Menu
Podporují nás

Děkujeme za podporu těmto institucím a společnostem:




Dlouhodobé tabulky SKP Union Cheb - 1974 - 2016




18





Atletika - SKP Union Cheb 1974-2016




D L O U H O D O B É   T A B U L K Y   1 9 7 4  -  2 0 1 6

Hala






50m 6.14 Vinš Zbyněk, 63 Praha 250186


5.9 Bezdíček Petr, 65 Praha 130185


5.9 Jirgle Jiří, 62 Praha 220185


5.9 Holubec David, 68 Praha 110187


6.0 Janoušek Jiří, 67 Praha 090285


6.0 Uhrin Miroslav, 65 Praha 120186


6.0 Czepcsar Zdislav, 67 Plzeň 160188


6.0 Beck Petr, 69 Praha 070189


6.0 Havrda Jiří, 68 Praha 180289


6.0 Pokorný Rostislav, 68 Praha 180289









6.0 Kešely František, 71 Praha 110192


6.0 Volf Tomáš, 71 Praha 110192


6.0 Votava Tomáš, 73 Praha 070195


6.33 Beck Pavel, 71 Praha 130191


6.1 Mašek Zdeněk, 60 Praha 080177


6.1 Šudoma Roman, 64 Praha 300182


6.1 Štěrba Jiří, 64 Praha 090187


6.1 Müller Jiří, 64 Praha 070189


6.39 Novák Michal, 88 Sokolov 070207








60m 6.97 Sabadin Miroslav, 94 Praha 250214
.
7.06 Richter David, 98 Praha 210216


7.15 Vinš Zbyněk, 63 Jablonec 010286


7.15 Nádhera Matěj, 00 Praha 131214


7.26 Bezdíček Petr, 65 Jablonec 010286


7.34 Uhrin Miroslav, 65 Jablonec 010286


7.39 Cheníček Jan, 85 Praha 120202


7.39 Tirala Petr, 94 Praha 081212


7.43 Janoušek Jiří, 67 Jablonec 260283


7.49 Študlar Adam, 99 Praha 230116









7.50 Duchek Jiří, 62 Praha 130287


7.51 Osinek Lukáš, 98 Praha 230116


7.53 Novák Michal, 88 Praha 180105


7.3 Makovička Petr, 73 Erfurt 110389


7.55 Hofman Martin, 85 Praha 030204


7.57 Mašek Zdeněk, 60 Praha 280184


7.57 Stolař Ondřej, 98 Praha 170115


7.58 Ševčík Štěpán, 64 Praha 130288


7.59 Kůtek Tomáš, 99 Praha 031216








150m 16.71 Richter David, 98 Praha 171214


16.86 Sabadin Miroslav, 94 Praha 050113


16.87 Nádhera Matěj, 00 Praha 051215


16.7 Holubec David, 68 Praha 090187


16.8 Vinš Zbyněk, 63 Praha 040186


16.8 Votava Tomáš, 73 Praha 130196


16.9 Štěrba Jiří, 64 Praha 090187


17.2 Jech Vlastimil, 65 Praha 060190


17.2 Volf Tomáš, 71 Praha 040192



19





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




17.2 Bezdíček Petr, 65 Praha 040186









17.41 Tirala Petr, 94 Praha 050113


17.3 Pokorný Rostislav, 68 Praha 080188


17.3 Havrda Jiří, 68 Praha 170189


17.60 Hofman Martin, 86 Praha 220104


17.5 Hradil Roman, 66 Praha 090187


17.5 Kubeš Pavel, 67 Praha 080188


17.5 Beck Petr, 69 Praha 070189


17.5 Beck Pavel, 71 Praha 060190


17.78 Novák Michal, 88 Praha 310106


17.6 Kraus Alfred, 77 Praha 130196








200m 21.74 Richter David, 98 Praha 210216


22.18 Nádhera Matěj, 00 Praha 210216


22.29 Sabadin Miroslav Praha 160214


22.55 Votava Tomáš, 73 Praha 010297


22.86 Vinš Zbyněk, 63 Praha 260186


22.87 Votava Radek, 75 Praha 220197


22.95 Holubec David, 68 Praha 240187


22.9 Janoušek Jiří, 67 Praha 140184


23.0 Müller Jiří, 64 Praha 140189


23.1 Štěrba Jiří, 64 Praha 120186









23.1 Pokorný Rostislav, 68 Praha 110289


23.2 Havrda Jiří, 68 Praha 110289


23.52 Cheníček Jan, 85 Praha 120102


23.3 Bezdíček Petr, 65 Praha 120186


23.3 Kubeš Pavel, 67 Praha 160188


23.4 Beck Petr, 69 Praha 130190


23.4 Beck Pavel, 71 Praha 130191


23.5 Mašek Zdeněk, 60 Praha 140184


23.5 Černý Petr, 68 Praha 140189


23.73 Tirala Petr, 94 Praha 040213








300m 35.09 Votava Radek, 75 Praha 220197


35.5 Pokorný Rostislav, 68 Praha 180289


35.5 Havrda Jiří, 68 Praha 180289


35.6 Janoušek Jiří, 67 Praha 090285


35.93 Sabadin Miroslav, 94 Praha 120113


35.9 Jech Vlastimil, 65 Praha 060190


36.30 Richter David, 98 Praha 061214


36.3 Vinš Zbyněk, 63 Praha 090285


36.5 Černý Petr, 68 Praha 070189


36.68 Tirala Petr, 94 Praha 120113









36.80 Nádhera Matěj, 00 Praha 281115


36.7 Beck Petr, 69 Praha 180299


36.84 Duchek Jiří, 82 Praha 040287


36.87 Kubeš Pavel, 67 Praha 040287


36.9 Mašek Zdeněk, 60 Praha 160385


37.13 Hofman Martin, 86 Praha 220104


37.16 Holubec David, 68 Praha 040287


37.1 Štěrba Jiří, 64 Praha 090286



20





Atletika - SKP Union Cheb 1974-2016




37.1 Hadrava Marek, 68 Praha 180289


37.2 Novák Miroslav,  60 Praha 180289








400m 48.72 Votava Radek, 75 Vídeň 260197


49.64 Janoušek Jiří, 67 Praha 120284


50.3 Mašek Zdeněk, 60 Praha 020280


50.96 Dobrovolný Jakub, 89 Praha 200108


51.2 Holubec David, 68 Praha 140189


51.45 Kraus Alfred, 77 Praha 280195


51.47 Richter David, 98 Praha 160116


51.4 Pokorný Rostislav, 68 Praha 140189


51.61 Hofman Martin, 86 Praha 310104


51.5 Hadrava Marek, 68 Praha 160188









51.5 Stuchlík Petr, 69 Praha 130191


51.68 Rajch Michal, 64 Jablonec 010286


51.69 Tirala Petr, 94 Praha 190213


51.85 Študlar Adam, 99 Praha 230116


52.0 Novák Miloslav, 60 Praha 120186


52.26 Hanzal Petr, 73 Praha 240193


52.3 Hradil Roman, 66 Praha 120186


52.5 Komma Pavel,  67 Praha 120186


52.80 Jech Vlastimil, 65 Praha 100290


52.84 Duchek Jiří, 62 Praha 130287








500m 1:06.0 Votava Radek,  75 Praha 130196


1:07.1 Stuchlík Petr, 69 Praha 050191


1:07.3 Hanzal Petr, 73 Praha 090193


1:07.9 Rajch Michal, 64 Praha 040186


1:08.0 Mati Igor, 64 Praha 040186


1:08.20 Gregor Jiří, 94 Praha 050113


1:08.4 Janoušek Miroslav, 65 Praha 090193


1:08.41 Hofman Martin, 86 Praha 031203


1:09.0 Gregor Jiří, 63 Praha 050185


1:09.1 Kujal Václav, 63 Praha 050185









1:10.4 Tirala Petr, 65 Praha 050185


1:10.52 Brabec Ivan, 83 Praha 120202


1:10.64 Hanuš Milan, 86 Praha 031203


1:10.68 Petrikovič Jan, 84 Praha 120202


1:13.0 Kraus Alfred, 77 Praha 090193


1:13.1 Kot Vladimír, 74 Praha 040192


1:13.3 Drahoš Marek, 80 Praha 100198


1:15.1 Jakubík Michal, 79 Praha 130196


1:16.2 Kastner Jan, 58 Praha 080282


1:16.23 Pavelek Štěpán, 85 Praha 120202








600m 1:22.1 Gregor Jiří, 63 Praha 110289


1:22.3 Votava Radek, 75 Praha 060196


1:22.5 Hanzal Petr, 73 Praha 060196


1:24.8 Janoušek Miroslav, 65 Praha 040192


1:25.32 Gregor Jiří, 94 Praha 120113


1:25.8 Tirala Petr, 66 Praha 080188


1:26.7 Žerníček Radek, 69 Praha 110289



21





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




1:26.8 Stuchlík Petr, 69 Praha 060190


1:27.1 Jablonovský Roman, 67 Praha 110289


1:27.3 Havrda Jiří, 68 Praha 110289









1:28.7 Žanda Jan, 67 Praha 200190


1:28.8 Libra Tomáš, 69 Praha 060190


1:29.5 Kot Pavel, 77 Praha 030193


1:31.3 Kačmar Vladimír, 69 Praha 110289


1:31.71 Veselý Jakub, 93 Praha 160109


1:32.1 Štěrba Jiří, 64 Praha 070189


1:32.8 Kot Vladimír, 74 Praha 050191


1:34.06 Utíkal Adam, 95 Praha 100114


1:34.71 Toncar Jan, 93 Praha 160109


1:35.6 Chmelenský Václav, 67 Praha 110289









1:35.6 Přibáň Jacek, 49 Praha 180181








800m 1:54.41 Gregor Jiří, 63 Praha 060288


1:55.31 Votava Radek, 75 Praha 080696


1:55.8 Rajch Michal, 64 Praha 120186


1:55.42 Mati Igor, 64 Praha 010286


1:56.5 Hanzal Petr, 62 Praha 270196


1:56.59 Benka Martin, 77 Praha 180105


1:56.8 Doskočil David, 62 Praha 090280


1:56.9 Janoušek Miroslav, 65 Praha 110192


1:57.11 Gregor Jiří, 94 Praha 240213


1:57.94 Dobrovolný Jakub, 89 Praha 050108









1:58.5 Kujal Václav, 64 Praha 130185


2:00.7 Tirala Petr, 66 Praha 160188


2:00.8 Panáček Marek, 70 Praha 130190


2:01.4 Chmelenský Václav, 67 Praha 130190


2:01.5 Žerníček Radek, 69 Praha 140189


2:01.82 Petrikovič Jan, 84 Praha 020202


2:02.0 Komárek Miroslav, 64 Praha 160385


2:02.2 Valach Pavel, 58 Praha 070276


2:02.9 Žanda Jan, 67 Praha 130190


2:02.97 Poloch David, 92 Praha 260211








1000m 2:28.8 Gregor Jiří, 63 Praha 070189


2:29.5 Doskočil David, 62 Praha 080381


2:31.7 Stupka Pavel, 64 Praha 250284


2:32.6 Janoušek Miroslav, 65 Praha 040192


2:32.97 Benka Martin, 77 Praha 150105


2:35.9 Filipčík Josef, 59 Praha 060382


2:36.8 Jablonovský Roman, 67 Praha 040186


2:36.8 Žerníček Radek, 69 Praha 170189


2:37.6 Chlubna Jaroslav, 64 Praha 040186


2:37.7 Havelka Petr, 72 Praha 090193









2:38.7 Žanda Jan, 67 Praha 060190


2:40.4 Bureš Václav, 62 Praha 050185


2:40.8 Špalek Josef, 66 Praha 050283


2:42.0 Frühauf Jan, 55 Praha 210282



22





Atletika - SKP Union Cheb 1974-2016




2:42.3 Petrikovič Jan, 84 Praha 060382


2:43.5 Šmerda Ladislav, 64 Praha 060382


2:45.9 Levora Vojtěch, 72 Praha 060190


2:46.4 Panáček Marek, 70 Praha 060190


2:47.4 Neděla Mojmír, 70 Praha 060190


2:47.6 Filipec Petr, 70 Praha 060190








1500m 3:55.72 Gregor Jiří, 63 Praha 210189


3:57.5 Doskočil David, 62 Praha 130185


4:00.5 Stupka Pavel, 64 Praha 140184


4:00.73 Chlubna Jaroslav, 64 Jablonec 010286


4:01.63 Benka Martin, 77 Praha 150105


4:06.5 Komárek Miroslav, 64 Praha 130185


4:07.7 Havelka Petr, 72 Praha 240193


4:08.1 Filipčík Josef, 59 Praha 220183


4:10.6 Jablonovský Roman, 67 Praha 120186


4:11.4 Špalek Josef, 66 Praha 220183









4:11.90 Gregor Jiří, 94 Praha 081212


4:13.8 Frühauf Jan, 55 Praha 100181


4:17.81 Poloch David, 92 Praha 220111


4:23.4 Němec Přemysl, 77 Praha 240193


4:26.2 Fiala Petr, 65 Praha 220183


4:27.1 Hloucha Michal, 60 Praha 180278


4:28.2 Bureš Václav, 62 Praha 300182


4:28.7 Janoušek Miroslav, 65 Praha 300182


4:30.1 Slávik František, 70 Praha 120186








2000m 6:09.4 Benka Martin, 77 Praha 090193


6:25.4 Němec Přemysl, 77 Praha 090193








3000m 8:22.5 Chlubna  Jaroslav, 64 Praha 290186


8:28.1 Pražák Jiří, 62 Praha 160188


8:29.9 Fikes Metoděj, 67 Praha 130191


8:36.0 Jablonovský Roman, 67 Praha 130190


8:38.2 Syřiště Stanislav, 67 Praha 080188


8:42.5 Frühauf Jan, 55 Praha 210282


8:51.8 Bureš Václav, 62 Praha 220183


8:52.5 Špalek Josef, 66 Praha 120186


8:55.0 Hrbek Tomáš, 68 Praha 080188


9:04.8 Bien Vlastimil, 57 Praha 140184









9:06.2 Filipčík Josef, 59 Praha 220183


9:13.0 Havelka Petr, 72 Praha 110192


9:19.7 Kujal Václav, 63 Praha 140184


9:20.0 Rolínek Jaroslav, 66 Praha 120186


9:32.62 Benka Martin, 77 Praha 240193


9:37.4 Fiala Petr, 65 Praha 140184


9:39.7 Trejbal Karel, 59 Praha 220183


9:53.6 Lagarde Martin, 60 Praha 210282


10:01.9 Levora Vojtěch, 72 Praha 130190


10:23.3 Francl Tomáš, 68 Praha 120186

60mpř.ml.žci    





9.97 Gregor Dominik, 98 Praha 021211



23





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



50m př. jři+muži 7.10 Prokopec Miloš, 67 Praha 070288


7.17 Novák Michal, 88 Sokolov 070207


7.1 Neuwirth Kamil, 70 Praha 060190


7.3 Brzobohatý Petr, 60 Praha 020285


7.3 Vojtek Martin, 64 Praha 120186


7.3 Bošek Pavel, 69 Praha 070189


7.3 Procházka Ivo, 69 Praha 070189


7.3 Volf Tomáš, 71 Praha 110192


7.5 Ševčík Štěpán, 64 Praha 160187


7.5 Hadrava Marek, 68 Praha 070189









7.5 Fukárek Ladislav, 65 Praha 130190


7.8 Šikola Pavel, 63 Praha 140184








60m př.dor.





