Rekordy VC Chebu a „Zlaté dráhy“
5.8.2017
Umístění našich družstev 2016
5.8.2019
Vše

Ročenka SKP Union Cheb – 2016

Atletika – SKP Union Cheb – 1974-2016



Dráha – venku – 2 0 1 6





tučně vytištěné – nové rekordy Unionu



60m






8.023Jarošová Kateřina, 01             w  + 0.3Praha0506STŽ

8.271Tiralová Aneta, 00                  w – 0.5Cheb2304D

8.302Uhlová Kateřina, 02                w + 1.6w + 1.5K.Vary0806STŽ

8.301Petrikovičová Markéta, 98       w + 0.1Kladno2307J

8.396Škrnová Romana, 01              w + 0.6Chodov3004STŽ

8.455Maydlová Veronika, 02           w + 1.1Praha0506STŽ

8.464Hanykýřová Adéla, 01            w + 1.2Chodov3004STŽ

8.464Eichlerová Ivana, 02               w + 0.9w + 1.5K.Vary0806STŽ

8.542Nohejlová Veronika, 02           w + 0.0K.Vary0105STŽ

8.651Kůtková Kristina, 03               w + 0.6Stříbro2105MLŽ









8.723Sabadinová Šárka, 98             w + 0.1K.Vary0105J

8.794Šebestová Monika, 03            w + 1.3Chodov3004MLŽ

8.881Vavříková Barbora, 02             w – 0.2w – 0.9Plzeň2404STŽ

8.924Čechvalová Eliška, 01            w + 0.2Plzeň1608STŽ

8.944Bílková Kateřina, 02               w + 1.2Chodov3004STŽ

8.941Poláková Martina, 02              w + 0.8w + 0.0K.Vary0806STŽ

8.985Suková Karolína, 03               w + 1.3Chodov3004MLŽ

8.983Babyncová Viktorie, 04            w + 0.1w + 0.4K.Vary0806MLŽ

9.024Lišková Adéla, 02                  w + 0.3w + 0.0K.Vary0806STŽ

9.042Sanvenero Beata, 02              w + 0.4w + 0.0K.Vary0806STŽ









9.052Lučanová Barbora, 00             w + 0.1K.Vary0105D

9.083Gugalová Andrea, 01              w – 1.0w + 0.0K.Vary0806STŽ

9.211Krutinová Zuzana, 03              w – 0.8Chodov3004MLŽ

9.213Králová Adéla, 04                   w + 0.9Stříbro2105MLŽ

9.234Herzová Valerie, 04                w + 0.0Stříbro2105MLŽ

9.285Rančevová Simona, 02           w + 0.2Plzeň1608STŽ

9.383Zemanová Kateřina, 04           w – 1.1M.Lázně1105MLŽ

9.395Hejdová Dominika, 05             w + 0.6w + 1.6Plzeň2309MLŽ

9.461Hájková Eliška, 04w + 0.3Plzeň2408MLŽ

9.465Syková Magdalena, 03           w + 1.2w + 0.0M.Lázně1409MLŽ









9.473Kročáková Hana, 00               w + 0.1K.Vary0105D

9.523Boučková Markéta, 03            w + 0.0Cheb2304MLŽ

9.541Skalová Tereza, 06                w + 0.6w – 0.4Plzeň2404MLŽ

9.562Študlarová Zuzana, 05w + 0.4Plzeň2404MLŽ

9.597Gugalová Andrea, 01              w – 1.0Cheb2304STŽ

9.625Horáčková Zuzana, 04            w – 0.9M.Lázně1105MLŽ

9.742Vinšová Emma, 05                 w + 0.7Stříbro2105MLŽ

9.792Peterková Nina, 07                 w + 0.0Chodov3004MLŽ

9.874Růžičková Tereza, 03w + 0.4K.Vary0802MLŽ

9.894Finková Adriana, 05w  + 0.0M.Lázně1409MLŽ









9.932Hynková Kateřina, 05             w + 0.6Stříbro2105MLŽ

9.944Šalátová Amálie, 05               w – 0.0w – 1.0M.Lázně1409MLŽ

9.953Mašková Lucie, 06                 w – 0.6Stříbro2105MLŽ

10.155Ubryová Linda, 05                  w + 0.6Stříbro2105MLŽ

10.176Desenská Adriana, 05            w + 0.6Stříbro2105MLŽ

10.253Kafková Natálie, 04w – 0.4Plzeň2404MLŽ




55





                     Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


10.256Veselá Adriana, 02                w + 0.0Cheb2304STŽ

10.512Dančová Amálie, 07               w + 0.0Chodov3004MLŽ

10.524Doubravová Barbora, 06          w – 0.0Cheb2304MLŽ

10.541Bicencová Eliška, 05              w – 0.8w – 1.3Plzeň2404MLŽ









10.661Raclavská Kateřina, 05           w + 0.0    Cheb2304MLŽ

10.666Kapicová Martina, 08w – 1.7Cheb0208MLŽ

10.721Čadová Kateřina, 08               w – 0.8Chodov3004MLŽ

10.961Jorová Karolina, 07                 w – 0.0Cheb2304MLŽ

10.986Červenková Sára, 06              w – 0.0Cheb2304MLŽ

11.177Schweinerová Kateřina, 07      w + 0.0w – 1.7Cheb0208MLŽ

11.253Vokáčová Eva, 07                  w – 0.0Cheb2304MLŽ

11.327Martínková Viktoria, 05           w + 0.0Cheb2304MLŽ

11.562Fischerová Tereza, 09            w + 0.0Cheb2304MLŽ

11.644Glabasnicová Kateřina, 07       w + 0.0Cheb2304MLŽ









11.976Lhotová Karolína, 08w +  0.0Cheb2304MLŽ

11.998Nová Martina, 08w – 1.7Cheb0208MLŽ

12.207Helclová Laura, 06                 w – 0.0Cheb2304MLŽ

12.237Křivánková Michaela, 08         w +  0.0Cheb2304MLŽ

12.484Fialová Markéta, 09               w +0.0Cheb2304MLŽ

12.538Vaňkátová Veronika, 08         w + 0.0Cheb2304MLŽ

12.644Jílková Nikol, 07                    w – 0.0Cheb2304MLŽ









60m s větrem




8.276Uhlová Kateřina, 02w + 2.1Bílina1308STŽ









100m






12.693Tiralová Aneta, 00                  w + 0.8Plzeň0406D

12.844Jarošová Kateřina, 01             w + 0.8Plzeň0406STŽ

12.983Petrikovičová Markéta, 98       w + 0.4Chodov3004J

13.373Uhlová Kateřina, 02                w + 1.2w + 0.4Písek0309STŽ

13.405Sabadinová Šárka, 98             w – 0.1Tábor2805J

13.485Škrnová Romana, 01              w + 1.2w + 0.0St.Boleslav1106STŽ

13.572Hanykýřová Adéla, 01             w + 1.4K.Vary0105STŽ

13.863Nohejlová Veronika, 02           w + 1.2K.Vary0105STŽ

13.946Eichlerová Ivana, 02                w – 0.8Tábor2805STŽ

14.114Maydlová Veronika, 02            w + 0.7Kladno2307STŽ









14.251Vavříková Barbora, 02w – 0.4Plzeň2404STŽ

14.317=Bílková Kateřina, 02                w + 0.7Kladno2307STŽ

14.485Břicháčková Lucie, 98             w + 0.0Chodov3006J

14.656Sanvenero Beata, 02              w – 0.1Tábor2805STŽ

14.695Čechvalová Eliška, 01             w +  1.2K.Vary0105STŽ

14.716Poláková Martina, 02              w + 1.2K.Vary0105STŽ

14.765Lučanová Barbora, 00             w + 0.0Chodov3004D

14.766Rančevová,Simona  02           w + 1.4w + 0.0St.Boleslav1106STŽ

14.831Babyncová Viktorie, 04           w + 0.9K.Vary0105MLŽ

14.907Lišková Adéla, 02                   w + 1.2K.Vary0105STŽ









14.913Boučková Markéta, 03            w + 1.5K.Vary0105MLŽ

15.463Králová Adéla, 04                   w + 0.9K.Vary0105MLŽ

15.505Zemanová Kateřina, 04           w + 1.1K.Vary0105MLŽ

16.044Kročáková Hana, 00               w + 0.6K.Vary0105D




56





                      Atletika – SKP Union Cheb – 1974 -2016


100m s větrem




13.512Hanykýřová Adéla, 02w + 2.7Bílina1308STŽ









