Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

VC Chebu - 2.8.2016

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 2.8.2016)Vítr: +0.0 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Ján Volko 96 SLOVENSKO 06.82


2 Peter Emelieze 88 GERMANY 06.84


3 Jan Veleba 861206 TJ Dukla Praha 06.91


4 Pavel Benda 920325 AK Most 07.24


5 David Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletiky 07.25


6 Martin Lecjaks 900807 AK Most 07.36


7 Jan Ondráček 880110 PSK Olymp Praha,z.s. 07.42



David Sklenář 970622 PSK Olymp Praha,z.s. DNS


Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.8.2016)Vítr: -1.2 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Jan Musil 000701 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.55


2 Lukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletiky 07.66


3 Adam Študlar 990612 AK ŠKODA Plzeň 07.76



Tomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s. DNS



Lukáš Kvíčala 010911 AC Čáslav z.s. DNS



Štěpán Piskač 000111 AC Čáslav z.s. DNS


Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 2.8.2016)Vítr: -0.7 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Barbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub Praha 07.59


2 Nikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s. 07.67


3 Kristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub Praha 07.79


4 Martina Schmidová 906207 Univerzitní sportovní klub Praha 07.97


5 Anna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s. 08.06


6 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.08


7 Petra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA Plzeň 08.15


8 Dominika Paťková 975704 TJ Dukla Praha 08.23


Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.8.2016)Vítr: -1.6 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Kristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.13


2 Kamila Všetičková 005118 TJ Baník Stříbro, spolek 08.31


3 Kateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletiky 08.35


4 Iveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.40


5 Lucie Nájemníková 885909 AK Most 08.45


6 Kristýna Bouší 965612 TJ Dukla Praha 08.53


7 Valérie Pelcová 036019 TJ MDDM Ostrov 08.60


8 Tereza Fisková 985811 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.92


Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 2.8.2016)Vítr: -1.7 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Anna Vlčková 98 SLOVENSKO 08.21


2 Linda Čechová 016228 Athletic club Mariánské Lázně, z.s. 08.33


3 Denisa Vávrová 985115 TJ Baník Stříbro, spolek 08.35


4 Veronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolek 08.56


5 Kateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletiky 08.57


6 Veronika Matulková 955807 AK ŠKODA Plzeň 08.71


7 Lucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.99



Anna Vánišová 015513 AC Čáslav z.s. DNS


Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

út, 2.8.2016Vítr: -0.2 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Michal Maxa 050308 SKP Union Cheb - klub atletiky 09.47


2 Martin Aust 071014 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.16


3 Vilém Řepa 050328 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.44


4 Jonáš Konvalina 070323 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.87


5 Albert Plevný 070310 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.95


6 Daniel Nikonov 070205 SKP Union Cheb - klub atletiky 11.35


7 Michal Ševčenko 090727 SKP Union Cheb - klub atletiky 11.48



Jan Šveňha 060702 SKP Union Cheb - klub atletiky DNS


Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

út, 2.8.2016Vítr: -1.7 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Dominika Hejdová 055405 SKP Union Cheb - klub atletiky 09.69


2 Zuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletiky 09.80


3 Kateřina Hynková 055723 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.06


4 Amálie Šálátová 055410 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.13


5 Lucie Mašková 065516 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.20


6 Martina Kapicová 085225 SKP Union Cheb - klub atletiky 10.66


7 Kateřina Schweinerová 075811 SKP Union Cheb - klub atletiky 11.17


8 Mariana Nová 086012 SKP Union Cheb - klub atletiky 11.99


Celkem 8 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 2.8.2016)Vítr: -0.8 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Ján Volko 96 SLOVENSKO 15.79


2 Jan Jirka 931005 PSK Olymp Praha,z.s. 16.09


3 Patrik Šorm 931121 TJ Dukla Praha 16.10


4 Jan Veleba 861206 TJ Dukla Praha 16.21


5 Peter Emelieze 88 GERMANY 16.32


6 Vojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, z.s. 16.46


7 Daniel Němeček 910811 TJ Dukla Praha 16.62


8 Pavel Benda 920325 AK Most 17.11


Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.8.2016)Vítr: -1.2 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Michal Brož 920616 TJ Dukla Praha 16.65


2 David Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletiky 16.83


3 Daniel Maruštík 940916 AK ŠKODA Plzeň 17.11


4 Tomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub Praha 17.57



David Sklenář 970622 PSK Olymp Praha,z.s. DNS



Jiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha,z.s. DNS



Daniel Němeček 910811 TJ Dukla Praha DNS


Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 2.8.2016)Vítr: -0.7 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Martin Lecjaks 900807 AK Most 17.18


2 Jan Ondráček 880110 PSK Olymp Praha,z.s. 17.23


3 Franz Reichardt 93 GERMANY 17.57


4 Lukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletiky 18.28


5 Ondřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolek 19.21



Štěpán Piskač 000111 AC Čáslav z.s. DNS



Tomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s. DNS



Lukáš Kvíčala 010911 AC Čáslav z.s. DNS


Celkem 8 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 2.8.2016)Vítr: +0.0 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Barbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub Praha 17.71


2 Nikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s. 18.23


3 Kristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub Praha 18.32


4 Denisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub Praha 18.43


5 Klára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub Praha 18.57


6 Tereza Petržilková 935910 AK ŠKODA Plzeň 18.72


7 Daniela Ledecká 96 SLOVENSKO 19.10



Martina Schmidová 906207 Univerzitní sportovní klub Praha DNF


Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.8.2016)Vítr: +0.0 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Jana Novosadová 976230 AC Čáslav z.s. 18.84


