Menu
Podporují nás

Děkujeme za podporu těmto institucím a společnostem:




Ročenka SKP Union Cheb - 2016





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



Dráha - venku - 2 0 1 6





tučně vytištěné - nové rekordy Unionu



60m






8.02 3 Jarošová Kateřina, 01             w  + 0.3 Praha 0506 STŽ

8.27 1 Tiralová Aneta, 00                  w - 0.5 Cheb 2304 D

8.30 2 Uhlová Kateřina, 02                w + 1.6 w + 1.5 K.Vary 0806 STŽ

8.30 1 Petrikovičová Markéta, 98       w + 0.1 Kladno 2307 J

8.39 6 Škrnová Romana, 01              w + 0.6 Chodov 3004 STŽ

8.45 5 Maydlová Veronika, 02           w + 1.1 Praha 0506 STŽ

8.46 4 Hanykýřová Adéla, 01            w + 1.2 Chodov 3004 STŽ

8.46 4 Eichlerová Ivana, 02               w + 0.9 w + 1.5 K.Vary 0806 STŽ

8.54 2 Nohejlová Veronika, 02           w + 0.0 K.Vary 0105 STŽ

8.65 1 Kůtková Kristina, 03               w + 0.6 Stříbro 2105 MLŽ









8.72 3 Sabadinová Šárka, 98             w + 0.1 K.Vary 0105 J

8.79 4 Šebestová Monika, 03            w + 1.3 Chodov 3004 MLŽ

8.88 1 Vavříková Barbora, 02             w - 0.2 w - 0.9 Plzeň 2404 STŽ

8.92 4 Čechvalová Eliška, 01            w + 0.2 Plzeň 1608 STŽ

8.94 4 Bílková Kateřina, 02               w + 1.2 Chodov 3004 STŽ

8.94 1 Poláková Martina, 02              w + 0.8 w + 0.0 K.Vary 0806 STŽ

8.98 5 Suková Karolína, 03               w + 1.3 Chodov 3004 MLŽ

8.98 3 Babyncová Viktorie, 04            w + 0.1 w + 0.4 K.Vary 0806 MLŽ

9.02 4 Lišková Adéla, 02                  w + 0.3 w + 0.0 K.Vary 0806 STŽ

9.04 2 Sanvenero Beata, 02              w + 0.4 w + 0.0 K.Vary 0806 STŽ









9.05 2 Lučanová Barbora, 00             w + 0.1 K.Vary 0105 D

9.08 3 Gugalová Andrea, 01              w - 1.0 w + 0.0 K.Vary 0806 STŽ

9.21 1 Krutinová Zuzana, 03              w - 0.8 Chodov 3004 MLŽ

9.21 3 Králová Adéla, 04                   w + 0.9 Stříbro 2105 MLŽ

9.23 4 Herzová Valerie, 04                w + 0.0 Stříbro 2105 MLŽ

9.28 5 Rančevová Simona, 02           w + 0.2 Plzeň 1608 STŽ

9.38 3 Zemanová Kateřina, 04           w - 1.1 M.Lázně 1105 MLŽ

9.39 5 Hejdová Dominika, 05             w + 0.6 w + 1.6 Plzeň 2309 MLŽ

9.46 1 Hájková Eliška, 04 w + 0.3 Plzeň 2408 MLŽ

9.46 5 Syková Magdalena, 03           w + 1.2 w + 0.0 M.Lázně 1409 MLŽ









9.47 3 Kročáková Hana, 00               w + 0.1 K.Vary 0105 D

9.52 3 Boučková Markéta, 03            w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

9.54 1 Skalová Tereza, 06                w + 0.6 w - 0.4 Plzeň 2404 MLŽ

9.56 2 Študlarová Zuzana, 05 w + 0.4 Plzeň 2404 MLŽ

9.59 7 Gugalová Andrea, 01              w - 1.0 Cheb 2304 STŽ

9.62 5 Horáčková Zuzana, 04            w - 0.9 M.Lázně 1105 MLŽ

9.74 2 Vinšová Emma, 05                 w + 0.7 Stříbro 2105 MLŽ

9.79 2 Peterková Nina, 07                 w + 0.0 Chodov 3004 MLŽ

9.87 4 Růžičková Tereza, 03 w + 0.4 K.Vary 0802 MLŽ

9.89 4 Finková Adriana, 05 w  + 0.0 M.Lázně 1409 MLŽ









9.93 2 Hynková Kateřina, 05             w + 0.6 Stříbro 2105 MLŽ

9.94 4 Šalátová Amálie, 05               w - 0.0 w - 1.0 M.Lázně 1409 MLŽ

9.95 3 Mašková Lucie, 06                 w - 0.6 Stříbro 2105 MLŽ

10.15 5 Ubryová Linda, 05                  w + 0.6 Stříbro 2105 MLŽ

10.17 6 Desenská Adriana, 05            w + 0.6 Stříbro 2105 MLŽ

10.25 3 Kafková Natálie, 04 w - 0.4 Plzeň 2404 MLŽ




55





                     Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


10.25 6 Veselá Adriana, 02                w + 0.0 Cheb 2304 STŽ

10.51 2 Dančová Amálie, 07               w + 0.0 Chodov 3004 MLŽ

10.52 4 Doubravová Barbora, 06          w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

10.54 1 Bicencová Eliška, 05              w - 0.8 w - 1.3 Plzeň 2404 MLŽ









10.66 1 Raclavská Kateřina, 05           w + 0.0     Cheb 2304 MLŽ

10.66 6 Kapicová Martina, 08 w - 1.7 Cheb 0208 MLŽ

10.72 1 Čadová Kateřina, 08               w - 0.8 Chodov 3004 MLŽ

10.96 1 Jorová Karolina, 07                 w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

10.98 6 Červenková Sára, 06              w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

11.17 7 Schweinerová Kateřina, 07      w + 0.0 w - 1.7 Cheb 0208 MLŽ

11.25 3 Vokáčová Eva, 07                  w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

11.32 7 Martínková Viktoria, 05           w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

11.56 2 Fischerová Tereza, 09            w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

11.64 4 Glabasnicová Kateřina, 07       w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ









11.97 6 Lhotová Karolína, 08 w +  0.0 Cheb 2304 MLŽ

11.99 8 Nová Martina, 08 w - 1.7 Cheb 0208 MLŽ

12.20 7 Helclová Laura, 06                 w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.23 7 Křivánková Michaela, 08         w +  0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.48 4 Fialová Markéta, 09               w +0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.53 8 Vaňkátová Veronika, 08         w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.64 4 Jílková Nikol, 07                    w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ









60m s větrem




8.27 6 Uhlová Kateřina, 02 w + 2.1 Bílina 1308 STŽ









100m






12.69 3 Tiralová Aneta, 00                  w + 0.8 Plzeň 0406 D

12.84 4 Jarošová Kateřina, 01             w + 0.8 Plzeň 0406 STŽ

12.98 3 Petrikovičová Markéta, 98       w + 0.4 Chodov 3004 J

13.37 3 Uhlová Kateřina, 02                w + 1.2 w + 0.4 Písek 0309 STŽ

13.40 5 Sabadinová Šárka, 98             w - 0.1 Tábor 2805 J

13.48 5 Škrnová Romana, 01              w + 1.2 w + 0.0 St.Boleslav 1106 STŽ

13.57 2 Hanykýřová Adéla, 01             w + 1.4 K.Vary 0105 STŽ

13.86 3 Nohejlová Veronika, 02           w + 1.2 K.Vary 0105 STŽ

13.94 6 Eichlerová Ivana, 02                w - 0.8 Tábor 2805 STŽ

14.11 4 Maydlová Veronika, 02            w + 0.7 Kladno 2307 STŽ









14.25 1 Vavříková Barbora, 02 w - 0.4 Plzeň 2404 STŽ

14.31 7= Bílková Kateřina, 02                w + 0.7 Kladno 2307 STŽ

14.48 5 Břicháčková Lucie, 98             w + 0.0 Chodov 3006 J

14.65 6 Sanvenero Beata, 02              w - 0.1 Tábor 2805 STŽ

14.69 5 Čechvalová Eliška, 01             w +  1.2 K.Vary 0105 STŽ

14.71 6 Poláková Martina, 02              w + 1.2 K.Vary 0105 STŽ

14.76 5 Lučanová Barbora, 00             w + 0.0 Chodov 3004 D

14.76 6 Rančevová,Simona  02           w + 1.4 w + 0.0 St.Boleslav 1106 STŽ

14.83 1 Babyncová Viktorie, 04           w + 0.9 K.Vary 0105 MLŽ

14.90 7 Lišková Adéla, 02                   w + 1.2 K.Vary 0105 STŽ









14.91 3 Boučková Markéta, 03            w + 1.5 K.Vary 0105 MLŽ

15.46 3 Králová Adéla, 04                   w + 0.9 K.Vary 0105 MLŽ

15.50 5 Zemanová Kateřina, 04           w + 1.1 K.Vary 0105 MLŽ

16.04 4 Kročáková Hana, 00               w + 0.6 K.Vary 0105 D




56





                      Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016


100m s větrem




13.51 2 Hanykýřová Adéla, 02 w + 2.7 Bílina 1308 STŽ









150m






19.56 1 Tiralová Aneta, 00                  w + 0.0 Cheb 2304 D

19.63 2 Jarošová Kateřina, 01             w - 0.3 Stříbro 2105 STŽ

19.73 4 Petrikovičová Markéta, 98       w - 0.0 w - 0.8 Cheb 0208 J

20.07 3 Škrnová Romana, 01              w - 0.3 Stříbro 2105 STŽ

20.30 1 Uhlová Kateřina, 02                w - 0.0 w + 0.2 Bilina 1009 STŽ

20.47 1 Hanykýřová Adéla, 01             w - 1.6 w + 1.1 Stříbro 1806 STŽ

20.88 1 Nohejlová Veronika, 02           w - 0.0 w - 0.4 Stříbro 1806 STŽ

20.95 6 Sabadinová Šárka, 98             w - 0.0 Cheb 2304 J

21.02 2 Ivana Eichlerová, 02 w - 1.0 Stříbro 2105 STŽ

21.24 2 Maydlová Veronika, 02            w + 0.0 w - 0.3 Stříbro 2105 STŽ









21.35 2 Šebestová Monika, 03            w - 0.0 w -0.8 Plzeň 2309 MLŽ

21.67 2 Vavříková Barbora, 02             w + 0.0 w - 0.2 Bilina 1009 STŽ

21.78 4 Láská Martina, 07                   w + 0.0 Cheb 2304 J

21.78 3 Kůtková Kristina, 03               w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

