Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

MC Chebu - 12.5.2016

IX.roč. - Malé ceny města Chebu - 12.5.2016


Kat. 2005 - hoši

60m př. 60m dálka Body Celkem
1. Vojíř Jakub UNICH 10.6 9.2 1.90 1+1+4 6
2. Leopold Kevin TRIKV 10.7 9.2 1.91 2+1+3 6
3. Bartoš Martin TRIKV 10.7 9.3 1.84 2+3+5 10
4. Čudan Vladimír AKSOK 11.6 9.3 1.94 5+3+2 10
5. Ben Abdelatif Jonas TRIKV 10.9 9.4 2.08 4+5+1 10
6. Hájek Tomáš OSTRO 12.1 9.6 1.83 7+6+6 19
7. Bokr Matyáš CHODO 12.5 9.9 1.83 9+8+6 23
8. Sekera Tomáš OSTRO 12.6 9.9 1.72 10+8+8 23
9. Červenka Jiří CHODO 12.0 9.6 1.60 6+6+12 24
10. Řepa Vilém UNICH 12.1 9.9 1.54 7+8+13 28
další pořadí podle 60m





11. Pejsar Kryštof UNICH 12.9 10.5 1.69 11+11+9 31

Orava Tomáš CHODO 13.0 10.7 1.67 12+12+10 34

Kuchta Ondřej SCSKV 13.0 10.7 1.54


Šimmer Jaroslav CHODO 13.2 10.8 1.62


Batla Kryštof CHODO 13.9 10.9 1.54


Blažek Matouš OSTRO 13.8 10.8 1.42


Ducháček Tomáš SCSKV 13.4 12.0 1.49










Kategorie 2006 - hoši





1. Šveňha Jan UNICH 10.3 9.1 2.01 1+1+1 3
2. Mrázek David OSTRO 10.6 9.1 1.80 2+1+5 8
3. Zeman Matěj TRIKV 11.6 9.1 1.98 5+1+2 8
4. Krbec Lukáš TRIKV 10.7 9.2 1.87 3+4+4 11
5. Kučera Robert TRIKV 10.7 9.3 1.87 3+5+4 12
6. Zeronik Filip OSTRO 11.7 9.7 1.74 6+6+7 19
7. Ševčík František TRIKV 11.9 9.9 1.74 7+7+7 21
8. Fedor Jan
OSTRO 12.3 10.0 1.75 8+9+6 23
9. Žemlička Ondřej OSTRO 13.3 11. 1.92 9+13+3 25
10. Wolf Pavel SCSKV 13.3 9.9 1.35 9+7+13 29
další pořadí podle 60m





11. Klíček Petr TRIKV 13.3 10.5 1.62 9+11+9 29

Jeřábek Vojtěch CHODO 13.5 10.0 1.52


Myslík Vojtěch  OSTRO 13.4 10.8 1.57


Trnka Jan
CHODO 13.4 11.8 1.44


Kalousek Ondřej OSTRO 13.6 11.6 1.29










Kategorie 2007 - hoši





1. Nikonov Daniel UNICH 9.8 9.5 1.75 1+2+3 6
2. Kunc Matyáš OSTRO 10.2 9.9 1.80 4+4+3 11
3. Považaj Adam CHODO 10.6 9.5 1.79 8+2+10 14
4. Hotěk Jan
AKSOK 10.6 10.2 1.88 8+6+1 15
5. Plevný Albert UNICH 10.4 10.4 1.85 6+8+2 16
6. Prokop Matyáš TRIKV 10.3 10.0 1.70 5+5+7 17
7. Dankanič Petr TRIKV 10.4 10.2 1.60 6+6+10 22
8. Kos Filip
TRIKV 9.8 11.3 1.54 1+15+11 27
9. Šafařík Filip TRIKV 11.7 10.7 1.76 15+9+5 29
10. Pěkný Matyáš CHODO 11.6 10.7 1.65 13+9+8 30.
další pořadí podle 60m





