Atleti před mistrovstvím republiky

Posledním testem před atletickým mistrovstvím České republiky dorostu a juniorských kategorií o tomto víkendu v Praze, byla soutěž družstev tří krajů (Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského) v Sušici.
Všechny tři týmy, které měl Union v soutěži, si zajistili postup na mistrovství Čech, které bude na podzim.
Výborně je připraven dorostenec Lukáš Petrikovič, který vyhrál 100m (11.49) a 200m (23.27) a na trati 110m překážek doběhl druhý v novém osobním rekordu 15.10 sek. Rovněž velmi úspěšný- s dvěma osobními rekordy – byl Daniel Vaidiš, který vyhrál 800m (2:0031!!) a na 200m skončil třetí (24.24). A úspěch slavila svým vítězstvím v oštěpu i Romana Škrnová – 37.77 metrů. Vítek Fiala na trati 3000m nedal opět svým soupeřům šanci a zvítězil v osobním rekordu 9:28.98min.
Mistrovství republiky bude velkým testem nejen pro atlety, ale i jejich trenéry – M.Nováka, P.Tiralu a J.Přibáně – protože jedině tento závod se ukáže, jak se podařilo atlety připravit ve srovnání s českou špičkou.