Ročenka SKP Union Cheb – 2016
5.8.2017
Tréninky všech kategorií podle trenérů :
5.8.2019
Vše

Umístění našich družstev 2016


17






Atletika – SKP Union Cheb – 1974-2016

UMÍSTĚNÍ NAŠICH DRUŽSTEV v M-ČR, v I.NL, v krajských OMD
OMD junioři                                                          OMD juniorky 


1)TJ Sokol Č. Budějovice     12 / 358                 1) AK Škoda Plzeň    5 / 143
2)Atletika Klatovy                10 / 253                     2) TJ Sokol České Budějovice  
 2 /  13
3)TJ Sokol SG Plzeň             7 / 168                     3) SKP Union Cheb   -3 /  99
4)AK Škoda Plzeň                4 /  59


5)SKP Union Cheb               2 /  145.5


6)Triatlet Karlovy Vary           1 /  22.5









Mistrovství Čech – st.žáků                               Mistrovství Čech – st.žákyň 

1)  ASK Slavia Praha                    248.5                   1) TJ LIAZ Jablonec n/N.202.5
2) AC Sparta Praha                      161.5                   2) ASK Slávia Praha
189.5
3) AC Slovan Liberec                    155.5                   3) Atletika JM Praha
154
4) TJ Baník Stříbro                        150                      4) AC SYNER Turnov
95
5) AC Mladá Boleslav                    136                     5) TJ Baník Stříbro
86
6) AK Škoda Plzeň                         68                        6) Atletika Litvínov 
75
7) Atletika Litvínov                           54                       7) USK PROVOD Ustí n/L.64
8) USK PROVOD Ustí n/L               45                     8) SKP Union Cheb
37
9) SKP Union Cheb                        27.5                   9) AKM Viktoria Plzeň
31







I. liga skupina B – ženy                             OMD ml.žaků 


1)ASL Slavia Praha32 / 923                  1) SKP Union Cheb
174
2)Atletika St.Boleslav27 / 675                  2) Triatlet Karlovy Vary
162
3)Spartak Praha 425 / 600.5               3) ŠAK Chodov
145
4)TJ VS Tábor17/ 483.                  4) AK Sokolov
61
5)TJ Sokol SG Plzeň16 / 466.5               OMD ml.žákyň 


6) Lokomotiva Beroun15 / 451                  1) Triatlet K.Vary
15/338,5
7)AK Most
 8 / 266                   2) SKP Union Cheb
12 / 261
8)SKP Union Cheb 4 / 115                   3) TJ MDDM Ostrov
7/ 192.5



                                4) AK Sokolov
7/ 178



                                5) ŠAK Chodov
4 / 155







OMD – finále ml.žáků OMD – finále ml. žákyň 


1)AK Škoda Plzeň140                            1) AK Škoda Plzeň
102
2)TJ Sokol SG Plzeň 125                           2) Triatlet Karlovy Vary85.5
3)TJ Baník Stříbro  81                            3) SKP UNION Cheb83
4)AKM Viktoria Plzeň  77                            4) AC Domažlice
70.5
5)SKP UNION Cheb  61                            5) TJ Sušice
70
6)Mílaři Domažlice  45                            6) TJ Baník Stříbro         68
7)ŠAK při ZŠ Přeštice  45                            7) Atletclub Nýřany
64
8)Triatlet Karlovy Vary  32                            8) TJ MDDM Ostrov
39



                                  9) Atletika Klatovy
23
Výsledky předžactva chebského Unionu


Starší předžáci 
                        Starší předžákyně 


1)Triatlet K.Vary22 / 218             1) Triatlet K.Vary25 / 148

2)  SKP Union Cheb       17 / 102             2) TJ MDDM Ostrov22 / 109




                            3 ) SKP Union Cheb17 /  98








Mladší předžáci 
                         Mladší předžákyně 


1)Triatlet K.Vary26 / 288             1) Triatlet K.Vary26 / 281

2)SKP Union Cheb22 / 146             2) SKP Union Cheb24 / 152