|
Cheb – ,,zlatá dráha“ 23.5.2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1) | ZŠ Masarykova OSTROV |
|
|
|
| 8:58.6 |
|
| (1-3) Karolína Nová, Lenka Burešová, Ema Kolenatá, Johana Nováčková, | 2:15.2 |
|
| Milan Lexa, Filip Košinár, Matyáš Erlebach, Karel Kos |
|
|
|
|
| (4-5) Dominika Gordíková, Lucie Bursíková,Anna Chromá, Hana Opichalová, | 2:08.6 |
|
| Ben Othmene Omar, Sebastián Horník,Jakub Nosek, Denis Vrábel |
|
|
| Karolína Nová, Lenka Burešová, Filip Košinár, Milan Lexa, Anna Chromá, | 4:34.8 |
|
| Dominika Gordíková, Sebastián Horník, BenOthmene Omar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2) | 5.ZŠ Cheb, Kopeckého 1 |
|
|
|
| 9:17.8 |
|
| (1-3) Adam Bui, Linda Ubryová, Klára Matějovičová, Réka Šuba, |
| 2:23.2 |
|
| Vojtěch Michalec, Amálie Moulisová, Michal Maxa, Vilém Řepa |
|
|
|
| (4-5) Karolina Málková, Kristýna Doláková, Tereza Michalcová, Tran Linh, | 2:11.6 |
|
| Ondřej Hykel, Petr Špreňar, Jan Kubizňák, Adam Had |
|
|
|
|
| Adam Bui, Amálie Moulisová, Klára Matějovicová, Michal Maxa, |
| 4:43.0 |
|
| Karolína Málková, Tereza Michalcová, Petr Špreňar, Adam Had |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3) | ZŠ JIH Mariánské Lázně, Komenského 459 |
|
| 9:18.1 |
|
| (1-3) Klaudie Kováčová, Jesicca, Primasová, Anna Jirásková, Tereza | 2:23.0 |
|
| Drahorádová, Jonáš Černý, Lukáš, Pipta, Matěj Kořán, David Tomi |
|
|
| (4-5) Anna Valková, Adéla Priškinová, Barbora, Bittmanová, Petr Sochan | 2:10.9 |
|
| Patricie Suchanová, Lukáš Dostál, Michal Procházka, Tomáš Čech |
|
|
| Tereza Drahorádová, Anna Jirásková, Jonáš, Černý, David Tomi, |
| 4:44.2 |
|
| Anna Válková, Patricie Suchanová, Petr Suchan, Tomáš Čech |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4) | ZŠ Františkovy Lázně, Česká 1 |
|
|
| 9:18.7 |
|
| (1-3) Jan Baar, Jakub Baar, Lucie Mandelíčková, Vendula Matoušková, | 2:24.2 |
|
| Adéla Němečková, Zuzana Študlarová,René Zoaitter, Jan Maška |
|
|
|
| (4-5) Kateřina Uhlová, Nela Dančová, Michaela Kociánová, Tomáš Trpák, | 2:12.3 |
|
| Eliška Rebrošová, Filip Mandelíček, Matěj Hoffman, Vít Študlar |
|
|
|
| Zuzana Študlarová, Vendula Matušková, Jan Maška, René Zoaitter, | 4:42.2 |
|
| Tomáš Trpák, Matěj Hoffman, Nela Dančová, Kateřina Uhlová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5) | 6.ZŠ Cheb, Obětí nacismu 16 |
|
|
|
| 9:23.8 |
|
| (1-3) Anna Marie Škodová, Radka Vysloužilová,Trang Hoang, Adam Vítovec, | 2:23.6 |
|
| Lucie Křiváková, David varvařovský, Vojtěch Michalčák, Marek Raclovský |
|
|
| (4-5) Nátálie Hloušková, Kristina Kůtková, Dominika Holková, Matyáš Macur, | 2:11.1 |
|
| Justýna Svobodová, Martin Rataj, Martin Jelínek, Daniel Moravec |
|
|
|
| David Varvařovský, Adam Vítovec, Trang Hoang, Radka Vysloužilová, | 4:49.1 |
|
| Natálie Hloušková, Kristina K’utková, Matyáš Macur, Martin Jelínek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6) | ZŠ Skalná, Sportovní 260 |
|
|
|
| 9:32.8 |
|
| (1-3) Adéla Horvátová, Eliška Mizerová, Veronika Filipová, Marie Oslovičová, | 2:24.9 |
|
| Filip Lorincz, Jan Makovec, Matyáš Váňa, Martin Kirch |
|
|
|
| (4-5) Marie Voborníková, Veronika Kirch, Natálie Gracias, Kateřina Bartková | 2:13.9 |
|