8.23 Novák Michal, 88 Praha 120205








60m př. 8.38 Prokopec Miloš, 67 Jablonec 210288


8.45 Novák Michal, 88 Praha 170207


8.84 Brzobohatý Petr, 60 Jablonec 030285


9.34 Duchek Jiří, 62 Praha 140287








4x200m






1:36.75 J.Matička,M.Hanuš,F.Petráš, M.Novák (Ju) Praha 060205








Výška 2.09 Vojtek Martin, 64 Praha 220286


2.05 Vodenka Petr, 72 Praha 110290


2.02 Jaskula Jan, 67 Praha 140189


2.00 Petřina Tomáš, 65 Praha 170285


2.00 Vlachynský Dan, 69 Plzeň 100290


1.95 Šikola Pavel, 63 Praha 040284


1.95 Konvičný Zdeněk, 67 Val.Meziříčí     280287


1.90 Šíf Ivo, 63 Praha 280283


1.90 Ševčík Štěpán, 64 Praha 130288


1.85 Janoušek Jiří, 67 K.Vary 090385









1.81 Duchek Jiří, 62 Praha 130287


1.80 Cikán Jan, 61 Sokolov 260283


1.80 Zekucia Miroslav, 65 K.Vary 090385


1.79 Žižka Jakub, 98 Praha 100115


1.76 Hink Lukáš, 97 Praha 250114


1.75 Žofka Stanislav, 58 Praha 250284


1.74 Němec Přemysl, 77 Praha 160194


1.65 Remiš Ludvík, 58 Praha 210282


1.66 Beneš František, 98 Praha 150214


1.62 Richter David, 98 Chodov 151213








Dálka 7.42 Votava Tomáš, 73 Praha 010297


6.79 Zekucia Miroslav, 65 Praha 120186


6.54 Konvičný Zdeněk, 67 Praha 270287


6.53 Petřina Tomáš, 65 Praha 120186


6.52 Vojtek Martin, 64 Praha 220286

















24





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




6.45 Cikán Jan, 61 Praha 120283


6.42 Vinš Zbyněk, 63 Praha 160385


6.34 Žofka Stanislav, 58 Praha 120283


6.34 Bouček Milan, 70 Praha 130192


6.22 Halbich Marek, 64 Praha 130185









6.18 Šikola Pavel, 63 Praha 040284


6.18 Duchek Jiří, 62 Praha 130287


6.12 Cheníček Jan, 85 Praha 050102


6.12 Petřina Tomáš, 65 Praha 050185


6.08 Homér Hynek, 68 Praha 080188


6.06 Bouda Slávek, 60 Praha 080381


6.05 Černík Petr, 68 Praha 080188


6.03 Nepustil Jakub, 62 Praha 100279


5.98 Janoušek Jiří, 67 Praha 160183








Trojskok 14.71 Zekucia Miroslav, 65 Praha 120186


14.29 Vlachynský Dan, 69 Praha 060190


14.24 Cikán Jan, 61 Jablonec 120283


13.94 Halbich Marek, 64 Praha 130185


13.84 Konvičný Zdeněk, 67 Praha 110187


13.82 Šiška Petr, 70 Praha 130190


13.54 Votava Tomáš, 73 Praha 240296


13.48 Žofka Stanislav, 58 Praha 120283


12.85 Šikola Pavel, 63 Praha 130191


12.77 Bouček Milan, 70 Praha 130191









12.34 Janoušek Miroslav,,, 65 Praha 220183


11.76 Němec Přemysl, 77 Praha 160194








tyč 4.10 Homér Hynek, 66 Praha 140189


3.06 Duchek Jiří, 62 Praha 140287

Koule





muži 15.93 Roman Petr, 69 Praha 100390


15.70 Stehno Libor, 64 Praha 140189


15.68 Prajsner Tomáš, 67 Praha 160188+F898


14.82 Plešák Pavel, 65 Praha 160186


14.68 Remiš Ludvík, 58 Praha 080177


14.16 Pluhařík Jaroslav, 66 Praha 110187


13.86 Michálek František, 73 Jablonec 160291


13.52 Polena Miroslav, 64 Praha 160385


13.49 Melichar Milan, 66 Praha 110287


13.46 Tišer Josef, 70 Praha 130191









13.20 Duchek Jiří, 62 Praha 090187


12.95 Plánička Jan, 65 Praha 040186


12.76 Ryzí Václav, 66 Praha 040186


12.16 Hlavatý Andrej, 67 Praha 110287


12.16 Ševčík Štěpán, 64 Praha 130288


11.24 Vojtek Martin, 64 Praha 220286


10.72 Matěj Petr, 65 Praha 160385


10.44 Vinš Zbyněk, 63 Praha 160385


9.83 Hrudka Petr, 69 Praha 130190










25





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016


ŽENY






50m 6.84 Volenová Petra, 74 Ostrava 110289


6.7 Zelinková Helena, 62 Praha 150178


6.7 Červenková Monika, 66 Praha 150178


6.7 Vidunová Stáňa, 64 Praha 130185


6.7 Nezbedová Vlad'ka, 72 Praha 040192


6.8 Volková Jana, 62 Praha 180278


6.8 Černá Marcela, 66 Praha 180278


6.8 Vajcová Martina, 76 Praha 290194


7.06 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 040203


6.9 Jandová Martina, 66 Praha 140184









6.9 Karlíková Jana, 70 Praha 130185


6.9 Hajmacherová Jiřina, 78 Praha 040192


7.15 Speierlová Renata, 77 Praha 150295


7.0 Nováková Eva, 63 Praha 050180


7.0 Moravčíková Eva, 64 Praha 090182


7.0 Flašková Ivana, 67 Praha 090182


7.0 Nováková Mirka, 66 Praha 060382


7.0 Zemanová Magda, 69 Praha 140184


7.24 Šimanová Petra, 75 Praha 250290


7.0 Valečková Lenka, 75 Praha 040192








60m 7.97 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 310104


8.02 Jarošová Kateřina, 01                Praha 060316


8.09 Rejmanová Markéta, 94 Praha 191209


8.09 Petrikovičová Markéta, 98 Praha 150215


8.14 Janušková Sára, 97 Praha 110212


8.19 Tiralová Aneta, 00 Praha 240115


8.20 Štenglová Alexia, 92 Praha 230110


8.20 Jelenová Nikola, 94 Praha 130210


8.33 Sabadinová Šárka, 98 Praha 150215


8.35 Vajcová Martina, 76 Jablonec 190294









8.36 Kaziková Michaela, 93 Praha 200108


8.36 Desenská Nikola, 97 Jablonec 030312


8.37 Macková Markéta, 90 Praha 180105


8.39 Sabadinová Šárka, 98 Praha 310115


8.2 Nezbedová Vlad'ka, 72 Erfurt 110389


8.2 Volenová Petra, 74 Erfurt 110389


8.44 Pechočiaková Martina, 91 Praha 061208


8.45 Vavřínová Adéla, 93 Praha 081207


8.46 Hadašová Michaela, 94 Praha 050211


8.47 Uhlová Kateřina, 02 Praha 031216








150m 19.22 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 220104


19.0 Volenová Petra,74 Praha 070189


19.24 Jarošová Kateřina, 01 Praha 060316


19.46 Petrikovičová Markéta, 98 Praha 171214


19.49 Jelenová Nikola, 94 Praha 150111


19.56 Tiralová Aneta, 00 Praha 210215


19.60 Rejmanová Markéta, 94 Praha 191209


19.74 Janušková Sára, 97 Praha 150214



26





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




19.60 Rejmanová Markéta, 94 Praha 191209


19.6 Nezbedová Vlad'ka, 72 Praha 070189









19.74 Janušková Sára, 97 Praha 150214


19.86 Pechočiáková Martina, 91 Praha 160109


19.7 Vajcová Martina, 76 Praha 080194


20.01 Uhlová Kateřina, 02 Praha 031216


20.03 Sabadinová Šárka, 98 Praha 171214


19.8 Valečková Lenka, 75 Praha 090193


20.04 Kaziková Michaela, 93 Praha 270108


20.06 Štenglová Alexia, 92 Praha 130107


19.9 Němečková Lucie, 71 Praha 080188


19.9 Speierlová Renata, 77 Praha 030193








200m 25.49 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 150204


25.80 Petrikovičová Markéta, 98 Praha 150215


26.43 Jelenová Nikola, 94 Praha 220211


26.42 Tiralová Aneta, 00 Praha 210216


26.63 Jarošová Kateřina, 01 Praha 070216


26.64 Volenová Petra,74 Praha 150189


26.76 Sabadinová Šárka, 98 Praha 010215


26.83 Nezbedová Vlad'ka, 72 Praha 150189


26.7 Valečková  Lenka, 72 Praha 090193


27.06 Rejmanová Martina, 94 Praha 210210









27.14 Vajcová Martina, 76 Praha 090193


26.9 Speierlová Renata, 77 Praha 150295


27.23 Janušková Sára, 97 Praha 040212


27.29 Hadašová Michaela, 94 Praha 270211


27.30 Macková Markéta, 90 Praha 170208


27.39 Štenglová Alexia, 92 Praha 070210


27.55 Pechočiáková Martina, 91 Praha 120208


27.56 Kaziková Michaela, 93 Praha 120208


27.4 Vidunová Stáňa, 64 Praha 130185


27.86 Němečková Lucie, 71 Praha 150189








300m 41.63 Jelenová Nikola, 94 Praha 210111


41.73 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 220104


41.93 Janušková Sára, 97 Jablonec 040312


42.48 Tiralová Aneta, 00 Praha 191215


42.57 Petrikovičová Markéta, 98 Praha 061214


42.5 Valečková Lenka, 75 Praha 030193


42.7 Flašková Ivana, 67 Praha 250284


42.95 Macková Markéta, 90 Praha 181204


42.9 Nezbedová Vlad'ka, 72 Praha 270388


43.0 Speierlová Renata, 77 Praha 290194









43.16 Pechočiáková Martina, 91 Praha 160109


43.2 Zemanová Magda, 69 Praha 250284


43.3 Zímová Helena, 70 Praha 070287


43.3 Kulendová Nad'a, 75 Praha 270388


43.45 Jarošová Kateřina, 01 Praha 110115


43.5 Volenová Petra, 74 Praha 270388


43.76 Rejmanová Markéta, 94 Praha 270388



27





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016 Praha 270388


43.77 Kaziková Michaela, 93 Praha 070208


43.83 Škrnová Romana, 01 Praha 050316


43.91 Hájková Miroslava, 80 Praha 290200








