Menu
Podporují nás

Děkujeme za podporu těmto institucím a společnostem:




Rekordy SKP Union Cheb - 1974 - 2016




  Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016


                REKORDY - S K P   U N I O N    CHEB - 1974 - 2016




H A L A


Mladší žákyně





50m 7.05 Volenová Petra, 74 Praha 121287

60m 8.20 Jarošová Kateřina, 01 Praha 171214

150m 19.76 Jarošová Kateřina, 01 Praha 171214

200m 28.19 Tiralová Aneta, 00 Praha 071213

300m 43.3 Kulendová Nad'a, 75 Praha 270388

500m 1:24.94 Macková Markéta, 90 Praha 031203

600m 1:48.3 Kulendová Nad'a, 75 Praha 080188

800m 2:26.92 Macková Markéta, 90 Praha 131203

1000m 3:27.0 Šeflová Romana, 78 Praha 060190

1500m 5:53.2 Komárková Olina, 73 Praha 090285

50m př. 9.38 Tiralová Aneta, 00 Sokolov 201213

60m př. 10.14 Nohejlová Veronika, Praha 051215

Výška 1.50 Zemanová Magda, 69 Praha 210282

Dálka 4.58 Břicháčková Lucie, 98 Praha 031211

Koule 2kg 9.20 Boučková Markéta, 03 Praha 230116

Koule 3kg 8.44 Funková Petra, 73 Praha 090286







Mladší žáci





50m 7.11 Hofman Martin, 86 Praha 111299

60m 7.83 Nádhera Matěj, 00 Praha 071213

150m 18.6 Janoušek Jiří, 67 Praha 131280


18.94 Richter David, 98 Praha 171211

200m 26.28 Nádhera Matěj, 00 Praha 071213

300m 40.5 Janoušek Jiří, 67 Praha 131280

500m 1:32.50 Čihák Daniel, 89 Praha 120202

600m 1:40.3 Kot Pavel, 77 Praha 060190

800m 2:16.8 Votava Radek, 75 Praha 270388

1000m 3:11.85 Kesl Jiří, 95 Praha 080308

1500m 4:53.5 Votava Radek, 75 Praha 150288

50m př. 9.64 Jeřábek Matěj, 97 Sokolov 120209

60m př. 9.97 Gregor Dominik, 98 Praha 031211

Výška 1.57 Gregor Dominik, 98 Chodov 161211

Dálka 5.47 Richter David, 98 Praha 171211

Koule 10.40 Michálek František, 73 Praha 090286

4 x 200m 1:57.84 A.Had,M.Langmaier,P.Špreňar,L.Petrikovič Praha 080215

3x300m 2:13.52 M.Novák, J.Cuper, F.Petráš Praha 051201







Starší žákyně





50m 6.84 Volenová Petra, 74 Ostrava 110289

60m 8.02 Jarošová Kateřina, 01 Praha 050316

150m 19.0 Volenová Petra, 74 Praha 070189


19.24 Jarošová Kateřina, 01 Praha 060316

200m 26.63 Jarošová Kateřina, 01 Praha 070216

300m 41.93 Janušková Sára, 97 Jablonec 030312

400m 1:03.8 Sedláčková Sabina, 73 Praha 160188

500m 1:22.72 Macková Markéta, 90 Praha 220104

600m 1:40.0 Kulendová Nad'a, 75 Praha 060190

800m 2:22.8 Zímová Helena, 70 Praha 130185

1500m 5:03.27 Zímová Helena, 70 Jablonec 170285

50m př. 8.97 Nováková Magdalena, 93  Sokolov 171208



6





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



60m př. 9.86 Nohejlová Veronika, 02 Praha 230116

Výška 1.53 Volenová Petra, 74 Praha 130288

Dálka 5.27 Zemanová Magda, 69 Praha 280184

Koule 11.21 Funková Petra, 73 Praha 160188

4 x 200m 1:50.87 D.Rydrychová,N.Jelenová,M.Kaziková,M.Rejmanová Praha 200108

3 x 300m 2:10.29 S.Janušková, N.Desenská, S.Vejražková Jablonec 040312







St.žáci 50m 6.2 Hrdý Josef, 74 Praha 140189

60m 7.15 Nádhera Matěj, 00 Praha 131214

150m 16.87 Nádhera Matěj, 00 Praha 051215

200m 23.46 Nádhera Matěj, 00 Praha 310115

300m 36.80 Nádhera Matěj, 00 Praha 281115

400m 52.3 Janoušek Jiří, 67 Praha 070282

500m 1:17.49 Petráš František, 88 Praha 120202

600m 1:30.3 Kot Pavel, 77 Praha 040192

800m 2:07.5 Doskočil David, 62 Praha 260277

1000m 2:51.0 Tirala Petr, 66 Praha 131280

1500m 4:36.69 Němec Přemysl, 77 Praha 080292

50m př. 7.17 Novák Michal, 88 Sokolov 070203

60m př. 8.55 Novák Michal, 88 Praha 131203

Výška 1.65 Beneš František, 98 Praha 071213

Dálka 5.76 Gregor Dominik, 98 Jablonec 040312

Koule 4kg 13.08 Michálek František, 73 Praha 121287

4 x 200m 1:49.15 A.Had, L.Petrikovič, A.Uldrich, D.Vaidiš Praha 130216

3x300m 2:05.48 J.Toncar,J.Veselý,P.Tirala Praha 020308







Dorostenky





50m 6.84 Volenová Petra, 74 Ostrava 110289

60m 7.97 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 310104