| Radim Nepil, Matěj Martinec, Jan Gembický, Lukáš Makovec |
|
|
|
| Adéla Horváthová, Eliška Mizerová,Filip Lorincz,Jan Makovec,Veronika Kirch | 4:54.0 |
|
| Natálie Gracias, Jan Gembický, Lukáš Makovec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7) | ZŠ Chodov, Komenského 273 |
|
|
|
| 9:37.6 |
|
| (1-3) Jakub Sikora, Filip Galla, Tomáš Podolník, Zdeněk Rechtorík, | 2:23.6 |
|
| Klára Kolářová, Tereza Jílková, Sabina Nimrichterová, Kateřina Misáková |
|
|
| (4-5) Fabian Lochschmidt, Petr Ernst, Ondřej Sladký, Pavel Gárský | 2:21.6 |
|
| Jana Husáková, Tereza Smutná, Barbora Št’astná, Karolína Eiglerová |
|
|
| Filip Galla, Tomáš Podolník, Andrea Dučinská, Kateřina Misaková, | 4:52.4 |
|
| Petr Ernst, Ondřej Sladký, Michaela Veselá, Tereza Smutná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8) | ZŠ Aš, Kamenná 152 |
|
|
|
| 9:40.3 |
|
| (1-3)Tereza Nguyenová, Huslen Ganschuluum,Trachtová Natálie,Adam Švehla | 2:34.0 |
|
| Tomáš Mann, Nguyen Jan, Dan Kopřiva, Reithlová Natálka |
|
|
|
| (4-5) Anna Rychlíková, Marie Tolarová, Diana Pohlotová, Lenka Doležalová | 2:13.0 |
|
| David Horváth, Mátl Jan, Tomáš Richter, Filip Štecher |
|
|
|
|
| Huslen Ganchuluum, Natálie Reithlová, Adam Švehla, Tomáš Mann, | 4:53.3 |
|
| Anna Rychlíková, Lenka Doležalová, Tomáš Richter, Filip Štecher |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9) | Základní škola Sokolov, Běžecká |
|
|
| 9:46.4 |
|
| (1-3) Kateřina Vrbová, Kateřina Saletová, Týna Bohuslavová, Hana Trnková | 2:30.8 |
|
| Radek Sentelík, Olivier Roller, Václav Eismann, Filip Parihuzič |
|
|
|
| (4-5) Baeta Jakešová, Tereza Fojtíková, Bára Mašková, Markéta Bauerová | 2:13.6 |
|
| Oldřich Šimek, Janek Abel, Petr Hoch, Adam Gašpar |
|
|
|
|
| Radek Sentelík, Václav Eismann, Kateřina Vrbová, Hana Trnková |
| 5:02.0 |
|
| Adam Gašpar, Beata Jakešová, Markéta Bauerová, Janek Abel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10) | ZŠ Chodov, Husova 788 |
|
|
|
| 10:05.6 |
|
| (1-3) Denis Šmíd, Rudolf Garcis, Vít Křepínský, Lenka Tran, |
| 2:30.2 |
|
| Jiří Křepínský, Anežka Matějková, Nikola Rotová, Miroslava Zezulová |
|
|
| (4-5) Filip Rückl, Jovan Ferenc, Jan Prokopovič, Daniel Mühlhauser | 2:26.7 |
|
| Dominika Maděrová, Kamila Pěkná,Markéta Macánová, Barbora Christevová |
|
|
| Denis Šmíd, Rudolf Garcis, Lenka Tran, Anežka Matějková, Filip Rückl | 5:08.7 |
|
| Jovan Ferenc, Dominika Maděrová, Markéta Macánová, |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11) | SŠ, ZŠ aMŠ Kraslice, Havlíčková 1717 |
|
|
| 10:12.5 |
|
| (1-3) Lenka Trefná, Lenka Lisová, Kateřina Musiejovszká, Dan Králíček | 2:35.2 |
|
| Michaela Velíčková, David Pakosta, Štefan Národa, Nikolas Kratochvíl |
|
|
| (4-5) Yen Le Hai, Vanessa Vopičková, Zdenka Netopilová, Pavlína Fišerová | 2:25.3 |
|
| Jan Ďuris, Robert Kropp, Daniel Havelka, Danejlo Luhovský |
|
|
|
| Lenka Lisová, Lenka Trefná, Štefan Národa, Dan Králíček, Yen Le Hai | 5:12.0 |
|
| Pavlína Fišerová, Jan Ďuriš, Daniel Havelka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12) | 1. ZŠ Cheb, Americká 36 |
|
|
|
| 10:13.5 |
|
| (1-3) Jakub Kapoun, Dominik Hodný, Jakub Kopecký, Eduard Drač, | 2:45.9 |
|