22.03 1 Bílková Kateřina,  02               w - 1.4 Stříbro 2105 STŽ

22.26 2 Babyncová Viktorie, 04           w - 0.7 w - 0.8 Plzeň 2309 MLŽ

22.31 6 Suková Karolina, 03                w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

22.36 4 Čechvalová Eliška, 01             w + 0.0 Cheb 2304 STŽ

22.39 3 Poláková Martina, 02              w - 1.4 Stříbro 2105 STŽ

22.44 1 Herzová Valerie, 04                 w - 2.4 w - 0.9 Chodov 0809 MLŽ









22.52 1 Lišková Adéla, 02                   w + 0.0 w - 1.2 Stříbro 2105 STŽ

22.67 4 Rančevová Simona, 02            w + 0.0 w - 1.2 Chodov 0809 STŽ

22.85 2 Boučková Markéta, 03            w - 2.4 Stříbro 2105 MLŽ

22.86 2 Krutinová Zuzana, 03              w + 0.0 Cheb 2304 STŽ

23.47 8 Syková Magdalena, 03           w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

24.17 4 Králová Adéla, 04                   w - 0.7 Cheb 2304 MLŽ

24.17 2 Boušková Markéta, 03 w - 1.5 Chodov 0809 MLŽ

25.08 4 Růžičková Tereza, 03             w - 1.7 Stříbro 2105 MLŽ

25.22 3 Finková Adriana, 05                w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.28 2 Hejdová Dominika, 05             w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ









25.30 2 Skalová Tereza, 06                 w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.34 2 Kafková Natálie, 04                w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.38 1 Peterková Nina, 07                 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.38 6 Horáčková Zuzana, 04            w - 0.7 Cheb 2304 MLŽ

25.40 3 Streicherová Jana, 04             w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.49 2 Mašková Lucie, 06                 w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.58 3 Hynková Kateřina, 05              w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.74 3 Študlarová Zuzana, 05            w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

26.13 4 Desenská Adriana, 05            w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

26.33 4 Šalátová Amálie, 29.24           w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ









26.35 4 Doubravová Barbora, 06          w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

26.73 5 Ubryová Linda, 05                  w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

26.78 7 Veselá Adriana, 02                 w - 0.0 Cheb 2304 STŽ

26.83 5 Vinšová Emma, 05                 w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

27.28 7 Raclavská Kateřina. 05           w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

27.83 6 Bicencová Eliška, 05              w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ




57





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


27.98 2 Kapicová Martina, 08              w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

28.56 6 Martínková Viktoria, 05          w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

28.69 5 Červenková Sára, 06              w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

29.17 3 Schweinerová Kateřina, 07      w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ









29.30 6 Heclová Laura, 06                  w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

29.48 2 Čadová Kateřina, 08               w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

29.76 3 Vokáčová Eva, 07                 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

30.76 4 Fischerová Tereza, 09             w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

31.67 4 Lhotová Karolína, 08              w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

31.78 3 Jílková Nikol, 07                     w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

32.85 5 Glabasnicová Kateřina, 07      w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ









200m






26.08 2 Tiralová Aneta, 00                   w + 1.2 Plzeň 0406 D

26.18 2 Petrikovičová Markéta, 98        w + 1.4 K.Vary 0105 J

26.62 1 Jarošová Kateřina, 01              w + 1.2 K.Vary 0105 STŽ

26.76 1 Škrnová Romana, 01              w - 0.2 Klatovy 0705 STŽ

27.24 4 Sabadinová Šárka, 98             w - 1.7 Tábor 2805 J

28.02 3 Hanykýřová Adéla, 01             w - 1.4 Plzeň 0406 STŽ

28.26 1 Uhlová Kateřina, 02                w + 0.0 w + 1.2 Písek 0309 STŽ

28.86 1 Eichlerová Ivana, 02                w - 2.3 Klatovy 0705 STŽ

28.90 2 Nohejlová Veronika, 02            w - 0.2 K.Vary 0105 STŽ

29.51 2 Bílková Kateřina, 02               w + 0.0 w - 0.1 Kladno 2307 STŽ









29.99 1 Sanvenero Beata, 02              w - 0.2 w + 0.6 St.Boleslav 1106 STŽ

30.10 3 Maydlová Veronika, 02 w - 0.1 Kladno 2307 STŽ

30.14 2 Rančevová Simona, 02            w - 0.0 K.Vary 0105 STŽ

30.20 3 Lišková Adéla, 02                   w + 0.0 K.Vary 0105 STŽ

30.15 2 Vavříková Barbora, 02 w + 1.2 Písek 0309 STŽ

31.71 2 Zemanová Kateřina, 04           w + 0.5 K.Vary 0105 MLŽ









200m s větrem




30.74 2 Babyncová Viktoria, 04          w + 2.6 K.Vary 0105 MLŽ









300m






42.27 8 Tiralová Aneta, 00
Cheb 208 D

42.39 1 Petrikovičová Markéta, 98
Cheb 2304 J

42.94 1 Jarošová Kateřina, 01
Chodov 3004 STŽ

43.57 1 Sabadinová Šárka, 98
Sušice 1005 J

43.78 2 Škrnová Romana, 01
Chodov 3004 STŽ

45.67 2 Hanykýřová Adéla, 01
Plzeň 1608 STŽ

47.09 3 Šebestová Monika, 03
M.Lázně 1409 MLŽ

47.17 1 Uhlová Kateřina, 02
K.Vary 0806 STŽ

47.39 2 Suková Karolina, 03
M.Lázně 1409 MLŽ

47.57 2 Bílková Kateřina, 02
K.Vary 0806 STŽ









48.17 1 Herzová Valérie, 04
K.Vary 0806 MLŽ

48.30 3 Sanvenero Beata, 02
Chodov 3004 STŽ

48.31 4 Eichlerová Ivana, 02
K.Vary 0806 STŽ

48.33 4 Rančevová Simona, 02
Chodov 3004 STŽ

48.40 5 Lučanová Barbora, 00
Chodov 3004 D

48.46 4 Babyncová Viktorie, 04
Plzeň 2309 MLŽ

48.52 1 Kůtková Kristýna, 03
Chodov 3004 MLŽ




58





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


48.59 2 Vavříková Barbora, 02
Plzeň 1608 STŽ

48.79 2 Lišková Adéla, 02
K.Vary 0806 STŽ

49.46 5 Maydlová Veronika, 02
Chodov 3004 STŽ









50.84 6 Čechvalová Eliška, 01
Chodov 3004 STŽ

50.97 5 Kročáková Hana, 00
Chodov 3004 D

51.80 3 Králová Adéla, 03
M.Lázně 1409 MLŽ

52.76 2 Syková Magdalena, 03
M.Lázně 1409 MLŽ

54.62 3 Streicherová Jana, 04
Cheb 2304 MLŽ

54.66 1 Skalová Tereza 06
Cheb 2304 MLŽ

55.31 3 Finková Adriana, 05
M.Lázně 1409 MLŽ

56.91 4 Horáčková Zuzana, 04
M.Lázně 1409 MLŽ

58.22 4 Mašková Lucie, 06
M.Lázně 1409 MLŽ

58.31 3 Krutinová Zuzana, 03
Chodov 3004 MLŽ









58.47 3 Hynková Kateřina, 05
M.Lázně 1409 MLŽ

58.71 4 Ubryová Linda, 05
M.Lázně 1409 MLŽ

59.03 1 Kapicová Martina, 08
Cheb 2304 MLŽ

60.50 5 Šalátová Amálie, 05
M.Lázně 1409 MLŽ

63.75 2 Čadová Kateřina, 08
Cheb 2304 MLŽ

64.31 3 Jorová Karolina, 07
Cheb 2304 MLŽ

64.90 4 Dančová Amálie, 07
Cheb 2304 MLŽ

65.44 5 Schweinertová Kateřina, 07
Cheb 2304 MLŽ









400m






59.34 6 Tiralová Aneta, 00
Tábor 2805 D

59.59 4 Petrikovičová Markéta, 98
Plzeň 0406 J

67.27 3 Láská Martina, 97
Klatovy 0705 J









500m






1:25.32 1 Šebestová Monika, 03
K.Vary 0105 MLŽ

1:28.68 2 Suková Karolína, 03
K.Vary 0105 MLŽ









600m






1:48.92 1 Šebestová Monika, 03
Cheb 2304 MLŽ

1:51.19 5 Láská Martina, 97
Cheb 2304 J

1:56.85 1 Študlarová Zuzana, 05
Plzeň 2408 MLŽ

1:58.75 7 Kročáková Hana, 00
Cheb 2305 D

2:00.02 3 Herzová Valerie, 04
Cheb 2304 MLŽ

2:00.95 4 Syková Madgalena, 03
Cheb 2304 MLŽ

2:01.24 1 Suková Karolína, 03
Plzeň 2408 MLŽ

2:01.82 9 Taitlová Nikola, 86
Cheb 2304

2:09.46 6 Králová Adéla, 04
Sokolov 2405 MLŽ

2:10.43 3 Skalová tereza, 06
Plzeň 2408 MLŽ









2:13.39 2 Meisserová Olga, 04
Plzeň 2408 MLŽ

2:17.32 11 Peterková Nina, 07
Cheb 2304 MLŽ









800m






2:33.87 10 Lučanová Barbora, 00
Plzeň 0406 D

2:34.03 1 Študlarová Zuzana, 05
Plzeň 2309 MLŽ

2:36.06 2 Šebestová Monika, 03
Plzeň 2309 MLŽ

2:37.61 5 Sanvenero Beata, 02
K.Vary 0806 STŽ

2:45.52 3 Utíkalová Kristýna, 99
Klatovy 0705 D




59





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


2:45.96 7 Suková Karolína, 03
Bilina 1009 MLŽ

2:50.28 9 Babyncová Viktorie, 04
Stříbro 2105 MLŽ

2:50.35 6 Syková Magdaléna, 03
K.Vary 0806 MLŽ

3:00.43 4 Herzová Valerie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3:02.48 10 Meiserová Olga, 04
K.Vary 0806 MLŽ