11. Tůma Matyš UNICH 11.3 11.0 1.62 10+11+9 30

Huml Michal TRIKV 11.4 11.0 1.48


Martin Tomáš TRIKV 12.2 11.0 1.37


Frous Jakub UNICH 11.6 11.2 1.44


Forch Robin UNICH 11.4 11.4 1.48


Síbrt Jakub TRIKV 11.4 11.5 1.46


Matas Jiří
AKSOK 13.5 11.5 1.44


Francl Jakub UNICH 12.6 11.6 1.40


Aust Martin UNICH 11.3 11.7 14.1


Strádal Šimon UNICH 12.5 11.7 1.37











Maršík Matěj OSTRO 12.1 12.0 1.38


Sinali Samuel UNICH 13.3 12.0 1.18


Kočev Niki SCSKV 12.6 12.2 1.30


Graulich Petr ACMLA 16.6 12.5 12.9


Zmeškal Jan OSTRO 13.4 12.9 1.18


Pejšman Tomáš OSTRO 13.1 14.0 1.36


Ježek Adam Klášterec 10.1 9.2 1.47 Mimo bodování









Kategorie 2008 - hoši





1. Pupík Kryštof TRIKV 11.0 10.4 1.96 4+2+1 7
2. Merhulík Sebastián OSTRO 10.8 10.5 1.69 2+3+2 7
3. Vojíř David UNICH 10.8 10.2 1.60 2+1+9 12
4. Hanek Adam TRIKV 11.0 10.6 1.55 4+3+7 14
5. Zeman Michal TRIKV 11.0 10.7 1.58 4+8+5 17
6. Stickbauer Ronert OSTRO 10.7 10.6 1.47 1+6+14 21
7. Stange Jakob OSTRO 11.0 11.0 1.61 4+13+4 21
8. Abrahám Martin OSTRO 11.6 10.5 1.53 12+3+9 24
9. Fikker Jakub SCSKV 11.1 10.6 1.50 8+6+12 26
10. Holeček Petr TRIKV 11.1 11.0 1.58 8+13+5 26
další pořadí podle 60m





11. Svoboda Matyáš OSTRO 11.7 10.8 1.54 13+10+8 31

Grüner Štěpán TRIKV 11.7 10.8 1.51


Vondruška Viktor AKSOK 12.5 11.0 1.64


Pelc Kryštof OSTRO 11.8 11.0 1.48


Kunc Adam OSTRO 11.8 10.8 1.39


Faltus Ondřej UNICH 12.9 10.7 1.43


Galeja Roman AKSOK 12.6 11.2 1.32


Bohůnek Jan TRIKV 13.2 11.2 1.25


Myslík Antonín OSTRO 11.4 11.3 1.46


Franka Kryštof OSTRO 11.4 11.3 1.33











Grünes Karel AKSOK 13.5 11.4 1.23


Grof Kristián OSTRO 12.3 11.5 1.35


Grünes Jan AKSOK 12.9 12.0 1.40


Brabenec Filip OSTRO 13.2 12.1 140


Vida Franrišek UNICH 12.0 12.4 1.02


Petřík František AKSOK 12.7 12.4 1.18


Šimek Štěpán TRIKV 12.9 12.5 1.29


Šinka Pavel UNICH 13.3 12.5 1.13


Nídl Marek UNICH 13.3 12.6 1.27










Kategorie 2009 - hoši





1. Váša Theodor TRIKV 11.1 10.7 1.48 1+1+4 6
2. Vachlík Richard TRIKV 11.5 11.3 1.59 2+4+2 8
3. Potzl Jan
SCSKV 11.5 11.5 1.83 2+5+1 8
4. Fiala Matyáš UNICH 12.1 11.0 12.1 5+2+3 10
5. Molčík Lukáš TRIKV 11.9 11.2 1.48 4+3+4 11
6. Šlechta Jakub AKSOK 13.0 11.6 1.50 6+6+3 15
7. Křivský Jan UNICH 13.1 11.7 1.38 7+7+8 22
8. Bönisch Antonín TRIKV 13.2 12.0 1.38 8+8+8 24
9. Domas Dominik UNICH 13.8 12.6 1.46 10+10+6 26
10. Škába Jindřich OSTRO 13.9 12.2 1.43 11+10+7 28
pořadí podle 60m






