Bělská pětka v přespolním běhu – Bělá nad Radbuzou 8.4.2017

Výborné výsledky chebských atletů v Bělé.
Poslední ze tří jarních přespolních běhů, kterých se chebští atleti zúčastnili, byl 19.ročník „Bělské pětky“ v Bělá nad Radbůzou. Tento závod byl výborně obsazen, protože byl zároveň krajským mistrovstvím Plzeňského kraje. Konkurence tedy byla vysoká a tak se ziskem tří medailí, dvou čtvrtých míst a jednoho šestého místa, byli oba trenéři – Jacek Přibáň a Petr Učík – velmi spokojeni.
Skvěle bojovali starší žáci. Standa Sztrapek ,po zisku stříbrné medaile na halovém mistrovství České republiky, je k neutahání. O vítězství bojoval až do posledních metrů a jeho druhé místo bylo velmi překvapivé. Výborný výkon předvedl i Jan Šebo, který skončil třetí a tak jen sedmý Daniel Vaidiš, zůstal za očekáváním.
Snad ještě větším překvapením byl dorostenec Vítek Fiala, který na tříkilometrové trati obsadil mezi plzeňskými běžci skvělé druhé místo!
Pověstný chloupek od medaile na čtvrtém místě zůstaly – mladší žákyně Viktorie
Babyncová a starší žákyně Monika Šebestová. Výborné výsledky chebských atletů podtrhla svým výkonem a šestým místem mezi přežákyněmi Lucka Mašková.
Ted‘ mají chebští naplánované tradiční soustředění o Velikonocích v Domažlicích a 26. dubna bude „zlatá dráha“ svědkem zahajovacích závodů sezóny 2017 pod širým nebem.