3:07.39 10 Kůtková Kristina, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

3:11.41 6 Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3:16.76 6 Králová Adéla, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3:17.04 7 Kafková Natáli, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3:22.48 8 Horáčková Zuzana, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3:45.13 9 Krutinová Zuzana, 03
M.Lázně 1105 MLŽ









1000m






3:26.69 1 Lučanová Barbora, 00
K.Vary 0105 D

3:37.05 3 Syková Magdalena, 03
K.Vary 0105 MLŽ









1500m






5:56.90 7 Syková Magdalena, 03
Stříbro 2105 MLŽ









Míle






6:15.99 1 Lučanová Barbora, 00
Bělá 1509 D









5000m






20:34.38 9 Lučanová Barbora, 00
Praha 1505 D









60m př.






11.32 1 Kůtková Kristina, 03               w - 0.9 w - 0.1 Plzeň 2309 MLŽ

11.96 2 Králová Adéla, 04 w - 0.1 Plzeň 2309 MLŽ

12.25 1 Krutinová Zuzana, 03              w + 1.9 w + 0.0 K.Vary 0806 MLŽ

12.30 3 Šebestová Monika, 03            w - 0.9 w + 0.0 K.Vary 0806 MLŽ

13.11 2 Kafková Narálie, 04 w + 0.4 Plzeň 2408 MLŽ

13.56 3 Babyncová Viktorie, 04 w - 0.2 M.Lázně 1105 MLŽ

13.67 3 Syková Mgdalena, 03             w - 0.6 M.Lázně 1105 MLŽ

13.71 4 Zemanová Kateřina, 04           w - 0.6 M.Lázně 1105 MLŽ

13.71 4 Horáčková Zuzana, 04            w - 0.6 M.Lázně 1105 MLŽ

13.96 6 Herzová Valerie, 04                w - 1.1 M.Lázně 1105 MLŽ









14.44 5 Ubryová Linda, 05 w + 1.3 Plzeň 2309 MLŽ

15.06 4 Suková Karolína, 03                w - 1.6  M.Lázně 1105 MLŽ









100m př.






15.85 2 Nohejlová Veronika, 02 w + 1.4 Praha 0506 STŽ

18.86 5 Maydlová Veronika, 02 w - 1.9 Stříbro 2105 STŽ

18.90 3 Hanykýřová Adéla, 01 w + 0.3 K.Vary 0806 STŽ









100m př.






16.88 1 Jarošová Kateřina, 01              w - 2.8 Klatovy 0705 D









100m př. - ženy




17.20 5 Břicháčková Lucie, 98             w + 1.2 Plzeň 0406 J

17.91 7 Láská Martina, 97                   w - 1.9 Tábor 2805 J

400m př.






72.24 8 Láská Martina, 97
Tábor 2805 J




60





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


200m př.






31.31 1 Nohejlová Veronika, 02           w + 0.0 w - 0.2 Stříbro 2105 STŽ

31.80 1 Hanykýřová Adéla, 01 w - 0.7 Bilina 1009 STŽ

33.36 1 Břicháčková Lucie, 98             w + 1.9 Chodov 3004 J

34.27 2 Láská Martina, 97                  w + 1.9 Chodov 3004 J

35.10 1 Maydlová Veronika, 02 w - 0.4 Chodov 0809 STŽ









Sprint. 3boj





2281 7 Jarošová Kateřina, 01 - (8.16 - 13.01 - 26.98)  vítr Bílina 1308 STŽ

2188 7 Petrikovičová Markéta, 98-(8.30 -13.20-27.20) Kladno 2307 J

2068 11 Uhlová Kateřina, 02 - (8.27 - 13.38 - 28.44) vítr Bílina 1308 STŽ

2031 4 Škrnová Romana, 01 (8.49 - 13.62 - 27.61) K.Vary 0105 STŽ

1974 13 Hanykýřová Adéla, 02 (8.46 - 13.51 - 28.67) Bílina 1308 STŽ

1898 7 Sabadinová Šárka, 98 - (8.72 - 13.93 - 27.84). K.Vary 0105 J

1878 8 Nohejlová Veronika, 02 (8.54 - 13.86 - 28.90) K.Vary 0105 STŽ

1694 11 Maydlová Veronika, 02 (8.75 - 14.11 - 30.10) Kladno 2307 STŽ

1649 12 Bílková Kateřina, 02 (8.96 - 14.31 - 29.51) Kladno 2307 STŽ

1569 13 Vavříková Barbora (8.99 - 14.31 - 30.56) Kladno 2307 STŽ









1419 10 Babyncová Viktorie, 04 (9.24 - 14.83 - 30.74) K.Vary 0105 MLŽ

1397 11 Lišková Adéla, 02 (9.44 - 14.90 - 30.20) K.Vary 0105 STŽ

1379 12 Rančevová Simona, 02 - (9.52 - 14.93 - 30.14) K.Vary 0105 STŽ

1337 13 Sanvenero Beata, 02 (9.54 - 15. 01 - 30.51) K.Vary 0105 STŽ

1208 14 Zemanová Kateřina, 04 (9.48 - 15.50 - 31.71) K.Vary 0105 MLŽ

1184 15 Králová Adéla, 04 (9.51 - 15.46 - 32.07) K.Vary 0105 MLŽ









4x60m






30.38 1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová Cheb 2304 J

31.03 1 Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, Jarošová Stříbro 2105 STŽ

31.33 1 Hanykýřová, Škrnová, Uhlová, Nohejlová Cheb 2304 STŽ

33.14 2 Nohejlová, Poláková, Maydlová, Eichlerová K.Vary 0806 STŽ

33.77 1 Šebestová, Syková, Kůtková, Herzová Chodov 0809 MLŽ

34.00 2 Babyncová, Syková, Herzová, Šebestová K.Vary 0806 MLŽ

34.06 2 Rančevová, Bílková, Sanvenero, Maydlová Bilina 1009 MLŽ

34.07 1 Kůtková, Suková,Syková, Šebestová Stříbro 2105 MLŽ

34.27 3 Nohejlová, Poláková, Čechvalová, Lišková Chodov 0809 STŽ

34.97 1 Babyncová, Herzová, Králová, Krutinová Stříbro 2105 MLŽ









35.29 6 Sanvenero,Lišková, Čechvalová, Bílková K.Vary 0806 STŽ

35.60 1 Babyncová, Králová, Kafková, Suková Chodov 0809 MLŽ

36.36 1 Horáčková, Krutinová, Růžičková, Zemanová K.Vary 0806 MLŽ

37.66 3 Gugalová, Boučková, Streicherová, Veselá Cheb 2304 MLŽ

37.84 2 Hejdová, Hynková, Študlarová, Ubryová Stříbro 2105 MLŽ

38.27 1 Mašková Skalová, Desenská, Vinšová Stříbro 2105 MLŽ









4 x 100m






49.54 4 Tiralová,Petrikovičová,Sabadinová,Jarošová Tábor 2805 J

49.89 1 Uhlová, Petrikovičová, Tiralová, Jarošová Plzeň 0406 J

52.07 2 Eichlerová, Uhlová, Hanykýřová, Škrnová St.Boleslav 1106 STŽ

52.72 3 Uhlová,Hanykýřová, Maydlová, Eichlerová Tábor 2805 STŽ

52.78 2 Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, Eichlerová Klatovy 0705 STŽ

53.28 3 Eichlerová, Sanvenero, Hanykýřová, Maydlová Plzeň 0406 STŽ

54.46 3 Nohejlová, Poláková,Maydlová,Tóthová Klatovy 0705 D

55.72 1 Nohejlová, Škrnová, Sabadinová, Eichlerová Písek 0309 D




61





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


4 x 300m






3:04.73 8 Škrnová, Uhlová, Hanykýřová, Jarošová Jablonec 1809 STŽ

3:15.56 2 Vavříková, Sanvenero, Rančevová, Bílková Bilina 1009 STŽ









4 x 400m






4:12.97 6 Tiralová, Jarošová, Sabadinová, Petrikovičová Třinec 2606 J

4:31.34 4 Láská, Bílková, Rančevová, Sanvenero Tábor 2805 J

4:36.82 4 Bílková, Petrikovičová, Sanvenero,Sabadinová Praha 1505 J









Výška






1.35 4 Krutinová Zuzana, 03
Plzeň 2309 MLŽ

1.30 3 Čechvalová Eliška, 01
K.Vary 0806 STŽ

1.25 5 Rančevová Simona, 02
K.Vary 0806 STŽ

1.23 10= Horáčková Zuzana, 04
Sokolov 2405 STŽ









Dálka






4.77 10 Maydlová Veronika, 02           w -1.2 Tábor 2805 STŽ

4.74 5 Břicháčková Lucie, 98            w + 0.1 Plzeň 0406 J

4.70 2 Jarošová Kateřina, 01              Sokolov 2405 STŽ

4.46 7 Poláková Martina, 02              w + 1.0 Klatovy 0705 STŽ

4.37 3 Nohejlová Veronika, 02 w - 0.2 Písek 0309 STŽ

4.36 14 Vavříková Barbora, 02 w + 0.0 Bilina 1009 STŽ

4.35 3 Kůtková Kristina, 03
Plzeň 2309 MLŽ

4.34 6 Škrnová Romana, 01              w + 0.4 Klatovy 0705 STŽ

4.14 8 Čechvalová Eliška, 01             Plzeň 1608 STŽ

4.08 3 Krutinová Zuzana, 03
Plzeň 2408 MLŽ









3.95 9 Bílková Kateřina, 02
Plzeň 2408 STŽ

3.69 11 Šebestová Monika, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

3.67 1 Študlarová Zuzana, 05
Plzeň 2408 MLŽ

3.65 12 Čadová Eliška, 02
Sokolov 2405 STŽ

3.64 12 Herzová Valerie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3.64 7 Gugalová Andrea, 01
K.Vary 0806 STŽ