2 Petra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha,z.s. 19.20


3 Kamila Všetičková 005118 TJ Baník Stříbro, spolek 19.41


4 Anna Vlčková 98 SLOVENSKO 19.75


5 Aneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletiky 19.78


6 Dominika Paťková 975704 TJ Dukla Praha 20.21



Petra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA Plzeň DNS



Anna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s. DNS


Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 2.8.2016)Vítr: -0.8 m/s
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Kristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.08


2 Alžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla Praha 19.45


3 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 19.66


4 Markéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletiky 19.73


5 Kateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletiky 20.17


6 Lucie Nájemníková 885909 AK Most 20.32


7 Tereza Fisková 985811 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 21.95



Iveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS


Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Pavel Maslák 910221 TJ Dukla Praha 32.51


2 Patrik Šorm 931121 TJ Dukla Praha 33.69


3 Florian Handt 91 GERMANY 34.41


4 Michal Brož 920616 TJ Dukla Praha 34.55


5 Vojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, z.s. 34.86


6 Tomáš Timoranský 93 SLOVENSKO 35.52


7 Tomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub Praha 36.72



Albert Holibka 940621 PSK Olymp Praha,z.s. DNS


Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Daniel Maruštík 940916 AK ŠKODA Plzeň 36.42


2 Jakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolek 38.84


3 Ondřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolek 39.77



Lukáš Kvíčala 010911 AC Čáslav z.s. DNS



Tomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s. DNS


Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Jan Peták 981113 AC Domažlice, z. s. 36.30


2 Jan Musil 000701 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 37.88


3 Lukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletiky 41.20



Štěpán Piskač 000111 AC Čáslav z.s. DNS


Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Denisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub Praha 38.02


2 Nikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s. 38.03


3 Tereza Petržilková 935910 AK ŠKODA Plzeň 39.48


4 Petra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha,z.s. 40.55


5 Alžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla Praha 40.56


6 Jana Novosadová 976230 AC Čáslav z.s. 40.94


7 Anna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s. 41.42


8 Aneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletiky 42.27


Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Markéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletiky 42.55


2 Anna Suráková 006005 AK ŠKODA Plzeň 42.70


3 Jana Reissová 965101 AK ŠKODA Plzeň 43.62


4 Ivana Tomíčková 015621 AK ŠKODA Plzeň 45.11


5 Lucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.27


6 Veronika Krejčíková 006018 AK ŠKODA Plzeň 46.82


Celkem 6 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Daniel Němeček 910811 TJ Dukla Praha 1:03.56

2 Matěj Pavlíček 921002 TJ Dukla Praha 1:05.40

3 Martin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:09.77

4 Martin Mikula 980921 TJ Dukla Praha 1:10.82

5 David Šindler 981208 AK ŠKODA Plzeň 1:15.46

6 Daniel Kabyš 001210 AK ŠKODA Plzeň 1:17.74

Celkem 6 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Alexandra Śtuková 90 SLOVENSKO 1:27.92

2 Lenka Masná 855422 PSK Olymp Praha,z.s. 1:29.32

3 Renata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletika 1:33.67

4 Diana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp Praha,z.s. 1:34.30

5 Veronika Meczlová 965107 AK ŠKODA Plzeň 1:36.38

6 Sára Janušková 975802 TJ Dukla Praha 1:36.66

7 Klára Kováříková 975212 AK ŠKODA Plzeň 1:38.29

8 Gabriela Kurková 955829 AK Most 1:43.21

9 Markéta Podpěrová 966120 TJ Dukla Praha 1:44.14

10 Monika Bouší 995724 TJ Dukla Praha 1:45.31


Anna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS


Alena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Celkem 12 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Karl Bebendorf 96 GERMANY 2:23.59

2 Josef Pelikán 84 SLOVENSKO 2:23.95

3 Martin Sadil 940614 TJ Dukla Praha 2:27.67

4 Jiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s. 2:30.94

5 Leo Lendvorský 00 SLOVENSKO 2:33.89

6 Pavel Štěpáník 920908 TJ Sušice 2:34.05

7 Aleš Filingr 920204 AK Bílina 2:35.80


Matěj Pavlíček 921002 TJ Dukla Praha DNF


Jan Sýkora 920518 TJ Dukla Praha DNS


Jan Murín 920301 ASK Slavia Praha DNS


Martin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s. DNS


Lukáš Hotový 960324 ASK Slavia Praha DNS

Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 David Bohmann 941029 AK ŠKODA Plzeň 2:35.55

2 Ondřej Váchal 940424 MÍLAŘI Domažlice 2:36.13

3 Šimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s. 2:38.82

4 Martin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s. 2:40.94

5 Lukáš Krýsl 990307 Atletika Klatovy 2:43.87

6 Martin Černý 911011 AK ŠKODA Plzeň 2:53.76


Pavel Procházka 790102 AK Sokolov DNS


Václav Jírů 970901 AK ŠKODA Plzeň DNS


David Vondrášek 990121 TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS

Celkem 9 závodníků

300 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (út, 2.8.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Reakce Body
1 Zuzana Hejnová 866219 TJ Dukla Praha 39.44


2 Daniela Ledecká 96 SLOVENSKO 42.66


3 Nikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha,z.s. 45.31


4 Adéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletiky 50.08


5 Veronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletiky 50.42


6 Veronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletiky 57.06


Celkem 6 závodníků
Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

28.6.2018 (Čt.) od 18:30 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.