150m 19.22 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 220104

200m 25.49 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 150204

300m 41.63 Jelenová Nikola, 94 Praha 210111

400m 59.24 Janušková Sára, 97 Praha 220214

500m 1:18.06 Janušková Sára, 97 Praha 170114

600m 1:36.88 Janušková Sára, 97 Praha 110114

800m 2:17.68 Zímová Helena, 70 Praha 140287

1000m 3:14.7 Přibáňová Lenka, 77 Praha 080194

1500m 5:02.7 Zímová Helena, 70 Praha 020286

50m př. 7.84 Němečková Lucie, 71 Praha 140287

60m přek. 9.61 Břicháčková Lucie, 98 Praha 240115

4x200m 1:45.65 A.Tiralová,Š.Sabadinová,M.Petrikovičová,k.Jarošová Pha 310115

Výška 1.66 Šimanová Alena, 73 Erfurt 110389

Dálka 5.32 Zemanová Magda, 69 Praha 160385

Koule 14.13 Funková Petra, 73 Ostrava 110289







Dorostenci





50m 6.0 Janoušek Jiří, 67 Praha 050283

60m 7.15 Nádhera Matěj, 00 Praha 131214

150m 16.71 Richter David, 98 Praha 171214

200m 22.18 Nádhera Matěj, 00 Praha 210216

300m 35.8 Janoušek Jiří, 67 Praha 040284

400m 49.64 Janoušek Jiří, 67 Praha 120284

500m 1:08.41 Hofman Martin, 86 Praha 031203

600m 1:24.9 Votava Radek, 75 Praha 040192



7





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



800m 1:58.1 Doskočil David, 62 Ostrava 040279

1000m 2:40.8 Špalek Josef, 66 Praha 210282

1500m 4:11.4 Špalek Josef, 66 Praha 220183

2000m 6:09.4 Benka Martin, 77 Praha 090193

3000m 9:01.7 Jablonovský Roman, 67 Praha 290184

60m př. 8.23 Novák Michal, 88 Praha 120205

4x200m 1:40.35 A.Študlar,J.Duchek,L.Osinek,D.Richter Praha 250114

Výška 1.84 Janoušek Jiří, 67 Praha 230183

Dálka 6.03 Nepustil Jakub, 62 Praha 100279

Trojskok 12.18 Votava Tomáš, 73 Praha 070189

Koule-5kg 17.59 Michálek František, 73 Praha 140189







Juniorky






50m 6.84 Volenová Petra, 74 Ostrava 110289

60m 7.97 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 310104

150m 19.22 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 220104

200m 25.49 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 150204

300m 41.63 Jelenová Nikola, 94 Praha 210111

400m 59.24 Janušková Sára, 97 Praha 220214

500m 1:17.84 Janušková Sára, 97 Praha 110115

600m 1:36.88 Janušková Sára, 97 Praha 100114

800m 2:15.40 Janušková Sára, 97 Praha 200115

1000m 3:14.7 Přibáňová Lenka, 77 Praha 080194

1500m 5:02.70 Zímová Helena, 70 Praha 020286

50m př. 8.04 Němečková Lucie, 71 Praha 150189

60m př. 9.52 Němečková Lucie, 71 Praha 040289

Výška 1.66 Šimanová Alena, 73 Erfurt 110389

Dálka 5.36 Němečková Lucie, 71 Praha 040289

Trojskok 10.94 Valečková Martina, 76 Jablonec 200294

Koule 10.62 Němečková Lucie, 71 Praha 040289

4 x 200m 1:45.65 A.Tiralová,Š.Sabadinová,M.PetrikovičováK.Jarošová  Pha 2310115







Junioři






50m 5.9 Holubec David, 68 Praha 110187

60m 7.03 Sabadin Miroslav, 94 Praha 020213

150m 16.71 Sabadin Miroslav, 94 Praha 171214


16.71 Richter David, 98 Praha 171214

200m 21.74 Richter David, 98 Praha 2102.6

300m 35.6 Janoušek Jiří, 67 Praha 090285


35.93 Sabadin Miroslav, 94 Praha 120113

400m 49.64 Janoušek Jiří, 67 Jablonec 120284

500m 1:08.20 Gregor Jiří, 94 Praha 050113

600m 1:23.1 Votava Radek, 75 Praha 080194

800m 1:56.8 Doskočil David, 62 Praha 090280

1000m 2:29.5 Doskočil David, 62 Praha 080381

1500m 4:06.7 Gregor Jiří, 63 Praha 210281

3000m 9:01.7 Jablonovský Roman, 67 Praha 290184

Výška 2.05 Vodenka Petr, 72 Praha 110290

Dálka 6.03 Nepustil Jakub, 62 Praha 100279

Trojskok 13.07 Votava Tomáš, 73 Praha 050191

Koule-6,25       16,45  16.45 Michálek František, 73 Praha 020291

Koule-7,25       13,86 14.68 Remiš Ludvík, 58 Praha 080177

4x200m 1:33.91 A.Študlar, T.Kůtek, D.Richter, M.Nádhera Praha 070216










8





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016


Ženy






50m 6.84 Volenová Petra, 74 Ostrava 110289

60m 7.97 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 310104

