Poslední přespolák před halovou sezonou.

Atleti chebského Unionu si zajeli o víkendu na poslední přespolní běh před startem halové sezony.
Zatímco šest chebských trenérů před začátkem závodu podupávalo, aby zahnali zimu, které se do nich zakusovala, během závodu je ale rozehřívaly výkony chebských atletů.
Cestu za osmi medailemi zahájili dva nejmladší chebští atleti (ročník narození 2010!) a to stříbrný Jan Schweiner a bronzový Josef Šnadr. Na stupínek nejvyšší za vítězství mezi 38 běžci si vyskočil mladší předžák David Vojíř (2008) který si poradil se všemi soupeři. Na vítězně vlně byla i Martina Kapicová v mladších předžákyních – i ona nechala za sebou početné pole startující (41!). Co nám ostatní kluby závidí je neporazitelná trojice „mušketýrů“ ve starších žácích. První Jan Šebo, druhý Daniel Vaidiš a třetí Stanislav Sztrapek – pro Union atletická paráda. Vítek Fiala dává o sobě hodně vědět a tvrdá tréninková dřina se mu vyplácí. V dorostenecké kategorii doběhl na druhém místě (porazil ho pouze český rekordman na 800m a 1500m Jakub Davidík) a tak i v této kategorii měl Union svého zástupce na stupních vítězů,
Opravdu výborné vystoupení chebských běžců podtrhla i čtyři čtvrtá místa (Kateřina Čadová, Albert Plevný, Jan Šmrha a Aneta Tiralová) a tak mohou trenéři pohlížet na halovou sezonu s optimismem .Vše začne 2. prosince Mikulášskou halou v Praze. Na startu bude mladší a starší žactvo z celé republiky.