Menu
Podporují nás

Děkujeme za podporu těmto institucím a společnostem:




Medaile SKP Union Cheb z mistrovství republiky




54




Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016


MEDAILE Z MISTROVSTVÍ  REPUBLIKY - ČSSR + ČR - VENKU i v HALE









Č S S R 

VENKU Zlato




Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 50.00 1983







Stříbro




Dorost 400m Mašek Zdeněk, 60 52.4 1976

Žáci 800m Doskočil David, 62 2:05.5 1977

Dorost 800m Doskočil David, 62 1:55.7 1980

Dorost 1500m př. Jablonovský Roman, 67 4:30.77 1983

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 49.30 1985

Dorost 1500m př. Slávik František, 70 4:45.37 1985

Dorost Koule Funková Petra, 73 13.20 1988

Dorost Koule Michálek František, 73 16.69 1988







Bronz




Dorost 400m Mašek Zdeněk, 60 50.9 1977

Dorost 1500m Gregor Jiří, 63 4:19.0 1978

Dorost 100m Zelinková Helena, 62 12.5 1978

Dorost 200m Zelinková Helena, 62 25.7 1978

Dorost 800m Doskočil David, 62 1:59.2 1979

Dorost 3000m Špalek Josef, 66 9:21.46 1981

Junioři 800m Doskočil David, 62 1:56.31 1981

Dorost Přesp.běh Špalek Josef, 66
1984

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 49.32 1984

Dorost 4x400m P.Tirala,J.Špalek,P.Komma,J.Janoušek 3:26.20 1984

Dorost 7boj Němečková Lucie, 71 4226 1986

Dospělí 4x100m J.Zelený,Z.Vinš,M.Uhrin,R.Hradil 42.56 1986

Dorost 7boj Němečková Lucie, 71 4425 1987

Dospělí 4x100m P.Beck,M.Prokopec,R.Pokorný,P.Kubeš 42.16 1988

Dorost 7boj Němečková Lucie, 71 4313 1988

Dorost Koule Michálek František, 73 14.98 1991

Junioři 4x100m O.Komárková,P.Volenová,V.Nezbedová,L.Valečková 50.14 1991

Dospělí 10boj Volf Tomáš, 71 6281 1991






H A L A Zlato




Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 51.45 1983







Stříbro




Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 50.18 1985

Dorost 800m Zímová Helena, 70 2:19.46 1987

Dorost koule Michálek František, 73 17.54 1989







Bronz




Dorost 400m Janoušek Jiří 52.6 1982

Dorost 400m Janoušek Jiří 49.64 1984









Č e s k á   r e p u b l i k a

VENKU Zlato




Dorost 10boj Nepustil Jakub, 62 5089 1979

Dorost 800m Doskočil David, 62 1:54.0 1980

Dorost 3000m Špalek Josef, 66 9:09.0 1982



1




Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016


Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 50.7 1983

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 49.39 1984

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 50.6 1985

Dorost 1500m př. Slávik František, 70 4:51.2 1985

Žáci Koule Michálek František, 73 16.14 1987

Žáci 60m Volenová Petra, 74 7.9 1987

Dorost Koule Michálek František, 73 16.90 1988

Žákyně 150m Volenová Petra, 74 18.98 1988

Dorost Koule Michálek František, 73 18.52 1989

Žáci 800m Kot Pavel, 77 2:09.11 1991

Žáci 200mpř. Novák Michal, 88 27.55 2003

Dorost 400m př. Novák Michal, 88 55.48 2005

Žákyně 3x300m M. Hadašová, M. Rejmanová,N.Jelenová 2:08.90 2009







Stříbro




Dorost 400m Mašek Zdeněk, 60 50.4 1977

Dorost 100m Zelinková Helena, 62 12.4 1978

Dorost 200m Zelinková Helena, 62 25.9 1978

