Menu
Podporují nás

Děkujeme za podporu těmto institucím a společnostem:




Umístění našich družstev 2016




17





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



UMÍSTĚNÍ NAŠICH DRUŽSTEV v M-ČR, v I.NL, v krajských OMD
OMD junioři                                                          OMD juniorky 


1) TJ Sokol Č. Budějovice     12 / 358                 1) AK Škoda Plzeň     5 / 143
2) Atletika Klatovy                10 / 253                     2) TJ Sokol České Budějovice 
 2 /  13
3) TJ Sokol SG Plzeň             7 / 168                     3) SKP Union Cheb    -3 /  99
4) AK Škoda Plzeň                4 /  59


5) SKP Union Cheb               2 /  145.5


6) Triatlet Karlovy Vary           1 /  22.5









Mistrovství Čech - st.žáků                                Mistrovství Čech - st.žákyň 

1)  ASK Slavia Praha                    248.5                   1) TJ LIAZ Jablonec n/N. 202.5
2) AC Sparta Praha                      161.5                   2) ASK Slávia Praha
189.5
3) AC Slovan Liberec                    155.5                   3) Atletika JM Praha
154
4) TJ Baník Stříbro                        150                      4) AC SYNER Turnov
95
5) AC Mladá Boleslav                    136                     5) TJ Baník Stříbro
86
6) AK Škoda Plzeň                         68                        6) Atletika Litvínov 
75
7) Atletika Litvínov                           54                       7) USK PROVOD Ustí n/L. 64
8) USK PROVOD Ustí n/L               45                     8) SKP Union Cheb
37
9) SKP Union Cheb                        27.5                   9) AKM Viktoria Plzeň
31







I. liga skupina B - ženy                              OMD ml.žaků 


1) ASL Slavia Praha 32 / 923                  1) SKP Union Cheb
174
2) Atletika St.Boleslav 27 / 675                  2) Triatlet Karlovy Vary
162
3) Spartak Praha 4 25 / 600.5               3) ŠAK Chodov
145
4) TJ VS Tábor 17/ 483.                  4) AK Sokolov
61
5) TJ Sokol SG Plzeň 16 / 466.5               OMD ml.žákyň 


6)  Lokomotiva Beroun 15 / 451                  1) Triatlet K.Vary
15/338,5
7) AK Most
 8 / 266                   2) SKP Union Cheb
12 / 261
8) SKP Union Cheb  4 / 115                   3) TJ MDDM Ostrov
7/ 192.5



                                4) AK Sokolov
7/ 178



                                5) ŠAK Chodov
4 / 155







OMD - finále ml.žáků  OMD - finále ml. žákyň 


1) AK Škoda Plzeň 140                            1) AK Škoda Plzeň
102
2) TJ Sokol SG Plzeň  125                           2) Triatlet Karlovy Vary 85.5
3) TJ Baník Stříbro   81                            3) SKP UNION Cheb 83
4) AKM Viktoria Plzeň   77                            4) AC Domažlice
70.5
5) SKP UNION Cheb   61                            5) TJ Sušice
70
6) Mílaři Domažlice   45                            6) TJ Baník Stříbro          68
7) ŠAK při ZŠ Přeštice   45                            7) Atletclub Nýřany
64
8) Triatlet Karlovy Vary   32                            8) TJ MDDM Ostrov
39



                                  9) Atletika Klatovy
23
Výsledky předžactva chebského Unionu


Starší předžáci 
                        Starší předžákyně 


1) Triatlet K.Vary 22 / 218             1) Triatlet K.Vary 25 / 148

2)   SKP Union Cheb        17 / 102             2) TJ MDDM Ostrov 22 / 109




                            3 ) SKP Union Cheb 17 /  98








Mladší předžáci 
                         Mladší předžákyně 


1) Triatlet K.Vary 26 / 288             1) Triatlet K.Vary 26 / 281

2) SKP Union Cheb 22 / 146             2) SKP Union Cheb 24 / 152















Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

21.11.2017 (Út.) od 19:00 hod.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.