Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

MC Chebu - 3.5.2018

XI. ročník - Malé ceny města Chebu – 3.5.2018












60m př. 60m dálka Body Celkem
Kategorie 2007 - hoši








1. Kyncl Matěj
TRIKV 10.6 9.0 1.96 1+1+3 5
2. Linhart Tobias
CHODO 10.7 9.2 2.08 2+3+1 6
3. Aust Martin
UNICH 10.7 9.1 1.86 2+2+4 8
4. Prokop Matyáš
TRIKV 11.3 9.2 2.03 4+3+2 9
5. Nikonov Daniel
UNICH 11.5 9.9 1.85 5+5+5 15
6. Tůma Matyáš
UNICH 11.8 10.0 1.77 6+6+6 18
7. Dankanič Petr
TRIKV 12.3 10,1 1.77 10+8+6 24
8. Francl Jakub
UNICH 12.2 10.3 1.72 9+10+8 27
9. Holzer Adam
TRIKV 12.0 10,2 1.57 8+9+12 29
10. Kos Filip
TRIKV 11.8 11.1 1.65 6+14+10 30
další pořadí podle 60m









Konvalina Jonáš
UNICH 13.4 10.0 1.55



Švec Filip
CHODO 12.7 10.4 1.70



Strádal Šimon
UNICH 12.9 10.6 1.65



Síbrt Jakub
TRIKV 14.5 11.0 1.57



Maršík Matěj
OSTRO 12.8 11.5 1.53



Heindrich Tomáš
KVARY 14.7 11.7 1.59












Kategorie 2008 - hoši








1. Němeček Štěpán
UNICH 10.9 9.2 1.97 1+1+1 3
2. Denk Štěpán
TRIKV 11.3 9.5 1.92 4+3+2 9
3. Pupík Kryštof
TRIKV 11.2 9.6 1.89 3+4+4 11
4. Merhulík Sebastián
OSTRO 11.1 9,7 1.87 2+6+6 14
5. Hanek Adam
TRIKV 11.3 9.4 1.75 4+2+11 17
6. Vojíř David
UNICH 11.4 9.6 1.85 6+4+7 17
7. Jirsa Dominik
TRIKV 12.1 9.7 1.92 10+6+2 18
8 Fiker Jakub
KVARY 11.4 9.7 1.84 6+6+8 20
9. Liška Miroslav
KVARY 11.6 10.2 1.88 8+11+5 24
10. Zeman Michal
TRIKV 11.8 9.8 1.78 9+9+10 28
další pořadí podle 60m









Gruner Štěpán
TRIKV 12.7 9.8 1.63



Heindrich Aleš
TRIKV 12.4 10.3 1.73



Danyo. Marek
OSTRO 11.5 10.5 1.81



Glazer Adam
TRIKV 13.8 10.7 1.65



Kubinčan Lukáš
UNICH 13.5 10.8 1.67



Srnka Sebastián
UNICH 13.2 10.9 1.61



Lapin Josef
OSTRO 13.5 10.9 1.51



Nídl Marek
UNICH 13.1 11.0 1.57



Šinka Pavel
UNICH 14.5 11.8 1.42



Magrot Tomáš
UNICH 12.8 12.0 1.58













Karbola Václav
OSTRO 15.6 12.1 1.22












Kategorie 2009 - hoši








1. Potzl Jan
KVARY 10.0 9.8 1.97 1+1+1 3
2. Kratochvíl Jakub
TRIKV 10.3 9,4 1.78 8+2+2 12
3. Štrobl Ondřej
TRIKV 10.0 9.7 1.70 2+5+6 13
4. Vaculík Richard
TRIKV 10.1 9.7 1.70 4+5+5 14
5. Klouček David
CHODO 10.3 9.5 1.72 8+3+4 15
6. Ševčenko Michal
UNICH 10.1 10,1 1.77 4+10+3 17
mimo Beck Lukáš
ACMLA 10.2 9.4 1.45 5+2+18 25
7. Váša Theodor
TRIKV 9.9 10.0 1.55 1+9+15 25
8. Botka Dominik
TRIKV 10.2 10,.2 1.66 5+11+9 25
9. Gotz David
CHODO 10.4 9.7 1.51 9+5+16 30
pořadí podle 60m