Dorost 8boj Nepustil Jakub, 62 4438 1978

Dorost 800m Doskočil David, 62 1:57.5 1979

Dorost 3000m Špalek Josef, 66 9:32.8 1981

Žáci 300m Flašková Ivana, 67 42.0 1981

Dorost 1500m př. Špalek Josef, 66 4:38.89 1982

Dorost 5boj Němečková Lucie, 71 2819 1985

Dorost 1500m př. Slávik František, 70 4:41.8 1986

Žáci 150m Volenová Petra, 74 19.2 1987

Žáci 60m Volenová Petra, 74 8.15 1988

Dorost Koule Funková Petra, 73 13.65 1988

Žáci Přesp.běh Kot Pavel, 77
1990

Žáci Koule Michálek Radek, 77 13.92 1990

Žáci 800m Kot Pavel, 77 2:14.7 1990

Dorost 4x100m O.Komárková,P.Volenová,V.Nezbedová,L.Valečková  49.71 1991

Junioři Koule Michálek František, 73 16.03 1991

Dorost 800m Kot Pavel, 77 2:04.28 1992

Junioři 4x400m M.Vajcová,M.Valečková,P.Kandraiová,L.Valečková 4:05.49 1992

Žáci 800m Macková Markéta, 90 2:17.07 2005

Žáci 3x300m M.Petrikovičová,N.Desenská,S.Janušková 2:07.10 2012

Žáci 150m Richter David. 98 16.89 2013

Dorost 100m Richter David. 98 10.92 2015







Bronz




Žáci 400m Nepustil Jakub, 62 53.2 1977

Žáci 800m Doskočil David, 62 2:05.4 1977

Dorost 800m Doskočil David, 62 2:02.9 1978

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 52.6 1982

Dorost 1500m př. Jablonovský Roman, 67 4:38.7 1983

Dorost Přesp.běh Špalek Josef, 66 8km / 25:53.4 1984

Dorost 200m Janoušek Jiří, 67 22.26 1984

Dorost Dálka Zemanová Magda, 69 5.19 1984

Dorost Koule Funková Petra, 73 14.22 1989

Žáci 300m Kraus Alfred, 77 37.55 1992

Žáci 100m př. Novák Michal, 88 14.10 2003

Žáci 4x60m M.Kohout, F.Petráš, P.Stieranka, M.Novák 28.64 2003

Dorost 110m př. Novák Michal, 88 14.58 2004



2




Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016


Žáci 800m Macková Markéta, 90 2:25.15 2004

Junioři 400m př. Novák Michal, 88 55.16 2006

Dorost 800m Macková Markéta, 90 2:22.70 2006

Junioři 400m př. Novák Michal, 88 55.07 2007

Žáci 300m Richter David, 98 36.86 2012

Žákyně 4x60m SVejražková,MPetrikovičová,NDesenská,SJanušková 30.77 2012

Junioři 200m Sabadin Miroslav, 94 21.90 2013

Dorost 200m Richter David, 98 22.49 2015

Dorost 4x100m A.Tiralová,M.Petrikovičová,Š.Sabadinová,K.Jarošová  49.29 2015

Žáci 150m Nádhera Matěj, 00 16.82 2015









Č e s k á   r e p u b l i k a

HALA Zlato




Dorost 3000. Špalek Josef, 66 9:19.7 1982

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 50.51 1985

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 52.2 1983

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 50.51 1985

Dorost Koule Michálek František, 73 15.34 1988

Dorost Koule Michálek František, 73 17.13 1989

Junioři Koule Michálek František, 73 16.54 1991

Junioři Výška Vodenka Petr, 72 2.05 1991

Žákyně 300m Přibáňová Zuzana, 88 42.84 2003







Stříbro




Dorost 400m Mašek Zdeněk, 60 51.8 1976

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 50.9 1984

Žákyně 300m Janušková Sára, 97 42.04 2012

dorost 200m Nádhera Matěj, 00 22.18 2016







Bronz




Dorost 800m Doskočil David, 62 1:58.1 1979

Dorost 800m Doskočil David, 62 1:56.8 1980

Dorost 400m Janoušek Jiří, 67 52.3 1982

Dorost Dálka Zemanová Magda, 67 5.27 1984

