Menu
Podporují nás

Děkujeme za podporu těmto institucím a společnostem


Ministerstvo, MŠMT ČR




Krajské finále Štafetového poháru - Cheb 18.5.2016 - výsledky

ŠTAFETOVÝ POHÁR - krajské kolo
                                              Cheb - ,,Zlatá dráha" 18.5.2016











1) ZŠ Masarykova Ostrov



8:53.8

8 x 100m mladší



2:19.0

8 x 100m starší



2:02.9

8 x 200m A



4:31.9

8 x 200m B



4:48.8









2) 2.ZŠ Cheb, Májová 14



9:04.4

8 x 100m mladší



2:18.3

8 x 100m starší



2:11.9

8 x 200m A



4:34.2

8 x 200m B



5:08.7









3) ZŠ Krušnohorská 11, Karlovy Vary


9:05.0

8 x 100m mladší



2:22.0

8 x 100m starší



2:06.3

8 x 200m A



4:36.7

8 x 200m B



4:51.1









4) ZŠ Poštovní 19, Karlovy Vary



9:12.7

8 x 100m mladší



2:22.1

8 x 100m starší



2:07.0

8 x 200m A



4:43.6

8 x 200m B



5:00.8









5) ZŠ Horní Slavkov




9:34.8

8 x 100m mladší



2:27.5

8 x 100m starší



2:17.0

8 x 200m A



4:50.3

8 x 200m b



5:20.9









6) ZŠ Kollárova, Karlovy Vary



4:55.8

8 x 100m mladší



2:32.2

8 x 100m starší



2:11.6

8 x 200m A



4:52.1

8 x 200m B



4:55.8









7) ZŠ Jih Mariánské Lázně



9:42.2

8 x 100m mladší



2:27.7

8 x 100m starší



2:12.8

8 x 200m A



5:01.7

8 x 200m B



5:05.1









8) ZŠ Švabinského 1702, Sokolov


9:45.5

8 x 100m mladší



2:28.2

8 x 100m starší



2:21.1

8 x 200m A



4:56.2

8 x 200m B



5:24.1




































9) 1.ZŠ Cheb, Americká 36 



9:45.8

8 x 100m mladší



2:26.7

8 x 100m starší



2:18.1

8 x 200m A



5:01.0

8 x 200m B



5:11.8









10) 6.ZŠ Cheb, Obětí nacismu



9:50.1

8 x 100m mladší



2:34.6

8 x 100m starší



2:13.1

8 x 200m A



5:02.4

8 x 200m B



5:16.6









11) SŠ, ZŠ Kraslice




9:53.2

8 x 100m mladší



2:30.5

8 x 100m starší



2:21.6

8 x 200m A



5:01.1

8 x 200m B



5:26.0









12) 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého 1


10:04.1

8 x 100m mladší



2:31.1

8 x 100m starší



2:21.2

8 x 200m A



5:11.8

8 x 200m B



5:08.8









13) ZŠ Běžecká 2055, Sokolov



10:16.9

8 x 100m mladší



2:29.5

8 x 100m starší



2:30.8

8 x 200m A



5:16.6

8 x 200m B



5:33.0









14) ZŠ a MŠ Krajková




10:35.3

8 x 100m mladší



2:43.6

8 x 100m starší



2:31.3

8 x 200m A



5:20.4

8 x 200m B



5:28.9









15) ZŠ Školní 234, Lomnice



10:41.5

8 x 100m mladší



2:55.2

8 x 100m starší



2:22.6

8 x 200m A



5:23.7

8 x 200m B



5:48.6









Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

15.3.2018 (Čt.) od 19:00 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.