11. Doupník Matyáš OSTRO 13.4 12.0 1.28 9+8+15 32

Botka Dominik TRIKV 14.1 12.6 1.37


Korelus Lukáš TRIKV 13.9 12.7 1.25


Hamous Vojtěch TRIKV 14.4 12.7 1.38


Řepa Lukáš UNICH 15.3 13.3 95


Mašek Jiří
TRIKV 15.0 14.0 1.19


Neumann Radim TRIKV 16.3 15.2 98










Kategorie 2010 - hoši





1. Baťa Daniel SCSKV 13.0 12.1 1.57 1+1+1 3
2. Schweiner Jan UNICH 14.5 12.2 1.33 4+2+2 8
3. Knushi Adam SCSKV 13.3 12.4 1.30 2+3+3 8
4. Hrubý Filip UNICH 14.4 12.6 1.15 3+5+5 13
5. Krausam Jiří SCSKV 14.4 13.4 1.17 3+7+4 14
6. Benedokt Jiří UNICH 14.6 12.5 1.02 5+4+8 17
7. Mašek Michal TRIKV 14.-8 13.0 1.06 6+6+7 19
8. Glosser Tadeáš SCSKV 15.1 13.4 1.05 7+7+10 24
9. Klíček Michal TRIKV 16.7 14.3 1.08 11+9+6 26
10. Korellus Jakub TRIKV 16.2 13.7 1.03 8+8+11 27
pořadí podle 60m






11. Řimnáč Mates SCSKV 16.5 15.0 1.02 9+11+7 27

Hadrava Jiří AKSOK 16.6 14.5 0.92


Porada Kryštof SCSKV 18.2 17.3 0.96










Kategorie 2005 - dívky





1. Peřinová Anna CHODO 9.8 9.0 2.07 1+1+1 3
2. Burešová lenka OSTRO 11.0 9.2 1.88 5+2+5 12
3. Kazdová Lana CHODO 10.4 9.5 1.87 2+5+6 13
4. Česáková Ivana OSTRO 11.0 9.5 1.93 5+5+3 13
5. Jirásková Anna ACMLA 11.6 9.3 2.03 10+3+2 15
6. Kučerová Eliška TRIKV 11.4 9.3 1.90 9+3+4 16
7. Stejskalová Karolina OSTRO 10.8 9.9 1.90 3+9+4 16
8. Rotová Nikola CHODO 11.3 9.2 1.86 8+2+7 17
9. Študlarová Zuzana UNICH 11.2 9.4 1.86 7+4+7 18
10.. Hejdová Dominika UNICH 11.1 9.4 1.80 6+4+9 19
pořadí podle 60m






11. Vinšová Emma UNICH 11.0 9.6 17.8 5+6+8 19

Tokárová Patricie OSTRO 12.3 9.4 1.80


Hynková Kateřina UNICH 12.8 9.6 1.76


Zrůstová Veronika TRIKV 10.9 9.7 1.78


Pokrupová Andrea OSTRO 12.7 9.8 1.80


Ščasnárová Kateřina ACMLA 11.4 9.9 1.72


Desenská Adriana UNICH 11.8 9.9 1.62


Křemenová Karolína ACMLA 12.3 10.3 1.58


Šalátová Amálka UNICH 11.8 10.4 1.74


Bicencová Eliška UNICH 11.9 10.4 1.57











Drážd'anská Simona AKSOK 12.9 10.4 1.56


Kazdová Olivia CHODO 11.8 10.5 1.53


Rybáková Michaela OSTRO 11.6 10.8 1.74


Peřinová Zuzana CHODO 11.7 10.8 1.68


Bord'ajová Diana ACMLA 13.5 10.9 1.63


Faltusová Natálie UNICH 12.9 11.2 1.30


Butorová Petra ACMLA 13.1 12.6 1.35










Kategorie 2006 - dívky





1. Kadlecová Barbora TRIKV 10.8 9.5 1.76 1+1+7 9
2. Skalová Tereza UNICH 10.9 9.5 1.82 4+1+4 9
3. Seifertová Natálie TRIKV 11.7 9.5 1.93 7+1+2 10
4. Drobná Tereza OSTRO 10.8 9.5 1.63 1+1+11 13
5. Mašková Lucie UNICH 10.8 10.2 1.77 1+11+6 18
6. Kosová Tereza TRIKV 11.9 9.9 1.83 9+7+3 19
7. Tomášková Eliška AKSOK 11.7 10.0 1.80 7+8+5 20
8. Drobná Viktorie OSTRO 11.2 9.8 1.62 5+5+12 22
9. Doubravová Barbora UNICH 11.2 10.1 1.75 5+10+8 23
10. Trnková Hana CHODO 12.7 10.3 1.70 12+14+9 35
pořadí podle 60m