3.59 7 Horáčková Zuzana, 04
Plzeň 2408 MLŽ

3.59 8 Babyncová Viktorie, 04
Plzeň 2408 MLŽ

3.56 17 Suková Karolina, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

3.45 9 Hájková Eliška, 04
Plzeň 2408 MLŽ









3.39 24 Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3.25 3 Skalová Tereza, 06
Plzeň 2408 MLŽ

3.23 22 Martyková Sára, 04
K.Vary 0806 MLŽ

3.19 29 Králová Adéla, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3.06 5 Hejdová Dominika, 05
Plzeň 2408 MLŽ

3.04 6 Hynková Kateřina, 05
Plzeň 2408 MLŽ

3.02 37 Kafková Natálie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

2.77 7 Bicencová Eliška, 05
Plzeň 2408 MLŽ

2.53 40 Syková Magdalena, 03
M.Lázně 1105 MLŽ









Dálka s větrem




4.48 6 Škrnová Romana. 01               w + 2.2 Klatovy 0705 STŽ









Trojskok






9.38 16 Břicháčková Lucie, 98             w - 0.9 Praha 1505 J












62





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


Kriket






34.50 11 Ubryová Linda, 05
Plzeň 2309 MLŽ

33.88 6 Horáčková Zuzana, 04
Chodov 0809 MLŽ

31.47 12 Šebestová Monika, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

31.32 17 Boučková Markéta, 03
Plzeň 2309 MLŽ

30.08 16 Syková Magdalena, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

29.32 18 Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

28.66 19 Kůtková Kristina, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

27.62 23 Herzová Valerie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

27.45 24 Krutinová Zuzana, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

25.52 26 Králová Adéla, 04
M.Lázně 1105 MLŽ









24.82 28 Kafková Natálie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

24.58 20 Vinšová Emma, 05
Stříbro 2105 MLŽ

24.28 31 Suková Karolína, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

21.37 38 Babyncová Viktorie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

21.05 14 Růžičková Tereza, 03
Chodov 0809 MLŽ









Koule 2kg





10.16 3 Boučková Markéta, 03
Chodov 0809 MLŽ

7.51 16 Horáčková Zuzana, 04
Plzeň 2309 MLŽ

5.67 11 Růžičková Tereza, 03
K.Vary 0806 MLŽ









Koule - 3kg





8.30 5 Maydlová Veronika, 02
Sokolov 2405 STŽ

7.97 13 Boučková Markéta, 03
Bilina 1009 STŽ









Disk 1kg






21.19 2 Škrnová Romana, 01
K.Vary 0806 STŽ









Oštěp 500gr





31.63 1 Škrnová Romana, 01
Chodov 0809 STŽ









Oštěp 600gr





37.08 1 Kristková Tereza, 97
Plzeň 0806 J









Pětiboj






1861
Šebestová Monika, 03
M.Lázně 1105 MLŽ



12.93 - 31.47 - 8.93 - 3.69 - 2:44.54



1723
Kůtková Kristina, 03
M.Lázně 1105 MLŽ



12.74 - 28.66 - 8.77 - 3.93 - 3:07.39



1409
Herzová Valérie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ



13.96 - 27.62 - 9.44 - 3.64 - 3:00.43



1401
Suková Karolina, 03
M.Lázně 1105 MLŽ



15.06 - 24.28 - 9.16 - 3.56 - 2:53.61



1326
Zemanová Kateřina, 04
M.Lázně 1105 MLŽ



13.71 - 29.32 - 9.36 - 3.39 - 3:11.41



1271
Horáčková Zuzana, 05
M.Lázně 1105 MLŽ



13.71 - 33.87 - 9.62 - 3.55 - 3:22.48



1227
Syková Magdalena, 03
M.Lázně 1105 MLŽ



13.67 - 30.08 - 9.69 - 2.53 - 2:59.52 



1211
Králová Adéla, 04
M.Lázně 1105 MLŽ



13.61 - 25.52 - 9.37 - 3.19 - 3:16.76














63





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


1174
Babyncová Viktorie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ



13.56 - 21.37 - 9.42 - 3.08 - 3:12.04



1047
Krutinová Zuzana, 03
M.Lázně 1105 MLŽ



13.54 - 27.45 - 9.59 - 3.30 - 3:45.12



970
Kafková Natálie, 04
M.Lázně 1105 MLŽ



13.84 - 24.82 - 10.20 - 3.02 - 3:17.04











Mužské složky




60m






7.25 5 Richter David, 98                    w - 2.2 w + 0.0 Cheb 0208 J

7.30 1 Nádhera Matěj, 00                  w + 0.2 K.Vary 0105 D

7.51 1 Šebík Lukáš, 00                     w + 0.5 w - 0.6 Plzeň 2408 D

7.53 1 Osinek Lukáš, 98                   w + 0.1 Cheb 2304 J

7.76 4 Žižka Jakub, 98                      w - 2.2  K.Vary 0105 J

7.80 3 Kůtek Tomáš, 99                    w + 0.2 K.Vary 0105 D

7.84 3 Petrikovič Lukáš, 02               w - 0.0 w - 0.6 Plzeň 2408 STŽ

7.84 1 Sztrapek Stanislav, 02 w - 1.1 M.Lázně 1409 STŽ

7.92 3 Gia Huy Nguyen, 98               w - 0.1 Cheb 2304 J

7.97 3 Pinc Petr, 00                          Sokolov 2405 D









7.97 6 Had Adam, 02 w + 0.3 Praha 0506 STŽ

7.99 1 Uldrich Artur, 02                     w + 1.1 Stříbro 2105 STŽ

8.07 3 Vaidiš Daniel, 02                    w - 0.3 Stříbro 2105 STŽ

8.46 1 Špreňar Petr, 03                     w - 1.4 Stříbro 2105 MLŽ

8.68 5 Mlčoch Václav, 02                  w - 1.7 w - 2.1 Bilina 1009 STŽ

8.71 3 Šebo Jan, 02 w - 0.8 Plzeň 2408 STŽ

8.74 3 Langmaier Mathias, 03            w - 1.8 w + 0.0 Chodov 0809 MLŽ

9.04 7 Martínek Ondřej, 00                w + 0.2 Cheb 2304 D

9.14 1 Maxa Michal, 05                     w - 2.4 w + 0.1 K.Vary 0806 MLŽ

9.33 2 Vojíř Jakub, 05                      w - 0.9 w + 0.1 K.Vary 0806 MLŽ









9.39 1 Študlar Vít, 03 w - 0.2 M.Lázně 1409 MLŽ

9.51 3 Šveňha Jan, 06                      w - 0.9 Chodov 3004 MLŽ

9.67 5 Kubka Matyáš, 04                 w - 0.2 w + 0.1 K.Vary 0806 MLŽ

9.80 3 Voříšek Václav, 04                 w - 1.3 Plzeň 2408 MLŽ

9.95 1 Nikonov Daniel, 07                 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

9.99 4 Zikmund Tomáš, 05 w - 1.0 Chodov 0809 MLŽ

10.14 5 Hartl Ondřej, 04                     w - 1.1 M.Lázně 1105 MLŽ

10.15 54 Pejsar Kryštof, 05                  w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

10.16 2 Aust Martin, 07 w - 0.2 Cheb 0208 MLŽ

10.20 4 Řepa Vilém, 05                      w + 1.2 Chodov 3004 MLŽ









10.26 1 Vojíř David, 08                       w - 0.0 w + 0.9 Chodov 3004 MLŽ

10.49 4 Žižka Adam, 03                     w - 1.3 Cheb 2304 MLŽ

10.54 2 Konvalina Jonáš, 07               w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

10.60 1 Svoboda Ondřej, 05                w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

10.72 4 Nejedlý Václav, 07                 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

10.77 5 Rataj Tomáš, 04                    w - 1.3 Cheb 2304 MLŽ

10.95 5 Plevný Albert, 07 w - 0.2 Cheb 0208 MLŽ

11.48 7 Ševčenko Michal, 09              w + 0.0 w - 0.2 Cheb 0208 MLŽ

11.50 5 Frouz Jakub, 07                     w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

11.53 4 Francl Jakub, 07                    w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ












64





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


11.54 2 Fiala Matyáš, 09                    w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

11.76 2 Forch Robin, 07                     w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.10 6 Benedikt Lukáš, 10                w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.19 3 Srnka Sebastián, 08               w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.24 4 Křivský Jan, 09                      w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.35 6 Strádal Šimon, 07                  w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.50 5 Hrubý Filip,10                        w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.51 8 Jaroš Jakub, 09                     w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.62 6 Schweiner Jan, 10                 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

12.63 3 Domas Dominik, 09               w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ









12.89 4 Vida František, 08                  w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

13.12 5 Nídl Marek, 08                       w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ









60m s větrem




7.17 1 Richter David, 98 w + 3.9 Bílina 1308 J

7.94 2 Had Adam, 02                       w + 2.6 Chodov 3004 STŽ

8.59 5 Mlčoch Václav, 02                 w + 3.1 Chodov 3004 STŽ

8.69 4 Šebo Jan, 02                         w + 2.6 Chodov 3004 STŽ









100m






10.86 1 Richter David, 98                   w + 1.2 Plzeň 0406 J

11.24 2 Nádhera Matěj, 00                   w + 0.0 Chodov 606 D

11.76 6 Osinek Lukáš, 98                    w - 1.4 Tábor 2805 J

11.87 2 Šebík Lukáš, 00                      w + 1.5 Chodov 3004 D

11.95 3 Kůtek Tomáš, 99                    w + 0.7 Plzeň 0406 D

12.21 5 Žižka Jakub, 98                      w - 1.5 K.Vary 0105 J

12.35 1 Petrikovič Lukáš, 02               w - 0.0 w + 1.0 Písek 0309 STŽ

12.39 4 Gia Huy Nguyen, 98               w + 0.9 Chodov 3004 J

12.68 3 Had Adam, 02                       w + 0.0 K.Vary 0105 STŽ

12.83 5 Uldrich Artur, 02                    w - 2.1 w + 1.0 Písek 0309 STŽ









12.97 4 Pinc Petr, 00                         w + 0.0 Chodov 3004 D

13.21 4 Vaidiš Daniel, 02                   w - 2.1 Klatovy 0705 STŽ

14.57 2 Langmaier Mathias, 03           w - 0.3 K.Vary 0105 MLŽ









100m s větrem




12.82 1 Uldrich Arthur, 02                   w + 3.1 K.Vary 0105 STŽ

13.71 2 Mlčoch Václav, 02 w + 3.1 K.Vary 0105 STŽ









150m






16.83 2 Richter David, 98 w - 1.2 Cheb 0208 J

18.22 2 Osinek Lukáš, 98                   w - 0.0 Cheb 2304 J

18.42 1 Kůtek Tomáš, 99                    w - 0.0 Cheb 2304 D

18.45 4 Žižka Jakub, 98                      w + 0.0 Cheb 2304 J

18.66 1 Petrikovič Lukáš, 02               w - 0.0 w + 0.3 Stříbro 1808 STŽ

18.68 3 Had Adam, 02                       w - 0.1 Stříbro 2105 STŽ

18.73 5 Gia huy Nguyen. 98               w + 0.0 Cheb 2304 J

18.84 3 Šebík Lukáš, 00 w + 0.0 Cheb 2304 D

19.24 3 Uldrich Artur, 02                      w - 1.0 w - 0.0 Bilina 1009 STŽ

19.28 1 Vaidiš Daniel, 02                   w + 0.0 w - 2.4 Chodov 0809 STŽ









19.81 5 Pinc Petr, 00                         w - 0.0 Cheb 2304 D

20.23 2 Langmaier Mathias, 03           w -2.7 w +0.7 Chodov 0809 MLŽ




65





                   Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


20.34 7 Sztrapek Stanislav, 02              w + 0.0 Cheb 2304 STŽ

20.48 4 Mlčoch Václav, 02 w + 0.0 Bilina 1009 STŽ

20.56 1 Šebo Jan, 02 w - 0.4 Stříbro 2105 MLŽ

21.35 3 Špreňar Petr, 03                    w + 0.0 w - 0.4 Stříbro 2105 MLŽ

21.81 6 Fiala Vítek, 00                       w + 0.0 Cheb 2304 D

21.84 7 Kliment Matěj, 99                   w + 0.0 Cheb 2304 D

22.48 6 Maxa Michal, 05                    w - 0.0 w + 0.7 Chodov 0809 MLŽ

23.02 2 Šveňha Jan, 06 w + 0.3 Chodov 0809 MLŽ









24.76 3 Pejsar Kryštof. 05                  w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.04 5 Voříšek Václav, 04 w + 0.3 Chodov 0809 MLŽ

25.42 7 Hartl Ondřej, 04 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.42 4 Kubka Matyáš, 04 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.67 1 Nikov Daniel, 07                     w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

25.96 6 Zikmund Tomáš, 05 w + 0.3 Chodov 0809 MLŽ

26.15 5 Rataj Tomáš, 04 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

27.03 4 Řepa Vilím, 05                       w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

27.18 1 Konvalina Jonáš, 07               w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

27.81 5 Svoboda Ondřej, 05                w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ









27.81 2 Plevný Albert, 07                    w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

29.33 2 Nejedlý Václav, 07 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

30.17 3 Frouz Jakub, 07                     w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

31.59 3 Strádal Šimon, 07 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

31.91 4 Forch Robin, 07                     w - 0.0 Cheb 2304 MLŽ

31.99 4 Srnka Sebastián, 08               w -0.2 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ

33.05 5 Schweiner Jan, 10 w + 0.0 Cheb 2304 MLŽ









200m






21.97 4 Richter David, 98                    w - 0.0 w + 0.3 Ostrava 2005 J

22.73 2 Nádhera Matěj, 00                  w + 0.0 K.Vary 0105 D

23.81 5 Osinek Lukáš, 98                   w - 0.9 Tábor 2805 J

24.19 2 Šebík Luděk, 00                     w + 1.8 K.Vary 0105 D

24.16 2 Kůtek Tomáš, 99                    w + 0.4 Plzeň 0406 D

24.56 2 Žižka Jakub, 98                      w + 1.7 Klatovy 0705 J

25.40 1 Petrikovič Lukáš, 02                w + 0.0 K.Vary 0105 STŽ

24.97 4 Gia Huy Nguyen, 98                w + 0.6 Plzeň 0406 J

25.46 2 Had Adam, 02                        w + 0.0 K.Vary 0105 STŽ

26.28 1 Vaidiš Daniel, 02                    w + 0.0 K.Vary 0105 STŽ









26.33 3 Uldrich Arthur, 02           
K.Vary 0105 STŽ

26.34 4 Pinc Petr, 00                          w + 1.8 K.Vary 0105 D

28.59 3 Mlčoch Václav, 02                  w + 0.0 K.Vary 0105 STŽ

29.13 4 Šebo Jan, 02     
K.Vary 0105 STŽ

29.14 2 Langmaier Mathias, 03            w - 0.0 K.Vary 0105 MLŽ









300m






34.85 1 Richter David, 98
Chodov 3004 J

35.73 2 Nádhera Matěj, 00
Chodov 3004 D

39.00 1 Sztrapek Stanislav, 02
M.Lázně 1409 STŽ

39.16 5 Šebík Lukáš, 00
Plzeň 1608 D

39.19 2 Vaidiš Daniel, 02
M.Lázně 1409 STŽ

39.43 4 Kůtek Tomáš, 99
Chodov 3004 D

39.54 3 Petrikovič Lukáš, 02
M.Lázně 1409 STŽ




66





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


39.98 3 Žižka Jakub, 08
Cheb 2304 J

40.13 5 Gia Huy Nguyen, 98
Chodov 3004 J

40.51 1 Had Adam, 02
K.Vary 0806 STŽ









40.98 4 Uldrich Artur, 02
M.Lázně 1409 STŽ

43.92 4 Langmaier Mathias, 03
Plzeň 2309 MLŽ

45.89 4 Mlčoch Václav, 02
Chodov 3004 STŽ

45.72 1 Špreňar Petr, 03
M.Lázně 1409 MLŽ

49.16 3 Študlar Vít, 03
M.Lázně 1409 MLŽ

50.47 5 Šveňha Jan, 06
M.Lázně 1409 MLŽ

52.41 6 Maxa Michal, 05
M.Lázně 1409 MLŽ

53.73 3 Vojíř Jakub, 05
Cheb 2304 MLŽ

56.27 2 Kubka Maytáš, 04
M.Lázně 1409 MLŽ 

58.17 4 Vojíř David, 08
Cheb 2304 MLŽ









58.18 3 Řepa Vilém, 05
M.Lázně 1409 MLŽ

61.61 6 Plevný Albert, 07
Cheb 2304 MLŽ

70.80 8 Francl Jakub, 07
Cheb 2304 MLŽ









400m






53.11 1 Nádhera Matěj, 00 
Břeclav 1110 D

55.06 2 Osinek Lukáš, 98
K.Vary 2109 J

56.68 4 Vaidiš Daniel, 02
Klatovy 0705 STŽ

57.68 3 Kůtek Tomᚠ99
K.Vary 2109 D









500m






1:17.40 2 Sztrapek Stanislav, 02
K.Vary 0105 STŽ

1:24.24 3 Šebo Jan, 02
K.Vary 0105 STŽ









600m






1:32.39 1 Vaidiš Daniel, 02
Plzeň 2408 STŽ

1:39.95 4 Sztrapek Stanislan, 02
Cheb 2304 STŽ

1:40.64 6 Fiala Vítek, 00
Cheb 2304 D

1:47.52 3 Šebo Jan, 02
Plzeň 2404 STŽ

1:55.21 2 Študlar Vít, 03
Cheb 2304 MLŽ

2:00.77 4 Šveňha Jan, 06
Stříbro 2105 MLŽ

2:02.61 3 Hartl Ondřej, 04
Cheb 2304 MLŽ

2:05.37 6 Vojíř Jakub, 05
Stříbro 2105 MLŽ

2:21.87 8 Ševčenko Michal, 09
Cheb 2304 MLŽ









800m






2:07.81 4 Vaidiš Daniel, 02
Jablonec 1709 STŽ

2:13.60 5 Sztrapek Stanislav, 02
Bilina 1009 STŽ

2:24.33 5 Šebo Jan, 02
Písek 0309 STŽ

2:36.22 2 Študlar Vít, 03
K.Vary 0806 MLŽ

2:43.71 4 Hartl Ondřej, 04
K.Vary 0806 MLŽ

2:47.17 6 Langmaier Mathias, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

2:49.00 7 Špreňar Petr, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

3:02.60 3 Vojíř Jakub, 05
M.Lázně 1105 MLŽ

3:00.15 8 Kubka Matyáš, 04
M.Lázně 1105 MLŽ









1000m






3:01.44 1 Sztrapek Stanislav, 02
Sokolov 2405 STŽ

3:01.67 3 Vaidiš Daniel, 02
Sokolov 2405 STŽ




67





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


3:22.51 1 Študlar Vít, 03
K.Vary 0105 MLŽ

3:43.76 4 Hartl Omdřej, 04
K.Vary 0105 MLŽ









1500m






4:49.05 11 Fiala Vítek, 00
M.Lázně 1409 D

5:11.25 1 Študlar Vít, 03
Plzeň 2309 MLŽ

5:15.75 10 Šebo Jan, 02
Plzeň 1608 STŽ









3000m






10:11.58 9 Fiala Vítek, 00
Plzeň 406 D









60m přek. 





