých a dorostenci budou bojovat v Praze – L.Petrikovič, Dan Vaidiš a rovněž junior V.Fiala.