400m 59.24 Janušková Sára, 97 Praha 220214


59.33 Jelenová Nikola, 94 Praha 290111


59.8 Flašková Ivana, 67 Praha 140184


60.29 Valečková Lenka, 75 Praha 240193


60.45 Macková Markéta, 90 Praha 310106


60.52 Speierlová Renata, 77 Ostrava 120295


60.68 Petrikovičová Markéta, 98 Praha 170115


60.98 Hadašová Michaela, 94 Praha 260211


61.38 Hájková Mirka, 80 Praha 290100


62.39 Pechočiáková Martina, 91 Praha 130208









62.7 Kandraiová Petra, 76 Praha 160194


63.30 Přibáňová Tereza, 87 Praha 180103


63.8 Sedláčková Sabina, 73 Praha 160188


64.0 Moravčíková Eva, 64 Praha 300182


64.6 Klímová Petra, 66 Praha 080183


64.76 Nezbedová Lenka, 73 Praha 150189


64.8 Dubitzká Olina, 66 Praha 300182


64.99 Vítovcová Jana, 89 Praha 060208


65.40 Utíkalová Kristýna, 99 Praha 170115


65.6 Komárková Olina, 73 Praha 130191









65.74 Valečková Martina, 76 Praha 240193








500m 1:17.84 Janušková Sára, 97 Praha 110115


1:19.06 Hájková Mirka, 80 Praha 290200


1:21.3 Valečková Lenka, 75 Praha 090193


1:22.72 Macková Markéta, 90 Praha 220104


1:23.34 Přibáňová Zuzana, 88 Praha 031203


1:24.3 Zímová Helena, 70 Praha 050185


1:24.3 Přibáňová Lenka, 77 Praha 090193


1:25.5 Komárková Olina, 73 Praha 050191


1:27.23 Novotná Martina, 84 Praha 290200


1:27.68 Kašparová Alena, 82 Praha 290200









1:29.52 Burešová Barbora, 88 Praha 220104


1:31.57 Vítovcová Jana, 89 Praha 031203


1:32.9 Klímová Petra, 66 Praha 080281


1:33.1 Rešová Romana, 73 Praha 080281


1:34.65 Zakrzewská Alice, 90 Praha 031203


1:36.43 Gregorová Petra, 89 Praha 031203








600m 1:36.88 Janušková Sára, 97 Praha 100114


1:40.0 Kulendová Nad'a, 75 Praha 060190


1:41.0 Zímová Helena, 70 Praha 160385


1:41.71 Macková Markéta, 90 Praha 130106


1:42.4 Novotná Hana, 64 Praha 210282


1:43.5 Komárková Olina, 73 Praha 060190


1:43.8 Klímová Petra, 66 Praha 210287


1:45.4 Sedláčková Sabina, 73 Praha 090187



28





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016




1:46.0 Martinovská Jana, 70 Praha 250284


1:47.4 Přibáňová Lenka, 77 Praha 080194









1:49.3 Speierlová Renata, 77 Praha 060190


1:49.7 Přibáňová Tereza, 87 Praha 080100


1:49.74 Vítovcová Jana, 89 Praha 110105


1:51.49 Novotná Martina, 84 Praha 080100


1:51.88 Vejražková Soňa, 98 Praha 050211


1:51.92 Šebestová Monika, 03 Praha 031216


1:52.23 Kašparová Alena, 82 Praha 080100


1:53.23 Vavřínová Adéla, 93 Praha 140207


1:53.7 Valečková Lenka, 75 Praha 080188


1:54.31 Břicháčková Sabina, 01 Praha 270113








800m 2:15.40 Janušková Sára, 97 Praha 200115


2:17.07 Hájková Miroslava, 80 Praha 290100


2:17.68 Zímová Helena, 70 Praha 140287


2:23.6 Kulendová Nad'a, 74 Praha 130190


2:24.9 Klímová Petra, 66 Praha 270282


2:25.98 Macková Markéta, 90 Praha 010205


2:26.4 Přibáňová Lenka, 77 Ostrava 130293


2:26.9 Doudová Helena, 61 Praha 200180


2:27.3 Novotná Hana, 64 Praha 300182


2:27.4 Flašková Ivana, 67 Ostrava 120283









2:28.64 Němečková Lucie, 71 Praha 040289


2:28.9 Komárková Olina, 73 Praha 140189


2:29.4 Rešová Romana, 62 Praha 200180


2:29.71 Přibáňová Tereza, 87 Praha 290100


2:29.97 Utíkalová Kristýna, 99 Praha 080215


2:30.0 Moravčíková Eva, 64 Praha 060382


2:31.56 Lučanová Barbora, 00 Praha 230116


2:32.6 Valečková Lenka, 75 Praha 270388


2:32.6 Lojková Mirka, 74 Praha 140189


2:32.64 Vavřínová Adéla, 93 Praha 200108








1000m 3:02.84 Hájková Mirka, 80 Praha 080100


3:14.7 Přibáňová Lenka, 77 Praha 080194


3:16.5 Komárková Olina, 73 Praha 040287








1500m 4:49.26 Hájková Mirka, 80 Praha 120200


5:02.70 Zímová Helena, 70 Ostrava 020286


5:16.0 Sedláčková Sabina, 73 Praha 040287


5:19.5 Komárková Olina, 73 Praha 130190


5:20.5 Přibáňová Lenka, 77 Praha 130190


5:24.17 Lučanová Barbora, 00 Praha 051215


5:27.04 Novotná Martina, 84 Praha 290100


5:29.0 Rešová Romana, 62 Praha 280181


5:33.11 Vítovcová Jana, 89 Praha 210106


5:33.4 Hudácká Renata, 75 Praha 130288








3000m






13:50.76 Bečvářová Marcela, 71 Praha 120316










29





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



50m př. 7.8 Moravčíková Eva, 64 Praha 300182


8.04 Němečková Lucie, 71 Praha 150189


8.8 Novotná Hana, 64 Praha 220183








60m př. 9.52 Němečková Lucie, 71 Praha 040289








5boj 3432 Němečková Lucie, 71 Praha 040289



9,52-155.-10,62-536-28,64










Výška 1.66 Šimanová Alena, 73 Erfurt 110389


1.55 Moravčíková Eva, 64 Praha 050283


1.55 Němečková Lucie, 71 Praha 040289


1.55 Volenová Petra, 74 Praha 130191


1.53 Marešová Yvetta, 63 Praha 210282


1.51 Šimanová Petra, 75 Sokolov 100290


1.50 Nováková Eva, 63 Praha 200180


1.50 Zemanová Magda, 69 Praha 040284


1.46 Nejedlá Klára, 94 Praha 200108


1.45 Novotná Hana, 64 Praha 210282









1.45 Zapletalová Lenka, 85 Praha 061200


1.45 Pechočiáková Martina, 91 Praha 130107


1.40 Kavánová Jana, 62 Praha 150178


1.40 Kočí Vlad'ka, 64 Praha 060382


1.40 Nezbedová Lenka, 73 Praha 060288


1.35 Hofericová Martina, 70 Praha 250287


1.35 Mašková Iva, 90 Praha 081204


1.35 Krutinová Zuzana, 03 Praha 101216








Dálka 5.36 Němečková Lucie, 71 Praha 040289


5.32 Zemanová Magda, 69 Praha 160385


5.08 Jandová Martina, 66 Praha 160183


5.07 Šimanová Alena, 73 Praha 250290


5.06 Marešová Yvetta, 63 Praha 220183


4.96 Černá Marcela, 56 Praha 100181


4.90 Janušková Sára, 97 Praha 040212


4.88 Břicháčkova Lucie, 98 Praha 141213


4.87 Dubitzká Olina, 66 Praha 210282


4.85 Šimanová Petra, 75 Praha 250290









4.83 Moravčíková Eva, 64 Praha 240182


4.78 Vidunová Stáňa, 64 Praha 220183


4.69 Kristková Tereza, 97 Praha 171211


4.68 Zímová Helena, 70 Praha 090285


4.68 Mašková Iva, 90 Sokolov 310305


4.65 Nezbedová Vlad'ka, 72 Praha 110289


4.61 Damovská Kristýna, 92 Praha 111206


4.61 Rydrychová Denisa, 94 Praha 061208


4.51 Volková Jana, 62 Praha 160280









4.51 Maydlová Veronika, 02 Praha 171216








Koule 3kg 14.13 Funková Petra, 73 Ostrava 110289


10.72 Danihelková Jana, 98 Praha 120114



30





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




10.33 Němečková Lucie, 72 Praha 070287


9.90 Diblíková Edita, 73 Praha 130288


9.40 Klimtová Klára, 96 Praha 190113


9.03 Malichová Zdena, 73 Praha 110287


8.33 Langmaierová Anna, 96 Praha 120211


8.31 Volenová Petra, 74 Praha 270388


8.16 Maydlová Veronika, 02 Praha 031216


7.98 Boučková Markéta, 03 Praha 160116









7.49 Talánová Monika, 73 Praha 110287


6.26 Kandraiová Jana, 73 Praha 070287








Koule 4kg 10.62 Němečková Lucie, 71 Praha 040289


9.28 Nováková Magdalena, 93  Praha 160111


9.22 Marešová Yvetta, 63 Praha 140184










V   E   N   K   U   -   V   E   N   K  U



50m 7.0 Janoušek Jiří, 67 Cheb 160579


7.3 Jindra Jaroslav, 66 Cheb 160579


7.6 Holeček Marcel, 77 Sokolov 220990


7.92 Jeřábek Matěj, 97 K.Vary 010508


7.7 Zdražil Miloš, 66 Cheb 240978


7.8 Mihalík Petr, 69 Cheb 100581


7.8 Matoušek Vít, 73 Sokolov 080985


7.8 Přibáň Jacek, 79 Hradec Kr. 160889


7.8 Fengl Josef, 78 Sokolov 220990


7.8 Hudeček Jaroslav, 66 Cheb 240978









8.0 Novohradský Jan, 66 Cheb 240978


8.0 Kot Petr, 78 Sokolov 220990


8.1 Diviš Martin, 68 Cheb 240978


8.1 Chvalný Vladimír, 73 Sokolov  080985


8.2 Korch Miroslav, 74 Sokolov 080985


8.2 Jeřábek Jiří, 80 Sokolov 080985


8.3 Michálek František, 73 Sokolov 080985


8.3 Drahoš Marek, 80 Sokolov 220990








60m 7.01 Sabadin Miroslav, 94 Cheb 020813


6.8 Janoušek Jiří, 67 Cheb 220685


6.8 Uhrin Miroslav, 65 Náchod 060886


7.07 Nádhera Matěj, 00 Plzeň 160615


6.9 Vinš Zbyněk, 63 K.Vary 010585


6.9 Müller Jiří, 63 K.Vary 010589


6.9 Beck Petr, 69 Hradec Kr. 160889


6.9 Kešely František, 71 K.Vary 250492


6.9 Votava Tomáš, 73 Mitterteich 120596


7.0 Holubec David, 68 Praha 260487









7.0 Beck Pavel, 71 K.Vary 010590


