Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

Okresní kolo Štafetového poháru - Cheb 5.5.2016 - výsledky

ŠTAFETOVÝ POHÁR - okresní kolo
Cheb - ,,Zlatá dráha" 5.5.2016

1) 2:ZŠ Cheb, Májová 14 9:14.5
(1-3) Tomáš Bosák, Radek Dobiáš, Filip Fišer, Nina Peterková, Kateřina 2:20.8
Čadová, Eva Vokáčová, Jonáš Konvalina, Lucie Kroupová
(4-5) Tomáš Čada, Kryštof Pejsar, Tereza Bartošová, Katrin Kotiárová, 2:12.2
Martin Mládek, Eliška Bicencová, Dominik Vu, Eliška Hájková
A - Tomáš Bosák, Nina Peterková, Tomáš Konvalina, Eliška Bicencová, 4:41.5
Kryštof Pejsar, Lucie Kroupová, Eliška Hájková, Dominik Vu
B - Tomáš Čada, Tereza Bartošová, Radek Dobiáš, Kateřina Čadová, 4:54.2
Filip Fischer, Karin Kotiárová, Eva Vokáčová, Nartin Mládek

2) 1.ZŠ Cheb, Americká 36 9:41.4
(1-3) Martina Petráňová, Julie Kupčíková, Kateřina Rytířová, Jana Menclová 2:27.0
David Nguyen, Vašek Nejedlý, Jakub Kopecký, Daniel Nikonov
(4-5) Filip Schulz, Jan Podávka, Tomáš Dražo, Jakub Havránek, Kateřina 2:18.0
Hynková, Emma Vinšová, Adriana Desenská, Veronika Humeníková
A - Jana Menclová, Kateřina Rytířová, Jakub Kopecký, Daniel Nikonov, 4:56.4
Jan Podávjka, Jakub Havránek, Adriana Desenská, Emma Vinšová
B - Julie Kupčíková, Martina Petráňová, David Nguyen, Vašek Nejedlý 5:06.4
Filip Schulz, Tomáš Dražo, Kateřina Hynková, Veronika Humeníková

3) ZŠ Jih Mariánské Lázně 9:45.7
(1-3) Adéla Hrdonková, Natálie Dvořáková, Nikki Konopová, Nikola Tomanová, 2:29.9
Jakub Lambert, Matyáš Stránský, Maxmilián Tyl, Vojtěch Sismilich
(4-5) Adéla Postránecká, Františka Jirásková, Klaudia Kováčová, Tereza 2:13.4
Drahorádová, Jonáš Černý, Michal Kuzmík, Jaroslav Vorel, Jindřich Musil
A - Adéla Hrdonková, Natálie Dvořáková, Jakub Lambert, Maximilian Tyl 5:02.4
Adéla Postránecká, Tereza Drahorádová, Jonáš Černý, Jindřich Musil
B - Nikki Konopová, Nikola Tomanová, Matyáš Stránská, Vojtěch Sismilich 5:02.5
Františka Jirásková, Kladie Kováčová, Michal Kuzmík, Jaroslav Vorel

4) 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého 1 9:55.5
(1-3)Amálie Dančová, Barbora Spálovská, Leona Slunečková,Vojtěch Daňko 2:33.8
Tereza Voborníková, Michal Brustmann, Tomáš Petrikovič, Ondřej Sýkora
(4-5)Natálie Faltusová,Ludmila Kaščáková, Simona Konečná, Linda Ubryová 2:17.6
Adam Bui, Vojtěch Michalec, Vilém Řepa, Son Le Bui Hoeng
A - Amálie Dančová, Barbora Spálpovská, Vojtěch Daňko, Ondřej Sýkora, 5:04.1
Simona Konečná, Ludmila Kaščáková, Vojtěch Michalec, Adam Bui
B -Leona Slunečková,Tereza Voborníková, Michal Brustmann, Linda Ubryová 5:03.3
Tomáš Petrikovič, Natálie Faltusová, Vilém Řepa, Son Le Bui Hoamng

5) 6.ZŠ Cheb, Obětí nacismu 16 9:59.8
(1-3) Kateřina Kolbová, Natálie, Kabaluková, Daniel Postl, David Švagr, 2:38.7
Nikola Šiváková, Natálie Charchán, Patrik Šorna, Jan Cihla
(4-5) Alexej Dašek, David Varvařovský, Michaela Zárubová, Andrea Korchová 2:13.7
Roma Schimmer, Lukáš Bařina, Radka Vysloužilová, Viola Bellová
A - Jan Cihla, Kateřina Kolbová, David Varvařovský, Alexej Dašek, 5:07.4
Natálie Kabaluková, Abdrea Korchová, Radka Vysloužilová, Daniel Postl
B - Roman Schimmer, Lukáš Barina, Nikola Šiváková, Viola Bellová 5:14.1
Michaela Zárubová, Natálie Charchán, David Švagr, Patrik Šorna
Novinky
Upozornění

Pozor, tréninky jsou i během vánočního volna a ne se flákat u babičky a dědy !!!

Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

8.1.2019 (Út.) od 19:00 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.