11 Lichnerová Tereza CHODO 12.1 9.8 1.50 10+5+23 38

Jirásková Františka ACMLA 13.2 10.0 2.01


Vaškovičová Beata TRIKV 12.3 10.4 1.62


Jeřábková Kamila OSTRO 12.9 10.2 1.51


Pet'ovská Denisa TRIKV 13.6 10.2 1.50


Krátká Domiinika SCSKV 14.1 10.3 1.70


Svobodová Michaela SCSKV 13.3 10.3 1.53


Smyslová Hana SCSKV 13. 10.5 1.57


Prouzová Kateřina AKSOK 12.7 10.5 1.61


Krátká Alexandra SCSKV 13.1 10.6 1.54











Janoušková Kateřina SCSKV 17.5 10.6 1.62


Molčanová Eliška SCSKV 13.4 10.6 1.60


Grillová Nikola SCSKV 13.6 10.7 1.39


Machová Tereza UNICH 15.2 10.7 1.43


Urbanová Eva OSTRO 12.7 11.1 1.60


Helmichová Sandra OSTRO 14.5 11.1 1.52


Petrželková Julie CHODO 15.4 11.5 1.34


Gavendová Karolína CHODO 14.8 12.1 1.32










Kategorie 2007 - dívky





1. Bönischová Adéla TRIKV 10.5 9.8 1.87 2+2+5 5
2. Peterková Nina UNICH 10.5 9.8 1.77 2+2+2 6
3. Janíková Eliška AKSOK 10.6 9.5 1.73 5+1+3 9
4. Česáková Alice OSTRO 10.6 9.8 1.67 5+2+5 12
5. Zaschkeová Michaela CHODO 10.5 10.2 1.56 2+8+4 14
6. Fischbachová Petra TRIKV 11.1 9.8 1.57 10+2+10 22
7. Jorová Karolína UNICH 10.9 10.5 1.58 8+10+8 26
8. Sekerová Lucie OSTRO 10.9 10.7 1.63 8+11+7 26
9. Dančová Amálie UNICH 11.1 10.0 1.56 10+6+11 27
10. Kosová Kamila TRIKV 10.8 10.7 1.49 7+11+15 33
pořadí podle 60m