150m 19.22 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 220104

200m 25.49 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 150204  

300m 41.63 Jelenová Nikola, 94 Praha 210111

400m 59.24 Janušková Sára, 97 Praha 220214

500m 1:17.84 Janušková Sára, 97 Praha 110115

600m 1:36.88 Janušková Sára, 97 Praha 100114

800m 2:15.40 Janušková Sára, 97 Praha 200115

1000m 3:02.84 Hájková Mirka, 80 Praha 080120

1500m 4:49.26 Hájková Mirka, 80 Praha 120200

3000m 13:50.76 Bečvářová Marcela. 71 Praha 120316

50m př. 8.04 Němečková Lucie, 71 Praha 150189


7.8 Moravčíková  Eva, 64 Praha 200182

60m př.  9.52 Němečková Lucie, 71 Praha 130288

4x200m 1:45.65 A.Tiralová,Š.Sabadinová,M.Petrikovičová, K.Jarošová Pha 310115

Výška 1.66 Šimanová Alena, 73 Erfurt 110389

Dálka 5.36 Němečková Lucie, 71 Praha 040289

Trojskok 10.94 Valečková Martina, 76 Jablonec 200294

Koule 10.62 Němečková Lucie, 71 Praha 040289

5boj 3422 Němečková Lucie, 71 Praha 040289



9.52 - 1.55 - 10.62 - 5.36 - 2:28.64









Muži






50m 5.9 Jirgle Jiří, 62 Praha 230183


5.9 Bezdíček Petr, 64 Praha 130185


5.9 Vinš Zbyněk, 63 Praha 160385


5.9 Holubec David, 68 Praha 110187

60m 6.97 Sabadin Miroslav, 94 Praha 250214

150m 16.71 Sabadin Miroslav, 94 Praha 171214


16.71 Richter David, 98 Praha 171214

200m 21.74 Richter David, 98 Praha 210216

300m 35.09 Votava Radek, 75 Praha 220197

400m 48.72 Votava Radek, 75 Vídeň 260197

500m 1:07.1 Stuchlík Petr, 69 Praha 050191

600m 1:22.1 Gregor Jiří, 63 Praha 110289

800m 1:54.7 Gregor Jiří, 63 Praha 060288

1000m 2:28.8 Gregor Jiří, 63 Praha 070189

1500m 3:55.72 Gregor Jiří, 63 Praha 210189

3000m 8:22.5 Chlubna Jaroslav, 64 Praha 290186

50m př. 7.10 Prokopec Miloš, 67 Praha 070288

60m př. 8.38 Prokopec Miloš, 67 Jablonec 210288

4x200m 1:33.91 A.Študlar, T.Kůtek, D.Richter,  M.Nádhera Praha 070216

Výška 2.09 Vojtek Martin, 64 Praha 220286

Dálka 7.42 Votava Tomáš, 73 Praha 010297

Trojskok 14.71 Zekucia Miroslav, 65 Praha 120186

Tyč 4.10 Homér Hynek, 68 Praha 140189

Koule 15.93 Roman Petr, 69 Praha 100290



V E N K U


Mladší žákyně





50m 7.1 Valečková Lenka, 75 Hradec 170888

60m 7.9 Volenová Petra, 74 Svitavy 260987



9





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



100m 13.34 Volenová Petra, 74 Praha 250887

150m 19.2 Volenová Petra, 74 Praha 210687

200m 27.38 Jarošová Kateřina, 01 K.Vary 010514

300m 43.12 Petrikovičová Markéta, 98 Olomouc 230611

400m 1:04.3 Zelinková Jitka, 65 Cheb 250678

500m 1:25.32 Šebestová Monika, 03 K.Vary 010516

600m 1:44.81 Přibáňová Tereza, 87 Mitterteich 010700

800m 2:28.7 Kulendová Nad'a, 75 KVary 021088

1000m 3:23.5 Valečková Lenka, 75 Plzeň 040988

1500m 5:11.8 Přibáňová Lenka, 77 Uh.Hradiště     290990

60m př. 10.34 Nohejlová Veronika, 02 Kolín 270615

80m př. 14.7 Valouchová Pavlína, 75 Cheb 080688

100m př. 20.7 Zemanová Magda, 69 Chrudim 110882

3boj 1844 Speierlová Renata, 77 Sokolov 220990



50m - 7.2 - 60m - 8.7 - 100m - 13.8



3boj 2111 Jarošová Kateřina, 01 KVARY 010514



60m - 8.40 - 100m - 13.40 - 200m - 27.38



4x60m 32.85 Danihelková,Vejražková,Břicháčková,Petrikovičová  Chodov 070911

4x100m 1:01.0 A.Učíková,L.Prchalová,M.Hanusová,L.Němečková Cheb      180683

3x300m 2:23.69 A,Štenglová, K.Černá, M.Nováková K.Vary 210905

4-3-2-100 2:45.80 A.Vavřínová,M.Nováková,K.Jindráčková,M.KazikováSokolov 280806

2kmchůze 14:03.4 Švejstilová Lucie, 78 KVARY 050691

Výška 1.50 Zemanová Magda, 69 Cheb 110982


1.50 Šimanová Alena, 73 Cheb 040586

Dálka 4.82 Zemanová Magda, 69 KVARY 040982

Koule 2kg 9.57 Boučková Markéta, 03 K.Vary 100615

Koule 3kg 11.00 Funková Petra, 73 Nové Město     160886

Kriket 52.31 Kristková Tereza, 97 Plzeň 250809

Disk 21.02 Funková Petra, 73 Sokolov 070986

Oštěp 23.46 Funková Petra, 73 Týniště n/O     090886