Dorost 800m Zímová Helena, 70 2:17.68 1987

Junioři Výška Šimanová Alena, 73 1.65 1991

Dorost 400m Kraus Alfred, 77 54.32 1993

Žákyně 150m Přibáňová Zuzana, 88 20.02 2003

Dorost 200m Přibáňová Zuzana, 88 25.49 2004

Dorost 200m Přibáňová Zuzana, 88 25.55 2005

Dorost 60m přek. Novák Michal, 88 8.23 2005

Dorost 400m Jelenová Nkola, 94 59.80 2011

Žákyně 3 x 300m S.Janušková,N.Desenská,S.Vejražková 2:10.29 2012

Juniorky 800m Janušková Sára 2:16.78 2015

Žáci 150m Nádhera Matěj, 00 17.75 2015

Junioři 200m Richter David, 98 21.74 2016

OD ROKU 1974 AŽ DO ROKU 2015 JSME NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ZÍSKALI



27 - zlatých medailí




38 - stříbrných medailí




58 - bronzových medailí




1 2 5   MEDAILÍ






















3




Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016

Nejlepší atleti v historii M-ČR - ziskem medailí



1) Janoušek Jiří, 67 17  (7Z + 3S + 7B)



další medaile získal za RH Praha



2) Michálek František, 73 10 (6Z + 3S + 1B


3) Doskočil David, 62 10 (1Z + 3S + 6B)


4) Špalek Josef, 66   8 (2Z + 2S + 4B)


5) Novák Michal, 88   8 (2Z + 0 + 6B)


6) Volenová Petra, 74   6 (2Z + 3S + 1B)



V roce 1988 držela 4 (!) žákovské rekordy ČR



60m - 7.90  100m 12.58  150m 18.98  200m 25.80


7) Janušková Sára, 97   5 (0 + 2S + 3B)



(další medaile za Duklu Praha



8) Kot Pavel, 77   4 (1Z + 3S + 0)


9) Přibáňová Zuzana, 88   4 (1Z -O - 3B)








10) Zelinková Helena, 62   4 (0 - 2S - 2B)


11) Mašek Zdeněk, 60   4 (0 - 3S + 1B)



další medaile získal za AC Spartu Praha



12) Richter David, 98  4(0 - 2S - 2B)


13) Němečková Lucie, 71   4 (0 + 1S + 3B)






Umístění atletů SKP na mistrovství České republiky v roce 2016

Hala




Jři 200m / 3 Richter David 21.74

Jři 60m / 5 Richter David 7.06

Jky 4x200m/6 A.Tiralová,M.Petrikovičová,Š.Sabadinová,K.Jarošová1:45.88

Jky 200m/roz Petrikovičová Markéta 26.98







Dci 200m / 2 Nádhera Matěj 22.18

Dci 60m / 5 Nádhera Matěj 7.15

Dky 200m/roz Tiralová Aneta 26.42







Žky 60m / 6 Jarošová Kateřina 8.03

Žky 150m / 7 Jarošová Kateřina 19.24







Venku




Jři 100m / 4 Richter David 11.14

Jři 200m / 4 Richter David 22.21

Jky Oštěp / 8 Kristková Tereza 36.88

Jky 200m/ roz Petrikovičová Markéta 26.63

Jky 200m/ roz Sabadinová Šárka 27.55

Jky 400m/ roz Petrikovičová Markéta 59.41

Jky 4x100m/4 A.Tiralová,M.Petrikovičová,Š.Sabadinová,K.Jarošová  50.38

Jky 4x400m/6 A.Tiralová,M.Petrikovičová,Š.Sabadinová,K.Jarošová4:12.97  







Dky 200m/roz Tiralová Aneta 26.53

Dky 400m/roz Tiralová Aneta 60.81







Žky 60m /roz Jarošová Kateřina 8.11

Žky 150m/roz Jarošová Kateřina 19.77

Žky 150m/roz Uhlová Kateřina 20.50

Žky 200mpř/ro Hanykýřová Adéla 32.01

Žci 800m/roz Vaidiš Daniel 2:07.81



4




Atletika - SKP Union Cheb 1974 - 2016


Přespolní běh



Žky ml. 36. Šebestová Monika 8.39

Žci st. 49. Šebo Jan 11.16

Žci st. 54. Sztrapek Stanislav 11.24

Žci st. 69. Vaidiš Daniel 11.47






Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

21.11.2017 (Út.) od 19:00 hod.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.