150m






19.561Tiralová Aneta, 00                  w + 0.0Cheb2304D

19.632Jarošová Kateřina, 01             w – 0.3Stříbro2105STŽ

19.734Petrikovičová Markéta, 98       w – 0.0w – 0.8Cheb0208J

20.073Škrnová Romana, 01              w – 0.3Stříbro2105STŽ

20.301Uhlová Kateřina, 02                w – 0.0w + 0.2Bilina1009STŽ

20.471Hanykýřová Adéla, 01             w – 1.6w + 1.1Stříbro1806STŽ

20.881Nohejlová Veronika, 02           w – 0.0w – 0.4Stříbro1806STŽ

20.956Sabadinová Šárka, 98             w – 0.0Cheb2304J

21.022Ivana Eichlerová, 02w – 1.0Stříbro2105STŽ

21.242Maydlová Veronika, 02            w + 0.0w – 0.3Stříbro2105STŽ









21.352Šebestová Monika, 03            w – 0.0w -0.8Plzeň2309MLŽ

21.672Vavříková Barbora, 02             w + 0.0w – 0.2Bilina1009STŽ

21.784Láská Martina, 07                   w + 0.0Cheb2304J

21.783Kůtková Kristina, 03               w + 0.0Cheb2304MLŽ

22.031Bílková Kateřina,  02               w – 1.4Stříbro2105STŽ

22.262Babyncová Viktorie, 04           w – 0.7w – 0.8Plzeň2309MLŽ

22.316Suková Karolina, 03                w + 0.0Cheb2304MLŽ

22.364Čechvalová Eliška, 01             w + 0.0Cheb2304STŽ

22.393Poláková Martina, 02              w – 1.4Stříbro2105STŽ

22.441Herzová Valerie, 04                 w – 2.4w – 0.9Chodov0809MLŽ









22.521Lišková Adéla, 02                   w + 0.0w – 1.2Stříbro2105STŽ

22.674Rančevová Simona, 02            w + 0.0w – 1.2Chodov0809STŽ

22.852Boučková Markéta, 03            w – 2.4Stříbro2105MLŽ

22.862Krutinová Zuzana, 03              w + 0.0Cheb2304STŽ

23.478Syková Magdalena, 03           w + 0.0Cheb2304MLŽ

24.174Králová Adéla, 04                   w – 0.7Cheb2304MLŽ

24.172Boušková Markéta, 03w – 1.5Chodov0809MLŽ

25.084Růžičková Tereza, 03             w – 1.7Stříbro2105MLŽ

25.223Finková Adriana, 05                w – 0.0Cheb2304MLŽ

25.282Hejdová Dominika, 05             w – 0.0Cheb2304MLŽ









25.302Skalová Tereza, 06                 w – 0.0Cheb2304MLŽ

25.342Kafková Natálie, 04                w + 0.0Cheb2304MLŽ

25.381Peterková Nina, 07                 w + 0.0Cheb2304MLŽ

25.386Horáčková Zuzana, 04            w – 0.7Cheb2304MLŽ

25.403Streicherová Jana, 04             w + 0.0Cheb2304MLŽ

25.492Mašková Lucie, 06                 w – 0.0Cheb2304MLŽ

25.583Hynková Kateřina, 05              w + 0.0Cheb2304MLŽ

25.743Študlarová Zuzana, 05            w – 0.0Cheb2304MLŽ

26.134Desenská Adriana, 05            w – 0.0Cheb2304MLŽ

26.334Šalátová Amálie, 29.24           w + 0.0Cheb2304MLŽ









26.354Doubravová Barbora, 06          w – 0.0Cheb2304MLŽ

26.735Ubryová Linda, 05                  w + 0.0Cheb2304MLŽ

26.787Veselá Adriana, 02                 w – 0.0Cheb2304STŽ

26.835Vinšová Emma, 05                 w – 0.0Cheb2304MLŽ

27.287Raclavská Kateřina. 05           w + 0.0Cheb2304MLŽ

27.836Bicencová Eliška, 05              w – 0.0Cheb2304MLŽ




57





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


27.982Kapicová Martina, 08              w – 0.0Cheb2304MLŽ

28.566Martínková Viktoria, 05          w + 0.0Cheb2304MLŽ

28.695Červenková Sára, 06              w + 0.0Cheb2304MLŽ

29.173Schweinerová Kateřina, 07      w + 0.0Cheb2304MLŽ









29.306Heclová Laura, 06                  w + 0.0Cheb2304MLŽ

29.482Čadová Kateřina, 08               w – 0.0Cheb2304MLŽ

29.763Vokáčová Eva, 07                 w + 0.0Cheb2304MLŽ

30.764Fischerová Tereza, 09             w + 0.0Cheb2304MLŽ

31.674Lhotová Karolína, 08              w + 0.0Cheb2304MLŽ

31.783Jílková Nikol, 07                     w – 0.0Cheb2304MLŽ

32.855Glabasnicová Kateřina, 07      w + 0.0Cheb2304MLŽ









200m






26.082Tiralová Aneta, 00                   w + 1.2Plzeň0406D

26.182Petrikovičová Markéta, 98        w + 1.4K.Vary0105J

26.621Jarošová Kateřina, 01              w + 1.2K.Vary0105STŽ

26.761Škrnová Romana, 01              w – 0.2Klatovy0705STŽ

27.244Sabadinová Šárka, 98             w – 1.7Tábor2805J

28.023Hanykýřová Adéla, 01             w – 1.4Plzeň0406STŽ

28.261Uhlová Kateřina, 02                w + 0.0w + 1.2Písek0309STŽ

28.861Eichlerová Ivana, 02                w – 2.3Klatovy0705STŽ

28.902Nohejlová Veronika, 02            w – 0.2K.Vary0105STŽ

29.512Bílková Kateřina, 02               w + 0.0w – 0.1Kladno2307STŽ









29.991Sanvenero Beata, 02              w – 0.2w + 0.6St.Boleslav1106STŽ

30.103Maydlová Veronika, 02w – 0.1Kladno2307STŽ

30.142Rančevová Simona, 02            w – 0.0K.Vary0105STŽ

30.203Lišková Adéla, 02                   w + 0.0K.Vary0105STŽ

30.152Vavříková Barbora, 02w + 1.2Písek0309STŽ

31.712Zemanová Kateřina, 04           w + 0.5K.Vary0105MLŽ









200m s větrem




30.742Babyncová Viktoria, 04          w + 2.6K.Vary0105MLŽ









300m






42.278Tiralová Aneta, 00
Cheb208D

42.391Petrikovičová Markéta, 98
Cheb2304J

42.941Jarošová Kateřina, 01
Chodov3004STŽ

43.571Sabadinová Šárka, 98
Sušice1005J

43.782Škrnová Romana, 01
Chodov3004STŽ

45.672Hanykýřová Adéla, 01
Plzeň1608STŽ

47.093Šebestová Monika, 03
M.Lázně1409MLŽ

47.171Uhlová Kateřina, 02
K.Vary0806STŽ

47.392Suková Karolina, 03
M.Lázně1409MLŽ

47.572Bílková Kateřina, 02
K.Vary0806STŽ









48.171Herzová Valérie, 04
K.Vary0806MLŽ

48.303Sanvenero Beata, 02
Chodov3004STŽ

48.314Eichlerová Ivana, 02
K.Vary0806STŽ

48.334Rančevová Simona, 02
Chodov3004STŽ

48.405Lučanová Barbora, 00
Chodov3004D

48.464Babyncová Viktorie, 04
Plzeň2309MLŽ

48.521Kůtková Kristýna, 03
Chodov3004MLŽ




58





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


48.592Vavříková Barbora, 02
Plzeň1608STŽ

48.792Lišková Adéla, 02
K.Vary0806STŽ

49.465Maydlová Veronika, 02
Chodov3004STŽ









50.846Čechvalová Eliška, 01
Chodov3004STŽ

50.975Kročáková Hana, 00
Chodov3004D

51.803Králová Adéla, 03
M.Lázně1409MLŽ

52.762Syková Magdalena, 03
M.Lázně1409MLŽ

54.623Streicherová Jana, 04
Cheb2304MLŽ

54.661Skalová Tereza 06
Cheb2304MLŽ

55.313Finková Adriana, 05
M.Lázně1409MLŽ

56.914Horáčková Zuzana, 04
M.Lázně1409MLŽ

58.224Mašková Lucie, 06
M.Lázně1409MLŽ

58.313Krutinová Zuzana, 03
Chodov3004MLŽ









58.473Hynková Kateřina, 05
M.Lázně1409MLŽ

58.714Ubryová Linda, 05
