Atleti měli Mikuláše v Praze.Atleti chebského Unionu si o víkendu za závodili poprvé v této zimě v pražské hale na Olympu na 11. ročníku Mikulášské haly. Závody staršího a mladšího žactva byly soubojem mnoha klubů z celé České republiky.
Stupně vítězů si vybojoval skvělým výkonem Stanislav Sztrapek v běhu na 800m v novém osobním rekordu 2:09.89 min., když nestačil pouze na vítěze Jakuba Davidíka ze Stříbra, který v tomto závodě pokořil český žákovský rekord 1:58.11 min.!!!
Vůbec chebské běžce na delších tratích byli hodně vidět. Monika Šebestová si rovněž zaběhla osobní rekord na 600m (1:51.92), stejně jako Vít Študlar na 1000m (3:15.60) a Jan Šebo na 800m (2:19.62).
Nejrychlejší sprinterkou chebského Unionu na 60m tentokrát byla Kateřina Uhlová (8.47), před Adélou Hanykýřovou (8.50), Anetou Tiralovou (8.53) a Veronikou Nohejlovou (8.69). Mezi chebskými sprintery byl nejrychlejší v osobním rekordu Tomáš Kůtek (7.69) a i na 150m si posunul „osobák“ na 18.29 sek.
Velmi silná je skupina pěti starších žáků, kteří se představili na trati 300m a jejich výkonnost dává možnost postavit velmi kvalitní štafetu na mistrovství republiky na trati 4 x 300m. Nejlepšího času dosáhl Daniel Vaidiš (39.59), škoda, že Lukáš Petrikovič se nedostal pod 40 sekund (40.08) a dále ve hře o nominaci je Adam Had (41.04), mladší žák Mathias Langmaier (43.66) a Stanislav Sztrapek, který byl v tomto závodě diskvalifikován.
O tomto víkendu bude bojovat sedmička chebských atletů (K.Kůtková, Z.Študlarová, M.Šebestová, Z.Krutinová, M.Langmaier, V.Študlar, P.Špreňar) v barvách karlovarského kraje na halovém mezikrajovém víceutkání mladšího žactva opět v hale pražského Olympu. Určitě budou patřit k oporám!