10. Macháček Hugo
TRIKV 10.6 9.8 1.44



Jeřábek Adam
OSTRO 10.6 10.1 1.63



Štětkář Radim
OSTRO 10.8 10.1 1.26



Jiskra Martin
KVARY 10.7 10.2 1.66



Balog Lukáš
OSTRO 10.5 10.3 1.61



Bonisch Antonín
TRIKV 11.0 10.3 1.54



Gregor Jan
CHODO 10.9 10.4 1.47



Mejzr Nikolas
KVARY 11.9 10.5 170



Dundek Nico Alonso
UNICH 12.0 10.7 1.49



Blahout David
UNICH 11.5 10.8 1.54













Jaroš Jakub
UNICH 12.0 10.8 1.45



Korelus Lukáš
TRIKV 11.1 10.9 1.70



Blažek Ondřej
TRIKV 11.9 10.9 1.24



Bursík Matěj
OSTRO 11.6 11.2 1.56



Hamouz Vojtěch
TRIKV 12.3 11.3 1.43



Bílek Michal
TRIKV 12.8 11.3 1.42



Selber Simon
UNICH 11.2 11.6 1.48



Koutný Ondřej
OSTRO 12.4 11.7 1.36



Kříž Václav
TRIKV 12.1 13.7 1.41












Kategorie 2010 - hoši








1. Krček Filip
TRIKV 10.2 10.2 1.66 1+1+3 5
2. Bat‘a Daniel
KVARY 10.5 10.3 1.80 3+2+1 6
3. Novák Filip
OSTRO 10.3 10.3 1.66 2+2+3 7
4. Hrubý Filip
UNICH 10.6 10.7 1.63 4+6+6 16
5. Prošek Martin
CHODO 10.7 10.4 1.61 5+5+9 19
6. Schvener Jan
UNICH 10.9 11.2 1.65 7+10+5 22
7. Brunay Adam
UNICH 11.0 10.3 1.45 9+2+13 24
8. Benedikt Lukáš
UNICH 10.9 10.7 1.52 7+6+13 26
9. Smažík Marek
TRIKV 10.8 10.8 1.53 6+8+12 26
10. Šnajdr Josef
UNICH 11.3 11.1 1.59 10+9+11 30










pořadí podle 60m









Petřík Vít
CHODO 11.9 11,2 1.45



Uhl Jakub
UNICH 11.9 11.3 1.62



Fikáček Lukáš
OSTRO 11.4 11.4 1.52



Petrikovič Ondřej
UNICH 12.4 11.6 1.68



Fišer Adam
TRIKV 11.3 11.7 1.60



Groser Tadeáš
KVARY 11.8 11.7 1.48



Škodáček Jan
OSTRO 12.8 11.8 1.62



Pupík Robin
TRIKV 12.0 12.4 1.36



Siebert Vojtěch
TRIKV 12.7 12.5 1.42



Lípa Jan
UNICH 14.6 12.6 1.34













Kincl Lukáš
TRIKV 12.6 12.7 1.55



Gruner Matyáš
TRIKV 13.4 13.4 1.32



Kincl Daniel
TRIKV 15.1 13.4 1.29



Sýkora Tobiáš
OSTRO 14.1 13.5 1.10



Zyka Jiří
UNICH 14.7 13.5 1.55












Kategorie 2011 – hoši








1. Andreovský Ferdinand TRIKV

11.8 10.6 1.52 1+1+1 3
2. Smrž Daniel
OSTRO 12.4 10.8 1.48 5+2+6 13
3. Kriegelstein Jan
CHODO 11.9 10.9 1.46 2+4+8 14
4. Kožíšek Tomáš
OSTRO 13.0 10.9 1.70 9+4+1 14
5. Korelus Jakub
TRIKV 12.4 11.0 1.48 5+5+6 16
mimo Dibd‘ák Vítek
ACMLA 11.8 12.0 1.34