M.Lázně1409MLŽ

59.031Kapicová Martina, 08
Cheb2304MLŽ

60.505Šalátová Amálie, 05
M.Lázně1409MLŽ

63.752Čadová Kateřina, 08
Cheb2304MLŽ

64.313Jorová Karolina, 07
Cheb2304MLŽ

64.904Dančová Amálie, 07
Cheb2304MLŽ

65.445Schweinertová Kateřina, 07
Cheb2304MLŽ









400m






59.346Tiralová Aneta, 00
Tábor2805D

59.594Petrikovičová Markéta, 98
Plzeň0406J

67.273Láská Martina, 97
Klatovy0705J









500m






1:25.321Šebestová Monika, 03
K.Vary0105MLŽ

1:28.682Suková Karolína, 03
K.Vary0105MLŽ









600m






1:48.921Šebestová Monika, 03
Cheb2304MLŽ

1:51.195Láská Martina, 97
Cheb2304J

1:56.851Študlarová Zuzana, 05
Plzeň2408MLŽ

1:58.757Kročáková Hana, 00
Cheb2305D

2:00.023Herzová Valerie, 04
Cheb2304MLŽ

2:00.954Syková Madgalena, 03
Cheb2304MLŽ

2:01.241Suková Karolína, 03
Plzeň2408MLŽ

2:01.829Taitlová Nikola, 86
Cheb2304

2:09.466Králová Adéla, 04
Sokolov2405MLŽ

2:10.433Skalová tereza, 06
Plzeň2408MLŽ









2:13.392Meisserová Olga, 04
Plzeň2408MLŽ

2:17.3211Peterková Nina, 07
Cheb2304MLŽ









800m






2:33.8710Lučanová Barbora, 00
Plzeň0406D

2:34.031Študlarová Zuzana, 05
Plzeň2309MLŽ

2:36.062Šebestová Monika, 03
Plzeň2309MLŽ

2:37.615Sanvenero Beata, 02
K.Vary0806STŽ

2:45.523Utíkalová Kristýna, 99
Klatovy0705D




59





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


2:45.967Suková Karolína, 03
Bilina1009MLŽ

2:50.289Babyncová Viktorie, 04
Stříbro2105MLŽ

2:50.356Syková Magdaléna, 03
K.Vary0806MLŽ

3:00.434Herzová Valerie, 04
M.Lázně1105MLŽ

3:02.4810Meiserová Olga, 04
K.Vary0806MLŽ









3:07.3910Kůtková Kristina, 03
M.Lázně1105MLŽ

3:11.416Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně1105MLŽ

3:16.766Králová Adéla, 04
M.Lázně1105MLŽ

3:17.047Kafková Natáli, 04
M.Lázně1105MLŽ

3:22.488Horáčková Zuzana, 04
M.Lázně1105MLŽ

3:45.139Krutinová Zuzana, 03
M.Lázně1105MLŽ









1000m






3:26.691Lučanová Barbora, 00
K.Vary0105D

3:37.053Syková Magdalena, 03
K.Vary0105MLŽ









1500m






5:56.907Syková Magdalena, 03
Stříbro2105MLŽ









Míle






6:15.991Lučanová Barbora, 00
Bělá1509D









5000m






20:34.389Lučanová Barbora, 00
Praha1505D









60m př.






11.321Kůtková Kristina, 03               w – 0.9w – 0.1Plzeň2309MLŽ

11.962Králová Adéla, 04w – 0.1Plzeň2309MLŽ

12.251Krutinová Zuzana, 03              w + 1.9w + 0.0K.Vary0806MLŽ

12.303Šebestová Monika, 03            w – 0.9w + 0.0K.Vary0806MLŽ

13.112Kafková Narálie, 04w + 0.4Plzeň2408MLŽ

13.563Babyncová Viktorie, 04w – 0.2M.Lázně1105MLŽ

13.673Syková Mgdalena, 03             w – 0.6M.Lázně1105MLŽ

13.714Zemanová Kateřina, 04           w – 0.6M.Lázně1105MLŽ

13.714Horáčková Zuzana, 04            w – 0.6M.Lázně1105MLŽ

13.966Herzová Valerie, 04                w – 1.1M.Lázně1105MLŽ









14.445Ubryová Linda, 05w + 1.3Plzeň2309MLŽ

15.064Suková Karolína, 03                w – 1.6 M.Lázně1105MLŽ









100m př.






15.852Nohejlová Veronika, 02w + 1.4Praha0506STŽ

18.865Maydlová Veronika, 02w – 1.9Stříbro2105STŽ

18.903Hanykýřová Adéla, 01w + 0.3K.Vary0806STŽ









100m př.






16.881Jarošová Kateřina, 01              w – 2.8Klatovy0705D









100m př. – ženy




17.205Břicháčková Lucie, 98             w + 1.2Plzeň0406J

17.917Láská Martina, 97                   w – 1.9Tábor2805J

400m př.






72.248Láská Martina, 97
Tábor2805J




60





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


200m př.






31.311Nohejlová Veronika, 02           w + 0.0w – 0.2Stříbro2105STŽ

31.801Hanykýřová Adéla, 01w – 0.7Bilina1009STŽ

33.361Břicháčková Lucie, 98             w + 1.9Chodov3004J

34.272Láská Martina, 97                  w + 1.9Chodov3004J

35.101Maydlová Veronika, 02w – 0.4Chodov0809STŽ









Sprint. 3boj





22817Jarošová Kateřina, 01 – (8.16 – 13.01 – 26.98)  vítrBílina1308STŽ

21887Petrikovičová Markéta, 98-(8.30 -13.20-27.20)Kladno2307J

206811Uhlová Kateřina, 02 – (8.27 – 13.38 – 28.44) vítrBílina1308STŽ

20314Škrnová Romana, 01 (8.49 – 13.62 – 27.61)K.Vary0105STŽ

197413Hanykýřová Adéla, 02 (8.46 – 13.51 – 28.67)Bílina1308STŽ

18987Sabadinová Šárka, 98 – (8.72 – 13.93 – 27.84).K.Vary0105J

18788Nohejlová Veronika, 02 (8.54 – 13.86 – 28.90)K.Vary0105STŽ

169411Maydlová Veronika, 02 (8.75 – 14.11 – 30.10)Kladno2307STŽ

164912Bílková Kateřina, 02 (8.96 – 14.31 – 29.51)Kladno2307STŽ

156913Vavříková Barbora (8.99 – 14.31 – 30.56)Kladno2307STŽ









141910Babyncová Viktorie, 04 (9.24 – 14.83 – 30.74)K.Vary0105MLŽ

139711Lišková Adéla, 02 (9.44 – 14.90 – 30.20)K.Vary0105STŽ

137912Rančevová Simona, 02 – (9.52 – 14.93 – 30.14)K.Vary0105STŽ

133713Sanvenero Beata, 02 (9.54 – 15. 01 – 30.51)K.Vary0105STŽ

120814Zemanová Kateřina, 04 (9.48 – 15.50 – 31.71)K.Vary0105MLŽ

118415Králová Adéla, 04 (9.51 – 15.46 – 32.07)K.Vary0105MLŽ









4x60m






30.381Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, JarošováCheb2304J

31.031Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, JarošováStříbro2105STŽ

31.331Hanykýřová, Škrnová, Uhlová, NohejlováCheb2304STŽ

33.142Nohejlová, Poláková, Maydlová, EichlerováK.Vary0806STŽ

33.771Šebestová, Syková, Kůtková, HerzováChodov0809MLŽ

34.002Babyncová, Syková, Herzová, ŠebestováK.Vary0806MLŽ

34.062Rančevová, Bílková, Sanvenero, MaydlováBilina1009MLŽ

34.071Kůtková, Suková,Syková, ŠebestováStříbro2105MLŽ

34.273Nohejlová, Poláková, Čechvalová, LiškováChodov0809STŽ

34.971Babyncová, Herzová, Králová, KrutinováStříbro2105MLŽ









35.296Sanvenero,Lišková, Čechvalová, BílkováK.Vary0806STŽ

35.601Babyncová, Králová, Kafková, SukováChodov0809MLŽ

36.361Horáčková, Krutinová, Růžičková, ZemanováK.Vary0806MLŽ

37.663Gugalová, Boučková, Streicherová, VeseláCheb2304MLŽ

37.842Hejdová, Hynková, Študlarová, UbryováStříbro2105MLŽ

38.271Mašková Skalová, Desenská, VinšováStříbro2105MLŽ









4 x 100m






49.544Tiralová,Petrikovičová,Sabadinová,JarošováTábor2805J

49.891Uhlová, Petrikovičová, Tiralová, JarošováPlzeň0406J

52.072Eichlerová, Uhlová, Hanykýřová, ŠkrnováSt.Boleslav1106STŽ

52.723Uhlová,Hanykýřová, Maydlová, EichlerováTábor2805STŽ

52.782Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, EichlerováKlatovy0705STŽ

