Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

Zápis 6/2017

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne 13.6.2017
Přítomni: J.Přibáň, P.Učík, J.Kastner, L.Němečková, P.Tirala,M.Novák, M.Macková
Omluveni:J.Langmaierová
Program: 1) Kontrola zápisu ze schůze 18.5.2017
2) Hodnocení závodů
3) Účast na závodech
4) Různé
Ad1) všechny body zápisu byly splněny

Ad2) 20.5. Č.Budějovice –OMJ dosp.,jun.,dor vyplatilo se ubytování předem ? – 11 medailí
(1Z+4S+ 6B) Zlatá dor. V.Fiala - 3000m 9:43.27, dor. - B.Lučanová
(11:50.12),M.Nádhera 200m (2224) 4x100m Uhlová, Hanykýřová,Tiralová,
Jarošová (51.79), JŘI – Richter, Osinek, Kůtek,Nádhera (44.02) - bronz
K.Jarošová (100m 12.59 a 200m 26.44), D.Richter (100m 11.07) a žáci
L.Petrikovič (300m př. 42.13) a D.Vaidiš (800m 2:07.34) 4x100m dky (Bílková,
Maydlová, Lučanová, Suková)
24.5.K.Vary – II.kolo atletické přípravky – 9 medailí – 2 x zlato – Gabriela Farářová
(2006), Martina Kapicová (2OO8)
27.5.Nýřany – I I.kolo OMD mužů – neúplná sestava
27.5.Stříbro - kontrolní závody – výborné počasí a tím pádem i výsledky
4.6 Liberec – II. kolo II.NL – neúplná sestava – 8.místo (DOMAZ), špatné počasí –
nejlépe bodující – M.Petrikovičová (14.5), K.Jarošová (13.5), A.Tiralová (13)
po dvou kolech jsme na šestém místě
6.6. Chodov – III.kolo předžactva - 8 medailí – 3 x zlato – Tereza.Fischerová (2009),
David.Šaghy (2007), Štěpán.Němeček (2008)
10.6, Stříbro – OMJ ml.+st.žactva - 16 medailí (8 zlatých, 4 stříbrné a 4 bronzové)
Zlato – 5 x Lukáš Petrikovič (150m l7.47 – 2. v ČR, 100m př, 14.44 200m př.
26.43 – nejlepší čas v ČR!!! + 4x60m (D.Vaidiš, –, A.Had, S.Sztrapek)
+ 4x300m Vaidiš, –, Šebo, Sztrapek), 4 x Stanislav Sztrapek ( 60m 7.49, 300m
37.63), 800m D.Vaidiš (2:08.91)

Ad3) 14.6. (st.) K,Vary – II.kolo ml. + I.kolo st. Žactva – bus 14.30
15.6. (čt) K,Vary IV. Kolo předžactva – bus 14.30
24.-25.6. (so+ne) Jablonec – MČR – dorost + junioři
24.-29.6. Brno -Olympiáda mládeže (Petrikovič,Šebo, Vaidiš, Sztrapek,Maydlová,
Uhlová, Studlarová,Šebestová – trenér M.Novák
1.7. (so) M-Boleslav III.kolo II.ligy – bus 6.00 hod.
27.7. (čt) Cheb – Velká cena – mimo bude P.Tirala

Ad4) a) – M.ČR Jablonec – Gigant 9 atletů + 2 trenéři – 3 x auto
b) - Chebské sportovní hry – 8.9. (pátek) – zúčastníme se
c) - Rodinný trojboj– 22.6.2017 – pořádá Lucka a Julča a celý klub
d) – tréninky přes prázdniny malých dětí – vždy ve středu – zajišt‘uje P.Učík a
M.Macková

Další schůze –4.7.2017 (út.) od 19.00 hodin

Novinky
Upozornění

Každé úterý a čtvrtek mají naši nejmenší atleti ročníky 2007 - 2012 trénink a to od 16:30 hodin na " Zlaté dráze" v Poohří. Na všechny děti i další nové se vždy těší trenérky Lucka, Julka, Olča a Marťa.

Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

24.9.2018 (Po.) od 18:30 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.