23.46 Danihelková Jana, 98 Sušice 240911

5boj 2494 Jarošová Kateřina, 01 M.Lázně 140514



10.88 - 37.04 - 8.52 - 4.26 - 2:41.55









Mladší žáci





50m 7.0 Janoušek Jiří, 67 Cheb 160579

60m 7.8 Janoušek Jiří, 67 Cheb 020580

100m 12.7 Janoušek Jiří, 67 Cheb 070680

150m 19.1 Klášterka Roman, 74 KVARY 310587

200m 26.55 Richter David, 98 KVARY 300411

300m 40.0 Klášterka Roman, 74 Svitavy 260987

400m 59.1 Klášterka Roman, 74 Tanna 050987

500m 1:26.0 Ozinkovský Vladimír, 65 Cheb 300478

600m 1:39.4 Votava Radek, 75 Cheb 110787

800m 2:14.7 Kot Pavel, 77 Uh.Hradiště     300990


2:14.7 Votava Radek, 75 Plzeň 180688

1000m 2:59.0 Votava Radek, 75 Cheb 020788

1500m 4:48.3 Votava Radek, 75 Plzeň 040988

3000m 11:36.0 Učík Tomáš, 78 Sokolov 180688

3kmchůze 18:47.3 Kot Petr, 78 Sokolov 160990

50m př. 8.5 Janoušek Jiří, 67 M.Lázně 180578

60m př. 9.5 Petráš František, 88 Plzeň 031001

80m př. 13.5 Votava Radek, 75 Cheb 080686










10





Atletika SKP Union Cheb - 1974-2016



3boj 107 Holeček Marcel, 77 Sokolov 220990



50m - 7.6 - 60m - 8.9 - 100m - 14.3



3boj 1393 Richter David, 98 KVARY 300411



60m - 8.27 - 100m - 13.24 - 200m - 26.55



Výška 1.50 Teubner Richard, 68 Plzeň 031081

Dálka 5.29 Gregor Dominik, 98 Klatovy 170911

Koule-3kg 13.92 Michálek Radek, 77 Uh.Hradiště     300990

Tyč 2.00 Ozinkovský Vladimír, 65 Sokolov 060678

Disk 25.68 Čada Pavel, 71 KVARY 280684

Oštěp600gr      36.27 Lališ Jan, 00 Domažlice 170813

Kriket 67.70 Teubner Richard, 68 Cheb 100681

4x60m 32.47 V:Karabec,M.Jeřábek,D.Richter,D.Gregor Stříbro 120610

4x100m 1:01.7 F.Slávik, L.Rytíř, T.Učík, R.Stara Halle 050682

4x200m 2:01.3 K.Volena, J.Přibáň,J.Fengl, Petr Kot Erfurth 110389

3x300m 2:15.52 D.Richter, V.Karabec, D.Gregor Stříbro 120610

4-3-2-100 2:45.36 J.Veselý, J.Kesl, J.Gregor, P.Tirala Sokolov 280808

5boj 2179 Gregor Dominik, 98 K.Vary 150611



9.92 - 58.15 - 8.34 - 4.97 - 2:38.71









Starší žákyně





50m 7.1 Valečková Lenka, 75 Hradec 170888

60m 7.6 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


8.00 Jarošová Kateřina, 01 Praha 190915

100m 12.52 Volenová Petra, 74 B.Bystrica       220789

150m 18.4 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


18.98 Volenová Petra, 74 Ostrava 250988

200m 25.3 Volenová Petra, 74 Valmeira 310889


25.85 Jelenová Nikola, 94 Stříbro 300509

250m 35.6 Zemanová Magda, 69 Cheb 190584

300m 40.74 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 160615

400m 59.10 Macková Markéta, 90 Domažlice 210505

500m 1:19.4 Macková Markéta, 90 Cheb 020505

600m 1:40.7 Přibáňová Lenka, 77 KVary 040791

800m 2:17.07 Macková Markéta, 90 Jablonec 110905

1000m 3:11.5 Přibáňová Lenka, 77 Furth 270491

1500m 5:03.3 Přibáňová Lenka, 77 Praha 160592

3000m 11:41.4 Přibáňová Lenka, 77 Klatovy 050992

5000m 20.14.40 Lučanová Barbora, 00 Vlašim 300515

80m př. 13.4 Bauerová Blanka, 73 Cheb 030587

100m př. 15.45 Němečková Lucie, 71 Praha 111086

200m př. 31.31 Nohejlová Veronika, 02 Stříbro 210516

3boj 2435 Přibáňová Zuzana, 88 (8.00 - 12.88 - 26.00) Kladno 080603

Výška 1.60 Šimanová Alena, 73 KVary 021088

Dálka 5.40 Němečková Lucie, 71 Praha 130986

Koule 3kg 13.91 Funková Petra, 73 Hradec 170888

Disk-0.75 24.95 Danihelková Jana, 98 Chodov 040513

Disk  32.80 Funková Petra, 73 KVary 021088

Oštěp 500gr 37.16 Danihelková Jana, 98 Plzeň 200813

Oštěp 600gr 34.08 Kristková Tereza, 97 Domažlice 150812

Kladivo3kg 25.23 Langmaierová Anna, 96 Stříbro 280511

7boj 4226 Němečková Lucie, 71 Praha 111286



15,45-151-989-27,43-516-22,78-2:31,91



4x60m 30.77 M.Petrikovičová,S.Vejražková,N. Desenská, S. Janušková 300612

4x100m 51.91 ŠSabadinováMPetrikovičováNDesenskáS.Janušková Doma 090612



11





Atletika SKP Union Cheb - 1974-2016



4x200m 1:54.0 S.Černá,P.Kandraiová,N.Kulendová,L.Valečková Erfurt 110389