53.283Eichlerová, Sanvenero, Hanykýřová, MaydlováPlzeň0406STŽ

54.463Nohejlová, Poláková,Maydlová,TóthováKlatovy0705D

55.721Nohejlová, Škrnová, Sabadinová, EichlerováPísek0309D




61





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


4 x 300m






3:04.738Škrnová, Uhlová, Hanykýřová, JarošováJablonec1809STŽ

3:15.562Vavříková, Sanvenero, Rančevová, BílkováBilina1009STŽ









4 x 400m






4:12.976Tiralová, Jarošová, Sabadinová, PetrikovičováTřinec2606J

4:31.344Láská, Bílková, Rančevová, SanveneroTábor2805J

4:36.824Bílková, Petrikovičová, Sanvenero,SabadinováPraha1505J









Výška






1.354Krutinová Zuzana, 03
Plzeň2309MLŽ

1.303Čechvalová Eliška, 01
K.Vary0806STŽ

1.255Rančevová Simona, 02
K.Vary0806STŽ

1.2310=Horáčková Zuzana, 04
Sokolov2405STŽ









Dálka






4.7710Maydlová Veronika, 02           w -1.2Tábor2805STŽ

4.745Břicháčková Lucie, 98            w + 0.1Plzeň0406J

4.702Jarošová Kateřina, 01             Sokolov2405STŽ

4.467Poláková Martina, 02              w + 1.0Klatovy0705STŽ

4.373Nohejlová Veronika, 02w – 0.2Písek0309STŽ

4.3614Vavříková Barbora, 02w + 0.0Bilina1009STŽ

4.353Kůtková Kristina, 03
Plzeň2309MLŽ

4.346Škrnová Romana, 01              w + 0.4Klatovy0705STŽ

4.148Čechvalová Eliška, 01            Plzeň1608STŽ

4.083Krutinová Zuzana, 03
Plzeň2408MLŽ









3.959Bílková Kateřina, 02
Plzeň2408STŽ

3.6911Šebestová Monika, 03
M.Lázně1105MLŽ

3.671Študlarová Zuzana, 05
Plzeň2408MLŽ

3.6512Čadová Eliška, 02
Sokolov2405STŽ

3.6412Herzová Valerie, 04
M.Lázně1105MLŽ

3.647Gugalová Andrea, 01
K.Vary0806STŽ

3.597Horáčková Zuzana, 04
Plzeň2408MLŽ

3.598Babyncová Viktorie, 04
Plzeň2408MLŽ

3.5617Suková Karolina, 03
M.Lázně1105MLŽ

3.459Hájková Eliška, 04
Plzeň2408MLŽ









3.3924Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně1105MLŽ

3.253Skalová Tereza, 06
Plzeň2408MLŽ

3.2322Martyková Sára, 04
K.Vary0806MLŽ

3.1929Králová Adéla, 04
M.Lázně1105MLŽ

3.065Hejdová Dominika, 05
Plzeň2408MLŽ

3.046Hynková Kateřina, 05
Plzeň2408MLŽ

3.0237Kafková Natálie, 04
M.Lázně1105MLŽ

2.777Bicencová Eliška, 05
Plzeň2408MLŽ

2.5340Syková Magdalena, 03
M.Lázně1105MLŽ









Dálka s větrem




4.486Škrnová Romana. 01               w + 2.2Klatovy0705STŽ









Trojskok






9.3816Břicháčková Lucie, 98             w – 0.9Praha1505J












62





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


Kriket






34.5011Ubryová Linda, 05
Plzeň2309MLŽ

33.886Horáčková Zuzana, 04
Chodov0809MLŽ

31.4712Šebestová Monika, 03
M.Lázně1105MLŽ

31.3217Boučková Markéta, 03
Plzeň2309MLŽ

30.0816Syková Magdalena, 03
M.Lázně1105MLŽ

29.3218Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně1105MLŽ

28.6619Kůtková Kristina, 03
M.Lázně1105MLŽ

27.6223Herzová Valerie, 04
M.Lázně1105MLŽ

27.4524Krutinová Zuzana, 03
M.Lázně1105MLŽ

25.5226Králová Adéla, 04
M.Lázně1105MLŽ









24.8228Kafková Natálie, 04
M.Lázně1105MLŽ

24.5820Vinšová Emma, 05
Stříbro2105MLŽ

24.2831Suková Karolína, 03
M.Lázně1105MLŽ

21.3738Babyncová Viktorie, 04
M.Lázně1105MLŽ

21.0514Růžičková Tereza, 03
Chodov0809MLŽ









Koule 2kg





10.163Boučková Markéta, 03
Chodov0809MLŽ

7.5116Horáčková Zuzana, 04
Plzeň2309MLŽ

5.6711Růžičková Tereza, 03
K.Vary0806MLŽ









Koule – 3kg





8.305Maydlová Veronika, 02
Sokolov2405STŽ

7.9713Boučková Markéta, 03
Bilina1009STŽ









Disk 1kg






21.192Škrnová Romana, 01
K.Vary0806STŽ









Oštěp 500gr





31.631Škrnová Romana, 01
Chodov0809STŽ









Oštěp 600gr





37.081Kristková Tereza, 97
Plzeň0806J









Pětiboj






1861
Šebestová Monika, 03
M.Lázně1105MLŽ



12.93 – 31.47 – 8.93 – 3.69 – 2:44.54



1723
Kůtková Kristina, 03
M.Lázně1105MLŽ



12.74 – 28.66 – 8.77 – 3.93 – 3:07.39



1409
Herzová Valérie, 04
M.Lázně1105MLŽ



13.96 – 27.62 – 9.44 – 3.64 – 3:00.43



1401
Suková Karolina, 03
M.Lázně1105MLŽ



15.06 – 24.28 – 9.16 – 3.56 – 2:53.61



1326
Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně1105MLŽ



13.71 – 29.32 – 9.36 – 3.39 – 3:11.41



1271
Horáčková Zuzana, 05
M.Lázně1105MLŽ



13.71 – 33.87 – 9.62 – 3.55 – 3:22.48



1227
Syková Magdalena, 03
M.Lázně1105MLŽ



13.67 – 30.08 – 9.69 – 2.53 – 2:59.52 



1211
Králová Adéla, 04
M.Lázně1105MLŽ



13.61 – 25.52 – 9.37 – 3.19 – 3:16.76














63





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


1174
Babyncová Viktorie, 04
M.Lázně1105MLŽ



13.56 – 21.37 – 9.42 – 3.08 – 3:12.04



1047
Krutinová Zuzana, 03
M.Lázně1105MLŽ



13.54 – 27.45 – 9.59 – 3.30 – 3:45.12



970
Kafková Natálie, 04
M.Lázně1105MLŽ



13.84 – 24.82 – 10.20 – 3.02 – 3:17.04











Mužské složky




60m






7.255Richter David, 98                    w – 2.2w + 0.0Cheb0208J

7.301Nádhera Matěj, 00                  w + 0.2K.Vary0105D

7.511Šebík Lukáš, 00                     w + 0.5w – 0.6Plzeň2408D

7.531Osinek Lukáš, 98                   w + 0.1Cheb2304J

7.764Žižka Jakub, 98                      w – 2.2 K.Vary0105J

7.803Kůtek Tomáš, 99                    w + 0.2K.Vary0105D

7.843Petrikovič Lukáš, 02               w – 0.0w – 0.6Plzeň2408STŽ

7.841Sztrapek Stanislav, 02w – 1.1M.Lázně1409STŽ

7.923Gia Huy Nguyen, 98               w – 0.1Cheb2304J

7.973Pinc Petr, 00                         Sokolov2405D









7.976Had Adam, 02w + 0.3Praha0506STŽ

7.991Uldrich Artur, 02                     w + 1.1Stříbro2105STŽ

8.073Vaidiš Daniel, 02                    w – 0.3Stříbro2105STŽ

8.461Špreňar Petr, 03                     w – 1.4Stříbro2105MLŽ

8.685Mlčoch Václav, 02                  w – 1.7w – 2.1Bilina1009STŽ

8.713Šebo Jan, 02w – 0.8Plzeň2408STŽ

8.743Langmaier Mathias, 03            w – 1.8w + 0.0Chodov0809MLŽ

9.047Martínek Ondřej, 00                w + 0.2Cheb2304D

9.141Maxa Michal, 05                     w – 2.4w + 0.1K.Vary0806MLŽ

9.332Vojíř Jakub, 05                      w – 0.9w + 0.1K.Vary0806MLŽ









9.391Študlar Vít, 03w – 0.2M.Lázně1409MLŽ

9.513Šveňha Jan, 06                      w – 0.9Chodov3004MLŽ

9.675Kubka Matyáš, 04                 w – 0.2w + 0.1K.Vary0806MLŽ

9.803Voříšek Václav, 04                 w – 1.3Plzeň2408MLŽ