7.0 Bouček Milan, 70 K.Vary 010591


7.25 Richter David, 98 Cheb 020616


7.1 Mašek Zdeněk, 60 Cheb 170477


7.1 Bezdíček Petr, 67 K.Vary 010585



31





Atletika - SKP Union Cheb 1974 -2016




7.1 Pokorný Rostislav, 68 Hradec Kr. 140888


7.1 Prokopec Miloš, 67 Hradec Kr. 170888


7.1 Hofman Martin, 86 Cheb 280404








100m 10.86 Richter David, 98 Plzeň 040616


10.87 Sabadin Miroslav, 94 Jablonec 220613


10.90 Vinš Zbyněk, 63 Praha 070986


10.7 Janoušek Jiří, 67 K.Vary 010585


10.7 Uhrin Miroslav, 65 K.Vary 100886


10.8 Pokorný Rostislav, 68 Plzeň 270589


11.08 Nádhera Matěj, 00 Tábor 060815


11.16 Beck Pavel, 71 Praha 210490


11.17 Holubec David, 68 Praha 200587


11.20 Beck Petr, 69 Praha 040688









11.0 Štěrba Jiří, 65 Plzeň 130787


11.25 Votava Tomáš, 73 Praha 190596


11.1 Mašek Zdeněk, 60 Plzeň 140577


11.1 Bláha Miloš, 63 Plzeň 140681


11.1 Bezdíček Petr, 65 Plzeň 240885


11.1 Müller Jiří, 63 K.Vary 180989


11.41 Zelený Jiří, 66 Bratislava 120786


11.2 Jirgle Jiří, 62 Sokolov 040683


11.2 Duchek Jiří, 62 K.Vary 010587


11.2 Prokopec Miloš, 67 Plzeň 040988








150m






16.30 Sabadin Miroslav, 94 Cheb 020813


16.2 Vinš Zbyněk, 63 Cheb 190786


16.3 Uhrin Miroslav, 65 Cheb 190786


16.70 Nádhera Matěj, 00 K.Vary 100615


16.5 Štěrba Jiří, 65 Cheb 270486


16.5 Pokorný Rostislav, 68 Cheb 150789


16.78 Richter David, 98 Cheb 240415


16.6 Janoušek jiří, 67 Cheb 280484


16.6 Kubeš Pavel, 67 Praha 260487


16.6 Czepcsar Zdislav, 67 Praha 160687









16.6 Beck Pavel, 71 Cheb 210490


16.6 Votava Tomáš, 73 K.Vary 300494


16.88 Havrda Jiří, 68 Praha 030589


16.7 Kešely František, 71 Furth 300492


16.8 Mašek Zdeněk, 60 Cheb 200485


16.8 Hradil Roman, 66 Praha 260487


16.8 Prokopec Miloš, 67 Cheb 020788


16.9 Holubec David, 68 K.Vary 010589


16.9 Müller Jiří, 63 Cheb 150489


17.0 Hofman Martin, 86 Sokolov 260403








200m






21.6 Vinš Zbyněk, 63 Praha 020886


21.90 Sabadin Miroslav, 94 Jablonec 230613


21.97 Richter David, 98 Ostrava 200516


22.11 Janoušek Jiří, 67 K.Vary 220984



32





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




22.23 Beck Petr, 69 Praha 040688


22.24 Pokorný Rostislav, 68 Praha 090989


22.32 Votava Tomáš, 73 Chum 150696


22.36 Müller Jiří, 63 Praha 090989


22.2 Havrda Jiří, 68 K.Vary 200589


22.45 Štěrba Jiří, 65 Praha 240586









22.4 Holubec David, 68 Plzeň 300587


22.4 Prokopec Miloš, 67 Cheb 070588


22.4 Beck Pavel, 71 K.Vary 020690


22.4 Mašek Zdeněk, 60 Plzeň 150577


22.73 Nádhera Matěj, 00 K,Vary 010516


22.6 Bezdíček Petr, 65 Znojmo 290985


22.8 Černý Petr, 68 K.Vary 200589


23.13 Hofman Martin, 86 Plzeň 120604


22.9 Kubeš Pavel, 67 K.Vary 250687


23.21 Tirala Petr, 94 Klatovy 010612

250m






29.0 Janoušek Jiří, 67 Cheb 190584


29.0 Vinš Zbyněk, 63 Cheb 240686


29.4 Uhrin Miroslav, 65 Cheb 240686


30.8 Žofka Stanislav, 58 Cheb 190583


32.0 Kasner Jan, 58 Cheb 190583

300m






34.3 Müller Jiří, 63 Cheb 110787


34.85 Richter David, 98 Chodov 300416


34.87 Nádhera Matěj, 00 Plzeň 170815


35.22 Sabadin Miroslav, 94 Chodov 040513


35.1 Mašek Zdeněk,60 Cheb 020578


35.1 Vinš Zbyněk, 63 Náchod 060886


35.2 Uhrin Miroslav, 65 Náchod 060886


35.3 Černý Petr, 68 K.Vary 010589


35.4 Janoušek Jiří, 67 Cheb 110784


35.5 Hradil Roman, 66 Náchod 060886









35.8 Beck Pavel, 71 Praha 080590


35.9 Hofman Martin, 86 Sokolov 220404


36.06 Tirala Petr, 94 M.Lázně 190612


36.0 Beck Petr, 69 Cheb 150789


36.1 Kubeš Pavel, 67 Praha 260487


36.35 Petráš František, 88 Mitterteich 060706


36.3 Prokopec Miloš, 67 Cheb 080887


36.4 Doskočil David, 62 Cheb 260480


36.5 Štěrba Jiří, 65 Cheb 270486


36.6 Novák Miloslav, 60 Praha 060785









36.6 Duchek Jiří, 62 Praha 250487


36.6 Votava Tomáš, 73 K.Vary 300494


36.6 Hanzal Petr, 73 Mitterteich 080795








400m






48.5 Štorek Jaroslav, 47 Otrokovice 020766


48.64 Janoušek Jiří, 67 Praha 120785


48.88 Müller Jiří, 63 Praha 240689



33





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




48.9 Černý Petr,68 Praha 240689


49.21 Havrda Jiří, 68 Praha 240689


49.43 Votava Radek, 75 Chum 150696


49.6 Vinš Zbyněk, 63 Týniště 090886


49.76 Kubeš Pavel, 67 Praha 230587


49.86 Prokopec Miloš, 67 Praha 020988


49.99 Hradil Roman, 66 Praha 080686









50.04 Beck Petr, 69 Praha 020588


50.20 Hofman Martin, 86 Liberec 190604


50.37 Duchek Jiří, 62 Praha 200687


50.3 Mašek Zdeněk, 60 Plzeň 200977


50.54 Dobrovolný Jakub, 89 Plzeň 240508


50.66 Štěrba Jiří, 65 Praha 270586


50.68 Pokorný Rostislav, 68 Praha 220889


50.73 Jech Vastimil, 65 Praha 250690


51.00 Benka Martin, 77 Plzeň 280505


51.03 Hanzal Petr, 73 Praha 200693

500m






1:06.3 Mašek Zdeněk, 60 Cheb 110585


1:06.7 Gregor Jiří, 63 Cheb 110585


1:06.7 Rajch Michal, 64 Cheb 110585


1:07.07 Havrda Jiří, 68 Praha 030589


1:07.0 Votava Radek, 75 K.Vary 070594


1:07.1 Stupka Pavel, 64 Cheb 110585


1:07.2 Pražák Jiří, 62 Cheb 240686


1:07.6 Tirala Petr, 66 Cheb 190584


1:07.9 Hofman Martin, 86 Cheb 260604


1:08.0 Doskočil David, 62 Cheb 110585









1:08.15 Gregor Jiří, 94 Bílina 070812


1:08.1 Petráš František, 88 Cheb 190406


1:08.5 Komma Pavel, 67 Cheb 110585


1:08.4 Kujal Václav, 64 Cheb 110585


1:08.39 Janoušek Miroslav, 62 Praha 030589


1:09.3 Benka Martin, 77 K.Vary 070594


1:09.5 Novák Miloslav, 60 Cheb 240686


1:09.6 Brabec Ivan, 83 Cheb 230403


1:10.0 Novák Michal, 88 Cheb 190406


1:10.11 Študlar Adam, 99 Bílina 050814

600m






1:22.8 Beer Jan, 45 Houštka 080965


1:23.2 Votava Radek, 75 Furth 300494


1:23.3 Mati Igor, 64 Praha 260487


1:23.3 Janoušek Miroslav, 65 Furth 300492


1:23.5 Hanzal Petr, 73 Mitterteich 070595


1:23.98 Dobrovolný Jakub, 89 Sokolov 260408


1:24.0 Gregor Jiří, 63 Cheb 010887


1:25.2 Žerníček Radek, 69 K.Vary 160989


1:25.6 Rajch Michal, 64 Cheb 050785


1:25.8 Kujal Václav, 64 K.Vary 270485









1:26.0 Stupka Pavel, 64 K.Vary 270485


1:26.0 Doskočil David, 62 K.Vary 270485



34





Atletika - SKP Union Cheb 1974-2016




1:27.6 Brabec Ivan, 83 Cheb 280401


1:26.1 Benka Martin, 77 K.Vary 300494


1:26.5 Tirala Petr, 66 Cheb 300494


1:27.0 Havrda Jiří, 68 K.Vary 160999


1:27.66 Lagarde Matyáš, 88 Sokolov 240407


1:27.73 Loucký Jiří, 89 Sokolov 260408


1:27.86 Gregor Jiří, 94 K.Vary 010512


1:28.0 Kot Pavel, 77 Furth 300492









1:28.0 Petrikovič Jan, 84 Cheb 280401

800m






1:51.71 Doskočil David, 62 Praha 190681


1:52.2 Stupka Pavel, 64 Praha 240785


1:52.7 Gregor Jiří, 63 Praha 220889


1:53.5 Rajch Michal, 64 Praha 280889


1:54.10 Votava Radek, 75 Jablonec 090794


1:54.42 Pražák Jiří, 62 Praha 070986


1:55.62 Kujal Václav, 64 Praha 270885


1:55.7 Syřiště Stanislav, 67 Týniště 140888


1:56.79 Janoušek Miroslav, 65 Praha 150891


1:56.1 Žerníček Radek, 69 Liberec 300690









1:56.40 Mati Igor, Praha Praha 250887


1:56.65 Hanzal Petr, 73 K.Vary 010696


1:56.8 Komárek Miroslav, 62 Praha 240785


1:57.05 Žanda Jan, 67 Praha 190590


1:57.12 Stuchlík Petr, 69 Praha 190590


1:57.61 Benka Martin, 77 Plzeň 280505


1:57.6 Tirala Petr, 66 Praha 300883


1:57.76 Gregor Jiří, 94 Bílina 180812


1:58.54 Dobrovolný Jakub, 89 Opava 061007


1:58.9 Janoušek Jiří, 67 Gera 061084

1000m






2:27.9 Beer Jan, 45 Houštka 081165
;
2:28.2 Stupka Pavel, 64 Cheb 140785


2:28.2 Gregor Jiří, 63 Cheb 150789


2:28.6 Doskočil David, 62 Cheb 100581


2:29.8 Votava Radek, 75 Cheb 160794


2:30.0 Komárek Miroslav, 62 Cheb 140785


2:30.0 Pražák Jiří, 62 Náchod 060886


2:32.6 Janoušek Miroslav, 65 Cheb 100891


2:32.69 Benka Martin, 77 Mitterteich 170704


2:32.8 Syřiště Stanislav, 67 Cheb 020788









2:32.9 Fikes Metoděj, 67 Cheb 280790


2:33.1 Rajch Michal, 64 Chrudim 140886


2:33.22 Jablonovský Roman, 67 Praha 030589


