Menu
Podporují nás

Logo KK

Bildergebnis für logo město cheb

Bildergebnis für logo mšmt ke stažení

kliknutím zavřít

kliknutím zavřít

2.kolo OMD předžactva - K.Vary 24.5.2017

2.kolo OMD předžactva - K.Vary 24.5.2017


Atletický souboj mezi Unionem Cheb a Triatletem K.Vary.

Vedení karlovarského atletického svazu v letošním roce rozhodlo, že soutěže nejmladšího žactva budou považovány jako mistrovské, což bylo kvitováno s velkým nadšením, zvláště když se poprvé uskutečnilo pro tyto malé atlety a atlety v březnu halové mistrovství jednotlivců v Praze na Strahově. Stejně tak je připraveno mistrovství jednotlivců pod širým nebem na měsíc září v Chodově.
Nyní ale pokračuje soutěž družstev jednotlivých kategorií, kde spolu bojují týmu z celého Karlovarského kraje. Už proběhly dvě soutěže – Malá cena města Chebu a závody v Karlových Varech. Chebští atleti, které připravují trenérky Lucka Němečková, Julie Langmaierová, Markéta Macková a Petr Učík, svádějí velké souboje s atlety z karlovarského Traitletu.
Ve druhém kole si chebští přivezli 8 medailí z nichž dvě byly zlaté a pět mělo hodnotu stříbra a k tomu jedna bronzová. Dalších 12 atletů se umístilo do desátého bodovaného místa.
Kategorie ročník narození 2006 – Vítězkou se stala Gabriela Farářová, před Lucie Maškovou. Čtvrtá byla Tereza Skalová a devátá Klaudie Kohutiárová. Mezi chlapci byl Jan Šveňha třetí a Matěj Denk sedmý.
Mezi chlapci ročník narození 2007 skončil David Šaghy druhý, pátý Martin Aust, osmý Albert Plevný a devátý Matyáš Tůma. Rovněž druhá byla Nina Peterková a osmá Eva Vokáčová a desátá Kateřina Schveinerová.
Martina Kapicová byla vítězkou mezi děvčaty narozenými v roce 2008. Stříbrnou medaili si vybojoval Štěpán Němeček, šesté místo obsadil David Vojíř a osmý byl Adrian Benda.
Stříbrná byla i Tereza Fischerová (2009) a pátý Michal Ševčenko ve stejné kategorii.
Další kolo mají tyto atletické naděje na programu 6.6. v Chodově a opět věříme, že medaile chebské neminou.
jak

viz. foto naše externí fotogalerie www.atletikacheb.rajce.idnes.cz

Novinky
Upozornění


Vzkazy a poznámky :

** Výbor – Další schůze

21.3.2019 (Čt.) od 19:00 hod v klubovně.


Pokud má někdo z pamětníků fotky z prvních let činnosti klubu, může je oskenovat a zaslat na adresu :  . Postupně budu doplňovat jednotlivé galerie. Děkujeme.