9.951Nikonov Daniel, 07                 w + 0.0Cheb2304MLŽ

9.994Zikmund Tomáš, 05w – 1.0Chodov0809MLŽ

10.145Hartl Ondřej, 04                     w – 1.1M.Lázně1105MLŽ

10.1554Pejsar Kryštof, 05                  w – 0.0Cheb2304MLŽ

10.162Aust Martin, 07w – 0.2Cheb0208MLŽ

10.204Řepa Vilém, 05                      w + 1.2Chodov3004MLŽ









10.261Vojíř David, 08                       w – 0.0w + 0.9Chodov3004MLŽ

10.494Žižka Adam, 03                     w – 1.3Cheb2304MLŽ

10.542Konvalina Jonáš, 07               w – 0.0Cheb2304MLŽ

10.601Svoboda Ondřej, 05                w – 0.0Cheb2304MLŽ

10.724Nejedlý Václav, 07                 w + 0.0Cheb2304MLŽ

10.775Rataj Tomáš, 04                    w – 1.3Cheb2304MLŽ

10.955Plevný Albert, 07w – 0.2Cheb0208MLŽ

11.487Ševčenko Michal, 09              w + 0.0w – 0.2Cheb0208MLŽ

11.505Frouz Jakub, 07                     w – 0.0Cheb2304MLŽ

11.534Francl Jakub, 07                    w – 0.0Cheb2304MLŽ












64





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


11.542Fiala Matyáš, 09                    w + 0.0Cheb2304MLŽ

11.762Forch Robin, 07                     w – 0.0Cheb2304MLŽ

12.106Benedikt Lukáš, 10                w + 0.0Cheb2304MLŽ

12.193Srnka Sebastián, 08               w – 0.0Cheb2304MLŽ

12.244Křivský Jan, 09                      w + 0.0Cheb2304MLŽ

12.356Strádal Šimon, 07                  w + 0.0Cheb2304MLŽ

12.505Hrubý Filip,10                        w + 0.0Cheb2304MLŽ

12.518Jaroš Jakub, 09                     w + 0.0Cheb2304MLŽ

12.626Schweiner Jan, 10                 w + 0.0Cheb2304MLŽ

12.633Domas Dominik, 09               w + 0.0Cheb2304MLŽ









12.894Vida František, 08                  w + 0.0Cheb2304MLŽ

13.125Nídl Marek, 08                       w + 0.0Cheb2304MLŽ









60m s větrem




7.171Richter David, 98w + 3.9Bílina1308J

7.942Had Adam, 02                       w + 2.6Chodov3004STŽ

8.595Mlčoch Václav, 02                 w + 3.1Chodov3004STŽ

8.694Šebo Jan, 02                         w + 2.6Chodov3004STŽ









100m






10.861Richter David, 98                   w + 1.2Plzeň0406J

11.242Nádhera Matěj, 00                   w + 0.0Chodov606D

11.766Osinek Lukáš, 98                    w – 1.4Tábor2805J

11.872Šebík Lukáš, 00                      w + 1.5Chodov3004D

11.953Kůtek Tomáš, 99                    w + 0.7Plzeň0406D

12.215Žižka Jakub, 98                      w – 1.5K.Vary0105J

12.351Petrikovič Lukáš, 02               w – 0.0w + 1.0Písek0309STŽ

12.394Gia Huy Nguyen, 98               w + 0.9Chodov3004J

12.683Had Adam, 02                       w + 0.0K.Vary0105STŽ

12.835Uldrich Artur, 02                    w – 2.1w + 1.0Písek0309STŽ









12.974Pinc Petr, 00                         w + 0.0Chodov3004D

13.214Vaidiš Daniel, 02                   w – 2.1Klatovy0705STŽ

14.572Langmaier Mathias, 03           w – 0.3K.Vary0105MLŽ









100m s větrem




12.821Uldrich Arthur, 02                   w + 3.1K.Vary0105STŽ

13.712Mlčoch Václav, 02w + 3.1K.Vary0105STŽ









150m






16.832Richter David, 98w – 1.2Cheb0208J

18.222Osinek Lukáš, 98                   w – 0.0Cheb2304J

18.421Kůtek Tomáš, 99                    w – 0.0Cheb2304D

18.454Žižka Jakub, 98                      w + 0.0Cheb2304J

18.661Petrikovič Lukáš, 02               w – 0.0w + 0.3Stříbro1808STŽ

18.683Had Adam, 02                       w – 0.1Stříbro2105STŽ

18.735Gia huy Nguyen. 98               w + 0.0Cheb2304J

18.843Šebík Lukáš, 00w + 0.0Cheb2304D

19.243Uldrich Artur, 02                      w – 1.0w – 0.0Bilina1009STŽ

19.281Vaidiš Daniel, 02                   w + 0.0w – 2.4Chodov0809STŽ









19.815Pinc Petr, 00                         w – 0.0Cheb2304D

20.232Langmaier Mathias, 03           w -2.7w +0.7Chodov0809MLŽ




65





                   Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


20.347Sztrapek Stanislav, 02             w + 0.0Cheb2304STŽ

20.484Mlčoch Václav, 02w + 0.0Bilina1009STŽ

20.561Šebo Jan, 02w – 0.4Stříbro2105MLŽ

21.353Špreňar Petr, 03                    w + 0.0w – 0.4Stříbro2105MLŽ

21.816Fiala Vítek, 00                       w + 0.0Cheb2304D

21.847Kliment Matěj, 99                   w + 0.0Cheb2304D

22.486Maxa Michal, 05                    w – 0.0w + 0.7Chodov0809MLŽ

23.022Šveňha Jan, 06w + 0.3Chodov0809MLŽ









24.763Pejsar Kryštof. 05                  w – 0.0Cheb2304MLŽ

25.045Voříšek Václav, 04w + 0.3Chodov0809MLŽ

25.427Hartl Ondřej, 04w + 0.0Cheb2304MLŽ

25.424Kubka Matyáš, 04w + 0.0Cheb2304MLŽ

25.671Nikov Daniel, 07                     w + 0.0Cheb2304MLŽ

25.966Zikmund Tomáš, 05w + 0.3Chodov0809MLŽ

26.155Rataj Tomáš, 04w + 0.0Cheb2304MLŽ

27.034Řepa Vilím, 05                       w – 0.0Cheb2304MLŽ

27.181Konvalina Jonáš, 07               w + 0.0Cheb2304MLŽ

27.815Svoboda Ondřej, 05                w – 0.0Cheb2304MLŽ









27.812Plevný Albert, 07                    w – 0.0Cheb2304MLŽ

29.332Nejedlý Václav, 07w + 0.0Cheb2304MLŽ

30.173Frouz Jakub, 07                     w – 0.0Cheb2304MLŽ

31.593Strádal Šimon, 07w + 0.0Cheb2304MLŽ

31.914Forch Robin, 07                     w – 0.0Cheb2304MLŽ

31.994Srnka Sebastián, 08               w -0.2w + 0.0Cheb2304MLŽ

33.055Schweiner Jan, 10w + 0.0Cheb2304MLŽ









200m






21.974Richter David, 98                    w – 0.0w + 0.3Ostrava2005J

22.732Nádhera Matěj, 00                  w + 0.0K.Vary0105D

23.815Osinek Lukáš, 98                   w – 0.9Tábor2805J

24.192Šebík Luděk, 00                     w + 1.8K.Vary0105D

24.162Kůtek Tomáš, 99                    w + 0.4Plzeň0406D

24.562Žižka Jakub, 98                      w + 1.7Klatovy0705J

25.401Petrikovič Lukáš, 02                w + 0.0K.Vary0105STŽ

24.974Gia Huy Nguyen, 98                w + 0.6Plzeň0406J

25.462Had Adam, 02                        w + 0.0K.Vary0105STŽ

26.281Vaidiš Daniel, 02                    w + 0.0K.Vary0105STŽ









26.333Uldrich Arthur, 02           
K.Vary0105STŽ

26.344Pinc Petr, 00                          w + 1.8K.Vary0105D

28.593Mlčoch Václav, 02                  w + 0.0K.Vary0105STŽ

