Cheb – ,,Zlatá dráha“ 12.5.2015 | | | |
| | | | | | | | |
1) | ZŠ Masarykova Ostrov | | | | | 8:58.0 |
| (1-3) Antonín Horák, Šimon Hes, David Doboš, Jaroslav Janecký, Viktorie | 2:18.3 |
| Drobná, Terezie Drobná, Amélie Křížová, Nikola Říčanová, | | |
| (4-5) Sebastián Horník, Vojtěch Majer, Jakub Vlach, Milan Lexa, Karolína | 2:05.3 |
| Nová, Lenka Burešová, Ema Kolenatá, Nikola Ettlerová, | | | |
| A – David Doboš, Jaroslav Janecký, Viktorie Drobná, Terezie Drobná, | 4:34.4 |
| Sebastián Horník, Milan Lexa, Karolína Nová, Ema Kolenatá, | | |
| | | | | | | | |
2) | 6.ZŠ Cheb, Obětí nacismu 16 | | | | | 9:19.6 |
| (1-3) Kateřina Raclavská, Markéta Šupková, Barbora Škardová, Dominika | 2:21.9 |
| Hejdová, Alexej Dašek, Roman Schimmer, Matyáš Shejbal, Josef Valuš | |
| (4-5) Zdeněk Humeník, Matěj Podhirna,Jan Dudža, David Varvařovský, | 2:06.8 |
| Antonie Plavcová, Thi Huyen My Le, Tran Huyen Hoang, Radka Vysloužilková | |
| A -Dominika Hejdová, Markéta Šupková, Antonie Plavcová, Alexej Dašek, | 4:50.9 |
| Matěj Podhirna, Radka Vysloužilová, Roman Schimmer, David Varvařovský | |
| | | | | | | | |
3) | ZŠ Komenského Karlovy Vary | | | | | 9:21.7 |
| (1-3) Richard Kanický, Matěj Kašpar, Julie Drahošová, Natálie Fuchsová, | 2:26.0 |
| Adéla Růžková, Veronika Sedláková, Jonas Ben Abdelatif, Martin Bartoš | |
| (4-5) Vojtěch Svatek, Nikola Kollár, Petr Zolnaj, Carolina Stuksová, Julie | 2:11.9 |
| Šlemrová, Linda Zatloukalová, Jan Dvořák, Adéla Jarošová | | |
| A – Vojtěch Svatek, Richard Kanický, Petr Zolnaj, Carolina Štuksová, | 4:43.8 |
| Natálie Fuksová, Julie Drahošová, Adéla Jarošová, Jonas Ben Abdulatif | |
| | | | | | | | |
4) | l. ZŠ Cheb, Americká 36 | | | | | 9:23.0 |
| (1-3) Jana Mecnerová, Adriana Desenská, Kateřina Hynková, Tereza | 2:28.7 |
| Pavelková, Jakub Kopecký, Lukáš Nádhera, Daniel Nikonov, Jakub Havránek | |
| (4-5) Markéta Boučková, Karolína Suková, Monika Šebestová, Ema Vinšová | 2:06.3 |
| Šimon Dvořák, Filip Toth, Martin Balák, Dominik Janda | | | |
| A – Kateřina Hynková, Adriana Desenská, Lukáš Nádhera,Monika Šebestová | 4:48.0 |
| Karolina Suková, Martin Balák, Filip Tóth | | | | |
| | | | | | | | |
5) | 5.ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého | | | | | 9:33.6 |
| (1-3) Lukáš Hrůza, Tomáš Petrikovič, Marek Sirkovský, Marek Vojtěch, | 2:28.3 |
| Ludmila Kaščáková, Simona Konečná, Pavla Norková, Linda Ubryová | |
| (4-5) Ondřej Hykel, Jakub Šmejkal, Norbert Slunečko, Petr Špreňar, | 2:13.9 |
| Zuzana Krutinová, Tereza Mulačová, Zuzana Stejskalová, Natálie Šímová | |
| A – Lukáš Hrůza, Marek Vojtěch, Simona Konečná, Lucie Ubryová, | 4:51.4 |