| Nela Norková, Jana Mecnerová, Adriana Desenská, Emma Vinšová |
|
|
| (4-5) Monika Šebestová, Markéta Boučková, Kateřina Suková, Filip Toth | 2:11.6 |
|
| Adéla Lišková, Šimon Dvořák, Martin Bidař, Martin Balák |
|
|
|
| Eduard Drač, Emma Vinšová, Jakub Kopecký, Adriana Desenská |
| 5:16.0 |
|
| Filip Tóth, Kateřina Suková, Martin Balák, Monika Šebestová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13) | Základní škola praktická a speciální Mar.Lázně |
|
| 10:19.6 |
|
| (1-3) Kristýna Lepejová, Sabina Pištová, Kamila Faměrová, David Lepej | 2:45.9 |
|
| Štěpánka Pištová, Michael Buka, Patrik Gaži, Adam Piška |
|
|
|
| (4-5) Kristýna Némethová, Michaela Pištová, Lucie Řezáčová, Daniel Piška | 2:28.4 |
|
| Žaneta Pištová, Thomas Pišta, Marek Veizer, Patrik Prokoš |
|
|
|
| Sabina Pištová, Štěpánka Pištová, Patrik Gáži, Adam Pištová, |
| 5:05.8 |
|
| Kristýna Némethová, Žaneta Pištová, Thomas Piška, Patrik Prokoš |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14) | 2. ZŠ Cheb, Májová 14 |
|
|
|
| 10:20.6 |
|
| (1-3) Alexandra Kroupová, Lucie Krupová,laura Cettlová, Tereza Bartošová | 2:46.8 |
|
| Dominik Vu, Matěj Kraclík, Oliver Duna, Dušan Bartoš |
|
|
|
|
| (4-5) Adéla Cettlová, Sára Svobodová, Namuka Borobold, Václav Kraus | 2:16.7 |
|
| Martina Strašilová, Martin Beneš, Martin Miko, Václav Čada |
|
|
|
| Lucie Kroupová, Laura Cettlová, Oliver Duna, Dušan Bartoš, Adéla Cettlová, | 5:17.1 |
|
| Sára svobodová, Václav Čada, Václav Kraus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15) | Základní škola Hranice, Husová 414 |
|
|
| 10:34.7 |
|
| (1-3) Patrik Černý, Adéla Němečková, Zuzana Špinarová, Marek Strunz | 2:45.4 |
|
| Jakub Amrich, Sandra Söllnerová, Tibor Karička, Eva Karičková |
|
|
|
| (4-5) Kateřina Černeková, Vojtěch Brože, Petra Babuljaková, Adam Švagr | 2:25.3 |
|
| Ondřej Hodomický, Adrien Robausch, Natálie Lunterová, Kateřina Ciprová, |
|
|
| Eva Karičková, Tibor Karička, Sandra Sollnerová, Vojtěch Brožek |
| 5:24.0 |
|
| Ondřej Hodonický, Natálie Lunterová, Kateřina Ciprová, Adam Švagr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16) | ZŠ Královské Poříčí, Dlouhá 63 |
|
|
| 10:47.4 |
|
| (1-3) Matěj Zeiska, Markéta Šlajchrtová, Martin Vilímek, Markéta Březinová | 2:47.8 |
|
| Anna Radlová, Adam Sejkora, Dominika Veselová, Dominik Čuri |
|
|
|
| (4-5) Jan Kováč, Tereza Hájková, Patrik Miler, Věra Maláriková |
| 2:27.5 |
|
| Matyáš Rak, Antonín Szabo, Sára Kirchnerová, Nela Janečková |
|
|
|
| Anna Radlová, Adam Sejkora, Nela Janečková, Dominik Čuri |
| 5:32.1 |
|
| Matěj Zeiska, Dominika Kiselová, Jan Kováč, Sára Kirchnerová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17) | Svobodná škola Cheb |
|
|
|
| 10:47.9 |
|
| (1-3) Štěpán Kudrhalt, Miroslav Horník, Dominik Mach, Matouš Mašek | 2:47.7 |
|
| Eliška Marešová, Anna Chárová, Ema Vasylyková, Samuela Čiháková |
|
|
| (4-5) Jan Křivka, Jan Mikuláš Kroupa, Denis Artamonov, Daniel kupčák, | 2:25.6 |
|
| Pavlína Šmrhová, Irena Zemanová, Nikola Földešová, Karolina Erbanová |
|
|
| Miroslav Horník, Matouš Mašekm Eliška Marešová, Samuela Čiháková | 5:34.6 |
|
| Denis Artamonov, Jan Mikuláš Kroupa, Nikola Földesová, Pavlína Šmrhová |
|