29.134Šebo Jan, 02     
K.Vary0105STŽ

29.142Langmaier Mathias, 03            w – 0.0K.Vary0105MLŽ









300m






34.851Richter David, 98
Chodov3004J

35.732Nádhera Matěj, 00
Chodov3004D

39.001Sztrapek Stanislav, 02
M.Lázně1409STŽ

39.165Šebík Lukáš, 00
Plzeň1608D

39.192Vaidiš Daniel, 02
M.Lázně1409STŽ

39.434Kůtek Tomáš, 99
Chodov3004D

39.543Petrikovič Lukáš, 02
M.Lázně1409STŽ




66





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


39.983Žižka Jakub, 08
Cheb2304J

40.135Gia Huy Nguyen, 98
Chodov3004J

40.511Had Adam, 02
K.Vary0806STŽ









40.984Uldrich Artur, 02
M.Lázně1409STŽ

43.924Langmaier Mathias, 03
Plzeň2309MLŽ

45.894Mlčoch Václav, 02
Chodov3004STŽ

45.721Špreňar Petr, 03
M.Lázně1409MLŽ

49.163Študlar Vít, 03
M.Lázně1409MLŽ

50.475Šveňha Jan, 06
M.Lázně1409MLŽ

52.416Maxa Michal, 05
M.Lázně1409MLŽ

53.733Vojíř Jakub, 05
Cheb2304MLŽ

56.272Kubka Maytáš, 04
M.Lázně1409MLŽ 

58.174Vojíř David, 08
Cheb2304MLŽ









58.183Řepa Vilém, 05
M.Lázně1409MLŽ

61.616Plevný Albert, 07
Cheb2304MLŽ

70.808Francl Jakub, 07
Cheb2304MLŽ









400m






53.111Nádhera Matěj, 00 
Břeclav1110D

55.062Osinek Lukáš, 98
K.Vary2109J

56.684Vaidiš Daniel, 02
Klatovy0705STŽ

57.683Kůtek Tomáš 99
K.Vary2109D









500m






1:17.402Sztrapek Stanislav, 02
K.Vary0105STŽ

1:24.243Šebo Jan, 02
K.Vary0105STŽ









600m






1:32.391Vaidiš Daniel, 02
Plzeň2408STŽ

1:39.954Sztrapek Stanislan, 02
Cheb2304STŽ

1:40.646Fiala Vítek, 00
Cheb2304D

1:47.523Šebo Jan, 02
Plzeň2404STŽ

1:55.212Študlar Vít, 03
Cheb2304MLŽ

2:00.774Šveňha Jan, 06
Stříbro2105MLŽ

2:02.613Hartl Ondřej, 04
Cheb2304MLŽ

2:05.376Vojíř Jakub, 05
Stříbro2105MLŽ

2:21.878Ševčenko Michal, 09
Cheb2304MLŽ









800m






2:07.814Vaidiš Daniel, 02
Jablonec1709STŽ

2:13.605Sztrapek Stanislav, 02
Bilina1009STŽ

2:24.335Šebo Jan, 02
Písek0309STŽ

2:36.222Študlar Vít, 03
K.Vary0806MLŽ

2:43.714Hartl Ondřej, 04
K.Vary0806MLŽ

2:47.176Langmaier Mathias, 03
M.Lázně1105MLŽ

2:49.007Špreňar Petr, 03
M.Lázně1105MLŽ

3:02.603Vojíř Jakub, 05
M.Lázně1105MLŽ

3:00.158Kubka Matyáš, 04
M.Lázně1105MLŽ









1000m






3:01.441Sztrapek Stanislav, 02
Sokolov2405STŽ

3:01.673Vaidiš Daniel, 02
Sokolov2405STŽ




67





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


3:22.511Študlar Vít, 03
K.Vary0105MLŽ

3:43.764Hartl Omdřej, 04
K.Vary0105MLŽ









1500m






4:49.0511Fiala Vítek, 00
M.Lázně1409D

5:11.251Študlar Vít, 03
Plzeň2309MLŽ

5:15.7510Šebo Jan, 02
Plzeň1608STŽ









3000m






10:11.589Fiala Vítek, 00
Plzeň406D









60m přek. 





10.221Špreňar Petr, 03                     w + 1.3w + 1.2Plzeň2409MLŽ

12.022Langmaier Mathias, 03            w – 0.0w + 0.0Chodov0809MLŽ

12.764Kubka Matyáš, 04w + 0.0M.Lázně1105MLŽ

13.265Študlar Vít, 03w – 1.6M.Lázně1105MLŽ

14.172Hartl Ondřej, 04w – 1.9M.Lázně1105MLŽ

15.013Vojíř Jakub, 05w- 1.9M.Lázně1105MLŽ









100m přek.





15.431Petrikovič Lukáš, 02               w + 0.2w + 0.0K.Vary0806STŽ

18.365Pinc Petr, 00                        w + 1.5Plzeň0406D









200m přek.





29.741Petrikovič Lukáš, 02               w + 1.3Chodov3004STŽ

30.824Pinc Petr, 00                         w + 0.0Chodov3004D

34.822Šebík Lukáš, 00w + 0.0Chodov0809D

36.793Mlčoch Václav, 02w + 0.0Chodov0809STŽ









300m přek.





47.587Pinc Petr, 00
Plzeň0406D









400m přek.





63.155Toncar Jan, 93
Plzeň0406









4x60m






28.761Osinek, Pinc, Kůtek, Šebík
Cheb2304J

29.691Uldrich,Vaidiš, Petrikovič, HadBilina1009STŽ

32.031Mlčoch, Vaidiš,Uldrich, Šebo
K.Vary0806STŽ

36.461Kubka, Maxa, Vojíř, Šveňha
Chodov0809MLŽ

37.182Hartl, Voříšek, Študlar, Kubka
Cheb2304MLŽ









4x100m






47.121Vaidiš, Kůtek, Šebík. Osinek
Písek0309J

48.412Uldrich, Nguyen, Petrikovič, HadPísek0309J

49.592Had, Petrikovič, Uldrich, VaidišKlatovy0705STŽ









Sprint.3boj





19953Osinek Lukáš, 98 – (7.62 – 12.07 – 24.11)K.Vary0105J

19934Šebík Lukáš, 97 (7.59 – 12.08 -24.19)K.Vary0105J

18885Kůtek Tomáš 99 – (7,80 – 12.21 – 25.38)K.Vary0105D

18516Žižka Jakub, 98 (7.76 – 12.21 – 24.95)K.Vary0105J

16527Petrikovič Lukáš, 02 (8.12 – 12.51 – 25.40)K.Vary0105STŽ

16238Gia Huy Nguyen, 98 (8.07 – 12.67 – 25.58) K.Vary0105J




68





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


16179Had Adam, 02 (8.11 – 12.68 – 25.46)K.Vary0105STŽ

146310Pinc Petr, 00 (8.17 – 13.08 – 26.34)K.Vary0105STŽ

128611Uldrich Artur, 02 (9.07 – 12.82 – 26.33)K.Vary0105STŽ

122612Vaidiš Daniel, 02 (8.12 – 14.88 – 26.28)K.Vary0105STŽ

105713Mlčoch Václav, 02 (8.73 – 13.71 – 28.59)K.Vary0105STŽ

81714Langmaier Mathias, 03 (9.12 – 14.57 – 29.14)K.Vary0105MLŽ









Výška






1.801Žižka Jakub, 98
K.Vary2109J

1.513Šebo Jan, 02
Chodov0809STŽ

1.442Sztrapek Stanislav, 02
Sokolov2405STŽ

1.432Špreňar Petr. 03
Plzeň2309MLŽ

1.4014=Klimt Sebastián, 01
Sokolov2405STŽ









Dálka






5.708Toncar Jan, 93                       w + 1.0Plzeň0406

5.6012Gregor Dominik, 98
Břeclav1110J

5.421Šebík Lukáš, 00
Plzeň2408D

5.299Gia Huy Nguyen, 98               w + 1.2Plzeň0406J

5.282Petrikovič Lukáš, 02               w + 1.8Plzeň2408STŽ

5.1810Had Adam, 02w + 0.0Bilina1009STŽ

5.077Petr Pinc, 00                         Sokolov2405D

4.673Špreňar Petr, 03
Plzeň2309MLŽ

4.486Šebo Jan, 02
Chodov0809STŽ

4.396Mlčoch Václav, 02
Chodov0809STŽ









4.3513Uldrich Artur, 02w + 0.7Klatovy0705STŽ

3.933Langmaier Mathias, 03
Plzeň2408MLŽ

3.764Šveňha Jan, 06
K.Vary0806MLŽ

3.651Maxa Michal, 05
Plzeň2408MLŽ

3.5711Kubka Matyáš, 04
M.Lázně1105MLŽ

3.5012Hartl Ondřej, 04
M.Lázně1105MLŽ

3.4813Študlar Vít, 03
M.Lázně1105MLŽ

3.415Voříšek Václav, 04
Plzeň2408MLŽ

3.283Vojíř Jakub, 05
Plzeň2408MLŽ

2.824Řepa Vilém, 05
Plzeň2408MLŽ









Dálka s větrem




5.654Gia Huy Nguyen, 98w + 3.0Klatovy0705J

4.4013Uldrich Artur, 02w + 3.4Klatovy0705STŽ









Koule 4kg





9.6012Sztrapek Stanislav, 02
Bilina1009STŽ

6.566Daniel Vaidiš, 02
K.Vary0806STŽ









Oštěp 600gr.





30.823Šebo Jan, 02
Chodov0809STŽ









Oštěp 700gr.





31.488Kůtek Tomáš, 99
Plzeň0406D









Oštěp 800gr.