10.22 1 Špreňar Petr, 03                     w + 1.3 w + 1.2 Plzeň 2409 MLŽ

12.02 2 Langmaier Mathias, 03            w - 0.0 w + 0.0 Chodov 0809 MLŽ

12.76 4 Kubka Matyáš, 04 w + 0.0 M.Lázně 1105 MLŽ

13.26 5 Študlar Vít, 03 w - 1.6 M.Lázně 1105 MLŽ

14.17 2 Hartl Ondřej, 04 w - 1.9 M.Lázně 1105 MLŽ

15.01 3 Vojíř Jakub, 05 w- 1.9 M.Lázně 1105 MLŽ









100m přek.





15.43 1 Petrikovič Lukáš, 02               w + 0.2 w + 0.0 K.Vary 0806 STŽ

18.36 5 Pinc Petr, 00                         w + 1.5 Plzeň 0406 D









200m přek.





29.74 1 Petrikovič Lukáš, 02               w + 1.3 Chodov 3004 STŽ

30.82 4 Pinc Petr, 00                         w + 0.0 Chodov 3004 D

34.82 2 Šebík Lukáš, 00 w + 0.0 Chodov 0809 D

36.79 3 Mlčoch Václav, 02 w + 0.0 Chodov 0809 STŽ









300m přek.





47.58 7 Pinc Petr, 00
Plzeň 0406 D









400m přek.





63.15 5 Toncar Jan, 93
Plzeň 0406









4x60m






28.76 1 Osinek, Pinc, Kůtek, Šebík
Cheb 2304 J

29.69 1 Uldrich,Vaidiš, Petrikovič, Had Bilina 1009 STŽ

32.03 1 Mlčoch, Vaidiš,Uldrich, Šebo
K.Vary 0806 STŽ

36.46 1 Kubka, Maxa, Vojíř, Šveňha
Chodov 0809 MLŽ

37.18 2 Hartl, Voříšek, Študlar, Kubka
Cheb 2304 MLŽ









4x100m






47.12 1 Vaidiš, Kůtek, Šebík. Osinek
Písek 0309 J

48.41 2 Uldrich, Nguyen, Petrikovič, Had Písek 0309 J

49.59 2 Had, Petrikovič, Uldrich, Vaidiš Klatovy 0705 STŽ









Sprint.3boj





1995 3 Osinek Lukáš, 98 - (7.62 - 12.07 - 24.11) K.Vary 0105 J

1993 4 Šebík Lukáš, 97 (7.59 - 12.08 -24.19) K.Vary 0105 J

1888 5 Kůtek Tomᚠ99 - (7,80 - 12.21 - 25.38) K.Vary 0105 D

1851 6 Žižka Jakub, 98 (7.76 - 12.21 - 24.95) K.Vary 0105 J

1652 7 Petrikovič Lukáš, 02 (8.12 - 12.51 - 25.40) K.Vary 0105 STŽ

1623 8 Gia Huy Nguyen, 98 (8.07 - 12.67 - 25.58)  K.Vary 0105 J




68





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


1617 9 Had Adam, 02 (8.11 - 12.68 - 25.46) K.Vary 0105 STŽ

1463 10 Pinc Petr, 00 (8.17 - 13.08 - 26.34) K.Vary 0105 STŽ

1286 11 Uldrich Artur, 02 (9.07 - 12.82 - 26.33) K.Vary 0105 STŽ

1226 12 Vaidiš Daniel, 02 (8.12 - 14.88 - 26.28) K.Vary 0105 STŽ

1057 13 Mlčoch Václav, 02 (8.73 - 13.71 - 28.59) K.Vary 0105 STŽ

817 14 Langmaier Mathias, 03 (9.12 - 14.57 - 29.14) K.Vary 0105 MLŽ









Výška






1.80 1 Žižka Jakub, 98
K.Vary 2109 J

1.51 3 Šebo Jan, 02
Chodov 0809 STŽ

1.44 2 Sztrapek Stanislav, 02
Sokolov 2405 STŽ

1.43 2 Špreňar Petr. 03
Plzeň 2309 MLŽ

1.40 14= Klimt Sebastián, 01
Sokolov 2405 STŽ









Dálka






5.70 8 Toncar Jan, 93                        w + 1.0 Plzeň 0406

5.60 12 Gregor Dominik, 98
Břeclav 1110 J

5.42 1 Šebík Lukáš, 00
Plzeň 2408 D

5.29 9 Gia Huy Nguyen, 98               w + 1.2 Plzeň 0406 J

5.28 2 Petrikovič Lukáš, 02               w + 1.8 Plzeň 2408 STŽ

5.18 10 Had Adam, 02 w + 0.0 Bilina 1009 STŽ

5.07 7 Petr Pinc, 00                          Sokolov 2405 D

4.67 3 Špreňar Petr, 03
Plzeň 2309 MLŽ

4.48 6 Šebo Jan, 02
Chodov 0809 STŽ

4.39 6 Mlčoch Václav, 02
Chodov 0809 STŽ









4.35 13 Uldrich Artur, 02 w + 0.7 Klatovy 0705 STŽ

3.93 3 Langmaier Mathias, 03
Plzeň 2408 MLŽ

3.76 4 Šveňha Jan, 06
K.Vary 0806 MLŽ

3.65 1 Maxa Michal, 05
Plzeň 2408 MLŽ

3.57 11 Kubka Matyáš, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3.50 12 Hartl Ondřej, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

3.48 13 Študlar Vít, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

3.41 5 Voříšek Václav, 04
Plzeň 2408 MLŽ

3.28 3 Vojíř Jakub, 05
Plzeň 2408 MLŽ

2.82 4 Řepa Vilém, 05
Plzeň 2408 MLŽ









Dálka s větrem




5.65 4 Gia Huy Nguyen, 98 w + 3.0 Klatovy 0705 J

4.40 13 Uldrich Artur, 02 w + 3.4 Klatovy 0705 STŽ









Koule 4kg





9.60 12 Sztrapek Stanislav, 02
Bilina 1009 STŽ

6.56 6 Daniel Vaidiš, 02
K.Vary 0806 STŽ









Oštěp 600gr.





30.82 3 Šebo Jan, 02
Chodov 0809 STŽ









Oštěp 700gr.





31.48 8 Kůtek Tomáš, 99
Plzeň 0406 D









Oštěp 800gr.