| Ondřej Hykel, Petr Špreňar, Zuzana Krutinová, Zuzana Stejskalová | | |
| | | | | | | | |
6) | ZŠ JIH Mariánské Lázně | | | | | 9:39.4 |
| (1-3) Adéla Postránecká, Františka Jirásková, Anna Heřmanová, Petr | 2:32.8 |
| Vojáček, Karolína Krejnická, Jonáš Černý, Antonín Zelený, Michal Kuzmík, | |
| (4-5) Anna Válková, Natálie Kratochvílová, Tereza Drahorádová, Klaudie | 2:18.1 |
| Tomáš Čech, Lukáš Pipta, Jan Stybar, Lukáš Dostál | | | |
| A – sestava štafety neuvedena | | | | | 4:48.5 |
| | | | | | | | |
7) | ZŠ Sokolov, Švabinského | | | | | 10:02.7 |
| (1-3) Štěpánka Hrabalová, Andrea Čopáková, Eliška Lázničková, Jonáš | 2:38.5 |
| Bernát, Barbora Převrátilová,Ondřej Hrabák, Daniel Vaníček, Martin Ondruš, | |
| (4-5) Klára Mlejnková, Natálie Luksová, Marie Predigerová, David Berka | 2:15.5 |
| Daniela Steinsdörferová, Robert Šlechta, Kryštof Kovardinský, Petr Charvát | |
| A – Štěpánka Hrabáková, Barbora Převrátilová, Martin Ondruš, Jonáš Bernát | 5:08.7 |
| Klára Mlejnková,Natálie Luksová,David berka, Petr Charvát | | |
| | | | | | | | |
8) | ZŠ Aš, Kamenná | | | | | | 10:04.9 |
| (1-3) Jan Novák, Daniel Turták, Alex Houleh, Patrik, Štrébl, Lucie Kašparová | 2:32.2 |
| Natálie Humlová, Kateřina Uhmanová, Veronika Průchová | | |
| (4-5) Lukáš Bado, Dominik Kováč, Daniel hilf, Dominik Šivák, Veronika | 2:22.0 |
| Sluková, Marie Landrgotová, Anna Perglerová, Aneta Syrovátková | | |
| A – Lukáš Bado, Dominik Šivák, Veronika Sluková, Marie Landrgotová, | 5:10.7 |
| Jan Novák, Daniel Turták, Lucie Kašparová, Kateřina Uhmanová | | |
| | | | | | | | |
9) | SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice | | | | | | 10:23.8 |
| (1-3) Martin Bílý, Lucie Streschnáková, Nikolas Kratochvíl, Jakub Vyleta | 2:40.1 |
| Zuzana Vajsejtlová, Tomáš Palivec, Karolína Suchá, Amelie Vopičková | |
| (4-5) Daniel Rigo, Michala Velíčková, Pavlína Fišerová, Matěk Baník, | 2:26.6 |
| Lenka Trefná, Šárka Vitmanová, David Pakosta, Jakub Kozma | | |
| A – Tomáš Palivec, Karolina Suchá, Šárka Vitmanová, Jakub Vyleta, | 5:17.1 |
| Amelie Vopičková, Pavlína Fišerová, Matěj Baník, Jakub Kozma, | | |
| | | | | | | | |
10) | ZŠ Nové Sedlo | | | | | | 11:01.4 |
| (1-3) Erik Janičo, Valentýna Valešová, Jakub Komárek, František Mikát, | 2:46.5 |
| Aneta Ullmannová, René Oláh, Tereza Vrbeníková, Michaela Höflerová | |
| (4-5) David Brizgala, Johanka Kulíková, Martin Horváth, Karina Majgotová | 2:27.3 |
| Šimon Kresáň, Nela Majgotová, Dominik Rubáš, Barbora Petrusová | |
| A – Valentýna Valešová, René Oláh, David brizgala, Aneta Ullmanová, | 5:47.6 |
| Johanka Kulíková, Erik Krajčo, Martin Horváth, Nela Majgotová |