6. Holub Ondřej
TRIKV 12.3 12.2 1.53 4+9+3 16
7. Stehlík Jan
CHODO 12.0 11.4 1.47 3+7+7 17
8. Kuchta Jakub
KVARY 12.6 12.3 1.49 7+10+5 22
9. Lotzl Adam
UNICH 13.0 11.3 1.33 9+6+8 23
10. Mullet Dan
KVARY 12.7 11.4 1.32 8+7+9 24
pořadí podle 60m









Bureš Vojtěch
OSTRO 13.2 11.4 1.32



Balcar Radovan
TRIKV 12.6 11.5 1.42



Vokáč Karel
UNICH 13.8 11.6 1.40



Kubinčam Michal
UNICH 12.3 11.7 1.32



Danyo Samuel
OSTRO 12.9 12.2 1.40



Dolejší Lukáš
OSTRO 13.3 12.5 1.30



Židlický Šimon
OSTRO 12.8 12.5 1.46



Markusek Nicolas
TRIKV 14.3 12.6 1,43



Bleha Filip
OSTRO 13.8 12.7 1.10



Andreovsklý Bartoloměj TRIKV

14.2 12.7 1.32













Havlína Kryštof
TRIKV 13.0 12.9 1.43



Malcát Marek
OSTRO 13.9 13.0 1.09



Phillip Joel Vítek
OSTRO 14.0 13.3 1.34



Benda Vladimír
TRIKV 13.1 13.4 1.30



Hejhal Samuel
OSTRO 15.6 13.7 1.49












Kategorie 2007 - dívky








1. Peterková Nina
UNICH 10.6 8.9 2.15 2+3+2 7
2.. Česáková Alice
OSTRO 10.3 9.2 2.12 1+6+4 11
3. Janíková Eliška
AKSOK 11.2 8.8 2.21 9+2+1 12
4. Bonischová Adéla
TRIKV 10.9 8.7 1.92 3+1+9 13
5. Trinerová Nela
TRIKV 11.0 8.9 2.05 4+3+7 14
6. Mecnerová Jana Anna UNICH

11.3 9.1 2.12 10+5+3 18
7. Zaschkeová Michaela CHODO

11.0 9.4 2.08 4+9+5 18
8. Rattayová Vivien
UNICH 11.1 9.6 2.00 6+12+8 26
9. Vokáčová Eva
UNICH 11.1 9.6 1.98 6+12+8 26
10. Stehnová Dominika
OSTRO 11.3 9.2 1.89 10+6+12 28
pořasí podle 60m









Reichová Anna
TRIKV 11.3 9.3 1.81



Sekerová Lucie
OSTRO 11.5 9.5 1.92



Šíchová Anna
TRIKV 12.2 9.6 1.86



Koubková Kateřina
UNICH 11.8 9.7 1.70



Dančová Amálie
UNICH 11.6 9.8 1.89



Reichová Adéla
TRIKV 11.6 9.8 1.74



Lazorčíková Kristýna
TRIKV 16.8 9.8 185



Němečková Eliška
UNICH 11.1 10.2 1.89



Kuznetsova Elizaveta TRIKV

12.3 10.3 1.75



Schveinerová Katka
UNICH 11.4 10.6 1.84













Koubková Veronika
UNICH 15.9 10.7 1.34



Dokulilová Patricie
UNICH 14.1 11.0 1.58



Vášová Ema
TRIKV 12.6 11.3 1.42



Tichotová Kristýna
KVARY 13.5 11.4 1.65



Lovasová Ema
UNICH 12.4 10.6 1.68



Jílková Nikol
UNICH 16.0 11.6 1.50



Gottscherová Tereza
TRIKV 13.8 11.7 1.39












Kategorie 2008 - dívky








1. Kapicová Martina
UNICH 10.8 9.0 1.95 2+1+1 4
2. Krejčová Tereza
CHODO 10.3 9.1 1.87 1+2+3 6
3. Cikaníkoá Michaela
KVARY 12.0 9.5 1.91 7+4+2 13
4. Žaludová Tereza
UNICH 11.9 9.4 1.73 6+3+8 17
5. Dvořáková Štěpánka
CHODO 11.3 9.7 1.70 4+6+9 19
6. Závodná Jana
KVARY 12.2 9.8 1.76 8+7+6 21
7. Kyselá Barbora
TRIKV 11.5 9.6 1.55 5+5+15 25
8. Bašistová Carla
TRIKV 12.5 10.0 1.75 9+9+7 25
9. Potužníková Magdalena TRIKV