30.62 9 Gia Huy Nguyen, 98
Plzeň 0406 J

21.98 9 Pinc Petr, 00
Klatovy 0705 D




69





                      Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016


Kriket






47.03 7 Študlar Vít, 03
Plzeň 2309 MLŽ

41.10 6 Kubka Matyáš, 04
Chodov 0809 MLŽ

31.16 15 Hartl Ondřej, 04
M.Lázně 1105 MLŽ

30.63 22 Vojíř Jakub, 05
Plzeň 2309 MLŽ

29.50 17 Langmaier Mathias, 03
M.Lázně 1105 MLŽ

25.26 19 Špreňar, Petr, 03
M.Lázně 1105 MLŽ









Pětiboj






1292 4 Špreňar Petr, 03
M.Lázně 1105 MLŽ









1124
Langmaier Mathias, 03
M.Lázně 1105 MLŽ









897
Študlar Vít, 03
M.Lázně 1105 MLŽ









833
Kubka Matyáš, 04
M.Lázně 1105 MLŽ









689
Hartl Ondřej, 04
M.Lázně 1105 MLŽ









575
Vojíř Jakub
M.Lázně 1105 MLŽ











H a l a   2 0 1 6






tučně vytištěné výkony - nové rekordy Unionu



60m






8.02 2 Jarošová Kateřina, 01 Praha
0503 STŽ

8.20 3 Petrikovičová Markéta, 98 Praha
2301 J

8.28 5 Tiralová Aneta, 00 Praha
2301 D

8.47 3 Sabadinová Šárka, 98 Praha
3001 J

8.47 4 Uhlová Kateřina, 02 Praha
0312 STŽ 

8.50 2 Hanykýřová Adéla, 01 Praha
0312 STŽ 

8.50 5 Maydlová Veronika, 02 Praha
1712 STŽ 

8.60 2 Škrnová Romana, 01 Praha
1302 STŽ 

8.69 5 Nohejlová Veronika, 02 Praha
0312 STŽ 

8.70 5 Eichlerová Ivana, 02 Praha
1302 STŽ









8.83 4 Vavříková Barbora, 02 Praha
2301 STŽ

8.86 3 Bílková Kateřina, 02 Praha
0312 STŽ

8.89 6 Kútková Kristina, 03 Praha
0312 MLŽ 

9.03 1 Babyncová Viktorie, 04 Praha
0312 MLŽ 

9.05 4 Lučanová Barbora, 00 Praha
1601 D 

9.06 6 Čechvalová Eliška, 01 Praha
0312 STŽ

9.08 3 Poláková Martina, 02 Praha
1302 STŽ

9.10 1 Lišková Adéla, 02 Praha
2301 STŽ

9.15 1 Šebestová Monika, 03 Praha
1601 MLŽ 

9.20 4 Hájková Eliška, 04 Praha
0312 MLŽ 









9.21 6 Sanvenero Beata, 02 Praha
1302 STŽ

9.22 2 Suková Karolina, 03 Praha
1601 MLŽ 

9.24 5 Rančevová Simona, 02 Praha
1302 STŽ

9.24 4 Králová Adéla, 04 Praha
0312 MLŽ 

9.36 2 Herzová Valerie, 04 Praha
2301 MLŽ 

9.41 7 Krutinová Zuzana, 03 Praha
2301 MLŽ 

9.41 4 Zemanová Kateřina, 04 Praha
2301 MLŽ 




70





                     Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016


9.46 5 Gugalová Andrea, 01 Praha
1712 STŽ

9.47 2 Hejdová Dominika, 05 Praha
2702 MLŽ 

9.48 3 Syková Magdalena, 03 Praha
2301 MLŽ 









9.56 1 Skalová Tereza, 06 Praha
2702 MLŽ 

9.78 6 Lofová Viktorie, 04 Praha
0312 MLŽ 

9.78 3 Študlarová Zuzana, 05 Praha
2702 MLŽ 

9.86 7 Horáčková Zuzana, 04 Praha
2301 MLŽ 

10.01 1 Peterková Nina, 07 Praha
2702 MLŽ 

10.22 5 Hynková Kateřina, 05 Praha
2702 MLŽ 

10.26 2 Šalátová Amálie, 05 Praha
2702 MLŽ 

10.29 2 Doubravová Barbora, 06 Praha
2702 MLŽ 

10.31 4 Kafková Natálie, 04 Praha
2301 MLŽ 

10.39 3 Bicencová Eliška, 05 Praha
2702 MLŽ 









10.56 3 Kapicová Martina, 08 Praha
2702 MLŽ 

10.64 3 Faltusová Natálie, 05 Praha
2702 MLŽ 

10.86 5 Humeníková Veronika, 04 Praha
2301 MLŽ 

10.87 5 Machová Tereza, 06 Praha
2702 MLŽ 

10.93 4 Dančová Amálie, 07 Praha
2702 MLŽ 

11.05 4 Čadová Kateřina, 08 Praha
2702 MLŽ 









150m






19.24 1 Jarošová Kateřina, 01 Praha
0603 STŽ 

20.01 3 Uhlová Kateřina, 02 Praha
0312 STŽ 

20.63 3 Škrnová Romana, 01 Praha
0603 STŽ 

20.81 2 Hanykýřová Adéla, 01 Praha
1712 STŽ 

21.40 4 Eichlerová Ivana, 02 Praha
2301 STŽ 

21.42 1 Vavříková Barbora, 02 Praha
2301 STŽ 

21.42 2 Maydlová Veronika, 02 Praha
1712 STŽ 

21.45 5 Nohejlová Veronika, 02 Praha
2301 STŽ 

21.84 5 Suková Karolina, 03 Praha
0312 MLŽ 

21.98 4 Bílková Kateřina, 02 Praha
0312 STŽ 









22.13 2 Babyncová Viktorie, 04 Praha
0312 MLŽ 

22.26 2 Lišková Adéla, 02 Praha
2301 STŽ 

22.31 4 Rančevová Simona, 02 Praha
1712 STŽ 

22.45 5 Poláková Martina, 02 Praha
2301 STŽ 

22.49 3 Čechvalová Eliška, 01 Praha
2301 STŽ 

22.50 5 Kůtková Kristina, 03 Praha
2301 MLŽ 

22.74 4 Sanvereto Beata, 02 Praha
1602 STŽ 

22.90 4 Gugalová Andrea, 01 Praha
1712 STŽ 

22.97 4 Boučková Markéta, 03 Praha
1601 MLŽ 

23.35 2 Krutinová Zuzana, 03 Praha
2301 MLŽ 









23.54 4 Lofová Viktorie, 04 Praha
0312 MLŽ 

23.68 3 Hájková Eliška, 04 Praha
2301 MLŽ 

23.99 4 Zemanová Kateřina, 04 Praha
2301 MLŽ 

24.06 1 Hejdová Dominika, 05 Praha
2702 MLŽ 

24.50 2 Finková Adriana, 05 Praha
2702 MLŽ 

24.59 4 Horáčková Zuzana, 04 Praha
2301 MLŽ 

25.44 2 Mašková Lucie, 06 Praha
2702 MLŽ 

26.12 1 Peterková Nina, 07 Praha
2702 MLŽ 

27.13 3 Kapicová Martina, 08 Praha
2702 MLŽ 




71





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


27.45 1 Čadová Kateřina, 08 Praha
2702 MLŽ 









27.87 5 Humeníková Veronika, 04 Praha
2301 MLŽ 









200m






26.28 1 Petrikovičová Markéta, 98 Praha
1602 J

26.42 4 Tiralová Aneta, 00 Praha
2102 D 

26.63 3 Jarošová Kateřina, 01 Praha
0702 STŽ

27.69 4 Sabadinová Šárka, 98 Praha
2601 J

28.00 1 Škrnová Romana, 01 Praha
3001 STŽ

29.81 3 Láská Martina, 97 Praha
0901 J









300m






43.83 3 Škrnová Romana, 01 Praha
0503 STŽ 

46.61 1 Šebestová Monika, 03 Praha
0312 MLŽ

46.99 2 Bílková Kateřina, 02 Praha
0312 STŽ 

47.05 2 Hanykýřová Adéla, 01 Praha
1302 STŽ 

47.99 5 Suková Karolina, 03 Praha
0312 MLŽ

48.26 1 Rančevová Simona, 02 Praha
2301 STŽ 

48.39 2 Vavříková Barbora, 02 Praha
0312 STŽ 

48.80 2 Eichlerová Ivana, 02 Praha
2301 STŽ 

51.98 5 Lišková Adéla, 02 Praha
2301 STŽ 









400m






61.65 2 Petrikovičová Markéta, 98 Praha
3001 J

65.74 4 Utíkalová Kristýna, 99 Praha
3001 D

66.81 4 Láská Martina, 97 Praha
3001 J









600m






1:51.92 5 Šebestová Monika, 03 Praha
0312 MLŽ

1:56.19 1 Študlarová Zuzana, 05 Praha
2702 MLŽ

1:59.98 2 Hájková Eliška, 04 Praha
0312 MLŽ

2:03.24 3 Králová Adéla, 04 Praha
0312 MLŽ

2:10.62 8 Meiserová Olga, 04 Praha
0312 MLŽ

2:12.88 5 Skalová Tereza, 06 Praha
2702 MLŽ

2:13.25 1 Peterková Nina, 07 Praha
2702 MLŽ

2:18.40 2 Kapicová Martina, 08 Praha
2702 MLŽ

2:21.06 4 Bílková Kateřina, 02 Praha
2702 MLŽ

2:22.49 11 Machová Tereza, 06 Praha
2702 MLŽ









2:36.48 8 Němečková Eliška, 07 Praha
2702 MLŽ









800m






2:31.56 2 Lučanová Barbora, 00 Praha
2301 D

2:31.59 3 Utikalová Kristýna, 99 Praha
2301 D

2:33.83 5 Šebestová Monika, 03 Praha
1012 MLŽ

2:38.85 6 Študlarová Zuzana, 05 Praha
1012 MLŽ

2:45.43 7 Láská Martina, 97 Praha
1601 J

2:49.37 6 Syková Magdalena, 03 Praha
1601 MLŽ

2:52.75 6 Suková Karolína, 03 Praha
1601 MLŽ

2:55.38 5 Herzová Valerie, 04 Praha
2301 MLŽ




























72





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


1500m






5:25.52 5 Lučanová Barbora, 00 Praha
3001 D

6:09.88 5 Kročáková Hana, 00 Praha
0901 D

6:18.29 2 Taitlová Nikola, 86 Praha
0901









3000m






13:50.76 3 Bečvářová Marcela, 71 Praha
1203









60m př.






