Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

Odílový přebor žactva v přespolním běhu - Cheb 1.4.2017

   MISTROVSTVÍ UNIONU V PŘESPOLNÍM BĚHU




1.4.2017












                                             Nejmladší žactvo (2010 a mladší)

1. Staňková Terezie, 10

1. Schweiner Jan, 10
2. Bauerová Eliška, 10

2. Butaki Samuel Kirni, 2010
3. Musilová Veronika, 11
3. Benedikt Lukáš, 10
4. Singerová Eleonora, 11
4. Krausam Jiří, 10





5. Friedrich Tobiáš, 09





6. Dobiáš Filip, 11





7. Šantrůček Jan, 11









                                             Mladší předžactvo (2008-2009)


1. Čadová Kateřina 08

1. Vojíř David, 08
2. Kapicová Martina, 08

2. Ševčenko Michal, 09
3. Fischerová Tereza, 09
3. Žalud Filip, 08
4. Skřivánková Michela, 08 
4. Faltus Ondřej, 08
5. Šimáčková Karolína, 08
5. Dundek Nico Alonso, 09
6. Vaňkátová Veronika, 08
6. Kubinčan Lukáš, 08
7. Forejtová Michaela, 08
7. Srnka Sebastián, 08
8. Žaludová Terezie, 08

8. Jaroš Jakub, 09
9. Nová Mariana, 08

9. Nídl Marek, 08
10.  Musilová Nikola, 09

10. Šinka Pavel, 08
11. Richterová Vannesa, 09
11. Vida František, 08
12. Singerová Lara, 09














                                                 Starší předžactvo (2006-2007)


1. Skalová Tereza, 06

1. Šveňha Jan, 06
2. Peterková Nina, 07

2. Plevný Albert, 07
3. Farářová Gabriela, 06

3. Aust Martin, 07
4. Mašková  Lucie, 06

4. Plaňanský Matěj, 06
5. Kohutiárová Kladuie, 06
5. Nikonov Daniel, 07
6. Vokáčová Eva, 07

6. Denk Matěj, 06
7. Schweinerová Kateřina, 07
7. Šaghy David, 07
8. Jílková Nikol, 07

8. Strádal Šimon, 07
9. Koubková Kateřina, 07




10. Brožová Pavlína, 07





11. Jorová Karolína, 07














Mladší žákyně (2004-2005)

Mladší žaci (2004-2005)
1. Babyncová Viktorie, 04
1. Vojíř Jakub, 05
2. Ubryová Linda, 05

2. Šmrha Jan, 05
3. Hynková Kateřina, 05

3. Pejsar Krištof, 05
4. Viktorie Lofová, 04

4. Kubka Matyáš, 04
5. Králová Adéla, 04

5. Zikmund Tomáš, 05
6. Finková Adriana, 05

6. Maxa Michal, 05
7. Kafková Natálie, 04





8. Šalátová Amálie, 05





9. Meiserová Olga, 04





10. Horáčková Zuzana, 04




11. Hájková Eliška, 04





12. Hejdová Dominika, 05













Starší žákyně (2002 - 2003)

Starší žáci (2002 - 2003)
1. Suková Karolína, 03

1. Sztrapek Stanislav, 02
2. Bílková Kateřina, 02

2. Vaidiš Daniel, 02
3. Vavříková Barbora, 02
3. Šebo Jan, 02





4. Had Adam, 02





5. Uldrich Artur, 02





6. Špreňar Petr, 03









Při rozcvičovámí došlo ke zranění Ondřeje




Petrikoviče, které muselo být ošetřeno v nemocnici (zlomena ruky)






















































































































































































































































































































































































Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

28.6.2018 (Čt.) od 18:30 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.