Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

Podzimní závody předžactva - Cheb 4.10.2018

VÝSLEDKY PODZIMNÍCH ZÁVODU  - Poohří 4.10.2018










2011 a mladší



60m dálka raketka

1. Janáková Špěpánka

10.9 2.26 10.00

2. Skalová Adéla

12.6 2.03 7.70

3. Musilová Veronika

11.2 2.27 4.0

4. Kundrátová Eliška

12.9 2,21 6.90

5. Lipová Barbora

13.1 1.86 10.10

6. Kutílková Mariana

12.5 1.95 6.60

7. Humlová Eliška

12.4 1.73 5.70

8. Singerová Eleonora,

13.3 1.66 8.00

9. Kubinčanová Kateřina

14.5 1.31 5.00

10. Pálková Kateřina

15.3 1.52 4.80









11 Vondrášová Natálie

15.5 1.41 4.20









1. Sloch Daniel

11.6 2.86 9.80

2. Kubinčan Michal

11.1 2.67 8.10

3. Koudelka Kryštof

13.2 1.82 11.40

4. Řeřicha Lukáš

12.0 2.38 6.30

5. Kordík Theodor

14.9 1.86 6.40

6. Král Tomáš

15.4 1.60 10.50

7. Němec Daniel

14.7 1.45 4.60

8. Majda Pavel

16.3 1.60 3.20








2010







1. Staňková Terezie,

10.1 3.14 16.40

2. Levová Alžěta,

9.9 3.01 13.00









1. Turner Alexandr

10.6 2.96 19.80

2. Schweiner Jan,

10.7 3.09 19.20

3. Šnadr Josef

10.8 2.94 23.20

4. Hrubý Filip

11.4 3.01 14.40

5. Ubry David, 12

10.9 2.80 11.60

6 Benedikt Lukáš

10.9 2.70 10.70

7. Petrikovič Ondřej,

11.5 2.64 14.20

8. Zýka Jiří, 10

13.0 2.16 5.00









1. Kubinčan Michal, 12

12.5 2.43 7.00

2. Vokáč Karel, 12

13.8 2.41 8.80

3. Ubry David, 12

13.9 1.74 6.00








2009







1. Žabková Markéta

9.8 3.28 10.9

2. Fischerová Tereza

9.9 3.20 21.70

3. Marková Karolina

10.1 2.87 10.10

4. Richterová Vanessa

10.5 2.76 16.10

5. Singerová Lara

11.8 2.85 10.30

6. Lukáčová Lentýna

10.6 2.69 8.30

7. Musilová Nikola

11.3 2.56 9.2









1. Ševčenko Michal

9.7 3.50 18.10

2. Koudelka Matyáš

9.8 3.49 29.50

3. Blahout David

10.9 3.00 18.40

4. Pupala Matyáš

10.6 2.83 10.20

5. Selber Šimob

11.2 2.89 10.20

7. Stehlík Adam

11.2 2.60 13.60








2008







1. Kapicová Martina

9.5 3.95 24.80

2. Čadová Kateřina

9.8 3.71 19.50

3. Žaludová Terezie

9.7 3.43 18.00

4. Lipová Daniela

9.7 3.30 16.30

5. Forejtová Michaela

10.6 3.34 20.20

6. Šimáčková Karolína

10.2 3.11 17.90

7. Kastlová Michaela

10.1 3.30 11.50

8. Podzimková Adéla

10.3 3.17 15.20

9. Červenková Martina

10.1 2.88 13.10

10. Leharová Alena

11.3 3.41 11.30









11 Vaňkátová Veronika

11.3 2.94 16.50

12 Fischerová Natálie

10.7 3.13 10.40









1. Němeček Štěpán

9.0 4.30 28.90

2. Denk Štěpán

9.9 4.21 28.40

3. Srnka Sebastián

10.8 3.31 32.40

4. Vojíř David

9.3 3.85 20.80

5. Sýkora David

10.4 3.11 22.30

6. Vida Franišek

10.8 3.03 24.00

7. Kubičan Lukáš

11.3 3.05 12.50








2007







1. Peterková Nina

8.7 4.14 22.20

2. Vokáčová Eva

9.2 3.50 22.30

3. Schweinerová Kateřina

9.6 3.31 18.30

4. Koubková Kateřina

9.7 3.73 13.10

5. Koubková Veronika

9,9 2.80 10.20

6. Jílková Nikol

10.9 2.93 10.10









1. Aust Martin

9.3 4.12 21.50

2. Nikonov Daniel

9.6 3.37 26.40

3. Konvalina Jonáš

10.0 3.00 29.70

4. Strádal Šimon

10.2 3.04 13.40








Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

27.11.2018 (Út.) od 19:00 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.