9.86 1 Nohejlová Veronika, 02 Praha
2301 STŽ

10.00 4 Hanykýřová Adéla, 01 Praha
0312 STŽ

10.31 2 Láská Martina, 97 Praha
2301 J

10.33 3 Břicháčková Lucie, 98 Praha
2301 J

10.40 5 Maydlová Veronika, 02 Praha
1712 STŽ

12.21 3 Králová Adéla, 04 Praha
0312 MLŽ

13.63 3 Horáčková Zuzana, 04 Praha
2301 MLŽ

14.33 3 Kafková Natálie, 04 Praha
2301 MLŽ

14.56 7 Meiserová Olga, 04 Praha
0312 MLŽ









60m přek.molitanové




10.84 4 Doubravová Barbora, 06 Praha
2702 MLŽ

10.98 3 Šalátová Amálie, 05 Praha
2702 MLŽ

11.04 2 Ulbryová Linda, 05 Praha
2702 MLŽ

11.11 2 Mašková Lucie, 05 Praha
2702 MLŽ

11.38 5 Hynková Kateřina, 05 Praha
2702 MLŽ

11.87 1 Eliška Němečková Praha
2702 MLŽ

11.92 4 Faltusová  Natálie, 05 Praha
2702 MLŽ

12.38 4 Bicencová Eliška, 05 Praha
2702 MLŽ

12.56 6 Machová Tereza, 06 Praha
2702 MLŽ









4x200m smíšené




2:13.47 2 Vojíř, Šveňha, Mašková, Skalová Praha 2702 MLŽ

2:21.21 3 Doubravová, Hejdová, Hynková,Ubryová Praha 2702 MLŽ

2:21.55 2 Řepa, Maxa,Z.Študlarová, Finková Praha 2702 MLŽ

2:26.88 2 N.Peterková, M.Aust, D.Vojíř, D.Nikonov Praha 2702 MLŽ

2:35.04 5 Šalátová, Plevný, Dančová, Bicencová Praha 2702 MLŽ

2:39.65 2 Kapicová, J.Konvalina, Ševšenko, Čadová Praha 2702 MLŽ

2:42.34 3 R.Forch, J.Frouz, E.Němečková, Faltus Praha 2702 MLŽ









4x200m 






1:45.86 1 A.Tiralová, M.Petrikovičová, Š.Sabadinová, K.Jarošová  Praha 3001 J

1:56.20 1 I.Eichlerová, A.Hanykýřová, R.Škrnová, K.Uhlová Praha 1302 STŽ

2:00.35 1 K.Bílková, S.Rančevová, B.Vavříková, N.Šebestová Praha 1302 STŽ

2:00.71 1 V.Maydlová, V.Nohejlová, M.Poláková, B.Sanvenero Praha 1302 STŽ









Výška






1.35 12 Krutinová Zuzana, 03 Praha
1012 MLŽ









Dálka






4.84 4 Břicháčková Lucie, 98 Praha
1601 J

4.51 22 Maydlová Veronika, 02 Praha
1712 STŽ

4.47 26 Poláková Martina, 02 Praha
1712 STŽ

4.40 9 Kůtková Kristina, 03 Praha
1012 MLŽ

4.29 21 Vavříková Barbora, 02 Praha
1601 STŽ




73





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


4.12 12 Čechvalová Eliška, 01 Praha
2301 STŽ

3.96 8 Krutinová Zuzana, 03 Praha
2301 MLŽ

3.72 9= Zemanová Kateřina, 04 Praha
2301 MLŽ

3.42 10 Králová Adéla, 04 Praha
2301 MLŽ

3.12 20 Mašková Lucie, 06 Praha
2702 MLŽ









3.05 25 Ubryová Linda, 05 Praha
2702 MLŽ









Koule - 2kg





9.20 2 Boučková Markéta, 03 Praha
2301 MLŽ









Koule - 3kg





8.16 16 Maydlová Veronika, 02 Praha
0312 STŽ

7.98 10 Boučková Markéta, 03 Praha
1601 MLŽ









Koule - 4kg













Hod plným míčem




8.06 12 Finková Adriana, 05 Praha
2702 MLŽ

7.19 20= Ubryová Linda, 05 Praha
2702 MLŽ

6.49 33 Hejdová Dominika, 05 Praha
2702 MLŽ









MUŽSKÉ SLOŽKY




60m






7.06 6 Richter David, 98 Praha
2002 J

7.15 5 Nádhera Matěj, 00 Praha
2002 D 

7.49 1 Študlar Adam, 99 Praha
2301 D 

7.51 4 Osinek Lukáš, 98 Praha
2301 J

7.59 4 Kůtek Tomáš, 99 Praha
0312 D 

7.69 2 Sztrapek Stanislav, 02 Praha
1712 STŽ

7.72 4 Žižka Jakub, 98 Praha
3001 J

7.81 4 Petrikovič Lukáš, 02 Praha
0312 STŽ

7.87 4 Sliž Filip, 96 Praha
1601

7.92 5 Gia Huy Nguyen, 98 Praha
1601 J









8.01 3 Vaidiš Daniel, 02 Praha
0312 STŽ

8.02 6 Toncar Jan, 93 Praha
1601

8.04 4 Uldrich Artur, 02 Praha
1712 STŽ

8.12 3 Had Adam, 02 Praha
1601 STŽ

8.18 5 Pinc Petr, 00 Praha
1601 D

8.28 6 Cipra Jiří, 00 Praha
0901 D

8.50 3 Langmaier Mathias, 03 Praha
0312 MLŽ 

8.84 3 Šprenar Petr, 03 Praha
1601 MLŽ 

9.00 4 Šebo Jan, 02 Praha
2301 MLŽ 

9.16 2 Sandr Josef, 59 Praha
1203









9.47 1 Šveňha Jan, 06 Praha
2702 MLŽ 

9.48 1 Maxa Michal, 05 Praha
2702 MLŽ 

9.53 1 Vojíř Jakub, 05 Praha
2702 MLŽ 

9.68 5 Voříšek Václav, 04 Praha
0312 MLŽ 

9.84 1 Nikonov Daniel, 07 Praha
2702 MLŽ 

9.84 1 Aust Martin, 07 Praha
2702 MLŽ 

9.89 3 Pejsar Kryštof, 06 Praha
2702 MLŽ 




74





                     Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016


10.04 2 Vojíř David, 08 Praha
2702 MLŽ 

10.25 6 Řepa Vilém, 05 Praha
2702 MLŽ 

10.52 1 Konvalina Jonáš, 07 Praha
2702 MLŽ 

11.64 5 Faltus Ondřej, 08 Praha
2702 MLŽ 

11.82 5 Ševčenko Michal, 09 Praha
2702 MLŽ 









150m






18.29 2 Kůtek Tomáš, 99 Praha
0312 D

18.47 3 Petrikovič Lukáš, 02 Praha
1712 STŽ

18.76 4 Had Adam, 02 Praha
0312 STŽ 

18.89 1 Šebo Jan, 02 Praha
1712 STŽ

19.28 1 Vaidiš Daniel, 02 Praha
1302 STŽ 

19.36 3 Uldrich Athur, 02 Praha
0312 STŽ 

19.93 2 Langmaier Mathias, 03 Praha
0312 MLŽ 

21.29 4 Šprenar Petr, 03 Praha
1601 MLŽ 

23.47 6 Hartl Ondřej, 04 Praha
0312 MLŽ

23.60 1 Maxa Michal, 05 Praha
2702 MLŽ









23.70 1 Šveňha Jan, 06 Praha
2702 MLŽ 

23.93 5 Voříšek Václav, 04 Praha
0312 MLŽ

24.03 2 Pejsar Kryštof, 05 Praha
2702 MLŽ 

24.77 1 Nikonov Daniel, 07 Praha
2702 MLŽ

25.15 2 Řepa Vilém, 05 Praha
2702 MLŽ 

25.30 2 Konvalina Jonáš, 07 Praha
2702 MLŽ

26.27 3 Vojíř David, 08 Praha
2702 MLŽ

28.14 2 Forch Robin, 07 Praha
2702 MLŽ 









200m






21.74 3 Richter David, 98 Praha
2102 J

22.18 2 Nádhera Matěj, 00 Praha
2102 D 

24.14 1 Študlar Adam, 99 Praha
0901 D 

24.49 4 Kůtek Tomáš, 99 Praha
0702 D 

25.11 4 Žižka Jakub, 98 Praha
3001 J

25.50 3 Gia Huy Nguyen, 98 Praha
2301 J

25.70 4 Sliž Filip, 96 Praha
1601

31.42 4 Sandr Josef, 59 Praha
1203









300m






38.85 3 Študlar Adam, 99 Praha
1601 D

39.42 1 Petrikovič Lukáš, 02 Praha
1712 STŽ 

39.59 3 Vaidiš Daniel, 02  Praha
0312 STŽ 

40.04 3 Kůtek Tomáš, 99 Praha
0312 D

41.04 2 Had Adam, 02 Praha
0312 STŽ 

41.98 4 Uldrich Artur, 02 Praha
0312 STŽ 

42.13 2 Šebo Jan, 02 Praha
1712 STŽ 

43.56 5 Langmaier Mathias, 03 Praha
0312 MLŽ

45.54 1 Študlar Vít, 03 Praha
0312 MLŽ

51.99 6 Hartl Ondřej, 04 Praha
0312 MLŽ









400m






51.47 1 Richter David, 98 Praha
1601 J

51.85 1 Študlar Adam, 99 Praha
2301 D

55.55 3 Toncar Jan, 93 Praha
1601












75





                    Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


600m






2:09.76 2 Aust Martin, 07 Praha
2702 MLŽ 

2:16.91 3 Ševčenko Michal, 09 Praha
2702 MLŽ 

2:24.08 8 Frouz Jakub, 07 Praha
2702 MLŽ 









800m






2:09.89 2 Sztrapek Stanislav, 02 Praha
0312 STŽ

2:10.55 6 Vaidiš Daniel, 02 Praha
1712 STŽ

2:19.62 1 Šebo Jan, 02 Praha
0312 STŽ

2:27.95 5 Študlar Vít, 03 Praha
1012 MLŽ

2:52.15 5 Hartl Ondřej, 04 Praha
2301 MLŽ









1000m






3:15.60 1 Študlar Vít, 03 Praha
0312 MLŽ









1500m






4:55.65 4 Fiala Vítek, 00 Praha
1601 D









3000m






10.27:67 4 Fiala Vítek, 00 Praha
2301 D









60m přek.





9.57 2 Petrikovič Lukáš, 02 Praha
1601 STŽ

10.27 2 Špreňar Petr, 03 Praha
1012 MLŽ

10.38 3 Pinc Petr, 00 Praha
1601 D









60m přek. molitanové




10.85 2 Vojiř Jakub, 05 Praha
2702 MLŽ

11.93 2 Vojíř David, 08 Praha
2702 MLŽ

12.30 1 Plevný Albert, 07 Praha
2702 MLŽ

12.75 4 Forch Robin, 07 Praha
2702 MLŽ









4x200m






1:33.91 2 A.Študlar, T.Kůtek, D.Richter, M.Nádhera Praha 0802 J

1:49.15 1 A.Had,L.Petrikovič, A.Uldrich, D-Vaidiš Praha 1302 STŽ









Výška






1.76 12= Žižka Jakub, 98 Praha
3001 J

1.57 2 Petrikovič Lukáš, 02 Praha
2012 STŽ

1,42 5= Šebo Jan, 02 Praha
2012 STŽ

1.37 9 Had Adam, 02 Praha
2012 STŽ









Dálka






5.00 7 Pinc Petr, 00 Praha
0901 D 

4.98 4 Had Adam, 02 Praha
2301 STŽ

4.79 6 Špreňar Petr, 03 Praha
1012 MLŽ 

3.41 9 Vojíř Jakub, 05 Praha
2702 MLŽ 

3.20 14 Šveňha Jan, 06 Praha
2702 MLŽ 

2.96 4 Aust Martin, 07 Praha
2702 MLŽ 

2.92 6 Nikonov Daniel, 07 Praha
2702 MLŽ 

2.75 20 Frouz Jakub, 07 Praha
2702 MLŽ 

2.61 28 Plevný Albert, 07 Praha
2702 MLŽ 








Novinky
Listopad 20177.11.2017
Prosinec 201731.10.2017
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

21.11.2017 (Út.) od 19:00 hod.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.