11.2 10.1 1.62 3+10+12 25
10. Čadová Kateřina
UNICH 12.6 10.2 1.84 10+11+4 25
pořadí podle 60m









Lepíková Barbora
TRIKV 12.1 10.1 1.68



Riedlová Kateřina
OSTRO 12.7 9.8 1.58



Šimáčková Karolína
UNICH 12.7 10.5 1.75



Dibd‘áková Eliška
ACMLA 14.9 10.0 1.62



Jungmannová Kateřina TRIKV

12.9 10.6 1.75



Lípová Daniela
UNICH 12.1 11.0 1.64



Kastlová Michela
UNICH 12.6 9.7 1.49



Dibd‘áková Eliška
ACMLA 13.5 11.4 1.10



Maxantová Kamila
TRIKV 13.4 10.2 1.53



Leharova Alena
UNICH 11.9 10.5 1.40













Forejtová Michaela
UNICH 12.5 11.2 1.52



Vaňkátová Veronika
UNICH 14.0 9.9 1.47



Převrátilová Veronika TRIKV

12.8 10.9 1.51



Belbová Tereza
TRIKV 12.5 12.0 1.56



Levatová Veronika
TRIKV 17.4 12.0 1.35












Kategorie 2009 - dívky








1. Fischerová Tereza
UNICH 10.0 9.5 1.78 2+1+2 5
2. Zavoralová Adéla
OSTRO 9.9 9.8 1.77 1+2+3 6
3. Hejnová Nela
OSTRO 10.4 9.9 1.74 5+3+6 14
4. Dvorská Kristýna
TRIKV 10.1 10.0 1.66 3+4+7 14
5. Adamcová Berenika
KVARY 10,1 10.1 1.60 3+7+8 18
6. Pokrutová Viktorie
OSTRO 10.7 10.0 1.69 7+4+8 19
7. Brožová Kateřina
KVARY 10.7 10.0 1.58 7+4+10 21
8. Jurášová Nela
TRIKV 11.0 10,2 1.87 11+9+1 21
9. Kratochvílová Tereza TRIKV

11.4 10.1 1.77 16+7+3 26
10 Bursíková Viktorie
TRIKV 10.6 10.5 1.70 6+14+8 28
pořadí podle 60m









Růžková Nikola
TRIKV 11.6 10.2 1.64



Mikolášková Tereza
OSTRO 11.5 10.3 1.67



Marková Karolina
UNICH 11.0 10.3 1.50



Richterová Vannesa
UNICH 11.3 10.4 1,53



Botková Monika
TRIKV 10.6 10.5 1.75



Kučerová Aneta
OSTRO 11.6 10,5 1.39



Rybáková Lucie
OSTRO 10.9 10.6 1.52



Jati Kristýna
OSTRO 12.9 10.7 1.50



Holátová Eliška
KVARY 10.8 10.8 1.73



Beňová Anna
CHODO 11.2 11.1 1.53













Pokorná Sára
CHODO 11.2 11.1 1.39



Kubů Laura
TRIKV 12.0 11.2 1.57



Přerostová Lucie
TRIKV 11.4 11.3 1.56



Rudolfová Adéla
TRIKV 12.6 11.4 1.45



Levaiová Julie
TRIKV 12.0 11.5 1.49



Musilová Nikola
UNICH 13.2 11.6 1.40



Abdelkader Alia
TRIKV 11.7 12.2 1.47



Kyzivátová Natálie
TRIKV 12.5 12.3 1.50



Hertlová Lucie
TRIKV 12.2 12.4 1.46












Kategorie 2010 - dívky








1. Kraftová Emma
TRIKV 10.6 9.7 1.63 1+1+1 6
2. Staňková Terezie
UNICH 10.9 9.8 1.71 5+2+1 8
3. Levová Alžběta
UNICH 10.9 10.1 1.71 5+3+1 9
4. Koněvalíková Michaela TRIKV

