Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

Nejlepší výkony klubu 2015

Nejlepší výkony v roce 2015 - bez rozlišení věkových kategorií                        
60m    7.07    Nádhera Matěj                 8.00    Jarošová kateřina
                        
100m    10.92    Richter David            12.70    Petrikovičová Markéta
                       
150m    16.70    Nádhera Matěj          19.07    Petrikovičová Markéta
                       
200m    22.20    Richter David             25.55    Petrikovičová Markéta
                       
300m    34.87    Nádhera Matěj           40.74    Tiralová Aneta
                       
400m    55.50    Osinek Lukáš            58.51    Petrikovičová Markéta
                       
500m    1:30.39    Šebo Jan             1:22.24    Petrikovičová Markéta
                       
600m    1:52.43    Šebo Jan             1:47.48    Utíkalová Kristýna
                       
800m    2:33.50    Šebo Jan             2:32.12    Utíkalová Kristýna
                       
1000m    3:30.52    Čermuž Vojtěch        1500m    5:27.37    Utíkalová Kristýna
                       
                                                                        3000m    14:02.65    Študlarová Jitka
1500m    5:32.77    Študlar Vít                   5000m    20:14.40    Lučanová Barbora
                       
60m př.    10.03    Petrikovič Lukáš            10.46    Nohejlová Veronika
                       
100m př.    16.50    Pinc Petr                       16.37    Břicháčková Lucie
                       
200m př.    28.22    Lališ Jan                       36.99    Hanykýřová Adéla
                       
300m př.                                                          49.67    Láská Martina
                       
400m př.    63.16    Toncar Jan                    69.09    Láská Martina
                                                                      3000m př.    16:08.10    Bednaříková Anna
Výška    1.76    Žižka Jan                  1.47    Tiralová Aneta
                       
Dálka    5.48    Stolař Ondra            5.03    Břicháčková Lucie
                       
Trojskok                                              9.81    Břicháčková Lucie
                       
Koule 4 kg    9.91    Petrikovič        Koule 2kg    9.21    Boučková Markéta
                       
Koule 3kg                                           8.84    Břicháčková Sabina
                       
Koule 5 kg    8.98    Kliment Matěj        Koule 4kg    8.65    Němečková Licie
                       
Oštěp 600gr    51.55    Lališ Jan        disk    22.26    Kristková Tereza
                       
Oštěp 700gr.   42.97    48.87    Lališ Jan        Oštěp 500gr   36.69    35.46    Danihelková Jana
                       
                Oštěp 600gr   36.69    34.30    Němečková Lucie
                       
Kriket    40.83    Študlar Vít            33.69    Horáčková Zuzana
                       
5boj    1218    Had Adam            1810    Nohejlová Veronika
 
Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

27.11.2018 (Út.) od 19:00 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.