Chebští atleti na čelo českých tabulek.

Chodov a tradiční závod Chodovská tretra byly svědkem razantního nástupu chebských atletů do čela českých atletických tabulek. Prakticky neustále stál někdo z chebských na stupíncích vítězů a chebští trenéři byli nadšeni, jak se jejich svěřencům daří.
Klubový žákovský rekord na 300m (36.81)vytvořil Matěj Nádhera a tímto časem je druhý v České republice! Vyhrál i šedesát metrů (7.39). I jeho kolegyně se „hnaly“ za velmi rychlými časy a tak Kateřina Jarošová vyhrála šedesátku (8.23) a Aneta Tiralová skončila druhá (8.29).Tiralová zaběhla i výborný čas na 300m (42.50).
Dorostenka Markéta Petrikovičová zatím ještě nemá tu správnou sprinterskou rychlost, přesto vyhrála 100m za 13.09 sek., ale vítězství na třístovce v časem 41.91 svědčí o velké rychlostní vytrvalosti. Rovněž sprinterské vystoupení Davida Richtera bylo na vysoké úrovni a dostalo ho do čela českých tabulek. První stovka sezony za 11.28 a 300m 35.78 mají svojí velkou kvalitu!
Dařilo se ale i ostatním atletům chebského Unionu. Tereza Skalová (roč.nar. 2006) nedala na 60m svým soupeřkám šanci a vyhrála v čase 10.34 sek. Stejně starý Jan Šveňha byl stříbrný za 10.11 sek. Mladší žák Lukáš Petrikovič získal dvakrát zlato (60m překážek 11.14 a na 300m 44.01) a jednou byl bronzový (60m 8.55). Druhý na 300m byl v osobním rekordu Adam Had (44.80). Starší žákyně Hanka Kročáková bojuje o nominaci na olympiádu mládeže v běhu na 800 Čas 2:38.15min., přestože znamenal v závodě druhé místo, na nominaci zatím nestačil
Úvod sezóny se tedy atletům vydařil, ale po mítincích přichází na řadu mistrovské závody, jako třeba ted‘ v sobotu v Domažlicích, kdy je na pořadu první kolo „Gigantu“, na jehož startu budou nejlepší mládežníci ze tří krajů – Karlovarského, Jihočeského a Plzeňského. To už budou ty pravé atletické „bitvy“.