Velká atletika v Mariánských Lázních.

29. ročník Memoriálu Hanky Trejbalové a 6. ročník Memoriálu Jarise Alexy se nesetkal s přízní počasí. Citelné chladno a velký vítr znehodnotily závod, který pořadatelé pečlivě připravili. Přesto přijeli a startovaly velké atletické hvězdy a ozdobou byl hlavně start českého rekordmana ve skoku do výšky Jaroslava Báby, který vytvořil nový rekord mítinku – 222 cm.
Chebští atleti se pravidelně tohoto závodu zúčastňují a dosahují na něm velmi dobrých výsledků. V kategorii starších žáků nenašel přemožitele Adam Študlar, který s převahou vyhrál 60m (7.69) a 150m (18.45). Skvěle závodila i Aneta Tiralová, která rovněž vyhrála
150m v novém osobním rekordu 19.60 sek.(!) a zaběhla si 100m. kde skočila druhá ve výborném čase 13.18 sek.
100m žen byla doménou chebských sprinterek – vyhrála Markéta Petrikovičová (13.01) a za A.Tiralovou na třetím místě doběhla Šárka Sabadinová (13.51). Další vítězství pro Union získala na 400m  Martina Láská (66.38). Miroslav Sabadin pomalu nabírá formu, kterou měl v loňském roce – v Mariánských Lázních byl druhý na 100m ve svém letošním nejlepším čase 11.07 sek.
Chebští atleti o víkendu startují na mistrovství České republiky mládežnických kategorií v Třinci a očekává se, že se někdo ze čtveřice – Petrikovičová, Janušková, Kristková a Richter – probojuje do finálových bojů a kdyby cinkla medaile, tak to už by byl megaúspěch!.
V Chebu vrcholí přípravy na Velkou cenu, která se uskuteční 29.7. (úterý) od 18.00 na „zlaté dráze“ v Poohří a bude opět skvěle obsazena i atletickými mistry světa!! Přijd‘te se pobavit velkou atletikou. Nebudete litovat!