10.8 10.3 1.63 2+5+4 11
5. Vebrová Eva
TRIKV 10.8 10.2 1.62 2+4+6 12
6. Pilousová Pavlína
KVARY 10.8 10.3 1.58 2+5+8 15
7. Spáčilová Štěpánka
TRIKV 12.1 10.7 1,71 10+9+1 20
8. Luprichová Irena
TRIKV 11.9 10.5 1.57 8+7+9 24
9. Straková Kristýna
TRIKV 11.3 10.7 1.50 7+9+10 26
10. Bauerová Eliška
UNICH 12.0 10.6 1.56 9+8+9 26
pořadí podle 60m









Karpowitzová Anna
KVARY 12.0 11.1 1.37



Vondráčková Johana
TRIKV 13.7 10,8 1.55



Cintlová Zuzana
UNICH 12.2 11.0 1.36



Zemanová Karolina
OSTRO 12.2 11.1 1.50



Jandová Valentýna
OSTRO 12.3 11.2 1.33



Hudáková Anna
KVARY 12.0 11.2 1.37



Reinlová Natálie
OSTRO 13.0 11.2 1,49



Prodecká Viktorie
TRIKV 12.9 11.3 1.38



Podhrazká Emma
UNICH 12.1 11.5 1.33



Lebedová Veronika
TRIKV 12.1 11.7 1.56













Lišková Jukie
KVARY 12.0 12.0 1.21



Franzová Eliška
CHODO 12.4 12.1 1.41



Mrázová Barbora
KVARY 13.4 12.1 1.32



Horáková Doris
KVARY 13.3 12.3 1.23












Kategorie 2011 – dívky








1. Antošová Tereza
OSTRO 11.8 10.4 1.50 1+1+2 4
2. Málková Veronika
TRIKV 12.0 10-7 1.47 3+3+5 11
3. Jiskrová Tereza
KVARY 12.8 11.3 1.50 7+5+2 14
4. Levaiová Barbora
TRIKV 11.9 10.7 1.39 2+3+10 15
5. Husáková Kateřina
KVARY 12.4 10.9 1.42 5+4+6 15
6. Svobodová Elen
TRIKV 12.6 11.7 1.52 5+9+1 15
7. Vrbová Michaela
KVARY 12.8 11.8 1.30 7+10+12 29
8. Krbcová Dominika
TRIKV 13,2 11,5 1.33 14+6+11 31
9. Musilová Veronika
UNICH 12.3 11.5 1.13 4+6+22 32
10 Knapová Alžběta
TRIKV 13.6 11,4 1.33 19+5+11 35
pořadí podle 60m









Stránská Michaela
OSTRO 12.9 12.0 1.40



Merhulková Nela
OSTRO 13.0 12.1 1.27



Nečekalová Zuzana
KVARY 13.1 12.2 1.22



Vodáková Karolína
CHODO 13.5 12.2 1.09



Pachmanová Michaela TRIKV

14.6 12.3 1.16



Slavíková Anna
UNICH 14.0 12.4 1.12



Lipinová Jana
OSTRO 13.5 12.5 1.17



Zrůstová Adéla
TRIKV 14.1 12.6 1.30



Urbánková Lucie
OSTRO 13.0 12.7 1.48



Čornyová Eliška
KVARY 13.0 12.8 1.47













Skalová Adéla
UNICH 13.5 12.8 1.23



Chrastinová Michaela OSTRO

13.8 13.0 1.42



Jindřichová Anna
TRIKV 13.5 13.4 1.30



Hanáková Lucie
KVARY 16.5 14.6 1.22



Kozlíková Alexandra
UNICH 15.7 15.0 86
































Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

12.9.2018 (St.) od 18:30 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.