Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

Podzimní závody předžactva Cheb 8.10.2016

VÝSLEDKY PODZIMNÍCH ZÁVODU  - Poohří 8.10.2016









2010 a mladší


60m skok hod raketkou

1. Staňková Terezie, 10
12.2 1.99 4.80

2. Bauerová Eliška, 10
12.3 1.73 6.70

3. Musilová Veronika, 11 13.9 1.40 3.10

4. Kozlíková Alexandra, 12 20.0 82 3.20










1. Butaki Samuel Kirni, 10 11.8 1.93 10.70

2. Schweiner Jan, 10
11.9 2.34 10.50

3. Hrubý Filip, 10
12.1 2.02 5.10

4. Petrikovič Ondřej, 10
14.9 1.71 4.70

5. Benedikt Lukáš, 10
13.9 1.92 2.70

6. Svoboda David, 11
15.1 1.42 6.18

7. Ubry David, 12
16.0 1.83 3.80









2009








1. Fischerová Tereza
11.2 2.44 11.50

2. Richterová Vanessa
11.3 2.25 8.80

3. Šaghy Vanessa
11.4 2.35 1.99










1. Ševčenko Michal
10.9 2.77 14.90

2. Dundek Nico Alonso
12.1 2.34 12.40

3. Jaroš Jakub
12.4 2.10 11.40

4. Friedrich Tobiáš
12.6 2.05 7.00









2008








1. Kapicová Martina
10.3 3.39 16.40

2. Čadová Kateřina
11.1 3.14 12.50

3. Žaludová Terezie
10.8 2.24 9.00

4. Šimáčková Karolína
12.1 2.26 10.70

5. Křivánková Michaela
12.4 2.56 6.70










1. Vojíř David
9.7 3.16 11.30

2. Němeček Štěpán
10.0 3.09 13.50

3. Faltus Ondřej
10.9 3.02 17.00

4. Srnka Sebastián
11.6 2.61 17.30

5. Nídl Marek
12.1 2.31 17.20

6. Weinfurter Jan
10.6 2.04 13.10

7. Dovaly Jonáš
12.4 2.08 15.10

8. Kubičan Lukáš
12.5 2.49 9.80

9. Šinka Pavel
13.2 1.93 9.70

10. Vida Franišek 
15.6 2.07 6.50









2007








1. Peterková Nina
10.0 3.16 17.70

2. Mecnerová Jana
10.1 3.16 14.00

3. Dančová Amálie
10.4 2.97 20.10

4. Brožová Pavlína
10.7 3.13 12.10

5. Vokáčová Eva
11.4 2.98 11.60

6. Schweinerová Kateřina 11.2 2.85 11.10

7. Němečková Eliška
11.1 2.64 10.60

8. Koubková Kateřina
11.5 2.59 11.70










1. Šághy David
9.9 3.36 22.10

2. Aust Martin
10.0 3.26 18.30

3.  Plevný Albert
10.5 3.33 21.90

4. Nikonov Daniel
10.1 3.11 16.70

5. Tůma Matyáš
10.7 2.72 10.40

6. Strádal Šimon
10.8 2.52 13.60

7. Francl Jakub
11.8 2.57 15.00

8. Forch Robin
11.3 2.30 12.30









2006








1. Skalová Tereza
9.7 3.54 25.20

2. Mašková Lucie
10.1 3.61 22.20

3. Farářová Gabriela
9.8 3.43 13.00

4. Dovaly Amálie
10.8 2.84 5.60

5. Kohutiárová Kladie
11.0 2.81 15.70

6. Červenková Sára
11.1 2.94 17.20










1. Šveňha Jan
9.2 3.97 32.00

2. Plaňanský Matěj
10.4 3.49 11.30









2005








1. Hejdová Dominika
9.2 3.66 22.50

2. Ubryová Linda
9.9 3.61 31.90

3. Finková Adriana
9.8 3.48 24.40

4. Hynková Kateřina
9.8 3.55 11.70

5. Desenská Adriana
10.0 3.22 17.20

6. Šalátová Amálie
10.5 3.15 13.30










1. Maxa Michal
9.0 3.70 24.50

2. Zikmund Tomáš
9.1 3.21 26.80

3. Vojíř Jakub
9.1 3.74 21.60

4. Řepa Vilém
10.4 3.07 25.20









Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

28.6.2018 (Čt.) od 18:30 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.