11. Řeháková-Lindová CHODO 11.1 10.0 1.45 10+6+19 35

Vášová Emma TRIKV 10.4 10.2 1.34


Májková Anežka AKSOK 12.7 10.7 1.47


Hrdonková Adéla ACMLA 11.6 10.9 1.46


Schweinerová Kateřina UNICH 11.9 11.0 1.52


Vokáčová Eva UNICH 11.3 11.0 1.58


Kaplanová Lucie TRIKV 12.0 11.0 1.62


Zýková Julie UNICH 11.9 11.1 1.50


Mašková Tat'ana TRIKV 12.5 11.2 1.43


Němečková Eliška UNICH 11.5 11.3 1.41











Lochshmidtová Lucie CHODO 12.5 11.3 1.19


Peřinová Eliška CHODO 11.8 11.5 1.64


Zadáková Eliška OSTRO 11.3 11.5 1.37


Gottschmiederová T. TRIKV 12.2 11.6 1.37


Mada Aniie SCSKV 13.2 12.3 1.51


Obídková Daniela OSTRO 12.7 12.0 1.49


Jílková Nikol UNICH 12.3 12.1 1.23


Svobodová Agáta SCSKV 13.1 12.4 1.44


Kuchtová Klára SCSKV 12.4 12.5 1.32


Grujbárová Adéla AKSOK 12.9 12.6 1.39










Kategorie 2008 - dívky





1. Kapicová Martina UNICH 10.4 10.5 1.69 1+1+1 3
2. Krejčová Tereza CHODO 10.6 10.5 1.65 2+1+2 5
3.  Potužníková Martina UNICH 11.4 10.6 1.58 4+3+3 10
4. Čadová Kateřina UNICH 11.1 10.8 1.56 3+4+5 12
5. Lhotová Karolína UNICH 11.9 11.0 1.58 5+5+3 13
6. Nová Martina UNICH 12.0 11.7 1.45 6+7+6 19
7. Dufková nela AKSOK 12.5 11.6 1.42 8+6+7 21
8. Křivánková Michaela UNICH 12.4 11.7 1.38 7+7+9 23
9. Diosegi Michaela AKSOK 12.9 12.3 1.39 9+9+8 26
10. Vaňkátová Veronika UNICH 16.8 12.3 1.23 12+9+10 31
pořadí podle 60m






11. Smyslová Markéta SCSKV 13.2 12.4 1.12 10+11+12 33

Karpjaková Barbora AKSOK 14.5 13.1 1.18










Kategorie 2009 - dívky





1. Zavoralová Adéla OSTRO 11.7 10.8 1.57 1+1+2 4
2. Pokrutová Viktorie OSTRO 12.0 11.0 1.55 3+2+3 8
3. Fischerová Tereza UNICH 11.9 11.1 1.51 2+3+4 9
4. Rybáková Lucie OSTRO 12.6 11.1 1.58 6+3+1 10
5. Krajčíková Anna AKSOK 12.5 11.0 1.49 5+2+7 14
6. Jurášová Nela TRIKV 13.1 10.8 1.50 10+1+6 17
7. Adamcová Berenika SCSKV 12.2 11.5 1.40 3+4+10 17
8. Botková Monika TRIKV 12.7 11.8 1.51 8+6+4 18
9. Bružová Kateřina SCSKV 12.0 11.6 1.39 3+5+11 19
10. Bursíková Viktorie TRIKV 12.3 11.9 1.46 4+10+8 22
pořadí podle 60m






11. Heroldová Laura AKSOK 13.2 11.8 1.50 12+6+6 24

Richterová Vannessa UNICH 13.1 11.8 1.45


Fialová Markéta UNICH 12.8 12.5 1.31


Zachová Kristýna AKSOK 13.1 11.8 1.12


Garajová Adéla AKSOK 13.5 11.9 1.89


Dívkovičová Anna SCSKV 14.7 13.0 1.18


Mulačová Bára AKSOK 14.8 13.0 1.08


Jati Kristýna OSTRO 12.6 13.0 1.28


Kárníková Ema AKSOK 14.7 13.9 1.04


Prágrová Baebora OSTRO 15.0 14.1 1.37











Kyzivátová Natálie TRIKV 15.7 14.7 1.29




























Kategorie 2010 - dívky





1. Kraftová Emma TRIKV 13.6 11.2 1.38 2+1+2 5
2. Straková Kristýna TRIKV 13.5 12.4 1.18 1+3+6 10
3. Vébrová Eba TRIKV 13.5 11.4 1.10 1+2+8 11
4. Lebedová Veronika TRIKV 17.3 13.0 1.47 7+4+1 12
5. Sedláková Anna UNICH 15.2 13.2 1.25 5+5+3 13
6. Hudáková Anna SCSKV 14.5 13.0 1.14 3+4+7 14
7. Koněvalíková Michaela TRIKV 15.3 13.0 1.24 6+4+6 14
8. Davidíková Viktorie TRIKV 14.9 13.0 1.05 4+4+9 17
9. Váňová Lenka SCSKV 17.7 15.1 1.20 8+7+5 20
10. Nečekalová Zuzana SCSKV 20.0 14.7 1.02 9+6+10 25
pořadí podle 60m






11. Čormová Eliška SCSKV 20.0 16.5 0.95 9+8+11 28
12. Mada Adéla SCSKV 30.8 20.9 0.46 10+9+12 31









Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

28.6.2018 (Čt.) od 18:30 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.