30.629Gia Huy Nguyen, 98
Plzeň0406J

21.989Pinc Petr, 00
Klatovy0705D




69





                      Atletika – SKP Union Cheb – 1974-2016


Kriket






47.037Študlar Vít, 03
Plzeň2309MLŽ

41.106Kubka Matyáš, 04
Chodov0809MLŽ

31.1615Hartl Ondřej, 04
M.Lázně1105MLŽ

30.6322Vojíř Jakub, 05
Plzeň2309MLŽ

29.5017Langmaier Mathias, 03
M.Lázně1105MLŽ

25.2619Špreňar, Petr, 03
M.Lázně1105MLŽ









Pětiboj






12924Špreňar Petr, 03
M.Lázně1105MLŽ









1124
Langmaier Mathias, 03
M.Lázně1105MLŽ









897
Študlar Vít, 03
M.Lázně1105MLŽ









833
Kubka Matyáš, 04
M.Lázně1105MLŽ









689
Hartl Ondřej, 04
M.Lázně1105MLŽ









575
Vojíř Jakub
M.Lázně1105MLŽ











H a l a   2 0 1 6






tučně vytištěné výkony – nové rekordy Unionu



60m






8.022Jarošová Kateřina, 01Praha
0503STŽ

8.203Petrikovičová Markéta, 98Praha
2301J

8.285Tiralová Aneta, 00Praha
2301D

8.473Sabadinová Šárka, 98Praha
3001J

8.474Uhlová Kateřina, 02Praha
0312STŽ 

8.502Hanykýřová Adéla, 01Praha
0312STŽ 

8.505Maydlová Veronika, 02Praha
1712STŽ 

8.602Škrnová Romana, 01Praha
1302STŽ 

8.695Nohejlová Veronika, 02Praha
0312STŽ 

8.705Eichlerová Ivana, 02Praha
1302STŽ









8.834Vavříková Barbora, 02Praha
2301STŽ

8.863Bílková Kateřina, 02Praha
0312STŽ

8.896Kútková Kristina, 03Praha
0312MLŽ 

9.031Babyncová Viktorie, 04Praha
0312MLŽ 

9.054Lučanová Barbora, 00Praha
1601

9.066Čechvalová Eliška, 01Praha
0312STŽ

9.083Poláková Martina, 02Praha
1302STŽ

9.101Lišková Adéla, 02Praha
2301STŽ

9.151Šebestová Monika, 03Praha
1601MLŽ 

9.204Hájková Eliška, 04Praha
0312MLŽ 









9.216Sanvenero Beata, 02Praha
1302STŽ

9.222Suková Karolina, 03Praha
1601MLŽ 

9.245Rančevová Simona, 02Praha
1302STŽ

9.244Králová Adéla, 04Praha
0312MLŽ 

9.362Herzová Valerie, 04Praha
2301MLŽ 

9.417Krutinová Zuzana, 03Praha
2301MLŽ 

9.414Zemanová Kateřina, 04Praha
2301MLŽ 




70





                     Atletika – SKP Union Cheb – 1974 -2016


9.465Gugalová Andrea, 01Praha
1712STŽ

9.472Hejdová Dominika, 05Praha
2702MLŽ 

9.483Syková Magdalena, 03Praha
2301MLŽ 









9.561Skalová Tereza, 06Praha
2702MLŽ 

9.786Lofová Viktorie, 04Praha
0312MLŽ 

9.783Študlarová Zuzana, 05Praha
2702MLŽ 

9.867Horáčková Zuzana, 04Praha
2301MLŽ 

10.011Peterková Nina, 07Praha
2702MLŽ 

10.225Hynková Kateřina, 05Praha
2702MLŽ 

10.262Šalátová Amálie, 05Praha
2702MLŽ 

10.292Doubravová Barbora, 06Praha
2702MLŽ 

10.314Kafková Natálie, 04Praha
2301MLŽ 

10.393Bicencová Eliška, 05Praha
2702MLŽ 









10.563Kapicová Martina, 08Praha
2702MLŽ 

10.643Faltusová Natálie, 05Praha
2702MLŽ 

10.865Humeníková Veronika, 04Praha
2301MLŽ 

10.875Machová Tereza, 06Praha
2702MLŽ 

10.934Dančová Amálie, 07Praha
2702MLŽ 

11.054Čadová Kateřina, 08Praha
2702MLŽ 









150m






19.241Jarošová Kateřina, 01Praha
0603STŽ 

20.013Uhlová Kateřina, 02Praha
0312STŽ 

20.633Škrnová Romana, 01Praha
0603STŽ 

20.812Hanykýřová Adéla, 01Praha
1712STŽ 

21.404Eichlerová Ivana, 02Praha
2301STŽ 

21.421Vavříková Barbora, 02Praha
2301STŽ 

21.422Maydlová Veronika, 02Praha
1712STŽ 

21.455Nohejlová Veronika, 02Praha
2301STŽ 

21.845Suková Karolina, 03Praha
0312MLŽ 

21.984Bílková Kateřina, 02Praha
0312STŽ 









22.132Babyncová Viktorie, 04Praha
0312MLŽ 

22.262Lišková Adéla, 02Praha
2301STŽ 

22.314Rančevová Simona, 02Praha
1712STŽ 

22.455Poláková Martina, 02Praha
2301STŽ 

22.493Čechvalová Eliška, 01Praha
2301STŽ 

22.505Kůtková Kristina, 03Praha
2301MLŽ 

22.744Sanvereto Beata, 02Praha
1602STŽ 

22.904Gugalová Andrea, 01Praha
1712STŽ 

22.974Boučková Markéta, 03Praha
1601MLŽ 

23.352Krutinová Zuzana, 03Praha
2301MLŽ 









23.544Lofová Viktorie, 04Praha
0312MLŽ 

23.683Hájková Eliška, 04Praha
2301MLŽ 

23.994Zemanová Kateřina, 04Praha
2301MLŽ 

24.061Hejdová Dominika, 05Praha
2702MLŽ 

24.502Finková Adriana, 05Praha
2702MLŽ 

24.594Horáčková Zuzana, 04Praha
2301MLŽ 

25.442Mašková Lucie, 06Praha
2702MLŽ 

26.121Peterková Nina, 07Praha
2702MLŽ 

27.133Kapicová Martina, 08Praha
2702MLŽ 




71





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


27.451Čadová Kateřina, 08Praha
2702MLŽ 









27.875Humeníková Veronika, 04Praha
2301MLŽ 









200m






26.281Petrikovičová Markéta, 98Praha
1602J

26.424Tiralová Aneta, 00Praha
2102

26.633Jarošová Kateřina, 01Praha
0702STŽ

27.694Sabadinová Šárka, 98Praha
2601J

28.001Škrnová Romana, 01Praha
3001STŽ

29.813Láská Martina, 97Praha
0901J









300m






43.833Škrnová Romana, 01Praha
0503STŽ 

46.611Šebestová Monika, 03Praha
0312MLŽ

46.992Bílková Kateřina, 02Praha
0312STŽ 

47.052Hanykýřová Adéla, 01Praha
1302STŽ 

47.995Suková Karolina, 03Praha
0312MLŽ

48.261Rančevová Simona, 02Praha
2301STŽ 

48.392Vavříková Barbora, 02Praha
0312STŽ 

48.802Eichlerová Ivana, 02Praha
2301STŽ 

51.985Lišková Adéla, 02Praha
2301STŽ 









400m






61.652Petrikovičová Markéta, 98Praha
3001J

65.744Utíkalová Kristýna, 99Praha
3001D

66.814Láská Martina, 97Praha
3001J









600m






1:51.925Šebestová Monika, 03Praha
0312MLŽ

1:56.191Študlarová Zuzana, 05Praha
2702MLŽ

1:59.982Hájková Eliška, 04Praha
0312MLŽ

2:03.243Králová Adéla, 04Praha
0312MLŽ

2:10.628Meiserová Olga, 04Praha
0312MLŽ

2:12.885Skalová Tereza, 06Praha
2702MLŽ

2:13.251Peterková Nina, 07Praha
2702MLŽ

2:18.402Kapicová Martina, 08Praha
2702MLŽ

2:21.064Bílková Kateřina, 02Praha
2702MLŽ

2:22.4911Machová Tereza, 06Praha
2702MLŽ









2:36.488Němečková Eliška, 07Praha
2702MLŽ









800m






2:31.562Lučanová Barbora, 00Praha
2301D

2:31.593Utikalová Kristýna, 99Praha
2301D

2:33.835Šebestová Monika, 03Praha
1012MLŽ

2:38.856Študlarová Zuzana, 05Praha
1012MLŽ

2:45.437Láská Martina, 97Praha
1601J

2:49.376Syková Magdalena, 03Praha
1601MLŽ

2:52.756Suková Karolína, 03Praha
1601MLŽ

2:55.385Herzová Valerie, 04Praha
2301MLŽ




























72





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


1500m






5:25.525Lučanová Barbora, 00Praha
3001D

6:09.885Kročáková Hana, 00Praha
0901D

6:18.292Taitlová Nikola, 86Praha
0901









3000m






13:50.763Bečvářová Marcela, 71Praha
1203









60m př.






