Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

MČR v přespolním běhu - Dlouhoňovice 25.11.2017

MČR v přespolním běhu - Dlouhoňovice 25.11.2017

Jan Šebo pátý na mistrovství republiky!

Posledním atletickým velkým závodem v letošním roce v České republice bylo mistrovství republiky v přespolním běhu.
Obec Dlouhoňovice, která se nachází v podhůří Orlických hor, přivítala na 720 běžců z mnoha klubů v České republice ve všech kategoriích – od mladšího žactva až po dospělé, kteří měli tento závod jako kvalifikaci na mistrovství Evropy, které bude 10.12, ve slovenském Šamoríně.
Nejlepšího a překvapivého výsledku dosáhl na distanci 3000m dlouhé starší žák chebského Unionu Jan Šebo. Na trati, která byla plná bláta a táhlých kopečků, se po prvním kilometrovém okruhu držel na devátém místě a pak Honza dokázal ve druhém delším okruhu (2km) ještě zabojovat a dostat se na skvělé páté místo! Šebo – svěřenec Petra Tiraly -, který nyní studuje v Karlových Varech dokazuje, že trénovat se dá i bez chebské party, ke které se vrací vždy na víkend.
Jeho kolega Dan Vaidiš se ve stejné kategorii (93 běžců) umístil na solidním 38 místě a starší žákyně Monika Šebestová doběhla mezi 81 běžkyně 55 a zřejmě 3km byly až moc náročné na tuto běžkyně. Velkou smůlu měl dorostenec Vítek Fiala (4km), kterému ve druhém okruhu někdo ze soupeřů neúmyslně roztrhl tretru a Vítek celé druhé kolo běžel ve stylu pohádky – obutý neobutý a skončil na 63 místě (z 83 běžců).
Tento víkend zahájí halovou sezonu atleti Unionu na Mikulášské hale v Praze a spolu s trenéry jsou zvědaví, jak na tom výkonnostně jsou.
jak

Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

23.5.2019 (Čt.) od 18:30 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.