3 x 300m 2:07.10 M.Petrikovičová,N.Desenská,S.Janušková Olomouc 010712

4 x 300m 2:57.13 Š.Sabadinová,J.Duchková,A.Tiralová,M.Petrikovičová  Pha 220913

4-3-2-100 2:43.8 M.Hofericová,M.Zemanová,J.Karlíková,B.Sittauerová Cheb   160783







Starší žáci





50m 7.0 Janoušek Jiří, 67 Cheb 160579

60m 7.07 Nádhera Matěj, 00 Plzeň 160615

100m 11.08 Nádhera Matěj, 00 Tábor 060615

150m 16.70 Nádhera Matěj, 00 K.Vary 100615

200m 22.74 Nádhera Matěj, 00 Tábor 060615

300m 34.87 Nádhera Matěj, 00 Plzeň 170615

400m 52.3 Janoušek Jiří, 67 Cheb 110982

500m 1:10.11 Študlar Adam, 99 Bílina 050814

600m 1:28.0 Kot Pavel, 77 Furth 300492

800m 2:00.5 Janoušek Jiří, 67 Praha 310882

1000m 2:45.19 Tirala Petr, 66 Praha 220781

1500m 4:18.7 Gregor Jiří, 63 Praha 250878

Míle 5:08.2 Slávik František, 70 Cheb 210484

2000m 6:07.8 Gregor Jiří, 63 Cheb 210478

3000m 9:20.0 Špalek Josef, 66 Praha 220781

80mpř 12.0 Faltus Daniel, 74 Ostrava 240988

100m př. 14.10 Novák Michal, 88 Č.Lípa 280603

200m př. 27.37 Novák Michal, 88 Sokolov 250503

250m př. 34.6 Valach Tomáš, 62 Nýřany 120677

300m př. 42.7 Faltus Daniel, 74 KVary 030689

1500m př. 4:45.37 Slávik František, 70 Ostrava 060785

3boj 2276 Nádhera Matěj, 00 (7.40 - 11.46 - 23.16) KVary 030516

2kmchůze 13:34.3 Šašík Martin, 76 Cheb 070589

3kmchůze 17:50.2 Danielka Luboš, 62 Plzeň 050777

5kmchůze 30:28.0 Danielka Luboš, 62 Plzeň 140577

Výška 1.78 Fencl Ladislav, 70 Schleiz 210985

Dálka 6.13 Janoušek Jiří, 67 Plzeň 091082

Trojskok 11.86 Janoušek Jiří, 67 Litomyšl 070882

Tyč 3.20 Nepustil Jakub, 62 Plzeň 091097

Koule 4kg 16.14 Michálek František, 73 Svitavy 260987

Disk 36.63 Diviš Martin, 68 Cheb 020582

Oštěp 51.55 Lališ Jan, 00 Plzeň 170515

Kladivo 33.18 Závodník Jan, 77 Domažlice 200692

4x60m 28.08 A.Študlar, T.Kůtek, J.Lališ, M.Nádhera Plzeň 210914

4x100m 49.59 A.Had, L.Petrikovič, A.Uldtich, D.Vaidiš Klatovy 070516

3x300m 1:56.9 Pa.Kot,P.Němec,A.Kraus Ostrava 270692

4x300m 2:38.33 A.Študlar, T.Kůtek, J.Lališ, M.Nádhera Plzeň 220914

9boj 4376 Novák Michal, 88 Sokolov 140503



14.0 - 24.44 - 2.10 - 35.78 - 7.4 - 5.63 - 9.48 - 1.58 - 3:07.0








Dorostenky





60m 7.6 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


8.00 Jarošová Kateřina, 01 Praha 190915

100m 12.2 Volenová Petra, 74 KVary 010590

150m 18.4 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


18.98 Volenová Petra, 74 Ostrava 250990

200m 25.3 Volenová Petra, 74 Valmeira 310889


25.55 Petrikovičová Markéta, 98 Ostrava 210615



12





Atletika SKP Union Cheb - 1974-2016



250m 35.6 Zemanová Magda, 69 Cheb 190584

300m 40.74 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 160615

400m 57.84 Jelenová Nikola, 94 Tábor 270610

500m 1:18.35 Janušková Sára, 97 Bilina 020613

600m 1:37.81 Janušková Sára, 97 Cheb 290714

800m 2:15.22 Zímová Helena, 70 Praha 190786

1000m 3:11.5 Přibáňová Lenka, 77 Furth 270491

1500m 5:01.40 Přibáňová Lenka, 77 Praha 250694

Míle 6:15.78 Utíkalová Kristýna, 99 Bělá n/R 170915

3000m 11:19.5 Přibáňová Lenka, 77 Praha 040694

5000m 20:14.40 Lučanová Barbora, 00 Vlašim 300515

100m př. 15.2 Němečková Lucie, 71 Znojmo 090788

200m př. 32.7 Valečková Martina, 76 KVary 080691

300m př. 48.94 Valečková Martina, 76 Ostrava  260693

400m př. 1:07.90 Němečková Lucie, 71 Praha 230888

3boj 2435 Přibáňová Zuzana, 88 (8.00 - 12.88 - 26.00) Kladno 080603

Výška 1.71 Šimanová Alena, 73 Domažlice 150990

Dálka 5.46 Němečková Lucie, 71 Halle 120688

Trojskok 10.31 Valečková Martina, 76 Praha 290593

Koule-3kg 14.39 Funková Petra, 73 Cheb 280589

Disk 34.18 Funková Petra, 73 Olomouc 170689

Oštěp 500gr. 39.75 Kristková Tereza, 97 Klatovy 130514

Oštěp 600gr. 36.69 Kristková Tereza, 97 Pacov 170514

Kladivo3kg 25.80 Kristková Tereza, 97 Kladno 140914

7boj 4425 Němečková Lucie, 71
Praha          19200987



15,54-148-9,14-27,64-528-32,54-2:24,19



