Atleti v Bílině dvakrát vyhráli!

Ani po Velké ceně se atletika v chebském Unionu nezastavila a ti nejúspěšnější závodili po týdnu na mítinku v Bílině. A velmi úspěšně. Důkazem to jsou dvě vítězství a dva klubové rekordy výborné kvality.
David Richter se vyšlápl na všechny sprintery, kteří startovali na 150m. V závěru svého běhu je dokázal udržet za svými zády a výsledkem byl nový dorostenecký rekord – 16.82 sek., kterým dokonce vede české tabulky!
Vítězně proběhla cílem na 150m i Markéta Petrikovičová (19.73) a cenný je její skalp loňské žákovské medailistky Fiskové z Chomutova.150m běžela i Martina Láská (21.86)
Třináct let byl v klubových žákovských rekordech zapsán čas Pavla Kota na 500m (1:11.1 min.) ale po závodech v Bílině dochází ke změně,. Adam Študlar vyrazil na pětistovku ve velkém stylu a jeho čas 1:10.11 byl celkově čtvrtým nejrychlejším ze dvou běhů. Škoda, že pořadatelé nasadili Adama do druhého běhu, který suveréně vyhrál. Adam si zlepšil i osobní rekord v dálce (5.24m).
Dalším závodem, kde budou chebští startovat je Chodská patnáctistovka 19.8. a nyní se těší, jak celý týden budou sledovat na televizních obrazovkách – atletické mistrovství Evropy v Zürichu.