2:34.0 Libra Tomáš, 66 Praha 060190


2:34.4 Mati Igor, 64 Cheb



2:34.76 Gregor Jiří, 94 Cheb 020813


2:35.0 Tirala Petr, 66 Praha 080864


2:35.5 Žanda Jan, 67 K.Vary 010590


2:35.7 Žerníček Radek, 69 K.Vary 010590


2:35.9 Filipčík Josef, 59 Praha 011081



35





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



1500m






3:52.89 Pražák Jiří, 62 Praha 050787


3:53.24 Stupka Pavel, 64 Praha 060785


3:54.2 Doskočil David, 62 Praha 150981


3:54.34 Syřiště Stanislav, 67 Praha 270888


3:54.39 Gregor Jiří, 63 Praha 240689


3:56.9 Kučera Radek, 68 Plzeň 270589


3:58.16 Fikes Metoděj, 67 Praha 140890


4:00.6 Langer Roman, 69 Plzeň 090690


4:01.2 Jablonovský Roman, 67 K.Vary 060689


4:01.63 Žerníček Radek, 69 Praha 230989









4:03.35 Žanda Jan, 67 Jablonec 230690


4:04.0 Frühauf Jan, 55 K.Vary 050682


4:05.3 Špalek Josef, 66 Praha 200684


4:06.9 Janoušek Miroslav, 65 Most 180694


4:07.24 Benka Martin, 77 Praha 270894


4:07.8 Filipčík Josef, 59 Dobruška 150882


4:08.6 Rajch Michal, 64 Sušice 080685


4:10.1 Komárek Miroslav, 62 Plzeň 180984


4:11.11 Tirala Petr, 66 Praha 140692


4:12.1 Votava Radek, 75 K.Vary 120693

Míle






4:34.6 Jablonovský Roman, 67 Cheb 210484


4:36.6 Rolínek Jaroslav, 66 Cheb 030587


4:37.0 Špalek Josef, 66 Cheb 210484


4:38.0 Syřiště Stanislav, 67 Cheb 030587


4:38.18 Benka Martin, 77 Bílina 090811


4:40.0 Tirala Petr, 66 Litomyšl 070882


4:44.6 Havelka Petr, 72 Praha 150892


4:48.0 Doskočil David, 62 Cheb 210484


4:49.7 Bureš Václav, 62 Litomyšl 070882


4:50.4 Bouchal Zdeněk, 64 Cheb 210484

2000m






5:29.6 Gregor Jiří, 63 Praha 080590


5:31.4 Jablonovský Roman, 67 Praha 080590


5:33.2 Pražák Jiří, 62 K.Vary 010588


5:36.9 Syřiště Stanislav, 67 K.Vary 010588


5:38.2 Doskočil David, 62 Plzeň 210885


5:44.4 Chlubna Jaroslav, 64 K.Vary 190486


5:44.8 Fikes Metoděj, 67 Praha 080590


5:47.2 Filipčík Josef, 59 Praha 250882


5:49.0 Rajch Michal, 64 Plzeň 210885


5:49.9 Filipec Petr, 70 Praha 080590


5:57.4 Neděle Mojmír, 70 Praha 080590


5:58.4 Bouchal Zdeněk, 64 K.Vary 270485


5:59.7 Benka Martin, 71 Mitterteich 070595


6:01.9 Bureš Václav, 62 Plzeň 031083


6:04.5 Hloucha Michal, 60 Plzeň 050678


6:06.6 Hrbek Tomáš, 68 K.Vary 010588


6:07.3 Votava Radek, 75 K.Vary 010593


6:15.4 Špalek Josef, 66 K.Vary 290685


6:27.0 Lagarde Martin, 60 K.Vary 210882


6:27.2 Levora Vojtěch, 72 Praha 080590



36





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



3000m






8:33.91 Doskočil David, 62 Malmö 100981


8:38.6 Frühauf Jan, 59 K.Vary 040982


8:40.29 Jablonovský Roman, 67 Praha 220889


8:45.57 Gregor Jiří, 63 K.Vary 040890


8:49.4 Špalek Josef, 66 K.Vary 090584


8:49.8 Pražák Jiří, 62 K.Vary 150887


8:50.0 Syřiště Stanislav, 67 Sušice 200987


8:50.80 Fikes Metoděj, 67 K.Vary 040890


8:53.9 Rolínek Jaroslav, 66 Chrudim 140886


8:56.3 Bureš Václav, 62 Praha 290683









8:56.6 Filipčík Josef, 59 Praha 071077


9:01.57 Benka Martin, 77 Praha 260694


9:14.80 Havelka Petr, 72 K.Vary 060891


9:16.2 Kubeš Pavel, 67 Varna 230987


9:20.5 Filipec Petr, 70 K.Vary 040890


9:30.7 Bouchal Zdeněk, 64 K.Vary 090584


9:36.0 Votava Radek, 75 Plzeň 100991


9:36.5 Hloucha Michal, 60 Plzeň 060578


9:37.2 Kujal Václav, 64 K.Vary 080984


9:37.52 Hanuš Milan, 86 Domažlice 140903

5000m






14:39.58 Chlubna Jaroslav, 64 Praha 190886


14:54.0 Fikes Metoděj, 67 Plzeň 110990


14:54.59 Jablonovský Roman, 67 Praha 190590


15:11.6 Špalek Josef, 66 Sušice 160684


15:17.4 Bureš Václav, 62 Praha 100583


15:20.4 Frühauf Jan, 55 Sušice 200981


15:21.1 Bien Vlastimil, 57 Sušice 160684


15:41.6 Filipčík Josef, 59 Sokolov 040683


15:45.59 Syřiště Stanislav, 67 Praha 200687


15:52.2 Filipec Petr, 70 Praha 190590









15:54.0 Navrátil Leoš, 61 Sušice 080685


15:57.0 Učík Petr, 41 Klatovy 210577


16:00.2 Rolínek Jaroslav, 66 M.Lázně 210686


16:07.8 Havelka Petr, 72 K.Vary 070991


16:10.2 Pražák Jiří, 62 Most 140986


16:23.15 Hrbek Tomáš, 68 Praha 230888


16:37.8 Tirala Petr, 66 K.Vary 220593


16:48.2 Bouchal Zdeněk, 64 Sušice 160684


16:51.7 Trejbal Karel, 59 Klatovy 280882


16:52.4 Chládek Marcel, 68 K.Vary 220593

10000m






30:14.5 Chlubna Jaroslav, 64 Bratislava 120786


31:36.29 Jablonovský Roman, 67 Praha 100689


31:36.40 Fikes Metoděj, 67 Praha 080990


32:08.46 Pražák Jiří, 62 Praha 240586


32:24.6 Frühauf Jan, 55 Domažlice 220881


32:48.4 Bureš Václav, 62 K.Vary 110683


32:53.80 Rolínek Jaroslav, 66 Praha 230587


33:03.4 Filipčík Josef, 59 Domažlice 040982


33:24.0 Učík Petr, 41 Plzeň 140577



37





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016




33:34.0 Bien Vlastimil, 57 Sokolov 030684









33:51.58 Havelka Petr, 72 Praha 240891


34:14.0 Navrátil Leoš, 61 Klatovy 260585


34:21.0 Bouchal Zdeněk, 64 Náchod 060886


34:51.1 Špalek Josef, 66 Rokycany 070686


34:52.1 Trejbal Karel, 59 Klatovy 270883


35:05.70 Hrbek Tomáš, 68 Praha 040688


36:24.4 Chládek Marcel, 68 Most 050693


36:38.4 Lagarde Marti, 60 K.Vary 120682








Maraton






2:32.22 Fikes Metoděj, 67 Praha 271090

10min. dvojic  





3852 Stupka Pavel, 64 + Kujal Václav, 64 Klatovy 150884








50mpř.mlžci       





8.5 Janoušek Jiří, 67 M.Lázně 180578








60mpř.mlžci       





9.5 Petráš František, 88 Plzeň 031001








80mpř.mlžci      





13.5 Votava Radek, 75 Cheb 080688








80m.přstžci





12.0 Faltus Daniel, 74 Ostrava 240988








100mpř.stžci   





14.10 Novák Michal, 88 Č.Lípa 280603








110mpř.dor.    





14.58 Novák Michal, 88 Liberec 190604








110m př. jun.  





14.89 Novák Michal, 88 Sušice 060507








200mpř.stžci   





27.37 Novák Michal, 88 Sokolov 030504








200mpř.dci





26.5 Novák Michal, 88 Sokolov 220404








300mpř.stžci     





42.7 Faltus Daniel, 74 K.Vary 030689








400mpřdc       





55.48 Novák Michal, 88 Pardubice 260605


56.25 Petráš František, 88 Pardubice 260605








1500mpř.žci





4.46.0 Rosenkranc Pavel, 62 Uistí n/L. 02077

1500mpřdci  





4:33.77 Jablonovský Roman, 67 Praha 90783



38





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016



110m př.






14.77 Prokopec Miloš, 67 Praha 270888


15.0 Vojtek Martin, 64 Znojmo 290585


15.1 Brzobohatý Petr, 60 Znojmo 290985


     15.79 Novák Michal, 88 K.Vary 20607


15.99 Procházka Ivo, 69 Praha 100689


15.8 Volf Tomáš, 71 K.Vary 070991


15.9 Ševčík Štěpán, 64 Praha 240588


16.8 Novák Miloslav, 60 Cheb 110585


17.06 Duchek Jiří, 62 Praha 230587


17.3 Zekucia Miroslav, 65 Cheb 110585









17.5 Šíf Ivo, 63 K.Vary 110683


17.5 Šikola Pavel, 63 Praha 200783


19.34 Homér Hynek, 68 Praha 021088


19.4 Rajch Michal, 64 Plzeň 131085


20.4 Žofka Stanislav, 58 Plzeň 111081
 
20.7 Votava Radek, 75 Svitavy 080893

200mpř M





25.40 Novák Michal, 88 Sokolov 270807


26.19 Petráš František, 88 Sokolov 250406


27.6 Novák Miloslav, 60 Sušice 220985

300mpř M





39.1 Prokopec Miloš, 67 Praha 260487








400mpř.






54.12 Prokopec Miloš,67 Praha 270888


54.17 Novák Michal, 88 K.Vary 020607


54.72 Hadrava Marek, 68 Praha 240689


56.21 Černý Petr, 68 Praha 230989


56.56 Novák Miloslav, 60 Praha 060785


56.56 Procházka Ivo, 69 Praha 100689


56.65 Petráš František, 88 Bílina 10606


57.00 Duchek Jiří, 62 Praha 230587


57.53 Brabec Ivan, 83 Bílina 070603


57.73 Rajch Michal, 64 Praha 040585









57.98 Žerníček Radek, 69 Jablonec 220690


58.2 Gregor Jiří, 63 Plzeň 160681


58.65 Votava Radek, 75 Třinec 310896


59.0 Stupka Pavel, 64 Znojmo 290985


59.84 Stuchlík Petr, 69 Praha 090989


59.4 Šmerda Ladislav, 64 K.Vary 150582


59.5 Šudoma Roman, 64 K.Vary 220984


59.7 Kujal Václav, 64 Č.Budějovice   070984


60.38 Šikola Pavel, 63 Praha 310882


61.26 Janoušek Miroslav, 65 Praha 290691

3000mpř.