4x100m 49.23 A.Tiralová,M.Petrikovičová,Š.Sabadinová,K.Jarošová KLAT 160515

4x200m 1:46.5 P.Kandraiová,M.Vajcová,R.Speierlová,L.Valečková Kvary     300592

4-3-2-100 2:25.2 P.Klímová,I.Flašková,M.Červenková,M.Jandová  Cheb 100782

4x400m 4:05.49 M.Vajcová,M.Valečková,P.Kandraiová,L.Valečková Praha    280692

4x800m 10:38.3 P.Kandraiová,L.Valečková,N.Kulendová,O.Komárková Soko 220990







Dorostenci





60m 7.07 Nádhera Matěj, 00 Plzeň 160615

100m 10.92 Richter David, 98 Ostrava 200615

150m 16.70 Nádhera Matěj, 00 Cheb 240615

200m 22.20 Richter David, 98 Kladno 140914

300m 34.87 Nádhera Matěj, 00 Plzeň 170615

400m 49.32 Janoušek Jiří, 67 Praha 150784

500m 1:08.2 Votava Radek, 75 KVary 220691

600m 1:23.7 Votava Radek, 75 Furth 300492

800m 1:57.1 Doskočil David, 62 Plzeň 180979

1000m 2:34.4 Doskočil David, 62 Cheb 280479

1500m 4:06.2 Doskočil David, 62 Praha 200579

Míle 4:34.6 Jablonovský Roman, 67 Cheb 210484

2000m 5:52.0 Jablonovský Roman, 67 Cheb 190584

3000m 8:58.8 Špalek Josef, 66 Praha 200783

5000m 15:59.8 Špalek Josef, 66 Turnov 300783

100m př. 14.7 Nepustil Jakub, 62 Plzeň 160778


16.03 Cheníček Jan, 85 Ostrava 230601

110m př. 14.58 Novák Michal, 88 Liberec 190604

200m př. 26.5 Novák Michal, 88 Sokolov 240404

250m př. 34.6 Valach Tomáš, 62 Nýřany 120677

300m př. 41.6 Hofman Martin, 86 Sokolov 010503



13





Atletika SKP Union Cheb - 1974-2016



400m př. 55.48 Novák Michal, 88 Pardubice 260605

1500m př. 4:30.77 Jablonovský Roman, 67 Praha 090783

2000m př. 6:13.7 Jablonovský Roman, 67 Praha 080884

3000m př. 10:08.79 Jablonovský Roman, 67 Praha 140884

3boj 2403 Richter David, 98 K.Vary 010514



60m - 7.32 - 100m - 11.33 - 200m - 22.41



10kmchůze   57:28.5 Fiala Petr, 65 Nýřany 190682

Výška 1.92 Janoušek Jiří, 67 Praha 150984

Dálka 6.59 Janoušek Jiří, 67 Praha 150984

Tyč 3.90 Fencl Ladislav, 70 Plzeň 081086

Trojskok 13.10 Votava Tomáš, 73 Praha 090989

Koule-5kg 18.52 Michálek František, 73 Svitavy 180689

Disk1.5kg 47.84 Michálek František, 73 Plzeň 130589

Oštěp 51.55 Lališ Jan, 00 Plzeň 170515

Kladivo 33.86 Malý Miloslav, 62 Jičín 100678

10boj 4861 Fencl Ladislav, 70 Praha 07080686



12,81-534-11,37-160-58,09-16,96-32,94-290-39,96-4:52,46


4x60m 27.80 T.Kůtek, M.Nádhera, L.Osinek, D.Richter Cheb 240415

4x100m 44.06 L.Osinek, D.Richter, T.Kůtek, M.Nádhera Ostrava 200815

4x200m 1:39.7 P.Makovička,J.Hrdý,D.Faltus,R.Klášterka Erfurth 110389

4-3-2-100 2:23.3 P.Fiala,M.Janoušek,P.Tirala,J.Jindra Cheb 260781

4x400m 3:42.65 P.Kot, M.Benka, P.Němec, A.Kraus Praha 290593

8-4-2-100 3:44.2 P.Tirala,M.+J.Janouškovi,J.Špalek Sokolov 130981







Juniorky






60m 7.6 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


8.00 Jarošová Kateřina, 01 Praha 190915

100m 12.2 Volenová Petra, 74 K.Vary 010590

150m 18.4 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403

200m 25.3 Volenová Petra, 74 Valmeira 310889


25.55 Petrikovičová Markéta, 97 Ostrava 210615

250m 35.6 Zemanová Magda, 69 Cheb 190584

300m 40.74 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 160615

400m 57.84 Jelenová Nikola, 94 Tábor 270610

500m 1:18.35 Janušková Sára, 97 Bilina 020613

600m 1:37.81 Janušková Sára, 97 Cheb 290714

800m 2:15.22 Zímová Helena, 70 Praha 230587

1000m 3:03.0 Hájková Mirka, 80 Plzeň 250899

1500m 4:51.44 Hájková Martina, 80 Praha 040799

míle 6:15.78 Utíkalová Kristýna, 99 Bělá n/R 170915

3000m 11:19.5 Přibáňová Lenka, 77 Praha 040694

5000m 20:14.40 Lučanová Barbora, 00 Vlašim 300515

100m př. 15.90 Němečková Lucie, 71 Praha 030689

400m př. 1:07.90 Němečková Lucie, 71 Praha 230888

3boj 2435 Přibáňová Zuzana, 88 (8.00 - 12.88 - 26.00) Kladno 080603

Výška 1.71 Šimanová Alena, 73 Domažlice 180990

Dálka 5.57 Němečková Lucie, 71 Praha 140589

Trojskok 11.46 Němečková Lucie, 71 K.Vary 200589