9.861Nohejlová Veronika, 02Praha
2301STŽ

10.004Hanykýřová Adéla, 01Praha
0312STŽ

10.312Láská Martina, 97Praha
2301J

10.333Břicháčková Lucie, 98Praha
2301J

10.405Maydlová Veronika, 02Praha
1712STŽ

12.213Králová Adéla, 04Praha
0312MLŽ

13.633Horáčková Zuzana, 04Praha
2301MLŽ

14.333Kafková Natálie, 04Praha
2301MLŽ

14.567Meiserová Olga, 04Praha
0312MLŽ









60m přek.molitanové




10.844Doubravová Barbora, 06Praha
2702MLŽ

10.983Šalátová Amálie, 05Praha
2702MLŽ

11.042Ulbryová Linda, 05Praha
2702MLŽ

11.112Mašková Lucie, 05Praha
2702MLŽ

11.385Hynková Kateřina, 05Praha
2702MLŽ

11.871Eliška NěmečkováPraha
2702MLŽ

11.924Faltusová  Natálie, 05Praha
2702MLŽ

12.384Bicencová Eliška, 05Praha
2702MLŽ

12.566Machová Tereza, 06Praha
2702MLŽ









4x200m smíšené




2:13.472Vojíř, Šveňha, Mašková, SkalováPraha2702MLŽ

2:21.213Doubravová, Hejdová, Hynková,UbryováPraha2702MLŽ

2:21.552Řepa, Maxa,Z.Študlarová, FinkováPraha2702MLŽ

2:26.882N.Peterková, M.Aust, D.Vojíř, D.NikonovPraha2702MLŽ

2:35.045Šalátová, Plevný, Dančová, BicencováPraha2702MLŽ

2:39.652Kapicová, J.Konvalina, Ševšenko, ČadováPraha2702MLŽ

2:42.343R.Forch, J.Frouz, E.Němečková, FaltusPraha2702MLŽ









4x200m 






1:45.861A.Tiralová, M.Petrikovičová, Š.Sabadinová, K.Jarošová  Praha3001J

1:56.201I.Eichlerová, A.Hanykýřová, R.Škrnová, K.UhlováPraha1302STŽ

2:00.351K.Bílková, S.Rančevová, B.Vavříková, N.ŠebestováPraha1302STŽ

2:00.711V.Maydlová, V.Nohejlová, M.Poláková, B.SanveneroPraha1302STŽ









Výška






1.3512Krutinová Zuzana, 03Praha
1012MLŽ









Dálka






4.844Břicháčková Lucie, 98Praha
1601J

4.5122Maydlová Veronika, 02Praha
1712STŽ

4.4726Poláková Martina, 02Praha
1712STŽ

4.409Kůtková Kristina, 03Praha
1012MLŽ

4.2921Vavříková Barbora, 02Praha
1601STŽ




73





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


4.1212Čechvalová Eliška, 01Praha
2301STŽ

3.968Krutinová Zuzana, 03Praha
2301MLŽ

3.729=Zemanová Kateřina, 04Praha
2301MLŽ

3.4210Králová Adéla, 04Praha
2301MLŽ

3.1220Mašková Lucie, 06Praha
2702MLŽ









3.0525Ubryová Linda, 05Praha
2702MLŽ









Koule – 2kg





9.202Boučková Markéta, 03Praha
2301MLŽ









Koule – 3kg





8.1616Maydlová Veronika, 02Praha
0312STŽ

7.9810Boučková Markéta, 03Praha
1601MLŽ









Koule – 4kg













Hod plným míčem




8.0612Finková Adriana, 05Praha
2702MLŽ

7.1920=Ubryová Linda, 05Praha
2702MLŽ

6.4933Hejdová Dominika, 05Praha
2702MLŽ









MUŽSKÉ SLOŽKY




60m






7.066Richter David, 98Praha
2002J

7.155Nádhera Matěj, 00Praha
2002

7.491Študlar Adam, 99Praha
2301

7.514Osinek Lukáš, 98Praha
2301J

7.594Kůtek Tomáš, 99Praha
0312

7.692Sztrapek Stanislav, 02Praha
1712STŽ

7.724Žižka Jakub, 98Praha
3001J

7.814Petrikovič Lukáš, 02Praha
0312STŽ

7.874Sliž Filip, 96Praha
1601

7.925Gia Huy Nguyen, 98Praha
1601J









8.013Vaidiš Daniel, 02Praha
0312STŽ

8.026Toncar Jan, 93Praha
1601

8.044Uldrich Artur, 02Praha
1712STŽ

8.123Had Adam, 02Praha
1601STŽ

8.185Pinc Petr, 00Praha
1601D

8.286Cipra Jiří, 00Praha
0901D

8.503Langmaier Mathias, 03Praha
0312MLŽ 

8.843Šprenar Petr, 03Praha
1601MLŽ 

9.004Šebo Jan, 02Praha
2301MLŽ 

9.162Sandr Josef, 59Praha
1203









9.471Šveňha Jan, 06Praha
2702MLŽ 

9.481Maxa Michal, 05Praha
2702MLŽ 

9.531Vojíř Jakub, 05Praha
2702MLŽ 

9.685Voříšek Václav, 04Praha
0312MLŽ 

9.841Nikonov Daniel, 07Praha
2702MLŽ 

9.841Aust Martin, 07Praha
2702MLŽ 

9.893Pejsar Kryštof, 06Praha
2702MLŽ 




74





                     Atletika – SKP Union Cheb – 1974 -2016


10.042Vojíř David, 08Praha
2702MLŽ 

10.256Řepa Vilém, 05Praha
2702MLŽ 

10.521Konvalina Jonáš, 07Praha
2702MLŽ 

11.645Faltus Ondřej, 08Praha
2702MLŽ 

11.825Ševčenko Michal, 09Praha
2702MLŽ 









150m






18.292Kůtek Tomáš, 99Praha
0312D

18.473Petrikovič Lukáš, 02Praha
1712STŽ

18.764Had Adam, 02Praha
0312STŽ 

18.891Šebo Jan, 02Praha
1712STŽ

19.281Vaidiš Daniel, 02Praha
1302STŽ 

19.363Uldrich Athur, 02Praha
0312STŽ 

19.932Langmaier Mathias, 03Praha
0312MLŽ 

21.294Šprenar Petr, 03Praha
1601MLŽ 

23.476Hartl Ondřej, 04Praha
0312MLŽ

23.601Maxa Michal, 05Praha
2702MLŽ









23.701Šveňha Jan, 06Praha
2702MLŽ 

23.935Voříšek Václav, 04Praha
0312MLŽ

24.032Pejsar Kryštof, 05Praha
2702MLŽ 

24.771Nikonov Daniel, 07Praha
2702MLŽ

25.152Řepa Vilém, 05Praha
2702MLŽ 

25.302Konvalina Jonáš, 07Praha
2702MLŽ

26.273Vojíř David, 08Praha
2702MLŽ

28.142Forch Robin, 07Praha
2702MLŽ 









200m






21.743Richter David, 98Praha
2102J

22.182Nádhera Matěj, 00Praha
2102

24.141Študlar Adam, 99Praha
0901

24.494Kůtek Tomáš, 99Praha
0702

25.114Žižka Jakub, 98Praha
3001J

25.503Gia Huy Nguyen, 98Praha
2301J

25.704Sliž Filip, 96Praha
1601

31.424Sandr Josef, 59Praha
1203









300m






38.853Študlar Adam, 99Praha
1601D

39.421Petrikovič Lukáš, 02Praha
1712STŽ 

39.593Vaidiš Daniel, 02 Praha
0312STŽ 

40.043Kůtek Tomáš, 99Praha
0312D

41.042Had Adam, 02Praha
0312STŽ 

41.984Uldrich Artur, 02Praha
0312STŽ 

42.132Šebo Jan, 02Praha
1712STŽ 

43.565Langmaier Mathias, 03Praha
0312MLŽ

45.541Študlar Vít, 03Praha
0312MLŽ

51.996Hartl Ondřej, 04Praha
0312MLŽ









400m






51.471Richter David, 98Praha
1601J

51.851Študlar Adam, 99Praha
2301D

55.553Toncar Jan, 93Praha
1601












75





                    Atletika – SKP Union Cheb – 1974 – 2016


600m






2:09.762Aust Martin, 07Praha
2702MLŽ 

2:16.913Ševčenko Michal, 09Praha
2702MLŽ 

2:24.088Frouz Jakub, 07Praha
2702MLŽ 









800m






2:09.892Sztrapek Stanislav, 02Praha
0312STŽ

2:10.556Vaidiš Daniel, 02Praha
1712STŽ

2:19.621Šebo Jan, 02Praha
0312STŽ

2:27.955Študlar Vít, 03Praha
1012MLŽ

2:52.155Hartl Ondřej, 04Praha
2301MLŽ









1000m






3:15.601Študlar Vít, 03Praha
0312MLŽ









1500m






4:55.654Fiala Vítek, 00Praha
1601D









3000m






10.27:674Fiala Vítek, 00Praha
2301D









60m přek.





9.572Petrikovič Lukáš, 02Praha
1601STŽ

10.272Špreňar Petr, 03Praha
1012MLŽ

10.383Pinc Petr, 00Praha
1601D









60m přek. molitanové




10.852Vojiř Jakub, 05Praha
2702MLŽ

11.932Vojíř David, 08Praha
2702MLŽ

12.301Plevný Albert, 07Praha
2702MLŽ

12.754Forch Robin, 07Praha
2702MLŽ









4x200m






1:33.912A.Študlar, T.Kůtek, D.Richter, M.NádheraPraha0802J

1:49.151A.Had,L.Petrikovič, A.Uldrich, D-VaidišPraha1302STŽ









Výška






1.7612=Žižka Jakub, 98Praha
3001J

1.572Petrikovič Lukáš, 02Praha
2012STŽ

1,425=Šebo Jan, 02Praha
2012STŽ

1.379Had Adam, 02Praha
2012STŽ









Dálka






5.007Pinc Petr, 00Praha
0901

4.984Had Adam, 02Praha
2301STŽ

4.796Špreňar Petr, 03Praha
1012MLŽ 

3.419Vojíř Jakub, 05Praha
2702MLŽ 

3.2014Šveňha Jan, 06Praha
2702MLŽ 

2.964Aust Martin, 07Praha
2702MLŽ 

2.926Nikonov Daniel, 07Praha
2702MLŽ 

2.7520Frouz Jakub, 07Praha
2702MLŽ 

2.6128Plevný Albert, 07Praha
2702MLŽ