9:06.46 Chlubna Jaroslav, 64 Praha 070986


9:23.17 Jablonovský Roman, 67 Praha 230989


9:29.69 Filipčík Josef, 59 Praha 310882


9:31.0 Frühauf Jan, 65 Praha 080981


9:47.8 Fikes Metoděj, 67 Sokolov 220990


9:52.1 Havelka Petr, 72 Praha 160592



39





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016




9:55.6 Žerníček Radek, 69 K.Vary 260889


10:03.8 Bureš Václav, 62 Brno 140883


10:05.6 Rajch Michal, 64 Sušice 220985


10:19.2 Šudoma Roman, 64 K.Vary 260682









10:20.0 Hrbek Tomáš, 68 Sušice 030988


10:29.0 Žanda Jan, 67 Sokolov 220990


10:34.2 Špalek Josef, 66 Sušice 220985








Výška






2.10 Jaskula Jan, 67 Praha 100988


2.08 Vojtek Martin, 64 Plzeň 240885


2.02 Petřina Tomáš, 65 Cheb 140785


2.02 Vlachynský Dan, 69 Praha 240689


2.00 Vodenka Petr, 72 K.Vary 010590


1.96 Šikola Pavel, 63 Praha 150984


1.92 Janoušek Jiří, 67 Praha 150984


1.92 Ševčík Štěpán, 64 Praha 100988


1.88 Duchek Jiří, 62 Praha 130687


1.86 Volf Tomáš, 71 Praha 140991









1.85 Šíf Ivo, 63 Sušice 140583


1.85 Konvičný Zdeněk, 67 Praha 260487


1.83 Zekucia Miroslav, 65 Plzeň 121085


1.80 Remiš Ludvík, 58 Cheb 100581


1.80 Žižka Jakub, 98 K.Vary 210916


1.78 Fencl Ladislav, 70 Schleiz 210985


1.75 Žofka Stanislav, 58 Chrudim 110882


1.75 Němec Přemysl, 77 Plzeň 080593


1.71 Vlach Tomáš, 62 Martin 140979









1.71 Beneš František, 98 Plzeň 070614

Dálka






772 Votava Tomáš, 73 Třinec 310896


742 Hrubý Tomáš, 67 Sušice 200987


685 Zekucia Miroslav, 65 Praha 130566


680 Cikán Jan, 61 K.Vary 040982


675 Petřina Tomáš, 65 Plzeň 240985


669 Konvičný Zdeněk, 67 Sušice 200987


668 Bouček Milan, 70 Praha 140890


665 Halbich Marek, 64 Plzeň 260584


664 Žofka Stanislav, 58 Louny 220684


659 Janoušek Jiří, 67 Praha 160984









652 Vojtek Martin, 64 Praha 130586


650 Nepustil Jakub, 62 Ostrava 070779


645 Kubeš Pavel, 67 Varna 230987


645 Volf Tomáš, 71 K.Vary 040791


644 Hupka František, 71 K.Vary 040993


642 Šikola Pavel, 63 Pardubice 040683


639 Vlachynský Dan, 69 K.Vary 060989


634 Bouda Slávek, 60 Plzeň 310577


633 Mad'ar Robert, 66 Praha 190590


633 Němec Přemysl , 77 Plzeň 210595



40





Atletika - SKP Union Cheb 1974-2016



Trojskok






15.14 Zekucia Miroslav, 65 Znojmo 290985


15.11 Votava Tomáš, 73 Praha 080696


15.09 Vlachynský Dan, 69 K.Vary 020690


14.55 Konvičný Zdeněk, 67 Praha 060687


14.52 Cikán Jan, 61 Klatovy 270883


14.18 Halbich Marek, 64 Sušice 080685


13.89 Hupka František, 71 K.Vary 040993


13.75 Vojtek Martin, 64 Bílina 310885


13.68 Žofka Stanislav, 58 Litomyšl 070882


13.54 Bouček Milan, 70 Liberec 300690









13.38 Němec Přemysl, 77 Praha 250695


13.33 Vodenka Petr, 72 Plzeň 010691


12.49 Stuchlík Petr, 69 K.Vary 260889


12.23 Bouda Slávek, 60 Klatovy 210577


12.20 Janoušek Miroslav, 65 Klatovy 220582


11.90 Votava Radek, 75 Praha 290593


11.87 Filipčík Josef, 59 Plzeň 140681


11.86 Janoušek Jiří, 67 Litomyšl 070882


11.45 Brabec Ivan, 83 Sokolov 150602


11.29 Loucký Jiří, 89 M.Lázně 030906

Tyč






4.30 Homér Hynek, 68 Praha 100988


3.90 Fencl Ladislav, 70 Plzeň 081086


3.80 Ordoš Ladislav, 49 Plzeň 140577


3.80 Šikola Pavel, 63 Sokolov 030983


3.70 Nepustil Jakub, 62 Praha 79


3.60 Bouda Břetislav, 60 M.Lázně 220677


3.60 Droppa Jaroslav, 60 K.Vary 110683


3.50 Volf Tomáš, 71 Praha 150991


3.40 Duchek Jiří, 62 Praha 140687


3.30 Vojtek Martin, 64 Plzeň 131085









3.20 Nepustil Jakub, 62 Plzeň 091077


3.10 Zekucia Miroslav, 65 Plzeň 131085


3.00 Šudoma Roman, 64 Plzeň 101082


3.00 Janoušek Jiří, 67 Plzeň 141084


2.90 Novák Miloslav, 62 Plzeň 131085


2.70 Komárek Miroslav, 62 Prostějov 200885


2.70 Vodenka Petr, 72 K.Vary 051091


2.50 Valach Tomáš, 62 Plzeň 091077


2.50 Mašek Zdeněk, 60 Plzeň 091077


2.50 Stupka Pavel, 64 Plzeň 141084

Koule





ml - žci






13.92 Michálek Radek, 77 Uh. Hradiště    300990

st -žci






16.14 Michálek František, 73 Svitavy 260987

dci






18.52 Michálek František, 73 Svitavy 180689
























41





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016



junioři





muži 16.03 Michálek František, 73 Praha 160691


16.69 Roman Petr, 69 Cheb 210490


16.64 Plešák Pavel, 65 Cheb 070588


15.93 Stehno Libor, 63 Praha 100689


15.58 Prajsner Tomáš, 67 K.Vary 010588


15.12 Michálek František, 73 Valmeira 310889


14.95 Remiš Ludvík, 58 Klatovy 260585


14.35 Polena Miroslav, 64 Sušice 220965


14.35 Pluhařík Jaroslav, 66 Cheb 190786


14.32 Melichar Milan, 66 Praha 060687









14.11 Ryzí Václav, 66 M.Lázně 060687


14.08 Mad'ar Robert, 66 Praha 190590


13.64 Hlavatý Andrej, 67 Nýřany 200687


13.20 Plánička Jan, 65 K.Vary 310586


13.18 Tišer Josef, 70 Plzeň 200591


12.70 Čada Jiří, 44 Domažlice 240581


12.45 Duchek Jiří, 62 M.Lázně 090587


12.11 Volf Tomáš, 71 Praha 140991


11.49 Čada Pavel, 71 K.Vary 070991

Disk





ml - žci






25.68 Čada Pavel, 71 K.Vary 280684

st - žci






36.63 Diviš Martin, 68 Cheb 020582

dci






47.84 Michálek František, 73 Plzeň 130589

junioři






47.82 Michálek František, 73 Plzeň 260591

muži






53.78 Melichar Milan, 66 Praha 200687


52.24 Prajsner Tomáš, 67 Praha 010688


48.58 Pluhařík Jaroslav, 66 Praha 87


47.06 Plánička Jan, 65 Znojmo 290985


46.76 Roman Petr, 69 M.Lázně 290490


45.90 Čada Jiří, 44 M.Lázně 300581


45.06 Ryzí Václav, 66 Plzeň 300587


44.02 Mad'ar Robert, 66 Praha 090690


43.84 Remiš Ludvík, 58 Praha 080686


43.72 Vojtek Martin, 64 Most 140986









42.90 Hlavatý Andrej, 67 Nýřany 200687


41.50 Polena Miroslav, 64 Klatovy 260585


41.08 Droppa Jaroslav, 60 Jablonec 300783


40.07 Čada Pavel, 71 K.Vary 070991


39.62 Duchek Jiří, 62 Třinec 160887


38.14 Michálek František, 73 Praha 240891


37.12 Fris Jan, 68 Cheb 020778


35.76 Ordoš Ladislav, 49 Cheb 100581


35.08 Plešák Pavel, 65 Cheb 240488


33.42 Šikola Pavel, 63 Plzeň 161083

















42





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016



Oštěp





ml - žci






36.17 Lališ Jan, 00 Domažlice 170813

st-žci






51.55 Lališ Jan, 00 Plzeň 170515

dci






50.10 Nepustil Jakub, 62 Cheb 300478

muži






68.18 Fris Jan, 68 Praha 220889


63.56 Matěj Petr, 64 Praha 270885


57.00 Škarka Karel, 59 K.Vary 120682


56.22 Hrudka Petr, 69 Plzeň 110791


55.98 Volf Tomáš, 71 K.Vary 060891


53.33 Plánička Jan, 65 K.Vary 010585


50.32 Ordoš Ladislav, 49 Domažlice 240678


48.75 Vojtek Martin, 64 Plzeň 131085


48.42 Komárek Miroslav, 62 K.Vary 140985


48.40 Šikola Pavel, 63 Praha 31082









47.44 Prajsner Tomáš, 67 Cheb 70588


46.74 Pluhařík Jaroslav, 66 N.Paka 100886


46.42 Duchek Jiří, 62 Praha 140687


46.18 Melichar Milan, 66 N.Paka 100886


45.74 Roman Petr, 69 Cheb 220489


44.65 Stuchlík Petr, 69 Cheb 280791


40.04 Procházka Ivo, 69 Plzeň 131085


38.38 Zekucia Mirolsav, 65 Plzeň 131085


38.25 Vodenka Petr, 72 K.Vary 051091


37.50 Rajch Michal, 64 Plzeň 131085

Kladivo





st-žci 33.18 Závodník Jan, 77 Domažlice 200692








junioři 27.56 Remiš Ludvík, 58 Plzeň 220576








muži






54.78 Tišer Josef, 70 Pacov 130990


43.06 Plánička Jan, 65 K.Vary 140985


43.04 Malý Miroslav, 62 K.Vary 140985


41.50 Roman Petr, 69 Liberec 300690


32.66 Čada Jiří, 44 K.Vary 120682


30.18 Škarka Karel, 59 K.Vary 120682








Kriket






67.70 Teubner Richard, 68 Cheb 106081


66.50 Janoušek Jiří, 67 Cheb 110581


62.89 Pacholík Filip, 96 K.Vary 140509


62.00 Varvařovský Marián, 71 Halle 230684


61.82 Gregor Dominik, 98 Chodov 070911


61.75 Opava Tomáš, 88 Tachov 260901


59.84 Kohout Milan, 88 Tachov 260901


56.15 Koňa Pavel, 77 Nýřany 110689


55.34 Matoušek Vít, 73 Cheb 180585


54.02 Lališ Jan, 00 M.Lázně 160513










43





Atletika SKP Union Cheb - 1974-2016




52.88 Novák Michal, 88 Plzeń 031001


52.60 Michálek Radek, 77 Cheb 200490


52.42 Szemaly Václav, 65 Cheb 200977


52.10 Levora Josef, 75 K.Vary 100687


52.00 Černý Petr, 69 Cheb 110583


51.80 Karabec Václav, 97 Stříbro 120510


50.91 Markqraft Robin, 88 Tachov 260901


49.70 Fencl Ladislav, 70 Cheb 100584


49.40 Knotek Daniel, 96 K.Vary 170609


49.22 Petráš František, 88 Plzeń 031001

Spr.3boj






2503 Vinš Zbyněk, 63 (6,9-10,9-22,2) N.Paka 100886


2403 Richter David, 98 (7.32 - 11.33 - 22.41) K.Vary 010514


2364 Sabadin Miroslav, 94 (7.21-11.26-23.37) K.Vary 010512


2353 Nádhera Matěj, 00 (7.30 - 11.45 - 22.73) K.Vary 010516


2343 Votava Tomáš, 73 (7,1-11,0-22,3) Mitterteich 070595


2320 Holubec David, 68 (7,0-11,1-23,3) K.Vary 170988


2311 Pokorný Rostislav, 68 (7,1-11,3-22,6) K.Vary 170899


2309 Uhrin Miroslav, 65 (7,1-11,4-22,4) N.Paka 100886


2273 Bezdíček Petr, 65 (7,1-11,3-23,0) Plzeň 210885


2248 Hofman Martin, 86 (7,2-11,3-22,9) Sokolov 020504









2240 Janoušek Jiří, 67 (7,2-11,3-23,0) Cheb 250784


2198 Tirala Petr, 94 (7.49-11.63-23.30) K.Vary 010512


2180 Novák Michal, 88 (7.48-11.73-23.31) K.Vary 010507


2147 Bouček Milan, 70 (7,3-11,5-23,2) Plzeň 110790


2130 Hradil Roman, 66 (7,3-11,4-23,6) N.Paka 100886


2129 Czepcsar Zdislav, 67 (7,3-11,5-23,4) K.Vary 170986


2127 Jirgle Jiří, 62 (7,4-11,4-23,3) K.Vary 010583


2083 Hrubý Tomáš, 67 (7,2-11,8-23,6) Cheb 080887


2058 Novák Miloslav, 60 (7,4-11,7-23,4) Plzeň 210885


2024 Zelený Jiří, 66 7,3-11,8-23,9) N.Paka 100886

5boj-mlžci





2179 Gregor Dominik, 98 K.Vary 150611



9.92 - 58.15 - 8.34 - 4.97 - 2:38.71



10boj-dci






4931 Cheníček Jan, 85 Plzeń 280801



11.6-6.16--9.74-1.61-56.7-15.9-25.25-2.50--35.48-5:20.1)









