Atleti překonávali rekordy ve štafetách.

Atletický gigant se uskutečnil v Domažlicích. V soubojích nejlepších dorosteneckých a juniorských týmů ze tří krajů – Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského – byli atleti chebského Unionu hodně vidět. Dorostenci skončili na třetím místě – za Škodou Plzeň a Táborem, dorostenky čtvrté – za Táborem, Sokolovem a Škodou Plzeň.
Běžeckými zážitky byly štafety v podání chebských sprinterů korunované dvěma klubovými rekordy a ani v jedné kategorii nenašly přemožitele! Dorostenci ve složení – L.Osinek, D.Richter, J.Lališ a M.Nádhera zlepšili rekord z roku 1989 (!) o dvě desetiny na 44.5, což je opravňuje startovat ve finále M-ČR. Výborný rekord zaběhly i dorostenky – A.Tiralová, M.Petrikovičová, Š.Sabadinová a K.Jarošová – 49.7sek., který určitě na dalších závodech zlepší.
Mezi dorostenci kralovali dva chebští sprinteři. David Richter vyhrál 100m (11.42) a byl druhý na 200m (22.4). Korunním princem byl, ještě žák, Matěj Nádhera, který byl druhý na 100m (11.55) a třetí na 200m (22.8), což je čas lepší klubového rekordu!
Chebští trenéři si dále vychutnávali atletiku zásluhou výkonů děvčat. Velké osobní rekordy, které jí řadí do úzké špičky českých žákovských sprinterek, předvedla Kateřina Jarošová. Vyhrála 200m (26.5) a skvěle jí vyšel i běh na 100m, kde doběhla druhá ve čase (12.87 !!). I Aneta Tiralová se předvedla v novém „osobáku“ na 100m (12.96) a druhé místo na 200m (26.6) potvrdilo, že tyto dvě žákyně budou na M-ČR patřit k adeptkám na finálová umístění. To, že sprint v Chebu patří mezi parádní disciplíny potvrdila i Šárka Sabadinová, rovněž v osobních rekordech 100m za 13.21 sek., a 200m (26.8), kde doběhla třetí!
Markéta Petrikovičová patři k dalším ozdobám chebské atletiky. Velkým osobním rekordem (poprvé pod 60 sekund) 59.00 vyhrála závod na 400m a tímto časem je druhá v českých tabulkách! Markéta si dala skvělý dárek tři dny před svými sedmnáctiletými narozeninami. Gratulujeme!
Osobní rekordy z Domažlic si přivezla i druhá na 100m překážek (16.27) a třetí v kouli (8.78m) Lucka Břicháčková. Třetí na 800m metrů skončila časem 2:39.66 min. Hanka Kročáková a i ona pomohla svým bodovým ziskem k úspěchu chebského týmu.
Dalším závodem je už tuto sobotu ligové kolo v Klatovech, kde by opět chebská děvčata měla patřit ke špičkám.