Menu
Podporují nás

Děkujeme za podporu těmto institucím a společnostem


Ministerstvo, MŠMT ČR




Podzimní závody předžactva - Cheb 7.10.2017

VÝSLEDKY PODZIMNÍCH ZÁVODU  - Poohří 7.10.2017









2010 a mladší


60m skok hod raketkou

1. Staňková Terezie, 10
10.8 2.95 11.90

2. Levová Alžěta, 10
10.9 2.75 6.40

3. Kopecká Nikola, 11
15.6 1.67 8.90

4. Singerová Eleonora, 11 15.6 2.00 6.60

5. Skalová Adéla, 11
13.9 1.93 6.30

6. Kozlíková Alexandra, 12 16.9 38 3.90










1. Schweiner Jan, 10
11.1 2:90 11.70

2. Bronay Adam, 10
13.2 2.74 16.00

3. Petrikovič Ondřej, 10
11.5 2.10 10.50

4. Lípa Jan, 10
12.8 2.41 7.90

5. Uhl Jakub, 10
12.5 2.30 10.30

6. Zýka Jiří, 10
16.2 1.76 5.20










1. Kubinčan Michal, 12
12.5 2.43 7.00

2. Vokáč Karel, 12
13.8 2.41 8.80

3. Ubry David, 12
13.9 1.74 6.00









2009 12







1. Fischerová Tereza
10.6 3.12 19,30

2. Richterová Vanessa
10.7 2.57 19.90

3. Singerová Lara
11.6 2.57 10.80










1. Ševčenko Michal
10.6 3.10 14.00

2. Dundek Nico Alonso
11.7 2.80 18.40

3. Jaroš Jakub
13.0 2.55 17.90

4. Blahout David
9.7 2.48 13.60









2008








1. Kapicová Martina
9.9 3.83 23.20

2. Čadová Kateřina
10.4 3.40 11.00

3. Žaludová Terezie
10.5 3.08 14.10

4. Lipová Daniela
10.4 3.00 12.60

5. Forejtová Michaela
10.7 2.77 13.90

6. Kastlová Michaela
10.7 2.86 9.00

7. Šimáčková Karolína
10.8 2.62 10.20

8. Leharová  Alena
12.0 2,68 8.20

9. Leharová  Anna
12.1 2.75 6.40










1. Vojíř David
9.9 3.55 17.00

2. Vida Franišek 
11.2 2.90 16.60

3. Denk Štěpán
10.7 3.53 11.80

4. Srnka Sebastián
12.3 2.89 26.20

5. Weinfurter Jan
11.3 2.72 15.90

6. Nýdl Marek
11.6 2.53 23.50

7. Kubičan Lukáš
11.5 2.71 12.40

8. Kopecký Daniel
14.2 1.95 11.70









2007








1. Peterková Nina
9.4 3.60 19.40

2. Vokáčová Eva
10.2 3.52 12.60

3. Dančová Amálie
10.3 3.39 16.30

4. Němečková Eliška
10.6 2.95 13.40

5. Schweinerová Kateřina 10.9 3.15 10.80

6. Jílková Nikol
11.6 2.69 8.50

7. Koubková Kateřina
11.5 2.24 7.70










1. Nikonov Daniel
10.3 3.30 25.10

2. Plevný Albert
10.4 3.40 20.10

3. Tůma Matyáš
10.8 2.71 20.70









2006








1. Skalová Tereza
9.0 3.80 25.80

2. Mašková Lucie
9.2 3.90 26.70

3. Farářová Gabriela
9.1 3.76 22.00










1. Šveňha Jan
8.9 4.38 32.90

2. Denk Matěj
9.4 3.81 29.30

3. Plaňanský Matěj
9.7 3.78 16.90

4. Richter Vojtěch
11.8 2.20 10.00









2005








1. Finková Adriana
8.9 4.28 26.00

2. Hejdová Dominika
8.8 4.07 21.20

3. Študlarová Zuzana
9.2 4.05 25.80

4. Ubryová Linda
9.9 3.84 37.00

5. Hynková Kateřina
9.0 3.66 20.10

6.-7. Kaššaiová Kristýna
10.0 3.32 23.50


Šalátová Amálie
10.0 3.32 23.30

8. Kompitová Klára
11.2 3.52 12.10










1. Vojíř Jakub
8.8 3.95 31.30

2. Zikmund Tomáš
9.2 3.33 31.10









2004








1. Hartl Ondřej
8.7 4.60 37.40

2. Kubka Matyáš
9.5 4.21 33.90










1. Králová Adéla
8.7 3.99 23.60

2. Horáčková Zuzana
10.0 3.78 28.80

3. Lofová Viktorie
9.2 3.68 21.60

4. Babyncová Viktorie
8.8 3.58 15.70

5. Meiserová Olina
10.1 3.35 22.20









Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

15.3.2018 (Čt.) od 19:00 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.