10boj






6380 Duchek Jiří, 62 Praha 13140687



11.72-6.26-11.88-1.88-50.84-17.23-39.62-3.40-46.42-4:35.70

Chůze





2000m






9:27.8 Hrbek Tomáš, 68 Cheb 070589

3000m






12:50.9 Bouchal Zdeněk, 64 Chrudim  140886

10 km






41:20.0 Bouchal Zdeněk, 64 Příbram 110586

20km






1:31:20.0 Bouchal Zdeněk, 64 Praha 140985

50km






4:34:57.0 Bouchal Zdeněk, 64 Přerov 200486










44





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016


Ženy






50m






7.1 Valečková Lenka, 75 Hradec 170888


7.2 Speierlová Renata, 77 Sokolov 220990


7.3 Volenová Petra, 74 Sokolov 080985


7.4 Nezbedová Vlad'ka, 72 Sokolov 080985


7.4 Kandraiová Petra, 76 Hradec 170888


7.5 Jandová Martina, 66 Cheb 140978


7.5 Tiralová Ivana, 68 Cheb 250481


7.5 Kulendová Nad'a, 75 Hradec 170888


7.6 Zemanová Magda, 69 Cheb 250481


7.6 Němečková Lucie, 71 Sokolov 080985









7.6 Švejdová Dáša, 75 Hradec  160889


7.7 Čermáková Ivana, 66 Cheb 140978


7.7 Přibáňová Lenka, 77 Hradec 160889


7.8 Valečková Martina, 76 Hradec 160889


7.8 Stredná Jarka, 79 Sokolov 220990


7.9 Červenková Monika, 66 Cheb 140978


7.9 Klímová Petra, 66 Cheb 140978


7.9 Hudlická Ivana, 77 Sokolov 220990


8.0 Učíková Alena, 73 Sokolov 080985


8.0 Kandraiová Jana, 73 Sokolov 080985

60m






7.6 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


7.90 Volenová Petra, 74 Praha 250688


8.00 Jarošová Kateřina, 01 Praha 190915


7.8 Flašková Ivana, 67 Sokolov 140681


7.8 Zemanová Magda, 69 Cheb 260487


8.08 Tiralová Aneta, 00 Sokolov 190515


8.13 Janušková Sára, 97 Stříbro 270512


8.13 Petrikovičová Markéta, 98 Cheb 050713


7.9 Vidunová Stáňa, 64 K.Vary 010585


7.9 Karlíková Jana, 70 K.Vary 220685









7.9 Nezbedová Vlad'ka, 72 K.Vary 030586


7.9 Jánská Běla, 85 Cheb 030502


8.16 Štenglová Alexia, 92 K.Vary 010510


8.19 Rejmanová Markéta, 94 Stříbro 070908


8.23 Jelenová Nikola, 94 Domažlice 160509


8.0 Vajcová Martina, 76 K.Vary 300592


8.29 Přibáńová Tereza, 87 Mitterteich 150701


8.29 Macková Markéta, 90 Plzeň 140505


8.30 Uhlová Kateřina, 02 K.Vary 080616


8.33 Vejražková Soňa, 98 K.Vary 010513

100m






12.2 Volenová Petra, 74 K.Vary 010590


12.4 Zelinková Helena, 62 Plzeň 100678


12.65 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 310505


12.69 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 040616


12.70 Petrikovičová Markéta, 98 Pacov 180513


12.72 Nezbedová Vlad'ka, 72 Třinec 130791


12.80 Vajcová Martina, 76 Ostrava 260393



45





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016




12.84 Jarošová Kateřina, 01 Plzeň 040616


12.91 Rejmanová Markéta, 94 K.Vary 010509


12.7 Flašková Ivana, 67 Cheb 180683









12,7 Vidunová Stáňa, 64 Plzeň 270584


12.95 Jelenová Nikola, 94 M.Lázně 160610


12.97 Štenglová Alexia, 92 K.Vary 010510


12.8 Jandová Martina, 66 Nitra 170681


12.8 Karlíková Jana, 70 Plzeň 150685


13.08 Janušková Sára, 97 K.Vary 010512


13.08 Sabadinová Aneta, 98 Ostrava 200815


13.09 Pechočiáková Martina, 91 K.Vary 010509


12.9 Červenková Monika, 66 Plzeň 200582


12.9 Valečková Lenka, 75 Plzeň 240592









12.9 Speierlová Renata, 77 K.Vary 150593

150m






18.4 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 260403


18.7 Volenová Petra, 74 K.Vary 010590


19.07 Petrikovičová Markéta, 98 Cheb 120815


19.0 Vajcová Martina, 76 Cheb 160794


19.33 Tiralová Aneta, 00 K.Vary 100615


19.1 Zemanová Magda, 69 Praha 260487


19.37 Jelenová Nikola, 94 Stříbro 140609


19.2 Nezbedová Vlad'ka, 72 K.Vary 010590


19.45 Rejmanová Markéta, 94 Stříbro 140609


19.3 Valečková Lenka, 75 Furth 040781









19.55 Jarošová Kateřina, 01 Praha 190915


19.61 Přibáňová Tereza, 87 Mitterteich 150701


19.61 Macková Markéta, 90 Plzeň 280505


19.4 Flašková Ivana, 67 Ostrava 040781


19.67 Petrikovičová Markéta, 98 Stříbro 270512


19.70 Štenglová Alexia, 92 M.Lázně 250410


19.81 Janušková Sára, 97 Wiesau 070712


19.6 Speierlová Renata, 77 K.Vary 010593


19.7 Vidunová Stáňa, 64 Cheb 210484


19.7 Karlíková Jana, 70 Cheb 220685









19.99 Vejražková Soňa, 98 Bílina 060813


19.99 Sabadinová Šárka, 98 K.Vary 100615

200m






25.3 Volenová Petra, 74 Valmeira 310889


25.55 Petrikovičová Markéta, 98 Ostrava 210615


25.75 Přibáňová Zuzana, 88 Plzeň 140505


25.85 Jelenová Nikola, 94 Stříbro 300509


25.7 Zelinková Helena, 62 M.Lázně 020778


26.06 Vajcová Martina, 76 Praha 200693


26.08 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 040616


25.9 Nezbedová Vlad'ka, 72 Praha 220689


26.0 Valečková Lenka, 75 Plzeň 240592


26.45 Sabadinová Šárka, 98 Klatovy 160515









26.46 Jarošová Kateřina, 01 K.Vary 030515



46





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016




26.48 Pechočiáková Martina, 91 K.Vary 010509


26.3 Flašková Ivana, 67 Cheb 160783


26.3 Speierlová Renata, 77 Plzeň 240592


26.65 Jánská Běla, 85 Sokolov 150602


26.70 Janušková Sára, 97 Č.Budějovice 070913


26.73 Štenglová Alexia, 92 Stříbro 300509


26.76 Škrnová Romana, 01 Klatovy 070516


26.7 Vidunová Stáňa, 64 Praha 250585


26.95 Zemanová Magda, 69 Praha 130687








250m






35,6 Zemanová Magda, 69 Cheb 190585


35.9 Sabadinová Šárka, 98 Cheb 260413


36.5 Vidunová Stáňa, 64 Cheb 190585


37.6 Věnečková Eva, 65 Cheb 190585


37.7 Zímová Helena, 70 Cheb 190585

300m






40.74 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 160615


41.25 Janušková Sára, 97 Stříbro 270512


41.31 Přibáňová Zuzana, 88 Č.Lípa 280603


41.34 Jelenová Nikola, 94 Stříbro 300509


41.37 Petrikovičová Markéta, 98 Sušice 120515


41.3 Valečková Lenka, 75 Furth 300492


41.6 Volenová Petra, 74 K.Vary 021088


41.91 Macková Markéta, 90 Plzeň 140505


41,8 Flašková Ivana, 67 Cheb 160783


42.29 Přibáńová Tereza, 87 Praha 050701









42.41 Speierlová Renata, 77 Praha 260495


42.50 Pechočiáková Martina, 91 M.Lázně 260409


42,4 Vajcová Martina, 76 K.Vary 300494


42.67 Vejražková Soňa, 98 Uher.Hradiště 250613


42.72 Hájková Mirka, 80 Bílina 290400


42.76 Štenglová Alexia, 92 Ustí n/L. 200607


42.94 Jarošová Kateřina, 01 Chodov 300416


42.98 Sabadinová Šárka, 98 K.Vary 110614


42.9 Vidunová Stáňa, 64 Praha 080884


43.05 Desenská Nikola, 97  Klatovy 080512

400m






57.84 Jelenová Nikola, 94 Tábor 270610


58.14 Janušková Sára, 97 Tábor 240713


58.42 Valečková Lenka, 75 Praha 270692


58.51 Petrikovičová Markéta, 98 Klatovy 160515


58.98 Zímová Helena, 70 Praha 060687


59.10 Macková Markéta, 90 Domažlice 210505


59.21 Speierlová Renata, 77 Praha 200693


59.24 Flašková Ivana, 67 Lublin 030883


59.34 Tiralová Aneta, 00 Tábor 280516


59.59 Hájková Mirka, 80 Praha 270500









59.77 Pechočiáková Martina, 91 Ostrava 210609


1:00.42 Přibáňová Tereza, 87 Opava 210603


1:00.3 Vidunová Stáňa, 64 Sušice 080685


1:00.98 Nezbedová Lenka, 73 Praha 230888



47





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016




1:01.1 Kandraiová Petra, 76 Praha 290594


1:01.28 Vítovcová Jana, 89 Klatovy 090607


1:01.66 Přibáňová Zuzana, 88 Sokolov 220504


1:01.80 Hadašová Michaela, 94 Písek 030710


1:01.85 Vejražková Soňa, 98 Vlašim 290613


1:02.21 Klímová Petra, 66 Praha 220781









1:02.22 Moravčíková Eva, 64 Praha 280884

500m






1:17.0 Hájková Mirka, 80 K.Vary 010500


1:18.35 Janušková Sára, 97 Bílina 020813


1:18.37 Valečková Lenka, 75 Plzeň 150792


1:18.60 Macková Markéta, 90 Bílina 150806


1:20.00 Pechočiáková Martina, 94 Bílina 110809


1:20,0 Kandraiová Petra, 76 K.Vary 070594


1:20.20 Jelenová Nikola, 94 Bílina 100810


1:20.59 Kulendová Nad'a, 75 Praha 030589


1:21.3 Přibáňová Lenka, 75 K.Vary 220691


1:22.09 Vítovcová Jana, 89 Bílina 140807









1:22.24 Petrikovičová Markéta, 98 Bílina 040815


1:22.5 Speierlová Renata, 77 K.Vary 070594


1:23.0 Přibáňová Tereza, 87 Sokolov 010503


1:23.73 Nezbedová Lenka, 73 Praha 030589


1:25.3 Vidunová Stáňa, 64 Cheb 210484


1:25.32 Šebestová Monika, 03 K.Vary 010516


1:25.6 Komárková Olina, 73 Plzeň 110790


1:25.8 Flašková Ivana, 67 Cheb 150581


1:25.9 Martina Novotná, 84 K.Vary 010500


1:26.0 Sedláčková Sabina, 73 Cheb 060587

600m






1:35.14 Hájková Mirka, 80 Mitterteich 010700


1:37.81 Janušková Sára, 97 Cheb 290714


1:38.1 Doudová Helena, 61 Cheb 280479


1:38.80 Macková Markéta, 90 Domažlice 270606


1:39.5 Valečková Lenka, 75 Cheb 160794


1:39.7 Zímová Helena, 70 Cheb 100782


1:40.0 Novotná Martina, 64 Cheb 100702


1:40.7 Přibáňová Lenka, 77 K.Vary 040791


1:41.8 Klímová Petra, 66 Cheb 100783


1:41.8 Komárková Olina, 73 K.Vary 040791









1:42.21 Vítovcová Jana, 89 Sokolov 240407


1:42.5 Kandraiová Petra, 76 K.Vary 300494


1:43.0 Flašková Ivana, 67 Cheb 100681


1:43.3 Kulendová Nad'a, 75 Cheb 210490


1:44.08 Vavřínová Adéla 93 Mitterteich 050707


1:44.6 Jocklová Jitka, 63 Cheb 050578


1:44.8 Lojková Miroslava, 74 Cheb 150789


1:44.81 Přibáňová Tereza, 87 Mitterteich 010700


1:45.9 Sedláčková Sabina, 73 Cheb 110787


1:46.02 Novotná Martina, 80 Mitterteich 010700

800m






2:13.98 Hájková Mirka, 80 Plzeň 030600



48





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016




2:15.22 Zímová Helena, 70 Praha 230587


2:17.07 Macková Markéta, 90 Jablonec 110905


2:17.68 Janušková Sára, 97 Třinec 280614


2:21.25 Doudová Helena, 61 Praha 250878


2:21.8 Kulendová Nad'a, 75 Plzeň 050590


2:21.9 Novotná Hana, 64 K.Vary 150582


2:22.16 Vítovcová Jana, 89 Praha 190507


2:22.31 Klímová Petra, 66 Praha 170782


2:23.0 Sedláčková Sabina, 73 Einbeck 020887









2:23.2 Přibáňová Lenka, 77 Brno 040792


2:23.7 Flašková Ivana, 67 Cheb 180683


2:24.15 Komárková Olina, 73 Ostrava 160691


2:24.19 Němečková Lucie, 71 Praha 200987


2:25.66 Lojková Mirka, 74 Praha 89


2:27.7 Dubitzká Olina, 66 Sušice 090683


2:28.6 Rešová Romana, 62 Praha 270980


2:28.7 Gernerová Anna, 60 Plzeň 140577


2:29.0 Valečková Lenka, 75 Plzeň 110694


2:29.24 Novotná Martina, 84 Plzeň 100600

1000m






2:58.77 Hájková Mirka, 80 Bílina 290400


3:09.8 Komárková Olina, 77 Furth 270491


3:11.5 Přibáňová Lenka, 77 Furth 270491


3:13.83 Vítovcová Jana, 89 Sušice 150507


3:21.71 Novotná Martina, 84 Bílina 290400


3:23.5 Valečková Lenka, 75 Plzeň 040988


3:24.4 Kulendová Nad'a, 75 Plzeň 040988


3:26.69 Lučanová Barbora, 00 K.Vary 010516


3:27.2 Šeflová Romana, 78 K.Vary 010589


3:29.2 Sedláčková Sabina, 73 Náchod 060886









3:31.33 Utíkalová Kristýna, 99 Chodov 100914

1500m






4:40.40 Hájková Mirka, 80 Praha  150600


5:01.40 Přibáňová Lenka, 77 Praha 250694


5:04.8 Klímová Petra, 66 Ustí n./L. 180583


5:07.2 Zímová Helena, 70 Cheb 210686


5:07.2 Sedláčková Sabina, 73 Dobruška 220887


5:09,1 Kulendová Nad'a, 75 Dobruška 150990


5:10.40 Macková Markéta, 90 Olomouc 021004