Koule-4kg 11.58 Funková Petra, 73 Plzeň 040988

Disk 34.18 Funková Petra, 73 Olomouc 170689

Oštěp 38.14 Němečková Lucie, 71 Plzeň 120590

7boj 4322 Němečková Lucie, 71 Praha 28290588



16,01-152-884-28,11-544-32,14-2:30,30



4x100m 49.27 A.Tiralová,M.Petrikovičová,Š.Sabadinová,K.Jarošová KLAT 160515



14





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



4x200m 1:46.5 P.Kandraiová,M.Vajcová,R.Speierlová,L.Valečková KVary    300592

4-3-2-100 2:25.2 P.Klímová,I.Flašková,M.Červenková,M.Jandová Cheb 100782

4x400m 3:59.88 P.Kandraiová,M.Vajcová,R.Speierlová,L.Valečková Ostrava  270693

4x800m 10:38.3 P.KandraiováL.ValečkováN.KulendováO.KomárkováSokolov 220990







Junioři






60m 7.01 Sabadin Miroslav, 94 Cheb 020813

100m 10.86 Richter David, 98 Plzeň 040616

150m 16.30 Sabadin Miroslav, 94 Cheb 020813

200m 21.90 Sabadin Miroslav, 94 Jablonec 230613

250m 29.0 Janoušek Jiří, 67 Cheb 190584

300m 34.85 Richter David, 98 Chodov 300416

400m 48.5 Štorek Jaroslav, 47 Otrokovice 020766


48.64 Janoušek Jiří, 67 Praha 120785

500m 1:07.0 Votava Radek, 75 K.Vary 070594

600m 1:23.2 Votava Radek, 75 K.Vary 300494

800m 1:51.71 Doskočil David, 62 Praha 190681

1000m 2:28.6 Doskočil David, 62 Cheb 100581

1500m 3:54.2 Doskočil David, 62 Praha 150981

Míle 4:34.6 Jablonovský Roman, 67 Cheb 210484

2000m 5:46.9 Jablonovský Roman, 67 K.Vary 290685

3000m  8:33.91 Doskočil David, 62 Malmö 100981

5000m 15:11.6 Špalek Josef, 66 Sušice 160684

110m př. 14.89 Novák Michal, 88 Sušice 060507

200m př. 25.40 Novák Michal, 88 Sokolov 270807

400m př. 54.17 Novák Michal, 88 K.Vary 020607

1500m př. 4:30.77 Jablonovský Roman, 67 Praha 090783

2000m př. 6:09.64 Jablonovský Roman, 67 Třinec 270785

3000m př. 10:08.79 Jablonovský Roman, 67 Praha 140884

3boj 2403 Richter David, 98 K.Vary 010514



60m - 7.32 - 100m - 11.33 - 200m - 22.41



10kmchůze   57:28.5 Fiala Petr, 65 Nýřany 190682

Výška 2.01 Vodenka Petr, 72 K.Vary 020690

Dálka 6.59 Janoušek Jiří, 67 Praha 150984

Tyč 3.90 Fencl Ladislav, 70 Plzeň 081086

Trojskok 13.76 Votava Tomáš, 73 Praha 140692

Koule6.25 16.03 Michálek František, 73 Praha 160691

Disk 1.5 47.62 Michálek František, 73 Plzeň 260591

Disk 2 42.10 Remiš Ludvík, 58 Praha 100876

Oštěp 55.92 Škarka Karel, 59 M.Lázně 180677

Kladivo 27.56 Remiš Ludvík, 58 Plzeň 220576

4x100m 44.06 L.Osinek,D.Richter,T.Kůtek, M.Nádhera Ostrava 200615

4x200m 1:39.7 P.Makovička,J.Hrdý,D.Faltus,R.Klášterka Erfurth 110389

3x300m 1:53.73 M.Sabadin, J.Gregor, D.Richter Louny 110812

1-2-3-400 2:07.73 J.Svoboda, J.Kesl, P.Tirala, J.Gregor K.Vary 091012

4x400m 3:26.20 P.Tirala,J.Špalek,P.Komma,J.Janoušek Praha 140784

8-4-2-100 3:41.2 L.Šmerda,J.Gregor,M.Bláha,M.Janoušek Sokolov 110980







Ženy






60m 7.6 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


8.00 Jarošová Kateřina, 01 Praha 190915

100m 12.2 Volenová Petra, 74 K.Vary 010590

150m 18.4 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403

200m 25.3 Volenová Petra, 74 Praha 310889



15





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




25.55 Petrikovičová Markéta, 98 Ostrava 210615

250m 35.6 Zemanová Magda, 69 Cheb 190584

300m 40.74 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 160615

400m 57.42 Jelenová Nikola, 94 Tábor 270610

500m 1:17.0 Hájková Mirka, 80 K.Vary 010500

600m 1:35.14 Hájková Mirka, 80 Mitterteich 010720

800m 2:13.98 Hájková Mirka, 80 Plzeň 030600

1000m 2:58.77 Hájková Mirka, 80 Bílina 290400

1500m 4:40.40 Hájková Mirka, 80 Praha 150600

míle 6:15.78 Utíkalová Kristýna, 99 Bělá n/B. 170915

3000m 11:19.5 Přibáňová Lenka, 77 Praha 040694

5000m 20:14.40 Lučanová Barbora, 00 Vlašim 300515

Hodinovka 11444 Bednaříková Anna, 91 Sokolov 270414

100m př. 15.90 Němečková Lucie, 71 Praha 030689

400m př. 1:07.90 Němečková Lucie, 71 Praha 230888