5:13.9 Gernerová Anna, 60 Plzeň 140577


5:15.0 Lojková Mirka, 74 K.Vary 310587


5:20.0 Božíková Šárka, 75 K.Vary 100687









5:20.9 Komárková Olina, 73 Sušice 280588


5:23.6 Votroubková Jana, 72 Cheb 280589


5:26.60 Vavřínová Adéla, 93 Ustí n/L. 200607


5:27.37 Utíkalová Kristýna, 99 Domažlice 160815


5:29.0 Valečková Lenka, 75 Cheb 250588


5:29.09 Petrikovičová Markéta, 98 Plzeň 190610


5:29.5 Novotná Martina, 84 Kvary 090900


5:30.1 Flašková Ivana, 67 Dobruška 130883


5:30.8 Martinovská Jana, 70 Halle 230686



49





Atletika - SKP Union Cheb - 1974-2016




5:33.3 Němečková Lucie, 71 Cheb 210686

Míle






6:15.78 Utíkalová Kristýna, 99 Bělá 170915


6:15.99 Lučanová Barbora, 00 Bělá 150916

3000m






11:19.5 Přibáňová Lenka, 77 Praha 290594


12:09.8 Klímová Petra, 66 Praha 220583


12:44.17 Bednaříková Anna, 91 Pacov 170514


12:56.13 Švamberková Nikola, 74 Praha 180591


12:58.42 Novotná Hana, 64 Praha 220583


13:19.97 Študlarová Jitka, 72 Pacov 170514


13:50.83 Bečvářová Marcela, 71 Pacov 170514


14:09.53 Němečková Lucie, 71 Pacov 170514


14:11.7 Komárková Olina, 73 Litvínov 050693


14:39.1 Švejstilová Lucie, 78 Litvínov 050693

5000m






20.14.40 Lučanová Barbora, 00 Vlašim 300515


22:16.75 Bednaříková Anna, 91 Sušice 210514


23:17.06 Bečvářová Marcela, 71 Sušice 210514


24:45.22 Siglová Jitka, 73 Sušice 210514








Hodinovka





11444 Bečvářová Marcela, 71 Sokolov 270414

Spr. 3boj






2435 Přibáňová Zuzana, 88 (8.00 - 12.88 - 26.00) Kladno 080603


2340 Jarošová Kateřina, 01 (8.11 - 13.01 - 26.46) K.Vary 030515


2310 Tiralová Aneta, 00 (8.29 - 12.92 - 26.36) K.Vary 010516


2307 Štenglová Alexia, 92 (8.16 - 12.97 - 26.76) K.Vary 010510


2267 Petrikovičová Markéta, 98(8.21-13.20-26.58 Bilina 150815


2260 Jelenová Nikola, 94 (8.39-13.01-26.43) K.Vary 010509


2239 Volenová Petra, 74 (8,0-12,9-26,7) Sokolov 220990


2230 Pechočiáková Martina, 91(8.43-13.09-26.48) K.Vary 010509


2227 Rejmanová Markéta, 94 (8.37-12.91-27.10) K.Vary 010509


2217 Jánská Běla, 85 (8,26-13,25-26,89) Kladno 090602









2195 Janušková Sára, 97 (8.36 - 13.08 - 27.15) K.Vary 010512


2189 Vidunová Stáňa, 64 (8,0-13,0-27,1) Litomyšl 200883


2170 Speierlová Renata. 77 (8,3-12,9-26,5) K.Vary 010593


2122 Valečková Lenka, 75 (8,2-13,1-27,0) K.Vary 010591


2117 Vajcová Martina, 76 (8,1-13,0-26,6) Mitterteich 070595


2103 Přibáńová Tereza, 87 (8,37-13,41-27,56) Kladno 090602


2092 Vejražková Soňa, 98 (8.33-13.62-27.41) K.Vary 010513


2084 Macková Markéta, 90 (8.3-13.2-26.9) K.Vary 300405


2069 Břicháčková Sabina, 01(8.52 - 13.42 -27.44) K.Vary 010514








50mpř. mlžky  





10.5 Beránková Iveta, 67 M.Lázně 180578








60mpř. mlžky  





10.34 Nohejlová Veronika, 02 Kolín 280915

80mpř. mlžky   





14.7 Valouchová Pavla, 75 Cheb 080688

80mpř. stžky     





13.4 Bauerová Blanka, 73 Cheb 030587



50





Atletika - SKP Union Cheb 1974-2016



100m př.stžky 





15.45 Němečková Lucie, 71            Praha 111086

100m př.dky    





15.2 Němečková Lucie, 71 Znojmo 090788

100m př.jun    





15.90 Němečková Lucie, 71 Praha 030689


16.2 Valečková Lenka, 76 Praha 290594


16.95 Jánská Běla, 85               Domažlice 140603


17.03 Zemanová Magda, 69        Praha 130607


17.20 Břicháčková Lucie, 98 Plzeň 040616


17.2 Moravčíková Eva, 64        Plzeň 101082

100m př.






16.39 Marešová Yvetta, 63         Praha 200585


16.43 Břicháčková Lucie, 98 Pacov 220815


17.2 Vorlíčková Věra, 54          Plzeň 170580

200mpř. stžky   





31.31 Nohejlová Veronika, 02 Stříbro 210516


32.7 Valečková Martina, 76 K.Vary 080691


32.89 Láská Martina, 97 Domažlice 180915


33.0 Jánská Běla, 85 Klatovy 170620


33.07 Nováková Magdalena, 93 Bilina 270908


33.17 Vejražková Soňa, 98 Bilina 060813








300mpř dky     





48.94 Valečková Martina, 76 Ostrava 260693


49.67 Láská Martina, 97 Cheb 120815


49.98 Nováková Magdalena, 93 Tábor 260610

400m př.






1:07.90 Němečková Lucie, 71 Praha 230888


1:08.10 Moravčíková Eva, 64 Praha 160684


1:08.47 Valečková Martina, 76 Praha 260694


1:09:09 Láská Martina, 97 Ostrava 200615


1:12.9 Hájková Miroslava, 80 Klatovy 170620


1:16.83 Komárková Olina, 73 Tábor 070692

3000m př.





14:22.42 Bednaříkoví Anna, 91 ČBudějovice 310514


15:51.15 Bečvářová Marcela, 71 ČBudějovice 310514


15:54.19 Študlarová Jitka, 72 ČBudějovice 310514

Výška






1.71 Šimanová Alena, 73 Domažlice 150990


1.59 Volenová Petra, 74 M.Lázně 100690


1.57 Kavánová Jana, 62 Plzeň 210577


1.56 Moravčíková Eva, 54 Sušice 140583


1.55 Marešová Yvetta, 63 M.Lázně 200681


1.55 Zapletalová Lenka, 85 F.Lázně 240520


1.53 Němečková Lucie, 71 Plzeň 101087


1:51 Nejedlá Klára, 94 Domažlice 160808


1.50 Nováková Eva, 63 Nitra 250679


1.50 Zemanová Magda, 69 Praha 150984









1.50 Šimanová Petra, 75 K.Vary 040993


1.48 Dobrodinská Dáša, 56 Plzeň 210577


1.46 Mašková Iva, 90 Sokolov 300804


1.45 Vorlíčková Věra, 54 Plzeň 170580



51





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 -2016




1.45 Amanová Zuzana, 77 Cheb 100891


1.45 Pechočiáková Martina, 91 Sokolov 070606


1.45 Tiralová Aneta, 00 Plzeň 280913


1.44 Jindráčková Kateřina, 95 Sokolov 240511


1.43 Šidáková Slávka, 64 K.Vary 170681








Dálka






5.57 Němečková Lucie, 71 Praha 140589


5.40 Zemanová Magda, 69 Praha 260487


5.38 Jandová Martina, 66 Plzeň 81083


5.21 Jánská Běla, 85 Domažlice 250502


5.20 Moravčíková Eva, 64 K.Vary 10583


5.20 Marešová Yvetta, 63 Praha 80884


5.19 Šimanová Alena, 73 Cheb 110790


5.05 Rejmanová Markéta, 94 Bilina 270908


5.04 Mašková Iva, 90 Klatovy 90607


5.03 Břicháčková Lucie, 98 M.Lázně 20715









5.02 Janušková Sára, 97 K.Vary 260912


4.93 Černá Marcela, 66 Plzeň 140581


4.93 Janušková Sára, 97 Brno 140911


4.92 Šimanová Petra, 75 K.Vary 040993


4.88 Vidunová Stáňa, 64 Plzeň 141084


4.86 Dubitzká Olina, 66 K.Vary 170681


4.86 Novotná Hana, 64 Chrudim 110882


4.85 Damovská Kristýna, 92 Plzeň 120507


4.84 Valečková martina, 76 K.Vary 040791


4.83 Gernerová Anna, 60 Plzeň 210578









4.83 Nezbedová Vlad'ka, 72 Praha 240689








Trojskok






11.46 Němečková Lucie, 71 K.Vary 200589


11.09 Valečková Martina, 76 Praha 260694


10.27 Jánská Běla, 84 Domažlice 140603


9.81 Břicháčková Lucie, 98 Sušice 130615

Koule





2kg-mlžky





10.16 Boučková Markéta, 03 Chodov 060916

3kg-mlžky





11.53 Funková Petra, 73 N.Město 160886

3kg-stžky






13.91 Funková  Petra, 73 Hradec 170888

3kg-dky






14.39 Funková Petra, 73 Cheb 280589

4kg






11.53 Funková Petra, 73 Praha 240689


10.94 Divišová Dagmar, 36 Plzeň 210577


10.94 Dobrodinská Dagmar, 56 Č.Budějovice   250977


10.46 Němečková Lucie, 71 Praha 230589


10.00 Diblíková Edita, 73 K.Vary 200589


9.81 Novotná Hana, 64 Klatovy 290882


9.60 Nováková Magdalena, 93 Klatovy 150511


9.51 Marešová Yvetta, 63 Plzeň 091082



52





Atletika SKP Union Cheb - 1974 - 2016




9.38 Zemanová Magda, 69 Plzeň 121085


8.92 Danihelková Jana, 98 Č.Budějovice   250977 310514









8.79 Jandová Martina, 66 Cheb 180683


8.73 Moravčíková Eva, 64 Cheb 080583


8.69 Dunajčíková Marta, 64 Kladno 140981


8.45 Blažková Jarmila, 59 Plzeň 210577


8.39 Černá Marcela, 66 Cheb 100581


8.34 Marková Sylva, 62 Cheb 270486


8.26 Klimtová Klára, 96 Klatovy 010613


8.07 Matějová Věra, 58 Č. Budějovice  250977


7.84 Mořkovská Míla, 53 Plzeň 210577

0.75 Disk






24.95 Danihelková Jana, 98 Chodov 040513

Disk






34.18 Funková Petra, 73 Olomouc 170689


32.52 Divišová Dagmar, 36 Plzeň 170580


29.28 Němečková Lucie, 71 Klatovy 250890


28.86 Mořkovská Míla, 53 Plzeň 140577


26.32 Matějová Věra, 58 Č.Budějovice   250977


24.95 Danihelková Jana, 98 Chodov 040513


24.02 Marková Sylva, 62 K.Vary 100586


22.26 Kristková Tereza, 97 Vlašim 300515


21.66 Diblíková Edita, 73 Cheb 020787

Oštěp 500gr.






39.75 Kristková Tereza,97 Klatovy 130514


37.16 Danihelková Jana, 98 Plzeň 200813

Oštěp 600gr






38.68 Němečková Lucie, 71 Litvínov 050693


37.08 Kristková Tereza, 97 Plzeň 080616


36.96 Marešová Yvetta, 73 Praha 071084


35.79 Danihelková Jana, 98 Domažlice 130913


34.42 Novotná Hana, 64 K.Vary 050682


33.80 Dobrodinská Dagmar, 56 Č.Budějovice   250977


29.56 Zemanová Magda, 69 K.Vary 150887


28.86 Jandová Martina, 66 Sokolov 110983


27.64 Kandraiová Jana, 73 M.Lázně 100690


27.57 Nováková Magdalena, 93 Domažlice 160509









27.10 Černá Marcela, 66 Plzeň 060681


27.04 Moravčíková Eva, 64 Plzeň 141084


26.68 Funková Petra, 73 K.Vary 021088


25.38 Marková Sylva, 62 K.Vary 040982


24.62 Nezbedová Vlad'ka, 72 Slatiňany 190888


23.84 Talánová Monika, 73 Cheb 070588


23.36 Lišková Hana, 64 Cheb 070680


22.42 Doudová Helena, 61 Plzeň 170580


22.32 Divišová Dagmar, 36 Č.Budějovice   250977


22.10 Eganová Simona, 73 Cheb 210587

Kriket






52.31 Kristková Tereza, 97 Brno 250809


49.57 Nejedlá Klára, 94 K.Vary 290907


48,64 Fridrichová Vendula, 79 K.Vary 050691


47,40 Polanová Iveta, 78 K.Vary 050691



53





Atletika - SKP Union Cheb - 1974 - 2016




45.27 Danihelková Jana, 98 Chodov 070911


45.15 Burešová Martina, 91 Sokolov 080904


45,00 Němečková Lucie, 71 Halle 230684


44.60 Lejsková Valentýna, 00 Plzeň 280913


44,50 Koukolová Lenka, 68 Cheb 110581


44.10 Valušová Eliška, 00 Plzeň 280813


43,82 Miková Michaela, 78 Sokolov 150991


43.63 Damovská Kristýna, 92 Chodov 050605


42,38 Hudlická Ivana, 77 Plzeň 071090


42,03 Otrubová Romana, 74 K.Vary 080586









41.49 Břicháčková Sabina, 01 M.Lázně 160513


41,30 Jandová Martina, 66 Cheb 140679


40.60 Škrnová Romana, 01 Stříbro 270914


40,50 Zemanová Magda, 69 Cheb 280582


40,22 Božíková Šárka, 75 K.Vary 310587


40.00 Kandraiová Jana, 73 Cheb 140586








5bojmlžk 2404 Jarošová Kateřina, 01 M.Lázně 140514



10.88 - 37.04 - 8.52 - 4.26 - 2:41.55



7bojstžky 4226 Němečková Lucie, 71 Praha 121086



15,45-151-989-27,43-516-22,78-2:31,91



7bojdky 4432 Němečková Lucie, 71 Praha 200987



15.54 - 1.48 - 9.14 - 27.64 - 5.28 - 32.54 - 2:24.19









7boj 4322 Němečková Lucie, 71 Praha 292588



16,01-152-884-28,11-544-32,14-2:30,30




4185 Marešová Yvetta, 63 Praha 071084



16,67-153-947-28,81-478-36,96-3:00,70




4105 Moravčíková Eva, 64 Praha 071084



17,63-153-826-27,70-475-24,72-2:33,72




3942 Novotná Hana, 64 Č.Budějovice   200682



17,7-140-964-28,8-455-22,80-2:29,1




3713 Zemanová Magda, 69 Plzeň 161083



18,6-143-778-28,4-483-20,80-2:40,2




3279 Vidunová Stáňa, 64 Plzeň 141084



20.6 - 1.30 - 7.33 - 27.8 - 4.88 - 15.04 - 2:43.4








Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

21.11.2017 (Út.) od 19:00 hod.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.