3000m př. 14:22.42 Bednaříková Anna, 91 Č.Budějovice 310514

3boj 2435 Přibáňová Zuzana, 88 (8.00 - 12.88 - 26.00) Kladno 080603

Výška 1.71 Šimanová Alena, 73 Domažlice 150990

Dálka 5.57 Němečková Lucie, 71 Praha 140589

Trojskok 11.46 Němečková Lucie, 71 K.Vary 200589

Koule 11.58 Funková Petra, 73 Plzeň 040988

Disk 34.18 Funková Petra, 73 Olomouc 170689

Oštěp 38.68 Němečková Lucie, 71 Litvínov 050693

7boj 4322 Němečková Lucie, 71 Praha 28290588



16,01-152-884-28,11-544-32,14-2:30,30



4x100m 49.27 A.Tiralová,M.Petrikovičová,Š.Sabadinová,K.Jarošová KLAT 160515

4x200m 1:46.5 P.KandraiováM.VajcováR.SpeierlováL.Valečková  K.Vary 300592

3x300m 2:08.90 M.Hadašová, M.Rejmanová, N.Jelenová Olomouc 130909

4-3-2-100 2:25.2 P.Klímová,I.Flašková,M.Červenková,M.Jandová      Cheb 100782

4 x 400m 3:59.88 P.Kandraiová, M.Vajcová, R.Speirlová,L.Valečková Ostrava 270693

4x800m 10:38.3 Pkandraiová,LValečkováNKulendováOKomárková Sokolov 220990







Muži 60m 7.01 Sabadin Miroslav, 94 Cheb 020813

100m 10.86 Richter David, 98 Plzeň 040616

150m 16.30 Sabadin Miroslav, 94 Cheb 020813

200m 21.6 Vinš Zbyněk, 63 Praha 020886


21.90 Sabadin Miroslav, 94 Jablonec 230613

250m 29.0 Janoušek Jiří, 67 Cheb 190584


29.0 Vinš Zbyněk, 63 Cheb 240686

300m 34.3 Müller Jiří, 63 Cheb 110787

400m 48.5 Štorek Jaroslav, 47 Otrokovice 020766


48.64 Janoušek Jiří, 67 Praha 120785

500m 1:06.3 Mašek Zdeněk, 60 Cheb 110585

600m 1:22.8 Beer Jan, 45 Houštka 080965

800m 1:51.71 Doskočil David, 67 Praha 190681

1000m 2:27.9 Beer Jan, 45 Houštka 081165

1500m 3:52.89 Pražák Jiří, 62 Praha 050787

Míle 4:34.6 Jablonovský Roman, 62 Cheb 210484

2000m 5:29.6 Gregor Jiří, 63 Praha 080590

3000m 8:33.91 Doskočil David, 62 Malmö 100981

5000m 14:39.58 Chlubna Jaroslav, 64 Praha 190886

10000m 30:14.05 Chlubna Jaroslav, 64 Bratislava 120786

Maraton 2:32:33 Fikes Metoděj, 67 Praha 271090

10mindvojic       3852 P.Stupka,V.Kujal Klatovy 150884



16





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



60mpř. 8.4 Prokopec Miloš, 67 Cheb 070588

110m př. 14.66 Prokopec Miloš, 67 Praha 090989

200m př. 25.40 Novák Michal, 88 Sokolov 270807

300m př. 39.1 Prokopec Miloš, 67 Praha 260487

400m př. 54.12 Prokopec Miloš, 67 Praha 270888

1500m př. 4:30.77 Jablonovský Roman, 62 Praha 090783

2000m př. 6:09.64 Jablonovský Roman, 62 Třinec 270785

3000m př. 9:06.46 Chlubna Jaroslav, 64 Praha 070986

Spr.3boj 2503 Vinš Zbyněk, 63 N.Paka 100886



6,9-10,9-22,2



2km chůz       9:27.8 Hrbek Tomáš, 68 Cheb 070589

3km chůze    12:50.9 Bouchal Zdeněk, 64 Chrudim 140886

10km chůze  41:20.0 Bouchal Zdeněk, 64 Příbram 110586

20km chůze  1:31:20 Bouchal Zdeněk, 64 Praha 140985

50km chůze  4:34:57 Bouchal Zdeněk, 64 Přerov 200186

Výška 2.10 Jaskula Jan, 67 Praha 100988

Dálka 7.72 Votava Tomáš, 73 Třinec 310985

Trojskok 15.14 Zekucia Miroslav, 65 Znojmo 200995

Tyč 4.30 Homér Hynek, 68 Praha 100988

Koule 16.69 Roman Petr, 69 Cheb 210490

Disk 53.78 Melichar Milan, 66 Praha 200687

Oštěp 68.12 Fris Jan, 68 Praha 220889

Kladivo 54.78 Tišer Josef, 70 Pacov 230990

Granát 108.40 Chrastina Miroslav, 38 Cheb 050759

10boj 6380 Duchek Jiří, 62
Praha          13140687



11.72-626-11.88-188-50.84-17.23-39.62-340-46.42-4:35.70


Vrh.3boj 2045 Melichar Milan, 66 N.Paka 100886



13,60-47,02-46,18 oštěp



4x100m 42.16 P.Beck,M.Prokopec,R.Pokorný,P.Kubeš Praha 170788

4x200m 1:38.6 S.Žofka,J.Kastner,R.Šudoma,J.Přibáň Sokolov 120982

4-3-2-100 2:00.1 Z.Mašek,M.Novák,Z.Vinš,P.Bezdíček Cheb 140785

4x400m 3:17.75 M.Hadrava,R.Černý,J.Havrda,J.Müller Praha 020789

8-4-2-100 3:22.4 J.Gregor,M.Prokopec,J.Duchek,Z. Czepsar Sokolov 120987







Novinky
Listopad 20177.11.2017
Prosinec 201731.10.2017
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

21.11.2017 (Út.) od 19:00 hod.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.